Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Xena III. 15/22 [i] 09:05 Beštiár [i] 11:05 Podozrivé 2/8 [i] 12:00 Odpadlík IV. 9/22 [i] 12:45 Nezvestní III. 5/19 [i] 13:35 Myšlienky vraha II. 9/23 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 Dva a pol chlapa V. 6-7/19 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Kobra 11 XI. 2/10 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 10/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Prepadnutá [i] 21:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 9/25 [i] 22:30 Vražedná bleskovka [i] 00:05 V zajatí jakuzy [i] 02:10 Kyle XY I. 7/10 [i] 02:55 Wolffov revír II. 9-10/26 [i] 04:25 Stone v utajení 7/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 83/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 9/25 [i] 08:45 Vtipnejší vyhráva [i] 09:25 Šláger na šláger [i] 09:50 Nash Bridges 13/54 [i] 10:40 Nash Bridges 14/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 294 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 84/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 187/200 [i] 17:25 Sila lásky III. 188/200 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:05 Capri 2/12 [i] 22:45 Blázon [i] 00:20 Prípad pre Samanthu [i] 01:10 Atentáty, ktoré otriasli svetom 8/26 [i] 01:35 Sila lásky I. 294 [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Góly body sekundy [i] 03:05 Sila lásky III. 187/200 [i] 03:55 Sila lásky III. 188/200 [i] 04:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 8/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Lakomý Marko [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Legionári [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Mama to vie najlepšie [i] 13:30 Žijúce kamene [i] 14:00 Karol Šmidke-hrdina a obeť Kominterny [i] 14:30 Na tanieri/Teríteken [i] 15:30 Profesionál [i] 15:40 Polícia [i] 16:05 Obrázky z prírody [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Fokus - právo [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Kvarteto [i] 19:00 Dizajn 2/17 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Život s chladnou krvou 2/5 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Večer na tému [i] 23:30 Halali [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:55 PROMI NOVINY [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Prvé oddelenie [i] 08:20 Celebrity CAMP [i] 09:30 Kosti II 3, 4 [i] 11:00 Vráťte mi moju rodinu! [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 8 [i] 13:40 Medicopter 117 67 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 9 [i] 15:25 Simpsonovci VII. 17, 18 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 9 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 9 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Fanaticky zamilovaný [i] 21:45 Knight Rider [i] 23:30 Mafstory [i] 00:30 Resident Evil: Apokalypsa [i] 02:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. [i] 02:45 Mafstory [i] 03:35 Resident Evil: Apokalypsa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 106 [i] 06:00 Výlet [i] 07:35 Tarzan 14 [i] 08:00 Magnum II. 10,11 [i] 09:40 Derrick II. 3 [i] 10:45 Červené ruže 190 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 107 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 58 [i] 14:10 Panelák 210 [i] 14:50 Magnum II. 10 [i] 15:40 Esmeralda 65,66 [i] 17:15 Láska nezomiera 43,44 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Boh odpúšťa. . . Ja nie! [i] 22:10 Nebezpečné pletky [i] 23:40 Magnum II. 11 [i] 00:30 Derrick II. 3 [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 6/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 8/22 [i] 07:55 Zoom 8/221 [i] 08:00 Wildfire II. 12/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 5/22 [i] 10:00 Eli Stone 12/13 [i] 10:55 Zoom 8/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 6/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 3/24 [i] 13:00 Wildfire II. 12/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 5/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 8/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 7/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 4/24 [i] 17:55 Zoom 8/221 [i] 18:00 Wildfire II. 13/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 6/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 9/22 [i] 21:00 Zachraň mě V. 18/19 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 20/22 [i] 23:10 Damages - Pavučina moci 5/13 [i] 00:05 Zoom 8/221 [i] 00:10 Akce 9/13 [i] 00:40 Akce 10/13 [i] 01:10 Zachraň mě V. 18/19 [i] 02:05 Genesis - vrahova duše 20/22 [i] 03:05 Damages - Pavučina moci 5/13 [i] 03:55 Rodinné právo II. 4/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 11 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 12 [i] 07:45 Nutné k přežití: Belize [i] 08:40 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 1 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 4 [i] 10:55 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 11:25 Megainženýrství: Střecha nad Houstonem [i] 12:20 Opravna vraků 26 [i] 13:15 Americký chopper: Jeď tati, jeď! - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 13 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 14 [i] 15:30 Nutné k přežití: Belize [i] 16:25 Megainženýrství: Tunel pod Beringovou úžinou [i] 17:20 Opravna vraků 26 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Hlas jako hasicí přístroj [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 5 [i] 19:40 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 20:05 Skutečné zločiny: Uhodit na atentátníka s hřebíkovými bombami [i] 21:00 Z ráje do pekla 8 [i] 21:55 Americké gangy 1 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 29 [i] 23:20 Očitá svědectví 5 [i] 23:45 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 00:40 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 01:40 Skutečné zločiny: Uhodit na atentátníka s hřebíkovými bombami [i] 02:40 Bořiči mýtů: Hlas jako hasicí přístroj [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 5 [i] 04:35 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Genevieve [i] 10:25 Na krásné vyhlídce [i] 11:30 My dva a čas [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 8/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 2/23 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 3/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 3/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 3/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Prohnilí [i] 21:50 Máte slovo [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Taggart [i] 00:20 Sex ve městě I 9/12 [i] 00:45 McLeodovy dcery IV 8/32 [i] 01:30 Řím II 8/10 [i] 02:25 Rajské zahrady II 3/13 [i] 02:40 Hledání ztraceného času [i] 03:00 Hledám práci [i] 03:20 Události v regionech [i] 03:45 Události v regionech Brno 04:10 Události v regionech Ostrava [i] 04:35 Doktorem na horách [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 14/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 14/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 14/26 [i] 06:45 Tak to vidím já 3/7 [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Kapusta 9/20 [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:10 Řidiči profesionálové 3/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:40 Letecké katastrofy III. 1/23 [i] 10:30 Neobyčejné životy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Střípky času [i] 13:05 Devatero řemesel [i] 13:25 Kde peníze pomáhají [i] 13:35 O bílé paní [i] 14:35 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Přežili rok 2000 [i] 17:00 Designtrend 3/13 [i] 17:20 Déšť [i] 17:30 Zač jsme bojovali 3/4 [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Pahrbek český [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Svět za sto let [i] 23:30 Evropský manuál [i] 23:50 Pavlač Ester Kočičkové 4/12 [i] 00:20 Byl jednou jeden film [i] 01:10 V odborné péči 12/43 [i] 01:40 Hudební studio M [i] 02:15 Ledová past [i] 03:45 Špierky - Za půlnočním sluncem [i] 04:10 Poutníci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 14 [i] 09:30 I.Q. [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Mr. Bean [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:15 Můj přítel Monk VI 4 [i] 13:05 Walker Texas Ranger VII 2 [i] 14:00 Pohřešovaní II 10 [i] 14:50 Krok za krokem 9 [i] 15:20 Smallville VI 6 [i] 16:05 Beze stopy VI 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 4 [i] 18:30 Ulice 1597, 1598 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 160 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 3 [i] 22:15 Mr.GS [i] 22:45 Žralok útočí [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas II 8 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:10 Horoskopičiny [i] 02:55 Áčko [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 16 [i] 06:40 Pět holek na krku 49 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání VI 21 [i] 08:20 M*A*S*H 76 [i] 08:50 Frasier I 14 [i] 09:15 Právo a pořádek I 10 [i] 10:10 Policie Hamburk III 11 [i] 11:00 To je vražda, napsala II 21 [i] 12:00 Kauzy z Bostonu II 6 [i] 12:55 M*A*S*H 77 [i] 13:30 Chůva k pohledání I 2 [i] 14:00 Čarodějky III 19 [i] 14:55 Médium III 20 [i] 15:50 Cornwallská romance [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 22 [i] 20:00 TOP STAR: Karel Gott [i] 21:10 Mladší o pár let [i] 22:05 Zoufalé manželky V 17 [i] 23:05 Portrét dámy [i] 01:45 Volejte věštce 03:30 Výklad snů 04:25 Na čem záleží 16 [i] 04:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 112 [i] 06:20 Lampáreň [i] 06:55 Macocha 104/120 [i] 07:45 Keď budeš moja 97-98/238 [i] 09:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 2xStereo 103/160 [i] 11:05 Viktória 100/171 [i] 11:50 Láska, s.r.o. 12/22 [i] 12:15 Ulica III. 103/259 [i] 13:25 Rebeli I. 143/215 [i] 14:15 Júlia - Cesty za šťastím 102/351 [i] 15:05 Láska, s.r.o. 12/22 [i] 15:30 Macocha 104/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 99-100/238 [i] 18:00 Ulica III. 104/259 [i] 19:00 Rebeli I. 144/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 2xStereo 104/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 12/178 [i] 22:25 Viktória 101/171 [i] 23:15 Prvotný strach [i] 01:20 Pravá tvár vášne 12/178 [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:40 Ulica III. 104/259 [i] 03:25 Viktória 101/171 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:40 Prvotný strach [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Puckoon [i] 06:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Buster [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tučňák Amundsen [i] 13:40 Tátou proti své vůli [i] 15:10 Zkouška dospělosti [i] 16:45 Protiklady se přitahují [i] 18:15 Férovej zloděj [i] 20:05 Dračí války [i] 21:40 Neprůstřelný mnich [i] 23:30 Převtělení [i] 01:05 Bestie Karla [i] 02:50 V plamenech [i] 04:35 Dračí války [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Motorismus [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:25 Tenis [i] 19:55 Tenis [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:05 Skoky na lyžích [i] 20:50 Krasobruslení [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Fotbal [i] 00:30 Tenis [i] 00:35 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Tajná služba II 2 [i] 06:00 McLeodovy dcery VIII 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 22 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Zahrada smrti [i] 10:00 Danielova dcera [i] 12:00 McLeodovy dcery V 1 [i] 13:00 McLeodovy dcery V 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrtící anděl [i] 16:00 Než řekneš ano [i] 18:00 Námořní hlídka III 9 [i] 19:00 Drzá Jordan III 7 [i] 20:00 Médium III 8 [i] 21:00 Život s nepřítelem [i] 23:00 Krutá pravda [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 13 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 14 [i] 03:00 Zločiny z vášně [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Pokusní králíci 05 [i] 05:25 Pokusní králíci 06 [i] 06:00 On the Spot 01 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 27 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 28 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 31 [i] 09:00 Mistři švindlu 25 [i] 09:35 Mistři švindlu 26 [i] 10:10 Buď já nebo pes 41 [i] 11:10 Skryté možnosti 23 [i] 11:40 Skryté možnosti 24 [i] 12:10 Vášnivý jedlík 17 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 18 [i] 13:10 Kamenné monumenty 16 [i] 13:40 Města ve výškách 06 [i] 14:15 Za sportem kolem světa 04 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 14 [i] 16:10 Mistři švindlu 27 [i] 16:45 Mistři švindlu 28 [i] 17:20 Pokusní králíci 07 [i] 17:45 Pokusní králíci 08 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 31 [i] 19:15 Rybaření na chalupě 03 [i] 20:15 Dítě naší doby 23 [i] 21:25 Tvář Země 03 [i] 22:25 O2 [i] 23:25 Úsvit lidstva 01 [i] 00:25 Králové a královny 04 [i] 00:55 Antické olympijské hry 04 [i] 01:25 Historie podsvětí 04 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 01 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 18 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Než si pro nás přijde [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy II. 3 [i] 08:05 Pád [i] 10:00 Jumper [i] 11:30 Nevítaná návštěva [i] 13:20 Pozdravy z pobřeží [i] 15:15 Vše, co Lola chce [i] 17:10 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i] 18:25 Bolt - pes pro každý případ