Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto I. [i] 06:15 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 2/13 [i] 06:40 Flintstonovci I. 12/25 [i] 07:10 Alf III. 7-8/25 [i] 08:00 Zachráňte Willyho II. [i] 09:45 Jednoduché želanie [i] 11:20 Zlé správy pre Medveďov [i] 13:25 Medailón [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kouč Carter [i] 17:25 Rýchle Televízne noviny [i] 17:30 Zviera [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:25 Ťažko ho zabiť [i] 22:05 Purpurové rieky [i] 23:55 Neodolateľná sila [i] 01:15 Život a smrť Petra Sellersa [i] 03:25 Lietadlom, vlakom, autom... [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Divoký anjel 80/270 [i] 05:55 Reportéri [i] 06:20 Reportáže pre CNN [i] 06:50 Pocoyo II. 52/52 [i] 06:55 Malí Einsteini 28/28 [i] 07:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 28/39 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 11/51 [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:35 Góóól [i] 09:05 Heidi 1/26 [i] 09:30 Robin Hood 1/13 [i] 10:15 Chudobní milionári 1/12 [i] 11:05 Hopla! [i] 11:35 Poklady civilizácií 1/4 [i] 12:30 SĽUK-Gala ´60 [i] 13:30 Koniec snenia [i] 15:05 Strom na vešanie [i] 16:50 Show Billa Cosbyho VIII 12/25 [i] 17:20 SVADBA SNOV - Vyznania [i] 18:40 Postav dom, zasaď strom [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Manželov tajný život [i] 22:50 Basketbalistov denník [i] 00:45 Inštinkt 1/2 [i] 01:55 Inštinkt 2/2 [i] 03:05 Show Billa Cosbyho VIII 12/25 [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:00 SĽUK-Gala ´60 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:05 Kaleidoskop [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:40 Rieky Francúzska [i] 09:05 Krása podmorského sveta [i] 09:30 Spartakus : čo sa skrýva za mýtom [i] 10:20 Sympózium 2009 - Umenie na háčiku [i] 10:45 Diabetes mellitus a recepty na zdravie [i] 11:35 Cesty nádeje [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Duchovia 14/34 [i] 13:50 Hokejová 80 [i] 14:45 Z tvorby lokálnych a regionálnych TV [i] 15:05 Poltón [i] 15:30 GEN.sk [i] 15:45 Kapura [i] 16:25 Farmárska revue [i] 16:45 Televízne osobnosti - režisér Martin Petrenko [i] 17:50 Elixír [i] 18:13 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček [i] 18:30 Tam je hviezda Sírius [i] 19:00 Portréty [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:25 Anjeli strážni Jána Berkyho Mrenicu ml. [i] 22:00 Rana istoty [i] 23:30 BJD 2008 [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:19 Záver vysielania 04:55 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 5 [i] 05:45 PRVÉ NOVINY 06:00 PROMI NOVINY [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 Princezná Sissi [i] 07:00 Spider-Man bez hraníc [i] 07:25 Tutenstein - malý faraón [i] 07:50 Spider-Man [i] 08:10 Káčerovo [i] 08:35 Simpsonovci VII. 9,10 [i] 09:20 Bezbranná proti vrahovi [i] 10:55 Skutočný príbeh: Otvorené more [i] 12:20 Môj sused zabijak 2 [i] 14:10 Dračie srdce [i] 16:00 PREMIÉRA: A vraj psí život. . . [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka New York V. 15 [i] 20:45 Rabín, kňaz a krásna blondína [i] 23:10 Nepriateľ pred bránami [i] 01:30 Hard Boiled [i] 03:30 Nepriateľ pred bránami [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Chobotnica I. 3,4 [i] 08:40 V uliciach San Francisca 78,79 [i] 10:30 Zorro 49,50,51 [i] 11:40 "Hříšní lidé města pražského" 2 [i] 12:30 Siska 65 [i] 13:35 Pomsta za nespravodlivosť [i] 15:10 V uliciach San Francisca 78,79 [i] 17:00 Miazgovci (14,15,16,17) [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Big Ben XIII 1/5 [i] 22:00 Julie Lescautová III. 3,4 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 14/31 [i] 07:00 Rodinné právo 7/23 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 19/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 20/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 19/20 [i] 12:00 Alias V. 3/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 3/22 [i] 14:00 All Saints VI. 20/43 [i] 15:00 All Saints VI. 21/43 [i] 16:00 Alias V. 4/17 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 18:00 Boj o čas 5/13 [i] 19:00 Třetí hlídka 5/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 13/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 14/25 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 7/9 [i] 23:00 Genesis - vrahova duše 14/22 [i] 00:10 Uklízeč II. 2/14 [i] 01:10 CSI: New York V. 14/25 [i] 02:00 Genesis - vrahova duše 14/22 [i] 02:55 Joan z Arkádie 13/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 06:25 Na plný plyn: Suzuki [i] 07:15 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 08:10 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek - nejtěžší chvíle [i] 10:00 Extrémní stroje: Gemini, Black Marlin, Viper [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Newcastle [i] 11:50 Megainženýrství: Střecha nad Houstonem [i] 12:45 Pátá rychlost 7 [i] 13:15 Pátá rychlost 8 [i] 13:40 Na plný plyn: Suzuki [i] 14:35 Americký chopper 16 [i] 15:30 Tuning 2008: Chevy Nomad Wagon z roku 1958 [i] 16:25 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 16:55 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 17:20 Megainženýrství: Střecha nad Houstonem [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Newcastle [i] 19:10 Extrémní stroje: Gemini, Black Marlin, Viper [i] 20:05 Americký chopper 17 [i] 21:00 Tuning 2008: GTO [i] 21:55 Pátá rychlost 9 [i] 22:25 Pátá rychlost 10 [i] 22:50 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 23:45 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 00:40 Běsnění: Bouření davu [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek - nejtěžší chvíle [i] 02:40 Aljaška - závody psích spřežení: Jak přežít v Aljašských horách [i] 03:40 Pátá rychlost 10 [i] 04:05 Americký chopper 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 U nás v Evropě [i] 06:10 Raníček s Dádou 06:20 Šikulové [i] 06:40 Sezame, pojď si hrát 18/78 [i] 07:05 Garfield a přátelé II 8/26 [i] 07:25 Ztracené hračky 1/13 [i] 07:40 Let 29 29/30 [i] 08:00 Hurá, škola! [i] 08:15 5 dětí a To [i] 09:40 Zprávičky [i] 10:00 Kuchařská pohotovost [i] 10:30 Stormbreaker [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:15 Devatero řemesel [i] 13:35 Po stopách [i] 13:55 John a Mary [i] 15:25 Robin Hood 3/26 [i] 16:15 Profesionálové 7/57 [i] 17:10 Pohlaď kočce uši [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Včera narození [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Neúplatní [i] 00:40 13. komnata Vladimíra Mlynáře [i] 01:10 Pošta pro tebe [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:45 Folklorika [i] 03:10 Na cestě po Fair Isle [i] 03:35 Za obzorem 2/26 [i] 03:55 Kuchařská pohotovost [i] 04:25 Domácí štěstí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese 1/8 [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:20 Správy STV 06:40 Na pomoc životu - Jak nově v léčbě diabetu [i] 07:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Podzemní Čechy II [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Projekt Kraken [i] 09:20 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 21 mluvčích Charty 77 3/3 [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Simpsonovi XX 19/21 [i] 13:25 Sabotáž [i] 13:55 Ajťáci 3/6 [i] 14:20 Generace electro a tecktonik 2/2 [i] 15:05 Městské divadlo Mladá Boleslav [i] 15:35 Království divočiny: Předivo života 8/13 [i] 16:05 Rajské zahrady II 3/13 [i] 16:25 Zasvěcení: Dominikáni [i] 16:55 Úsměvy Zdeňka Trošky [i] 17:35 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 3/7 [i] 17:50 Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cadizu [i] 18:00 Památky na prodej [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina V 2/14 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Miláček [i] 22:30 Divadlo žije! [i] 23:00 Třistatřicettři [i] 23:55 Hotel Insomnia [i] 01:25 Yellowjackets [i] 02:15 Sešli se... [i] 03:10 Fajn Rock Music [i] 03:50 ČT Live - Michal Pavlíček [i] 04:50 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Senzační Spiderman 14 [i] 06:35 Batman vítězí II 11 [i] 06:55 Roary: Závodní auto 5, 6 [i] 07:20 Spongebob v kalhotách 57 [i] 07:50 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 08:40 Občanské judo [i] 09:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:00 Krotitelé duchů [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Studentská máma [i] 14:15 Maximální teror [i] 16:10 Rande s celebritou [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Agent v sukni [i] 22:00 Sedm [i] 00:20 Zrada [i] 01:55 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:40 Zlatíčka [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Země dinosaurů 13 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 13 [i] 07:30 Bejbybum I 4 [i] 07:55 Fresh Prince V 11 [i] 08:20 Chůva k pohledání VI 16 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:45 M*A*S*H 70 [i] 10:15 M*A*S*H 71 [i] 10:45 Super drbna 17 [i] 11:40 To je vražda, napsala II 16 [i] 12:35 Columbo [i] 14:20 Rozvod po francouzsku [i] 16:40 Starosti pana starosty [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 17 [i] 20:00 Příšerná tchyně [i] 22:05 Tajný agent Jack T. [i] 00:10 Nesmrtelné zlo [i] 01:45 Volejte věštce 03:30 Helicops III 2 [i] 04:15 Trní [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:25 Jeho a jej Vianoce [i] 07:50 Keď budeš moja 87-88/238 [i] 09:30 Muži na stromoch II. 7/14 [i] 10:20 Slávici na ulici [i] 11:20 Chuťovky [i] 12:35 Rebeli I. 138/215 [i] 13:20 Prípady Alice Neversovej II. 2/4 [i] 15:00 Columbo VI. 2/4 [i] 16:20 Keď budeš moja 89-90/238 [i] 18:10 Muži na stromoch II. 7/14 [i] 19:00 Rebeli I. 139/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Stretnutie pri rieke [i] 21:40 Vražedný úmysel [i] 23:15 Cesty nádeje [i] 01:10 Vražedný úmysel [i] 02:35 Columbo VI. 2/4 [i] 03:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Muž z Elysejských polí [i] 07:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Tučňák Amundsen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Swing [i] 13:35 Všechny děti potřebují lásku [i] 15:05 Seržant Pepper [i] 16:40 Ostrov pokladů [i] 18:25 Hrdinové války [i] 20:30 Život Davida Galea [i] 22:40 Štvanec [i] 00:35 Doktor Martin [i] 01:55 Buenos Aires 1977 [i] 03:35 Úkladná vražda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:45 Klasické lyžování [i] 12:00 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 15:00 Biatlon [i] 16:00 Klasické lyžování [i] 16:45 Fotbal [i] 17:50 Motorismus [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 21:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 01:15 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 27 [i] 06:00 Dotek anděla III 28 [i] 07:00 Svatební přání [i] 09:00 Cesta úspěchu [i] 11:00 Námořní hlídka III 1 [i] 12:00 Námořní hlídka III 2 [i] 13:00 Námořní hlídka III 3 [i] 14:00 Kaliforňanky [i] 16:00 Síla odpuštění [i] 18:00 Soudkyně Amy VI 21 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 22 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 22 [i] 22:00 Lži a zrada [i] 00:00 Blízké nebezpečí [i] 02:00 Drzá Jordan III 1 [i] 03:00 Drzá Jordan III 2 [i] 04:00 Drzá Jordan III 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Co opravdu jíme [i] 06:00 Obnažená planeta 03 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Grónsko [i] 07:15 Za sportem kolem světa 09 [i] 08:10 Za sportem kolem světa 10 [i] 09:05 Bonobové [i] 10:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 02 [i] 11:05 Jimmova farma [i] 12:20 Jamieho Amerika 04 [i] 13:25 Jaro na chalupě 02 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 34 [i] 15:35 Jak se věci mají 03 [i] 16:10 Jak se věci mají 04 [i] 16:45 Mistři švindlu 18 [i] 17:20 Mistři švindlu 39 [i] 18:00 Mistři švindlu 40 [i] 18:40 Zhýčkaní 07 [i] 19:10 Zhýčkaní 08 [i] 19:45 Zázračné smysly 01 [i] 20:50 Piráti silnic 03 [i] 21:20 Piráti silnic 04 [i] 21:50 400 let dalekohledu [i] 23:00 Tajemství smrti [i] 23:55 Boj o život 05 [i] 00:55 Odkud přicházíme 03 [i] 01:55 Drogy a mozek 03 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 06 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 08 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jak ukrást nevěstu [i] 07:45 Nikdo není sám [i] 09:35 Bolt - pes pro každý případ [i] 11:10 Filmy a filmové hvězdy II. 3 [i] 11:40 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 13:40 Kaiser Chiefs živě v Elland Road [i] 15:10 Keith [i] 16:45 Probuzení tmy [i] 18:20 Jak ukrást nevěstu [i] 20:00 Bolt - pes pro každý případ [i] 21:40 Temný rytíř [i] 00:10 Výchovný tábor [i] 01:50 Úterý [i] 03:15 3:10 Vlak do Yumy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Nelly Furtado - Loose [i] 07:20 Přijít a zazářit [i] 09:00 Noční můra od vedle [i] 10:30 Proč kočka není pes [i] 12:05 Vítejte v KLDR! [i] 13:20 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 14:50 Mimzy [i] 16:25 Pokojský [i] 17:50 Jen proto, že jsme jiní [i] 19:20 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 21:00 Californication III. 2