Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Xena III. 12/22 [i] 09:30 Guľový blesk [i] 11:00 Post mortem II. 7/8 [i] 11:50 Odpadlík IV. 6/22 [i] 12:40 Nezvestní III. 2/19 [i] 13:30 Myšlienky vraha II. 6/23 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 Dva a pol chlapa IV. 24/24 [i] 14:45 Dva a pol chlapa V. 1/19 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 VIII. 14/14 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 7/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Piadihajzlík v akcii [i] 21:45 Mentalista I. 3/23 [i] 22:45 112 [i] 23:20 Šelma 1/13 [i] 00:10 Červená smršť [i] 02:20 Terč [i] 04:10 Wolffov revír II. 6/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 6/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:30 Šláger na šláger [i] 09:50 Nash Bridges 7/54 [i] 10:40 Nash Bridges 8/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 291 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 81/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 181/200 [i] 17:25 Sila lásky III. 182/200 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Sľub [i] 21:50 Reportéri [i] 22:25 Klinika Grace V. 15/24 [i] 23:10 Stopa mojej dcéry 2/2 [i] 00:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 5/26 [i] 01:15 Sila lásky I. 291 [i] 02:05 Slovensko dnes [i] 02:20 Správy STV [i] 02:50 Góly body sekundy [i] 03:00 Sila lásky III. 181/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 182/200 [i] 04:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 5/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:15 Profesionál [i] 06:25 Polícia [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Europríbeh Slovenska [i] 07:30 Slovensko 5 rokov členom EÚ [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Elá hop [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Kupředu levá, kupředu pravá [i] 12:25 Regionálny denník [i] 13:00 Živá panoráma [i] 13:25 Keď fašiangy, tak fašiangy [i] 13:40 Orientácie [i] 14:05 Poklady sveta IV. [i] 14:20 Cesty nádeje [i] 14:45 Odpískané [i] 15:25 MS 2009 v plávaní, Návrat k svetovému šampionátu [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Fokus - práca [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 18:55 Teleantikvárium [i] 19:05 Vice-Versa 2/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Tajomný svet zdravého životného štýlu 2/3 [i] 21:05 Magazín NHL [i] 21:20 Invencie: Palo Macho - Obrazy zo skla [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Eurokino [i] 23:30 Anjeli strážni Jána Berkyho Mrenicu ml. [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 00:55 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Autosalón [i] 05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:25 Celebrity CAMP [i] 08:35 Posledný templár 1,2/2 [i] 11:45 Výhra [i] 13:40 SHARK II. 2 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 6 [i] 15:25 Simpsonovci VII. (11, 12) [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 6 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. II. 6 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Stav ohrozenia [i] 22:15 Profesionáli [i] 23:00 Túžba smrti 4: Tvrdý zákrok [i] 00:50 Črepiny [i] 01:25 Posledný zabijak [i] 02:50 C. S. I. : Kriminálka Miami V. [i] 03:30 Simpsonovci VII. [i] 04:15 Krásna krajina [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Šeherezáda 3,4/4 [i] 07:35 Tarzan 11 [i] 08:00 Magnum II. 4,5 [i] 09:40 Starý III. 71/71 [i] 10:45 Červené ruže 187 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 104 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 55 [i] 14:10 Panelák 207 [i] 14:50 Magnum II. 4 [i] 15:40 Esmeralda 59,60 [i] 17:15 Láska nezomiera 37,38 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri VI. 3 [i] 22:00 Magnum II. 5 [i] 22:50 Diagnóza: Vražda II. 20,21 [i] 00:30 Starý III. 71/71 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 3/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 5/22 [i] 07:55 Zoom 6/221 [i] 08:00 Wildfire II. 9/13 [i] 09:00 Hvězdná brána V. 2/22 [i] 10:00 Eli Stone 9/13 [i] 10:55 Zoom 6/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 3/22 [i] 12:00 Rodinné právo 23/23 [i] 13:00 Wildfire II. 9/13 [i] 14:00 Hvězdná brána V. 2/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 5/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 4/22 [i] 17:00 Rodinné právo II. 1/24 [i] 17:55 Zoom 6/221 [i] 18:00 Wildfire II. 10/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 3/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 6/22 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 8/9 [i] 22:00 Ti druzí 8/13 [i] 23:00 Damages - Pavučina moci 2/13 [i] 23:55 Zoom 6/221 [i] 00:00 Akce 3/13 [i] 00:30 Akce 4/13 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 8/9 [i] 02:00 Ti druzí 8/13 [i] 02:45 Damages - Pavučina moci 2/13 [i] 03:35 Rodinné právo II. 1/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Extrémní stroje: Gemini, Black Marlin, Viper [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 5 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 6 [i] 07:45 Nutné k přežití: Yukon [i] 08:40 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 09:35 Možné i nemožné 8 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 1 [i] 10:55 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 11:25 Srdce stroje: Tanky [i] 12:20 Opravna vraků 23 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka Eragon - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 7 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 8 [i] 15:30 Nutné k přežití: Yukon [i] 16:25 Srdce stroje: Helikoptéry [i] 17:20 Opravna vraků 23 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 2 [i] 19:40 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 20:05 Američtí dřevorubci: Silný mráz dřevorubcům nesvědčí [i] 21:00 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 21:55 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 26 [i] 23:20 Očitá svědectví 2 [i] 23:45 Opravna vraků 24 [i] 00:40 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 01:40 Američtí dřevorubci: Silný mráz dřevorubcům nesvědčí [i] 02:40 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 10 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 2 [i] 04:35 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 19/78 [i] 09:00 Tam na konečné [i] 10:35 Znovu Na Vlachovce [i] 11:10 Planeta Země 11/11 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 5/32 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 21/22 [i] 15:00 Déšť [i] 15:10 Rodina a já [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Já a moje rodina 3/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Bratrská lípa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 21 [i] 21:00 Na cestě po Bamjánu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Slídil [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Politické spektrum [i] 01:00 Sex ve městě VI 15/20 [i] 01:30 McLeodovy dcery IV 5/32 [i] 02:10 Kaleidoskop [i] 02:35 Události v regionech Brno 03:00 Události v regionech Ostrava [i] 03:25 Z metropole [i] 03:55 Týden v regionech Brno 04:20 Týden v regionech Ostrava [i] 04:45 U nás v Evropě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 11/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 11/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 11/26 [i] 06:45 Raníček s Dádou [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:20 Experiment [i] 07:50 Francie s ozvěnou domova 2/16 [i] 08:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 58/72 [i] 08:20 Francouzské postřehy [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz - Ostrava [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Nevzdávej to [i] 12:30 Bílé ovce [i] 12:45 Satelity [i] 13:40 Angličtina pro nejmenší 7/40 [i] 13:50 Eat it 3/6 [i] 13:55 Tak to vidím já 2/7 [i] 14:10 5 dětí a To [i] 15:35 Kde peníze pomáhají [i] 15:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:15 Ragtime [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Případ Adolf Hitler: analýza mysli diktátora [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Černí andělé [i] 22:15 Krásný ztráty [i] 22:55 Terra musica [i] 23:25 Film point [i] 00:25 Bigbít 3/42 [i] 01:25 Vzkaz Jana Vodňanského [i] 01:40 Knižní svět [i] 01:50 Čtenářský deník... Jiří Gruša: Mimner aneb Hra o smrďocha [i] 02:05 V odborné péči 10/43 [i] 02:35 Máte slovo 03:20 POKR [i] 03:45 Československý filmový týdeník 764/2379 [i] 04:00 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 11 [i] 09:30 Supernova 1/2 [i] 11:00 Tescoma s chutí [i] 11:25 Mr. Bean [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:15 Můj přítel Monk VI 1 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger VI 22 [i] 14:00 Pohřešovaní II 7 [i] 14:50 Krok za krokem 6 [i] 15:20 Smallville VI 3 [i] 16:10 Beze stopy VI 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami IV 1 [i] 18:30 Ulice 1591, 1592 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV 3 [i] 21:00 Víkend [i] 21:45 Mentalista 8 [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba V 3 [i] 23:30 Nebezpečná samota [i] 00:55 Bujné fantazie 22 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Štvanci 7 [i] 02:30 Áčko [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 13 [i] 06:40 Pět holek na krku 46 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání VI 18 [i] 08:20 M*A*S*H 73 [i] 08:50 Frasier I 11 [i] 09:15 Právo a pořádek I 7 [i] 10:10 Policie Hamburk III 8 [i] 11:00 To je vražda, napsala II 18 [i] 12:00 Kauzy z Bostonu II 3 [i] 12:55 M*A*S*H 74 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 21 [i] 14:00 Čarodějky III 16 [i] 14:55 Médium III 17 [i] 15:50 To hlavní je láska [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 19 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Jak se staví sen [i] 22:05 Sběratelé kostí I 5 [i] 23:05 Ochrana svědků I 5 [i] 23:55 Wolffův revír IV [i] 01:45 Volejte věštce 03:30 Výklad snů 04:25 Na čem záleží 11 [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Macocha 101/120 [i] 07:00 Keď budeš moja 91-92/238 [i] 09:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 2xStereo 100/160 [i] 10:40 Inga Lindströmová: Rozhodujúce leto [i] 12:15 Ulica III. 100/259 [i] 13:25 Rebeli I. 140/215 [i] 14:15 Júlia - Cesty za šťastím 99/351 [i] 15:05 Láska, s.r.o. 9/22 [i] 15:30 Macocha 101/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 93-94/238 [i] 18:00 Ulica III. 101/259 [i] 19:00 Rebeli I. 141/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 2xStereo 101/160 [i] 21:25 Pravá tvár vášne 9/178 [i] 22:20 Viktória 98/171 [i] 23:10 Následky [i] 00:35 Pravá tvár vášne 9/178 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 101/259 [i] 02:45 Viktória 98/171 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 99/351 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Polibek, prosím [i] 07:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Návrat do ztraceného světa [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dokonalí andílkové [i] 13:40 Swing [i] 15:10 Hotýlek [i] 16:45 Lidi, co znám [i] 18:25 Celestinské proroctví [i] 20:05 Kung Phooey! [i] 21:40 Osudný den [i] 23:15 Čekání znamená smrt I. [i] 00:50 Requiem [i] 02:35 Poslední tanec [i] 04:10 Kung Phooey! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 16:30 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Tenis [i] 19:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 Cyklistika [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:25 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 00:35 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 29 [i] 06:00 Dotek anděla III 30 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 16 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt starých dam [i] 10:00 Blondýnka 1/2 [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 17 [i] 13:00 McLeodovy dcery VIII 18 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Soudný den [i] 16:00 Cesta úspěchu [i] 18:00 Námořní hlídka III 6 [i] 19:00 Drzá Jordan III 4 [i] 20:00 Médium III 5 [i] 21:00 Foylova válka V 1/2 [i] 23:00 Naivní důvěra [i] 01:00 Zločiny z vášně [i] 03:00 Lži a zrada [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 35 [i] 06:00 Anatomie přírodní katastrofy 01 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 21 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 22 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 28 [i] 09:00 Mistři švindlu 19 [i] 09:35 Mistři švindlu 20 [i] 10:10 Buď já nebo pes 36 [i] 10:40 Buď já nebo pes 37 [i] 11:10 Skryté možnosti 17 [i] 11:40 Skryté možnosti 18 [i] 12:10 Vášnivý jedlík 11 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 12 [i] 13:10 Antické olympijské hry 11 [i] 13:40 Města ve výškách 03 [i] 14:15 Za sportem kolem světa 01 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 11 [i] 16:10 Mistři švindlu 21 [i] 16:45 Mistři švindlu 22 [i] 17:20 Pokusní králíci 01 [i] 17:45 Pokusní králíci 02 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 28 [i] 19:15 Podzim na chalupě 04 [i] 20:15 Dítě naší doby 20 [i] 21:25 Zázračná planeta 06 [i] 22:25 Když se Země zatřese 06 [i] 23:25 Odkud přicházíme 06 [i] 00:25 Králové a královny 01 [i] 00:55 Antické olympijské hry 01 [i] 01:25 Historie podsvětí 01 [i] 02:20 Evropská velkoměsta 10 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 15 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Velký průšvih [i] 07:25 Právo být otcem [i] 08:50 Chilská vesmírná odysea [i] 10:15 Cesta do středu Země [i] 11:45 61. Emmy Awards [i] 13:45 Napříč vesmírem [i] 15:55 Zatmění slunce [i] 18:05 Santa má bráchu [i] 20:00 27 šatů [i] 21:50 Na stojáka 68 [i] 22:20 Podvod [i] 00:05 V údolí Elah [i] 02:05 Skandály ze života zvířat [i] 03:30 Podvod