Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Xena III. 14/22 [i] 09:20 Petrolejový princ [i] 10:55 Podozrivé 1/8 [i] 11:50 Odpadlík IV. 8/22 [i] 12:35 Nezvestní III. 4/19 [i] 13:25 Myšlienky vraha II. 8/23 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 Dva a pol chlapa V. 4-5/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 XI. 1/10 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 9/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Beštiár [i] 22:05 V krajine ľadu [i] 23:55 Kaliber 45 [i] 01:35 Upír v Brooklyne [i] 03:20 Kyle XY I. 6/10 [i] 04:05 Wolffov revír II. 8/26 [i] 04:50 Stone v utajení 6/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Atentáty, ktoré otriasli svetom 6/26 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 8/25 [i] 08:45 Vtipnejší vyhráva [i] 09:30 Šláger na šláger [i] 09:50 Nash Bridges 11/54 [i] 10:40 Nash Bridges 12/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 293 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 83/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 185/200 [i] 17:25 Sila lásky III. 186/200 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Diablica [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 2/22 [i] 22:40 Miesto činu: Koniec sna [i] 00:20 Prípad pre Samanthu [i] 01:05 Atentáty, ktoré otriasli svetom 7/26 [i] 01:30 Sila lásky I. 293 [i] 02:25 Správy STV [i] 02:50 Góly body sekundy [i] 03:00 Sila lásky III. 185/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 186/200 [i] 04:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 7/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:50 Mať tak o koliesko viac! [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Cesta k delíriu [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Môj dom, môj hrad [i] 13:35 Utajená reč peňazí 2/13 [i] 14:00 Elixír [i] 14:35 5 minút po dvanástej [i] 15:35 Diagnóza 163 [i] 16:05 Obrázky z prírody [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Fokus - peniaze [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Legionári [i] 21:00 Karol Šmidke-hrdina a obeť Kominterny [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Na tanieri/Teríteken [i] 23:00 K.O. [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Simpsonovci VII. [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 Prvé oddelenie [i] 07:15 Celebrity CAMP [i] 09:30 Knight Rider - Čo by chlapec neurobil pre dievča 7, 8 [i] 11:00 K-911 [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 7 [i] 13:40 Medicopter 117 66 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 8 [i] 15:25 Simpsonovci VII. 15, 16 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 8 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 8 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 21:45 Vtierka Castle 3, 4 [i] 23:20 Kosti II 3, 4 [i] 00:55 C. S. I. : Kriminálka Miami V. [i] 01:45 Simpsonovci VII. [i] 02:30 Vráťte mi moju rodinu! [i] 04:00 C. S. I. : Kriminálka Miami [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 105 [i] 06:00 Bol raz jeden zločin [i] 07:35 Tarzan 13 [i] 08:00 Magnum II. 8,9 [i] 09:40 Derrick II. 2 [i] 10:45 Červené ruže 189 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 106 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 57 [i] 14:10 Panelák 209 [i] 14:50 Magnum II. 8 [i] 15:40 Esmeralda 63,64 [i] 17:15 Láska nezomiera 41,42 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 19 [i] 21:50 Magnum II. 9 [i] 22:40 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:15 30 prípadov majora Zemana 19 [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 5/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 7/22 [i] 07:55 Zoom 7/221 [i] 08:00 Wildfire II. 11/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 4/22 [i] 10:00 Eli Stone 11/13 [i] 10:55 Zoom 7/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 5/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 2/24 [i] 13:00 Wildfire II. 11/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 4/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 7/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 6/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 3/24 [i] 17:55 Zoom 7/221 [i] 18:00 Wildfire II. 12/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 5/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 8/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 15/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 16/25 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 4/13 [i] 23:55 Zoom 7/221 [i] 00:00 Akce 7/13 [i] 00:30 Akce 8/13 [i] 01:00 CSI: New York V. 15/25 [i] 02:00 CSI: New York V. 16/25 [i] 02:45 Damages - Pavučina moci 4/13 [i] 03:30 Rodinné právo II. 3/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu- část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 9 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 10 [i] 07:45 Nutné k přežití: Turecko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 09:35 Možné i nemožné 10 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 3 [i] 10:55 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 11:25 Srdce stroje: Gigantické nákladní vozy [i] 12:20 Opravna vraků 25 [i] 13:15 Americký chopper: Senior proti juniorovi - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 11 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 12 [i] 15:30 Nutné k přežití: Turecko [i] 16:25 Megainženýrství: Střecha nad Houstonem [i] 17:20 Opravna vraků 25 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 4 [i] 19:40 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 20:05 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 21:00 Aljaška - závody psích spřežení: Žebrák a král [i] 21:55 Běsnění: Agresivní řidiči [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 28 [i] 23:20 Očitá svědectví 4 [i] 23:45 Opravna vraků 26 [i] 00:40 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu - část 2 [i] 01:40 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 02:40 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 14 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 4 [i] 04:35 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Černá země 3/5 [i] 10:05 Zlatý slavík 1979 [i] 11:35 Telefon story [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 7/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy 1/23 [i] 15:05 Nechte mě bejt! Nebezpečný nález [i] 15:20 Nehasit! Hořím! [i] 15:45 Hrůzostrašný dějepis 3/26 [i] 16:10 Tak to vidím já 3/7 [i] 16:25 Návštěva v ZOO [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Tetřev hlušec [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:50 Postřehy odjinud [i] 22:00 Řím II 8/10 [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 Jehla [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Sex ve městě I 8/12 [i] 00:45 McLeodovy dcery IV 7/32 [i] 01:30 Přísně tajné vraždy 3/42 [i] 01:45 Evropský manuál [i] 02:05 Den D 3/13 [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Události v regionech Brno 03:40 Události v regionech Ostrava [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Prof. Dalibor Povolný [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 13/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 13/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 13/26 [i] 06:45 Pat a Mat 3/28 [i] 06:55 Kde peníze pomáhají [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Angličtina - Extra 29/30 [i] 07:50 Výtvarnické konfese 2/8 [i] 08:20 Divnopis [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 3/7 [i] 09:55 Francis Bacon [i] 10:55 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 2/5 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 9/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Letečtí stíhači v boji: Peklo nad Hanojí [i] 15:50 Tak trochu jiný středověk aneb Jak se točili rytíři [i] 16:05 Řidiči profesionálové 3/13 [i] 16:20 Podzemní Čechy II [i] 16:45 Utajená řeč peněz 2/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Kapusta 9/20 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Vojna a mír 1/4 [i] 22:15 Dokumentární klub: Byl jednou jeden film [i] 23:10 Exitus [i] 00:40 Divadlo žije! [i] 01:10 Q [i] 01:35 Bolavá místa jižního Kavkazu 3/3 [i] 02:00 Podzemní Čechy II [i] 02:30 Utajená řeč peněz 2/13 [i] 02:45 Golem 13 [i] 03:15 Vesnická zabijačka [i] 03:30 Zastavení v Saigonu [i] 04:05 Kočičky a kocourkové aneb krásy placeného sexu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 13 [i] 09:30 Supernova 2/2 [i] 11:00 Tescoma s chutí [i] 11:20 Mr. Bean [i] 11:45 Lenssen & spol. [i] 12:15 Můj přítel Monk VI 3 [i] 13:05 Walker Texas Ranger VII 1 [i] 13:55 Pohřešovaní II 9 [i] 14:50 Krok za krokem 8 [i] 15:15 Smallville VI 5 [i] 16:05 Beze stopy VI 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 3 [i] 18:30 Ulice 1595, 1596 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback 14 [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 3 [i] 21:05 Můj soused zabiják [i] 22:55 Tichý nepřítel [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas II 7 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Zlatíčka [i] 02:55 Tabu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 15 [i] 06:40 Pět holek na krku 48 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání VI 20 [i] 08:20 M*A*S*H 75 [i] 08:50 Frasier I 13 [i] 09:15 Právo a pořádek I 9 [i] 10:10 Policie Hamburk III 10 [i] 11:00 To je vražda, napsala II 20 [i] 12:00 Kauzy z Bostonu II 5 [i] 12:55 M*A*S*H 76 [i] 13:30 Chůva k pohledání I 1 [i] 14:00 Čarodějky III 18 [i] 14:55 Médium III 19 [i] 15:50 Rodný statek [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 21 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:15 Džungle rtěnek I 3 [i] 23:10 Sběratelé kostí I 6 [i] 00:05 Wolffův revír IV 19 [i] 01:05 Volejte věštce 02:50 Výklad snů 03:50 Na čem záleží 14 [i] 04:15 Na čem záleží 15 [i] 04:45 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Martin Paris: Mág zločinu [i] 06:40 Macocha 103/120 [i] 07:30 Keď budeš moja 95-96/238 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 2xStereo 102/160 [i] 11:05 Viktória 99/171 [i] 11:55 Láska, s.r.o. 11/22 [i] 12:15 Ulica III. 102/259 [i] 13:30 Rebeli I. 142/215 [i] 14:20 Júlia - Cesty za šťastím 101/351 [i] 15:10 Láska, s.r.o. 11/22 [i] 15:35 Macocha 103/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 97-98/238 [i] 18:00 Ulica III. 103/259 [i] 19:00 Rebeli I. 143/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 2xStereo 103/160 [i] 21:20 Pravá tvár vášne 11/178 [i] 22:10 Viktória 100/171 [i] 23:00 Novokaín [i] 00:35 Pravá tvár vášne 11/178 [i] 01:20 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 103/259 [i] 02:45 Viktória 100/171 [i] 03:25 Júlia - Cesty za šťastím 101/351 [i] 04:20 Novokaín [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Nebezpečná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zelený oblak [i] 13:45 Dokonalí andílkové [i] 15:20 Buster [i] 17:00 Puckoon [i] 18:25 Ostrov pokladů [i] 20:10 Elvíra-strašidelný zámek [i] 21:40 Ohrožené druhy [i] 23:15 Adolf Eichmann [i] 01:00 Doktor Martin a legenda o Cloutnu [i] 02:20 Drsná škola [i] 03:55 Elvíra-strašidelný zámek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Motorismus [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:25 Tenis [i] 19:55 Tenis [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:10 Golf [i] 22:20 All sports [i] 22:30 Krasobruslení [i] 23:30 Biatlon [i] 00:30 Tenis [i] 00:35 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Tajná služba II 1 [i] 06:00 McLeodovy dcery VIII 19 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 20 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Hlasy ze záhrobí [i] 10:00 Než řekneš ano [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 21 [i] 13:00 McLeodovy dcery VIII 22 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Zahrada smrti [i] 16:00 Danielova dcera [i] 18:00 Námořní hlídka III 8 [i] 19:00 Drzá Jordan III 6 [i] 20:00 Médium III 7 [i] 21:00 Blondýnka 1/2 [i] 23:00 Blondýnka 2/2 [i] 01:00 Zakázaná tajemství [i] 03:00 Naivní důvěra [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Pokusní králíci 03 [i] 05:25 Pokusní králíci 04 [i] 06:00 Anatomie přírodní katastrofy 03 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 25 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 26 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 30 [i] 09:00 Mistři švindlu 23 [i] 09:35 Mistři švindlu 24 [i] 10:10 Buď já nebo pes 39 [i] 11:10 Skryté možnosti 21 [i] 11:40 Skryté možnosti 22 [i] 12:10 Vášnivý jedlík 15 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 16 [i] 13:10 Kamenné monumenty 15 [i] 13:40 Města ve výškách 05 [i] 14:15 Za sportem kolem světa 03 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 13 [i] 16:10 Mistři švindlu 25 [i] 16:45 Mistři švindlu 26 [i] 17:20 Pokusní králíci 05 [i] 17:45 Pokusní králíci 06 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 30 [i] 19:15 Rybaření na chalupě 02 [i] 20:15 Dítě naší doby 22 [i] 21:25 Tvář Země 02 [i] 22:25 Nebezpečné planetky [i] 23:20 On the Spot 03 – Reportéři [i] 00:20 Králové a královny 03 [i] 00:50 Antické olympijské hry 03 [i] 01:25 Historie podsvětí 03 [i] 02:20 Evropská velkoměsta 12 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 17 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Gangsteři z Miami [i] 07:25 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 09:25 Moulin Rouge [i] 11:30 Miliónový pes [i] 13:15 Něco z Ameriky 2 [i] 15:05 Než si pro nás přijde [i] 16:40 Pád [i] 18:35 Jumper [i] 20:00