Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Xena III. 13/22 [i] 09:15 Let v ohrození [i] 11:00 Post mortem II. 8/8 [i] 11:50 Odpadlík IV. 7/22 [i] 12:40 Nezvestní III. 3/19 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 Myšlienky vraha II. 7/23 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 Dva a pol chlapa V. 2-3/19 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Kobra 11 XI.: Na život a na smrť [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 8/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Predo mnou neutečieš [i] 21:40 Paľba [i] 22:10 Vražedné pochybenie [i] 23:45 Odložený prípad I. 9/23 [i] 00:35 Šťastné konce [i] 03:05 Kyle XY I. 5/10 [i] 03:45 Wolffov revír II. 7/26 [i] 04:35 Stone v utajení 5/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 81/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 7/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:30 Šláger na šláger [i] 09:50 Nash Bridges 9/54 [i] 10:40 Nash Bridges 10/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 292 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 82/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 183/200 [i] 17:25 Sila lásky III. 184/200 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:04 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Chodili sme spolu [i] 22:40 Obete a tí druhí [i] 23:05 Naboso [i] 01:00 Prípad pre Samanthu [i] 01:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 6/26 [i] 02:10 Sila lásky I. 292 [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:40 Sila lásky III. 183/200 [i] 04:30 Sila lásky III. 184/200 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Diagnóza E 66 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Din a Dan 2/3 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Tajomný svet zdravého životného štýlu 2/3 [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Folklór [i] 13:45 Cesty nádeje [i] 14:20 VAT [i] 14:50 Televízne osobnosti - režisér Martin Petrenko [i] 15:50 Magazín NHL [i] 16:15 Slovensko 5 rokov členom EÚ [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Fokus - zdravie [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Môj dom, môj hrad [i] 19:00 Utajená reč peňazí 2/13 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Cesta k delíriu [i] 21:00 Diagnóza 163 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Filmový klub [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 Prvé oddelenie [i] 06:45 Celebrity CAMP [i] 09:00 Nekalé úmysly [i] 10:45 Stav ohrozenia [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 6 [i] 13:40 Medicopter 117 65 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 7 [i] 15:25 Simpsonovci VII. (13, 14) [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 7 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 7 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 K-911 [i] 21:45 Knight Rider - Čo by chlapec neurobil pre dievča 7, 8 [i] 23:20 Mafstory [i] 00:15 Zabijak [i] 02:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. [i] 02:50 Mafstory [i] 03:35 Zabijak [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 104 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeri VI. 3 [i] 07:35 Tarzan 12 [i] 08:00 Magnum II. 6,7 [i] 09:40 Derrick II. 1/95 [i] 10:45 Červené ruže 188 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 105 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 56 [i] 14:10 Panelák 208 [i] 14:50 Magnum II. 6 [i] 15:40 Esmeralda 61,62 [i] 17:15 Láska nezomiera 39,40 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL: Čierna mágia [i] 21:55 Bol raz jeden zločin [i] 23:35 Magnum II. 7 [i] 00:25 Detektív XXL: Čierna mágia [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 4/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 6/22 [i] 07:55 Zoom 7/221 [i] 08:00 Wildfire II. 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 3/22 [i] 10:00 Eli Stone 10/13 [i] 10:55 Zoom 7/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 4/22 [i] 12:00 Rodinné právo II. 1/24 [i] 13:00 Wildfire II. 10/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 3/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 6/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 5/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 2/24 [i] 17:55 Zoom 7/221 [i] 18:00 Wildfire II. 11/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 4/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 7/22 [i] 21:00 Boj o čas 3/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 3/14 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 3/13 [i] 23:55 Zoom 7/221 [i] 00:00 Akce 5/13 [i] 00:30 Akce 6/13 [i] 01:00 Boj o čas 3/13 [i] 02:00 Uklízeč II. 3/14 [i] 02:50 Damages - Pavučina moci 3/13 [i] 03:35 Rodinné právo II. 2/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 7 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 8 [i] 07:45 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 09:35 Možné i nemožné 9 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 2 [i] 10:55 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 11:25 Srdce stroje: Helikoptéry [i] 12:20 Opravna vraků 24 [i] 13:15 Americký chopper: Senior proti juniorovi - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 9 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 10 [i] 15:30 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 16:25 Srdce stroje: Gigantické nákladní vozy [i] 17:20 Opravna vraků 24 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 3 [i] 19:40 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 20:05 Extrémní výbuchy: Návštěva Bismarcku v Severní Dakotě [i] 21:00 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 21:55 Megainženýrství: Tunel pod Beringovou úžinou [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 27 [i] 23:20 Očitá svědectví 3 [i] 23:45 Opravna vraků 25 [i] 00:40 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu- část 1 [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Návštěva Bismarcku v Severní Dakotě [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 12 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 3 [i] 04:35 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Marie, královna Skotska [i] 11:00 Bejvávalo [i] 11:45 Písničky Jaroslava Jankovce [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 6/32 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 22/22 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola: Vzduchoplavec Kráčmera [i] 15:35 Věda je zábava 9/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 3/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Beskydští amoniti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 1/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 3/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Den D 3/13 [i] 22:50 Soukromé neřesti [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Sex ve městě I 7/12 [i] 01:10 McLeodovy dcery IV 6/32 [i] 01:50 Chcete mě? [i] 02:05 Vltava v obrazech 51/86 [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 12/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 12/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 12/26 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Angličtina pro nejmenší 7/40 [i] 07:35 Kde peníze pomáhají [i] 07:40 Nechte mě bejt! Pedofil [i] 07:55 Nehasit! Hořím! [i] 08:20 Návštěva v ZOO [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Noemova archa a záhada potopy světa [i] 10:25 Film o filmu 3 sezóny v pekle [i] 10:40 Vzkaz Jana Vodňanského [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Zpívánky [i] 14:55 Evropský manuál [i] 15:15 Vltava v obrazech 51/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 2/5 [i] 16:05 Francis Bacon [i] 17:00 Výtvarnické konfese 2/8 [i] 17:25 Ondřejova filmová škola [i] 17:40 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Angličtina - Extra 29/30 [i] 20:00 Alfréde, Alfréde! [i] 21:45 V rytmu Aleny Kupčíkové [i] 22:15 Bolavá místa jižního Kavkazu 3/3 [i] 22:45 Q [i] 23:15 Distrikt! [i] 00:45 V odborné péči 11/43 [i] 01:10 Retro [i] 01:35 Případ Adolf Hitler: analýza mysli diktátora [i] 02:25 Terra musica 02:50 Náš venkov [i] 03:10 Sváteční slovo římskokatolického faráře Libora Botka [i] 03:15 Cesty víry [i] 03:35 Křesťanský magazín [i] 03:50 Mistrovské taneční třídy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 12 [i] 09:30 Řekni ano! [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Mr. Bean [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:15 Můj přítel Monk VI 2 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger VI 23 [i] 13:55 Pohřešovaní II 8 [i] 14:50 Krok za krokem 7 [i] 15:20 Smallville VI 4 [i] 16:10 Beze stopy VI 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 2 [i] 18:30 Ulice 1593, 1594 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 159 [i] 21:20 Kriminálka Miami VI 20 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Mládí v trapu [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas II 6 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:10 Horoskopičiny [i] 03:00 Áčko [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 14 [i] 06:40 Pět holek na krku 47 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání VI 19 [i] 08:20 M*A*S*H 74 [i] 08:50 Frasier I 12 [i] 09:15 Právo a pořádek I 8 [i] 10:10 Policie Hamburk III 9 [i] 11:00 To je vražda, napsala II 19 [i] 12:00 Kauzy z Bostonu II 4 [i] 12:55 M*A*S*H 75 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 22 [i] 14:00 Čarodějky III 17 [i] 14:55 Médium III 18 [i] 15:50 Květiny v dešti [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 20 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XII [i] 22:00 Na doživotí II 6 [i] 22:55 Ochrana svědků I 6 [i] 23:50 Wolffův revír IV 18 [i] 00:45 Volejte věštce 02:35 Výklad snů 03:30 Na čem záleží 12 [i] 03:55 Na čem záleží 13 [i] 04:25 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Následky [i] 06:50 Macocha 102/120 [i] 07:35 Keď budeš moja 93-94/238 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 2xStereo 101/160 [i] 11:05 Viktória 98/171 [i] 11:50 Láska, s.r.o. 10/22 [i] 12:15 Ulica III. 101/259 [i] 13:25 Rebeli I. 141/215 [i] 14:15 Júlia - Cesty za šťastím 100/351 [i] 15:05 Láska, s.r.o. 10/22 [i] 15:30 Macocha 102/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 95-96/238 [i] 18:00 Ulica III. 102/259 [i] 19:00 Rebeli I. 142/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 2xStereo 102/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 10/178 [i] 22:25 Viktória 99/171 [i] 23:15 Martin Paris: Mág zločinu [i] 00:45 Pravá tvár vášne 10/178 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 102/259 [i] 02:50 Viktória 99/171 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 100/351 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Hotýlek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tátou proti své vůli [i] 13:35 Někdo musí z kola ven [i] 15:10 Nebezpečná pravda [i] 16:40 Oslněni sluncem [i] 18:25 Ulejváci [i] 19:55 Líbí se mi co děláš [i] 21:45 Píseň za chudého chlapce [i] 23:25 Temné vody [i] 01:05 Velká hra [i] 02:45 Opravdový život [i] 04:20 Líbí se mi co děláš [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 16:15 Fotbal [i] 16:30 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:25 Tenis [i] 19:45 Fotbal [i] 19:55 Tenis [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:05 Krasobruslení [i] 22:00 Zimní sporty [i] 22:15 Box [i] 23:45 Motorismus [i] 00:30 Tenis [i] 00:35 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 30 [i] 06:00 McLeodovy dcery VIII 17 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 18 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Soudný den [i] 10:00 Blondýnka 2/2 [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 19 [i] 13:00 McLeodovy dcery VIII 20 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Hlasy ze záhrobí [i] 16:00 Kaliforňanky [i] 18:00 Námořní hlídka III 7 [i] 19:00 Drzá Jordan III 5 [i] 20:00 Médium III 6 [i] 21:00 Byla jednou jedna svatba [i] 23:00 Zásnubní prsten [i] 01:00 Obviněná [i] 03:00 Zakázaná tajemství [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Pokusní králíci 01 [i] 05:25 Pokusní králíci 02 [i] 06:00 Anatomie přírodní katastrofy 02 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 23 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 24 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 29 [i] 09:00 Mistři švindlu 21 [i] 09:35 Mistři švindlu 22 [i] 10:10 Buď já nebo pes 38 [i] 10:40 Buď já nebo pes 20 [i] 11:10 Skryté možnosti 19 [i] 11:40 Skryté možnosti 20 [i] 12:10 Vášnivý jedlík 13 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 14 [i] 13:10 Kamenné monumenty 14 [i] 13:40 Města ve výškách 04 [i] 14:15 Za sportem kolem světa 02 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 12 [i] 16:10 Mistři švindlu 23 [i] 16:45 Mistři švindlu 24 [i] 17:20 Pokusní králíci 03 [i] 17:45 Pokusní králíci 04 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 29 [i] 19:15 Rybaření na chalupě 01 [i] 20:15 Dítě naší doby 21 [i] 21:25 Tvář Země 01 [i] 22:25 Když se Země zatřese 07 [i] 23:25 Tutanchamón [i] 00:25 Králové a královny 02 [i] 00:55 Antické olympijské hry 02 [i] 01:25 Historie podsvětí 02 [i] 02:20 Evropská velkoměsta 11 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 16 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Odkdy to vím [i] 06:00 Zatmění slunce [i] 08:05 Santa má bráchu [i] 10:00 Řeč nepřítele [i] 11:45 27 šatů [i] 13:35 Gangsteři z Miami [i] 15:05 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 17:05 Moulin Rouge [i] 19:10 Něco z Ameriky 2 [i] 21:00 Na stojáka 39 [i] 21:30 Californication III. 3