Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Xena III. 16/22 [i] 09:20 Prstýnek [i] 10:55 Podozrivé 3/8 [i] 11:45 Odpadlík IV. 10/22 [i] 12:35 Nezvestní III. 6/19 [i] 13:25 Myšlienky vraha II. 10/23 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 Dva a pol chlapa V. 8-9/19 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 11/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smrtonosná zbraň [i] 22:00 Never nikomu [i] 23:40 Krstný otec II. [i] 03:10 Wolffov revír II. 11/26 [i] 04:00 Stone v utajení 8/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Divoký anjel 84/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 10/25 [i] 08:55 Vtipnejší vyhráva [i] 09:40 Nash Bridges 15/54 [i] 10:35 Nash Bridges 16/54 [i] 11:20 Sila lásky I. 295 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 85/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 189/200 [i] 17:25 Sila lásky III. 190/200 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Eurovision Song Contest 2010 [i] 21:50 Dokonalý pár [i] 23:35 Hra na vojakov [i] 01:25 Atentáty, ktoré otriasli svetom 9/26 [i] 01:50 Sila lásky I. 295 [i] 02:40 Správy STV [i] 03:05 Góly body sekundy [i] 03:10 Sila lásky III. 189/200 [i] 04:00 Sila lásky III. 190/200 [i] 04:50 Atentáty, ktoré otriasli svetom 9/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Maškrtníček [i] 08:50 Mať tak o koliesko viac! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Život s chladnou krvou 2/5 [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 12:55 Fašiangy [i] 13:45 Dizajn 2/17 [i] 14:10 Família [i] 14:35 Večer na tému [i] 16:05 Kvarteto [i] 16:45 Tempo [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Fokus - rodina [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Veľký útek z Osvienčimu [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Teleantikvárium [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy STV [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy a komentáre [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 Simpsonovci VII. [i] 06:20 PROMI NOVINY [i] 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 Prvé oddelenie [i] 07:15 Celebrity CAMP [i] 09:25 Knight Rider [i] 10:55 Fanaticky zamilovaný [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 9 [i] 13:40 Medicopter 117 68 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 10 [i] 15:25 Simpsonovci VII. 19, 20 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 10 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 10 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 MIMORIADNE NOVINY PLUS [i] 21:00 Policajt zo škôlky [i] 23:00 Masaker na strednej škole [i] 00:55 Sám proti teroru [i] 02:30 C. S. I. : Kriminálka Miami V. [i] 03:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. [i] 04:00 Masaker na strednej škole [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktorka Quinnová 107 [i] 05:45 Boh odpúšťa. . . Ja nie! [i] 07:35 Tarzan 15 [i] 08:00 Magnum II. 12,13 [i] 09:40 Derrick II. 4 [i] 10:45 Červené ruže 191 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 108 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 59 [i] 14:10 Panelák 211 [i] 14:50 Magnum II. 12 [i] 15:40 Esmeralda 67,68 [i] 17:15 Láska nezomiera 45,46 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Hříšní lidé Města pražského" 3 [i] 20:55 Siska 66 [i] 22:00 Magnum II. 13 [i] 22:50 Prípad pre Fuchsa: Amulet Inkov [i] 00:25 Derrick II. 4 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 7/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 9/22 [i] 07:55 Zoom 8/221 [i] 08:00 Wildfire II. 13/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 6/22 [i] 10:00 Eli Stone 13/13 [i] 10:55 Zoom 8/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 7/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 4/24 [i] 13:00 Wildfire II. 13/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 6/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 9/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 8/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 5/24 [i] 17:55 Zoom 8/221 [i] 18:00 Wildfire III. 1/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 7/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 10/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 6/13 [i] 23:55 Zoom 8/221 [i] 00:00 Akce 11/13 [i] 00:30 Akce 12/13 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 02:50 Damages - Pavučina moci 6/13 [i] 03:40 Rodinné právo II. 5/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 1 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 08:40 Bořiči mýtů: Hlas jako hasicí přístroj [i] 09:35 Možné i nemožné 2 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 5 [i] 10:55 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 11:25 Megainženýrství: Tunel pod Beringovou úžinou [i] 12:20 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 13:15 Americký chopper: Jeď tati, jeď! - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 3 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 4 [i] 15:30 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 16:25 Megainženýrství: Zvláštní, ale nutné [i] 17:20 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 18:15 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 6 [i] 19:40 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 20:05 Možné i nemožné 1 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 21:55 Hry s časem: Velké kočky a bojová umění [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 30 [i] 23:20 Očitá svědectví 6 [i] 23:45 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 00:40 Úpravy aut všech druhů: Tak se psala historie [i] 01:40 Možné i nemožné 1 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Ptáci v náklaďáku [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 3 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 6 [i] 04:35 Jak to dělají?: Koberec/lego [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 09:40 Z melodie do melodie aneb [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 9/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 3/23 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 15:10 Franklin 11/52 [i] 15:30 Let 29 30/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 28/40 [i] 16:00 Garfield a přátelé 6/26 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Ať žijí rytíři! 3/7 [i] 21:00 13. komnata Kateřiny Kornové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě VI 16/20 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Kmotr II 1/2 [i] 00:40 Losování Euromiliony 00:45 McLeodovy dcery IV 9/32 [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:15 Sabotáž [i] 02:40 Rajské zahrady II 3/13 [i] 03:00 Cimbálová muzika Miroslava Menšíka [i] 03:20 Události v regionech [i] 03:45 Události v regionech Brno 04:10 Události v regionech Ostrava [i] 04:35 Gorodok 20/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Řidiči profesionálové 3/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 15/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 15/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 15/26 [i] 06:45 Já a moje rodina 3/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Přežili rok 2000 [i] 08:00 Designtrend 3/13 [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Jacquesem Rupnikem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 3/26 [i] 14:35 Sportovci světa: LOH Barcelona 1992 [i] 15:35 Království divočiny: Předivo života 9/13 [i] 16:00 Experiment [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Francie s ozvěnou domova 3/16 [i] 17:05 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 59/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Miloš Hájek [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou 1/2 [i] 20:55 Moje rodina V 3/14 [i] 21:25 Erik Truffaz rockuje na Seině 2007 [i] 22:20 Bigbít 4/42 [i] 23:20 Gorodok 20/20 [i] 23:45 I BBC se utne [i] 00:05 Lidé z manéže 3/10 [i] 01:05 V odborné péči 13/43 [i] 01:35 Pavlač Ester Kočičkové 4/12 [i] 02:00 V rytmu Aleny Kupčíkové [i] 02:30 O hudbě a s hudbou [i] 03:15 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 3/7 [i] 03:30 Rodina a já [i] 03:50 Fotograf František Drtikol [i] 04:15 Concertino Praga `96 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 15 [i] 09:30 Inkognito [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:15 Můj přítel Monk VI 5 [i] 13:05 Walker Texas Ranger VII 3 [i] 14:00 Pohřešovaní II 11 [i] 14:50 Krok za krokem 10 [i] 15:15 Smallville VI 7 [i] 16:10 Beze stopy VI 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 5 [i] 18:30 Ulice 1599, 1600 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Madagaskar [i] 21:45 Můj soused zabiják 2 [i] 23:35 Nejbližší příbuzenstvo [i] 01:25 Novashopping 01:45 112 [i] 02:15 Tabu [i] 02:55 Horoskopičiny [i] 03:45 Áčko [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 17 [i] 06:40 Pět holek na krku 50 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání VI 22 [i] 08:20 M*A*S*H 77 [i] 08:50 Frasier I 15 [i] 09:15 Právo a pořádek I 11 [i] 10:10 Policie Hamburk III 12 [i] 11:00 To je vražda, napsala II 22 [i] 12:00 Kauzy z Bostonu II 7 [i] 12:55 M*A*S*H 78 [i] 13:30 Chůva k pohledání I 3 [i] 14:00 Čarodějky III 20 [i] 14:55 Médium III 21 [i] 15:50 Nad oblaky [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sabrina - mladá čarodějnice I 1 [i] 20:00 Posel budoucnosti [i] 23:30 Neumírej sám [i] 01:10 Detektiv [i] 03:05 Volejte věštce 04:50 Na čem záleží 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:45 Macocha 105/120 [i] 07:30 Keď budeš moja 99-100/238 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 2xStereo 104/160 [i] 11:05 Viktória 101/171 [i] 11:50 Láska, s.r.o. 13/22 [i] 12:15 Ulica III. 104/259 [i] 13:30 Rebeli I. 144/215 [i] 14:20 Júlia - Cesty za šťastím 103/351 [i] 15:10 Láska, s.r.o. 13/22 [i] 15:30 Macocha 105/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 101-102/238 [i] 18:00 Ulica III. 105/259 [i] 19:00 Rebeli I. 145/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 2xStereo 105/160 [i] 21:25 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 23:00 Láska v utajení [i] 00:35 Lampáreň [i] 01:10 Ulica III. 105/259 [i] 01:55 Zločin v sutane [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:40 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Zkouška dospělosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Seržant Pepper [i] 13:45 Zelený oblak [i] 15:25 Podivné experimenty [i] 17:20 200 Cigaret [i] 19:00 Lidi, co znám [i] 20:40 Fotroviny [i] 22:15 Mrtvá dívka [i] 23:50 Hellraiser [i] 01:30 Čekání znamená smrt I. [i] 03:05 Štvanec [i] 04:50 Fotroviny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 18:35 Fotbal [i] 18:50 Fotbal [i] 19:00 Motorismus [i] 20:45 Cyklistika [i] 20:50 Krasobruslení [i] 23:00 Motorismus [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Tajná služba II 3 [i] 06:00 McLeodovy dcery V 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 10:00 Pouhý sen [i] 12:00 McLeodovy dcery V 3 [i] 13:00 McLeodovy dcery V 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 16:00 Zásnubní prsten [i] 18:00 Námořní hlídka III 10 [i] 19:00 Drzá Jordan III 8 [i] 20:00 Médium III 9 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 14 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 1 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 2 [i] 01:00 Médium III 5 [i] 02:00 Médium III 6 [i] 03:00 Narušený život [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Pokusní králíci 07 [i] 05:25 Pokusní králíci 08 [i] 06:00 On the Spot 03 – Reportéři [i] 07:00 Znovuobjevitelé 29 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 30 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 32 [i] 09:00 Mistři švindlu 27 [i] 09:35 Mistři švindlu 28 [i] 10:10 Buď já nebo pes 41 [i] 11:10 Skryté možnosti 25 [i] 11:40 Skryté možnosti 26 [i] 12:10 Jamieho Amerika 01 [i] 13:10 Kamenné monumenty 17 [i] 13:40 Města ve výškách 07 [i] 14:15 Za sportem kolem světa 05 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 15 [i] 16:10 Mistři švindlu 29 [i] 16:45 Mistři švindlu 30 [i] 17:20 Mistři švindlu [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 32 [i] 19:20 Životospráva na chalupě 01 [i] 20:20 Ztracené dětství [i] 21:15 Smrtící plavba [i] 22:10 Meze poznání [i] 23:15 Úsvit lidstva 02 [i] 00:20 Králové a královny 05 [i] 00:50 Antické olympijské hry 05 [i] 01:20 Historie podsvětí 05 [i] 02:15 Místa ve Středomoří 02 [i] 03:20 Dunaj [i] 03:50 Místa ve Středomoří 19 [i] 04:55 Mistři švindlu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 4 [i] 06:00 Vše, co Lola chce [i] 07:55 Bude naše [i] 09:25 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i] 10:35 Bolt - pes pro každý případ [i] 12:10 Michael Douglas: Pocta za celoživotní dílo [i] 13:35 Saawariya [i] 15:50 Čistá barva [i] 17:35 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy II. 4 [i] 20:00 [i] 21:40 Karanténa [i] 23:10 Transsibiřský expres [i] 01:00 Alpha Dog