Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:20 Superpes Krypto I. [i] 06:45 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 4/13 [i] 07:10 Flintstonovci I. 14/25 [i] 07:35 Alf III. 9-10/25 [i] 08:30 Tretí princ [i] 09:55 Kto sa hrá, nehnevá [i] 11:30 Utopenec na úteku [i] 13:05 Dni hromu [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Analyzuj [i] 17:00 Rýchle Televízne noviny [i] 17:05 Divoké kočky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Hádaj, kto príde [i] 22:30 Vojna svetov [i] 00:40 Motorkári [i] 02:40 Hustle a Flow [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Divoký anjel 85/270 [i] 06:00 Reportéri [i] 06:25 Svet v obrazoch [i] 06:55 Náhradníci I. 2/21 [i] 07:15 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 30/39 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 13/51 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 Hádaj, kto ťa pozval [i] 09:25 Heidi 2/26 [i] 09:50 Robin Hood 2/13 [i] 10:40 Chudobní milionári 2/12 [i] 11:25 Poklady civilizácií 2/4 [i] 12:20 Motormagazín [i] 12:45 SĽUK-Gala ´60 [i] 13:45 Romy a Michelle - nový začiatok [i] 15:15 Sabata [i] 17:00 Show Billa Cosbyho VIII 13/25 [i] 17:30 SVADBA SNOV - Vyznania [i] 18:40 Postav dom, zasaď strom [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Grécky magnát [i] 23:05 Hranica [i] 01:05 Tajný úsmev 1/2 [i] 02:20 Tajný úsmev 2/2 [i] 03:30 Show Billa Cosbyho VIII 13/25 [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Poklady civilizácií 2/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Kaleidoskop [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:20 Televíkend [i] 08:50 Suchá Hora [i] 09:00 Rieky Francúzska [i] 09:30 Veľký útek z Osvienčimu [i] 10:15 Tempo [i] 10:30 Medicína [i] 11:35 TKN [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Duchovia 15/34 [i] 13:45 Hokejová 80 [i] 14:40 Z tvorby nezávislých producentov [i] 15:10 Poltón [i] 15:35 GEN.sk [i] 15:50 Kapura [i] 16:30 Farmárska revue [i] 16:50 Seniori [i] 17:20 Študentské filmy [i] 18:00 Autoportréty [i] 18:05 Večerníček [i] 18:15 Manduľa [i] 18:55 Profily [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:45 Anjeli strážni Evity Urbaníkovej [i] 22:20 Kino na Dvojke [i] 23:55 BJD 2008 [i] 00:45 Motormagazín [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV [i] 02:09 Záver vysielania 04:55 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Princezná Sissi [i] 05:55 Spider-Man bez hraníc [i] 06:35 Tutenstein - malý faraón [i] 07:00 Spider-Man [i] 07:20 Káčerovo [i] 07:50 Simpsonovci VII. 19, 20 [i] 08:35 PREMIÉRA: Dobrá čarodejnica [i] 10:15 Môj sused zabijak 2 [i] 12:00 Moje druhé ja [i] 13:50 Hlas smrti [i] 15:40 Policajt zo škôlky [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka New York V. 16 [i] 20:45 Teror vo vlaku [i] 22:30 PREMIÉRA: Veľký rešpekt [i] 00:00 Teror vo vlaku [i] 01:35 Veľký rešpekt [i] 02:55 Môj sused zabijak 2 [i] 04:30 Horúca linka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Chobotnica I. 5,6/6 [i] 08:45 V uliciach San Francisca 82,83 [i] 10:35 Zorro 60,61,62 [i] 11:50 "Hříšní lidé Města pražského" 3 [i] 12:35 Siska 66 [i] 13:35 Prípad pre Fuchsa: Amulet Inkov [i] 15:10 V uliciach San Francisca 82,83 [i] 17:00 Miazgovci 18,19,20,21 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Big Ben XIII 2 [i] 22:00 Julie Lescautová III. 5,6 [i] 01:30 Zorro 60,61,62 [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 16/31 [i] 07:00 Rodinné právo 9/23 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 1/22 [i] 10:05 Battlestar Galactica 1/2 [i] 12:00 Alias V. 5/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 5/22 [i] 14:00 All Saints VI. 24/43 [i] 15:00 All Saints VI. 25/43 [i] 16:00 Alias V. 6/17 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 18:00 Boj o čas 7/13 [i] 19:00 Třetí hlídka 7/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 15/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 16/25 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 8/9 [i] 23:00 Genesis - vrahova duše 15/22 [i] 00:10 Uklízeč II. 3/14 [i] 01:10 CSI: New York V. 16/25 [i] 02:00 Genesis - vrahova duše 15/22 [i] 03:00 Joan z Arkádie 15/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Úpravy aut všech druhů: Tak se psala historie [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 2 [i] 06:25 Na plný plyn: MV Augusta [i] 07:15 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 08:10 Američtí dřevorubci: Silný mráz dřevorubcům nesvědčí [i] 09:05 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Návštěva Bismarcku v Severní Dakotě [i] 11:50 Megainženýrství: Tunel pod Beringovou úžinou [i] 12:45 Pátá rychlost 9 [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Na plný plyn: MV Augusta [i] 14:35 Americký chopper 17 [i] 15:30 Tuning 2008: GTO [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 2 [i] 16:55 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 17:20 Megainženýrství: Tunel pod Beringovou úžinou [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Návštěva Bismarcku v Severní Dakotě [i] 19:10 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 20:05 Americký chopper 18 [i] 21:00 Tuning 2008: Mercury z roku 1955 pro Sylvestera Stallona [i] 21:55 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 23:45 Američtí dřevorubci: Silný mráz dřevorubcům nesvědčí [i] 00:40 Běsnění: Agresivní řidiči [i] 01:40 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 02:40 Aljaška - závody psích spřežení: Žebrák a král [i] 03:40 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 2 [i] 04:05 Americký chopper 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Raníček s Dádou 06:15 Šikulové [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 19/78 [i] 07:00 Garfield a přátelé II 9/26 [i] 07:25 Ztracené hračky 2/13 [i] 07:35 Let 29 30/30 [i] 08:00 Hurá, škola! [i] 08:15 Silák a drak [i] 09:20 Zprávičky [i] 09:35 Sedm klaunů 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:10 Prostě úžasná! [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:30 Kouzlo Afriky [i] 14:00 Zapomeň na Paříž [i] 15:40 Robin Hood 4/26 [i] 16:30 Profesionálové 8/57 [i] 17:25 Čekání na déšť [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Slavné parodie [i] 21:00 Taneční skupina roku 2009 [i] 22:10 Dokonalý přítel [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 13. komnata Kateřiny Kornové [i] 00:30 Pošta pro tebe [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Folklorní magazín [i] 02:25 Na cestě po Bamjánu [i] 02:55 Za obzorem 3/26 [i] 03:10 Kuchařská pohotovost [i] 03:40 Domácí štěstí [i] 04:05 Údolí lidí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese 2/8 [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:20 Správy STV 06:40 Diagnóza [i] 07:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Podzemní Čechy II [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou 1/2 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času 5 [i] 11:00 Pahrbek český [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Simpsonovi XX 20/21 [i] 13:25 Musilok [i] 13:55 Ajťáci 4/6 [i] 14:25 Ladí neladí [i] 15:20 Obsluhovala jsem Karla Čapka [i] 15:50 Království divočiny: Předivo života 9/13 [i] 16:20 Rajské zahrady II 4/13 [i] 16:35 Zasvěcení: Karmelitky [i] 17:05 Úsměvy Terezy Brodské [i] 17:45 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 4/7 [i] 18:00 Památky na prodej [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina V 3/14 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Doma u Hitlerů [i] 21:25 Divadlo žije! [i] 21:55 Artmix [i] 22:45 Pozdní sběr [i] 00:15 Erik Truffaz rockuje na Seině 2007 [i] 01:10 Sešli se... [i] 01:55 Na Kloboučku [i] 02:35 ČT Live - Věra Špinarová [i] 03:25 Ladí neladí 04:20 Banánové rybičky [i] 04:50 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Senzační Spiderman 16 [i] 06:40 Batman vítězí II 13 [i] 07:05 Roary: Závodní auto 7, 8 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách 59 [i] 08:00 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 08:45 Občanské judo [i] 09:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:10 Černovous 1/2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Madla z cihelny [i] 14:20 Pravá láska [i] 16:10 Dlouho hledaný syn [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Agent v sukni 2 [i] 21:55 Elita armády [i] 23:55 Bloudění v temnotách [i] 01:35 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:20 Zlatíčka [i] 03:15 Horoskopičiny [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Na čem záleží 18 [i] 06:15 Párty s kuchařem [i] 06:40 Země dinosaurů 15 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 15 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Bejbybum I 6 [i] 08:05 Fresh Prince V 12 [i] 08:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 1 [i] 09:05 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 78 [i] 10:25 M*A*S*H 79 [i] 10:55 Super drbna 18 [i] 11:50 To je vražda, napsala III 1 [i] 12:50 Columbo [i] 14:45 Báječná dovolená [i] 16:40 Dave [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 2 [i] 20:00 Slečna Drsňák [i] 22:15 Útok z hlubin [i] 00:20 Skryté zlo [i] 02:05 Volejte věštce 03:50 Helicops III 3 [i] 04:35 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Láska v utajení [i] 07:45 Keď budeš moja 101-102/238 [i] 09:20 Muži na stromoch II. 9/14 [i] 10:05 Slávici na ulici [i] 11:10 Chuťovky [i] 12:25 Rebeli I. 145/215 [i] 13:20 Prípady Alice Neversovej II. 4/4 [i] 15:05 Columbo VI. 4/4 [i] 16:25 Keď budeš moja 103-104/238 [i] 18:10 Muži na stromoch II. 9/14 [i] 19:00 Rebeli I. 146/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby [i] 21:35 Manžel tej druhej [i] 23:10 Nečakaná zrada [i] 00:35 Columbo VI. 4/4 [i] 01:50 Lampáreň [i] 03:05 112 [i] 04:45 Manžel tej druhej [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Podivné experimenty [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Návrat do ztraceného světa [i] 13:45 Tučňák Amundsen [i] 15:20 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 17:00 Muž z Elysejských polí [i] 18:50 Oslněni sluncem [i] 20:35 Holky se chtějí bavit taky [i] 22:05 Poslední střih [i] 23:40 Buenos Aires 1977 [i] 01:25 Temné vody [i] 03:05 Mýtná stanice [i] 04:55 Holky se chtějí bavit taky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:45 Tenis [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:40 Zimní sporty [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 19:55 Tenis [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:05 Krasobruslení [i] 21:30 Box [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 00:35 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Tajná služba II 4 [i] 06:00 Námořní hlídka III 11 [i] 07:00 Pouhý sen [i] 09:00 Zásnubní prsten [i] 11:00 Námořní hlídka III 6 [i] 12:00 Námořní hlídka III 7 [i] 13:00 Námořní hlídka III 8 [i] 14:00 Byla jednou jedna svatba [i] 16:00 Moje bláznivá sestra [i] 18:00 Než řekneš ano [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 1 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 2 [i] 22:00 Hrátky s nebezpečím [i] 00:00 Narušený život [i] 02:00 Drzá Jordan III 4 [i] 03:00 Drzá Jordan III 5 [i] 04:00 Drzá Jordan III 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Obnažená planeta 04 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Tunisko [i] 07:15 Jak přežít Everest 01 [i] 08:10 Venku v zimě 01 [i] 08:40 Venku v zimě 02 [i] 09:10 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 10:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 03 [i] 11:05 Jimmova farma [i] 12:20 Jamieho Amerika 05 [i] 13:25 Jaro na chalupě 03 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 35 [i] 15:35 Jak se věci mají 05 [i] 16:10 Jak se věci mají 06 [i] 16:45 Mistři švindlu 19 [i] 17:20 Mistři švindlu 41 [i] 18:00 Mistři švindlu 42 [i] 18:40 Zhýčkaní 09 [i] 19:10 Zhýčkaní 10 [i] 19:45 Zázračné smysly 02 [i] 20:50 Piráti silnic 05 [i] 21:20 Piráti silnic 06 [i] 21:50 Pod dohledem kamer 01 [i] 22:50 Maximální dopad 01 [i] 23:55 Boj o život 06 [i] 00:55 Odkud přicházíme 04 [i] 01:55 Drogy a mozek 04 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 07 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Evropské filmové ceny 2009 [i] 07:35 Návrat na Brideshead [i] 09:45 Malý Dodo [i] 11:05 Napříč vesmírem [i] 13:15 Ženy [i] 15:05 Mí přátelé, mé lásky [i] 16:45 Horton [i] 18:10 Made in Hungaria [i] 20:00 Rozchod! [i] 21:45 Smrtonosná past 4.0 [i] 23:55 Zohan: Krycí jméno Kadeřník [i] 01:50 Hledá se Amanda [i] 03:25 Síla odvahy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Nikdy to nevzdávej [i] 07:50 Chilská vesmírná odysea [i] 09:10 Filmy a filmové hvězdy II. 4 [i] 09:35 Velkej biják [i] 11:00 VALL-I [i] 12:35 Před kamerou 4 [i] 13:00 Pan tělocvikář [i] 14:25 Hairspray [i] 16:20 Od baru k baru 2 [i] 18:00 Once [i] 19:25 Fontána [i] 21:00 Californication III. 3 [i] 21:30 Vincentův svět V. 3 [i] 22:00 P2 [i] 23:35 Osudová sázka