Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Smotánka [i] 06:05 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:20 Superpes Krypto I. [i] 06:40 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 3/13 [i] 07:05 Flintstonovci I. 13/25 [i] 07:35 Moja mama veterinárka II. 7/13 [i] 08:25 Všetko, po čom túžiš [i] 10:05 90210: Nová generácia [i] 10:55 Škaredá Betty I. 17-18/23 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Vesmírni kovboji [i] 16:20 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kung Fu zabijak [i] 23:05 Fringe 14/20 [i] 00:05 Grizzly zabijak [i] 01:35 Rocky IV. [i] 03:05 Sklenené peklo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Inaugurácia prezidenta Slovenskej republiky [i] 05:30 Poklady civilizácií 1/4 [i] 06:25 Postav dom, zasaď strom [i] 06:55 Náhradníci I. 1/21 [i] 07:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 29/39 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 12/51 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:35 Zlatá brána [i] 09:30 Hlupákovo šťastie [i] 10:30 Prehistorický park 1/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Film pre pamätníkov [i] 16:25 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Osobnosť televíznej obrazovky [i] 22:25 Cela smrti [i] 00:15 Agatha Christie : Poirot [i] 01:05 Agatha Christie : Poirot [i] 02:00 Chodili sme spolu [i] 02:50 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Národnostné správy [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 06:00 Československý filmový týždenník [i] 06:10 Elixír [i] 06:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:05 Televíkend [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Test magazín [i] 08:25 Separé [i] 08:50 Cesty nádeje [i] 09:20 Kapura [i] 10:00 Farmárska revue [i] 10:15 S Rozárkou [i] 11:35 Família [i] 12:00 Siroty [i] 12:45 Príbehy starého lesa [i] 13:10 Hokejová 80 [i] 14:05 Anjeli strážni Jána Berkyho Mrenicu ml. [i] 14:30 Slovo [i] 14:35 Orientácie [i] 15:15 Na rozchodnú [i] 16:35 Poklady sveta IV. [i] 16:55 Televízne osobnosti - kameraman Stanislav Szomolányi [i] 18:10 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Tam je hviezda Sírius 2/2 [i] 18:55 Jemné melódie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokumentárny klub [i] 21:15 Hľadám biele ľalie [i] 21:40 Z hranej tvorby slovenských autorov [i] 23:55 Slovo [i] 00:00 Poltón [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 06:20 Zrážka storočia [i] 07:50 KRIMI NOVINY 08:15 NOVINY TV JOJ 08:40 Skutočný príbeh: Otvorené more [i] 10:10 Profesionáli [i] 10:50 Stratené duše II 5,6 [i] 12:30 Črepiny PLUS [i] 13:10 C. S. I. : Kriminálka New York V. 15 [i] 14:00 Autosalón [i] 14:30 PREMIÉRA: Výhra [i] 16:20 Rukojemník [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:15 NAJLEPŠIE POČASIE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Posledný templár 1,2/2 [i] 23:20 Túžba smrti 4: Tvrdý zákrok [i] 01:00 Lepší zajtrajšok 2 [i] 02:50 Rukojemník [i] 04:20 NOVINY TV JOJ 04:45 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Julie Lescautová III. 3,4 [i] 08:55 V uliciach San Francisca 80,81 [i] 10:45 Zorro 52,53,54 [i] 12:00 Januárová výhra [i] 13:35 Big Ben XIII 1/5 [i] 15:15 V uliciach San Francisca 80,81 [i] 17:00 Dvojníci [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Šeherezáda 3,4/4 [i] 22:10 Sex a pani X [i] 23:45 Dvojníci [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 15/31 [i] 07:00 Rodinné právo 8/23 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 21/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 22/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 20/20 [i] 12:00 Alias V. 4/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 4/22 [i] 14:00 All Saints VI. 22/43 [i] 15:00 All Saints VI. 23/43 [i] 16:00 Alias V. 5/17 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 18:00 Boj o čas 6/13 [i] 19:00 Třetí hlídka 6/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 14/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 15/25 [i] 22:00 Oběšenec [i] 23:55 Pacovo mužstvo IV. 15/23 [i] 01:35 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 7/9 [i] 02:30 Joan z Arkádie 14/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: GTO [i] 06:00 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 06:25 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 06:50 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 07:15 Možné i nemožné 10 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 49 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 50 [i] 10:00 Aljaška - závody psích spřežení: Jak přežít v Aljašských horách [i] 10:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 11:50 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek - nejtěžší chvíle [i] 13:40 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 14:35 Možné i nemožné 10 [i] 15:30 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 16:00 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 16:25 Pátá rychlost 9 [i] 16:55 Pátá rychlost 10 [i] 17:20 Na plný plyn: MV Augusta [i] 18:15 Americký chopper 17 [i] 19:10 Tuning 2008: GTO [i] 20:05 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 21:00 Ross Kemp - po stopách pirátů 2 [i] 21:55 Ross Kemp v Afghánistánu 2 [i] 22:50 Za mřížemi: Indiana [i] 23:45 Z ráje do pekla 7 [i] 00:40 Hry s časem: Zvrhlé město Las Vegas [i] 01:40 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 02:40 Možné i nemožné 10 [i] 03:40 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 04:05 Megainženýrství: Střecha nad Houstonem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Památky na prodej [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Ferda II 12/26 [i] 06:25 Sedm služeb čerta Bonifáce [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:15 Kamarád Timmy 2/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sanitka 2/11 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O bílé paní [i] 14:10 Tam na konečné [i] 15:50 Retro [i] 16:15 Kaleidoskop [i] 16:45 Čétéčko [i] 17:05 Sváteční slovo římskokatolického faráře Libora Botka [i] 17:10 Horákovi 16/26 [i] 18:00 Pan Tau 3/33 [i] 18:35 Na cestě za Niamatolláhem z Bamjánu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Dvojrole [i] 21:40 168 hodin [i] 22:05 Losování Sportky a Šance 22:10 Předčasná smrt [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Pět dní 3/5 [i] 00:50 Svět umění: Fanfare Ciocarlia v akci [i] 01:50 Uvolněte se, prosím [i] 02:30 Čétéčko [i] 02:50 Divnopis [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:25 Zasvěcení: Dominikáni [i] 05:55 Slavné postavy Národního divadla [i] 06:50 Správy STV 07:20 Ještě jsem tady - Libuše Čihařová [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 764/2379 [i] 08:45 Třistatřicettři [i] 09:40 Čtenářský deník... Jiří Gruša: Mimner aneb Hra o smrďocha [i] 09:50 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 3/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Svět umění: Fanfare Ciocarlia v akci [i] 12:00 A. Dvořák: Rusalka [i] 14:25 Satelity [i] 15:15 Temná duše lachtanů [i] 16:10 Kamera na cestách: Espiritu Santo 2/2 [i] 17:05 Mýty a fakta historie: Noemova archa a záhada potopy světa [i] 17:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:20 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Ajťáci 3/6 [i] 19:25 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 19:35 Simpsonovi XX 19/21 [i] 20:00 Ledová past [i] 21:30 Špierky - Za půlnočním sluncem [i] 22:00 Na plovárně s Jacquesem Rupnikem [i] 22:25 Vzkaz Jana Vodňanského [i] 22:45 Páté přes deváté [i] 01:20 Generace electro a tecktonik 2/2 [i] 02:05 Hodina pravdy [i] 03:00 Slavné postavy Národního divadla [i] 03:55 Kamera na cestách: Espiritu Santo 2/2 [i] 04:45 Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cadizu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Dobrodružství Antje a jejích přátel 5, 6 [i] 06:20 3-2-1 Tučňáci! 19 [i] 06:45 Senzační Spiderman 15 [i] 07:10 Batman vítězí II 12 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách 58 [i] 08:00 Babicovy dobroty [i] 08:35 Koření [i] 09:35 Krotitelé duchů 2 [i] 11:35 To nevymyslíš [i] 12:40 Vrať se do hrobu [i] 14:35 Vertical Limit [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 28 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tornádo - Pomsta nebes 1/2 [i] 21:50 Střepiny [i] 22:15 Tornádo - Pomsta nebes 2/2 [i] 23:55 Král dobyvatel [i] 01:30 Novashopping 01:50 Mr.GS [i] 02:15 Střepiny [i] 02:40 Horoskopičiny [i] 04:00 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Země dinosaurů 14 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 14 [i] 07:30 Bejbybum I 5 [i] 07:55 Chůva k pohledání VI 17 [i] 08:25 Hitlerovi bodyguardi 10 [i] 09:25 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 72 [i] 10:25 M*A*S*H 73 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:00 To je vražda, napsala II 17 [i] 14:05 Když uhodí blesk [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru VIII [i] 18:05 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 18 [i] 20:00 Julie Lescautová VII 2 [i] 21:55 Řekni, kdo tě zabil 3 [i] 22:50 Bílí muži neumějí skákat [i] 01:00 Svět 2010 [i] 01:30 Volejte věštce 03:15 Big Ben IV 3 [i] 04:50 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 112 [i] 06:20 Rosamunde Pilcherová: Stretnutie pri rieke [i] 07:55 Keď budeš moja 89-90/238 [i] 09:35 Muži na stromoch II. 8/14 [i] 10:20 Slávici na ulici [i] 11:20 Chuťovky [i] 12:35 Rebeli I. 139/215 [i] 13:25 Prípady Alice Neversovej II. 3/4 [i] 15:05 Columbo VI. 3/4 [i] 16:20 Keď budeš moja 91-92/238 [i] 18:10 Muži na stromoch II. 8/14 [i] 19:00 Rebeli I. 140/215 [i] 20:00 Francúzsky bozk [i] 22:00 Skutočný príbeh: Viem, že si nevinný [i] 23:25 Môj stratený syn [i] 01:00 Francúzsky bozk [i] 02:50 Columbo VI. 3/4 [i] 04:10 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Život Davida Galea [i] 07:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Seržant Pepper [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Někdo musí z kola ven [i] 13:40 Emil a detektivové [i] 15:30 Návrat do ztraceného světa [i] 17:10 Férovej zloděj [i] 19:00 Bílý oleandr [i] 20:50 Polibek, prosím [i] 22:35 Mýtná stanice [i] 00:25 Bestie Karla [i] 02:10 Odplata [i] 03:55 Uneseni [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sáně [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Severská kombinace [i] 11:45 Sáně [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Biatlon [i] 16:45 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:20 Motorismus [i] 20:30 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 21:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 01:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 28 [i] 06:00 Dotek anděla III 29 [i] 07:00 Život v divočině 6 [i] 08:00 Život v buši III 7 [i] 09:00 Námořní hlídka II 11 [i] 10:00 Kaliforňanky [i] 12:00 Námořní hlídka III 4 [i] 13:00 Námořní hlídka III 5 [i] 14:00 Svatební přání [i] 16:00 Foylova válka IV 2/2 [i] 18:00 Blondýnka 1/2 [i] 20:00 Blondýnka 2/2 [i] 22:00 Médium III 3 [i] 23:00 Médium III 4 [i] 00:00 Naivní důvěra [i] 02:00 Ochránce I 22 [i] 03:00 Život v divočině 6 [i] 04:00 Život v buši III 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zhýčkaní 07 [i] 05:30 Zhýčkaní 08 [i] 06:00 Země krásná neznámá 11 [i] 07:05 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 07:20 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 03 [i] 08:15 Jak přežít Everest 04 [i] 09:10 Životospráva na chalupě 02 [i] 10:10 Jamieho vláda nad jídlem 03 [i] 11:10 Impéria 19 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 12:30 Jamieho Amerika 05 [i] 13:30 Jaro na chalupě 03 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 35 [i] 15:30 Jak se věci mají 05 [i] 16:05 Jak se věci mají 06 [i] 16:40 Mistři švindlu 19 [i] 17:15 Mistři švindlu 41 [i] 17:55 Mistři švindlu 42 [i] 18:35 Zhýčkaní 09 [i] 19:05 Zhýčkaní 10 [i] 19:40 Zázračné smysly 02 [i] 20:45 Tuningmánie 05 [i] 21:20 Tuningmánie 06 [i] 21:55 Impéria 20 [i] 23:00 Maximální dopad 01 [i] 00:00 Boj o život 06 [i] 00:55 Hubbleovy obrazy 03 [i] 01:30 Hubbleovy obrazy 04 [i] 02:05 Geologická pouť 05 [i] 03:05 Jak přežít Everest 04 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 3 [i] 06:00 Kráska a Ošklivka [i] 07:30 Romeo a Julie se berou [i] 09:05 Horton [i] 10:30 Dítě z Marsu [i] 12:20 Poslední cesta [i] 13:40 Velký průšvih [i] 15:05 Právo být otcem [i] 16:35 Chilská vesmírná odysea [i] 18:00 Cesta do středu Země [i] 19:30 Před kamerou 4 [i] 20:00 Po přečtení spalte [i] 21:35 Gone Baby Gone [i] 23:30 True Blood - Pravá krev II. : Opět povstanu 9 [i] 00:25 Californication III. 2 [i] 00:55 Mlátička [i] 02:25 Hitman [i] 03:55 Zmije [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 07:40 Koření života [i] 09:20 Věčný příběh [i] 11:20 Hard As Nails - Cesta k Bohu [i] 12:40 Kněz je poděs [i] 14:10 Dr. Dolittle 3 [i] 15:40 Malý zrádce [i] 17:10 Výlet do Saint Tropez [i] 18:55 Bláznivej tábor [i] 20:25 Bratři Solomonovi [i] 22:00 Vstupní brána [i] 23:45 Go! [i] 01:25 Až na krev [i] 04:00 Michael Clayton