Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Xena III. 10/22 [i] 09:25 Vydáš sa, a basta! [i] 11:15 Post mortem II. 5/8 [i] 12:05 Odpadlík IV. 4/22 [i] 12:55 Nezvestní II. 18/18 [i] 13:40 Myšlienky vraha II. 4/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Dva a pol chlapa IV. 20-21/24 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Kobra 11 VIII. 12/14 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 5/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Zachráňte moju rodinu! [i] 21:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 8/25 [i] 22:20 Mníchov [i] 01:10 Démon zla [i] 03:00 Kyle XY I. 4/10 [i] 03:45 Wolffov revír II. 4/26 [i] 04:45 Stone v utajení 3/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 78/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 4/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:30 Šláger na šláger [i] 09:50 Nash Bridges 3/54 [i] 10:40 Nash Bridges 4/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 289 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 79/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 177/200 [i] 17:25 Sila lásky III. 178/200 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kaviareň Slávia [i] 21:00 Capri 1/12 [i] 22:50 Dvojitý život Billa Goodmana [i] 00:15 Prípad pre Samanthu IV. [i] 01:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 3/26 [i] 01:30 Sila lásky I. 289 [i] 02:20 Správy STV [i] 02:45 Góly body sekundy [i] 02:55 Sila lásky III. 177/200 [i] 03:45 Sila lásky III. 178/200 [i] 04:40 Atentáty, ktoré otriasli svetom 3/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Čarovný nápev [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Srdce [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Zdravíčko, pán doktor - Diagnóza E 66 [i] 14:05 Žijúce kamene [i] 14:30 Aljaška [i] 15:00 Sféry dôverné [i] 16:10 Profesionál [i] 16:20 Polícia [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 FOKUS [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 City folk 2006 [i] 19:00 Dizajn 1/17 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Život s chladnou krvou 1/5 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Večer na tému [i] 23:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 PROMI NOVINY [i] 05:45 PRVÉ NOVINY 06:00 PROMI NOVINY [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 Prvé oddelenie [i] 08:15 Celebrity CAMP [i] 09:35 Kosti II 1,2/21 [i] 11:00 Poistka [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 3 [i] 13:40 Medicopter 117 63 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 4 [i] 15:25 Simpsonovci VII. 7,8 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 4 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Môj partner z K-9 [i] 21:45 Knight Rider - Lovec a korisť 5,6 [i] 23:30 Mafstory [i] 00:25 Skrytá agenda [i] 02:10 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 4 [i] 02:50 Simpsonovci VII. 7,8 [i] 03:35 Mafstory [i] 04:20 Skrytá agenda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 101 [i] 06:00 Vajce natvrdo [i] 07:35 Tarzan 9 [i] 08:00 Magnum I. 17/17 [i] 08:50 Magnum II. 1/22 [i] 09:40 Starý III. 69 [i] 10:45 Červené ruže 185 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 102 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 47 [i] 14:10 Panelák 205 [i] 14:50 Magnum I. 17/17 [i] 15:40 Esmeralda 55,56 [i] 17:15 Láska nezomiera 33,34 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Moje meno je Nikto [i] 22:10 Šerif Ned Blessing [i] 23:50 Magnum II. 1/22 [i] 00:40 Starý III. 69 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka II. 1/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 3/22 [i] 07:55 Zoom 5/221 [i] 08:00 Wildfire II. 7/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 22/22 [i] 10:00 Eli Stone 7/13 [i] 10:55 Zoom 5/221 [i] 11:00 Třetí hlídka II. 1/22 [i] 12:00 Rodinné právo 21/23 [i] 13:00 Wildfire II. 7/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 22/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 3/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 2/22 [i] 17:00 Rodinné právo 22/23 [i] 17:55 Zoom 5/221 [i] 18:00 Wildfire II. 8/13 [i] 19:00 Hvězdná brána V. 1/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 4/22 [i] 21:00 Zachraň mě V. 17/19 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 19/22 [i] 23:10 Satisfakce 10/10 [i] 00:05 Zoom 5/221 [i] 00:10 Painkiller Jane 22/22 [i] 01:10 Zachraň mě V. 17/19 [i] 02:10 Genesis - vrahova duše 19/22 [i] 03:10 Satisfakce 10/10 [i] 04:00 Rodinné právo 22/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 1 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Irsko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 09:35 Možné i nemožné 6 [i] 10:30 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 10:55 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 11:25 Rizikové stavby: Tunely [i] 12:20 Opravna vraků 21 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Lugz - část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 3 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 4 [i] 15:30 Nutné k přežití: Irsko [i] 16:25 Rizikové stavby: Vlaky [i] 17:20 Opravna vraků 21 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 19:10 Jak se to dělá: Karavany [i] 19:40 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 20:05 Skutečné zločiny: Parašutista [i] 21:00 Z ráje do pekla 7 [i] 21:55 Za mřížemi: Indiana [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 24 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Utržený nákladní vagón [i] 23:45 Opravna vraků 22 [i] 00:40 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 01:40 Skutečné zločiny: Parašutista [i] 02:40 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 4 [i] 04:05 Jak se to dělá: Karavany [i] 04:35 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Falešná ruka zákona [i] 10:35 Travis [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 3/32 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 19/22 [i] 15:05 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 2/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 2/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 2/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Tsunami 2/2 [i] 21:35 Máte slovo [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Taggart [i] 00:05 Sex ve městě I 6/12 [i] 00:30 McLeodovy dcery IV 3/32 [i] 01:15 Řím II 7/10 [i] 02:10 Rajské zahrady II 2/13 [i] 02:30 Hledání ztraceného času [i] 02:50 Hledám práci [i] 03:10 Musilok [i] 03:40 Události v regionech [i] 04:05 Události v regionech Brno 04:30 Události v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 9/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 9/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 9/26 [i] 06:45 Tak to vidím já 2/7 [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Kapusta 8/20 [i] 07:50 Na pomoc životu - Jak nově v léčbě diabetu [i] 08:10 Řidiči profesionálové 2/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Zázrak v New Yorku [i] 10:40 Neobyčejné životy [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Skoro jasno [i] 13:05 Devatero řemesel [i] 13:30 O kominickém učni a dceři cukráře [i] 14:35 Návštěva v ZOO [i] 14:40 Bludiště [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:15 Prizma [i] 16:35 Tisíc let české myslivosti [i] 17:00 Přežili rok 2000 [i] 17:15 Designtrend 2/13 [i] 17:30 Zač jsme bojovali 2/4 [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 21 mluvčích Charty 77 3/3 [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Transylvania [i] 23:35 Evropský manuál [i] 23:55 Pavlač Ester Kočičkové 3/12 [i] 00:25 Na shledanou v nebi [i] 01:05 Jazz club [i] 01:55 V odborné péči 8/43 [i] 02:25 Moje drahé Bohnice [i] 03:00 Blázinec v blázinci [i] 03:25 Pravda o životě Cyrila Höschla [i] 03:55 Věra, Marie tančí [i] 04:25 Madeira - historie ve víně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 9 [i] 09:25 Superprohnilí [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:30 Mr. Bean [i] 11:55 Lenssen & spol. [i] 12:20 Můj přítel Monk V 15 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger VI 20 [i] 14:00 Pohřešovaní II 5 [i] 14:50 Krok za krokem 4 [i] 15:20 Smallville VI 1 [i] 16:05 Beze stopy VI 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 22 [i] 18:30 Ulice 1587, 1588 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 158 [i] 21:15 Kriminálka Las Vegas IX 2 [i] 22:10 Mr.GS [i] 22:40 Útěk z Absolomu [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas II 5 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Horoskopičiny [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:10 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 11 [i] 06:40 Pět holek na krku 44 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:00 Chůva k pohledání VI 14 [i] 08:30 M*A*S*H 68 [i] 09:00 Frasier I 9 [i] 09:25 Právo a pořádek I 5 [i] 10:20 Policie Hamburk III 6 [i] 11:15 To je vražda, napsala II 14 [i] 12:10 Kauzy z Bostonu II 1 [i] 13:00 M*A*S*H 69 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 19 [i] 14:00 Čarodějky III 14 [i] 14:55 Médium III 15 [i] 15:50 Vítr nad řekou [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 15 [i] 20:00 TOP STAR: Karel Gott [i] 21:10 Mladší o pár let [i] 22:05 Zoufalé manželky V 16 [i] 23:05 Julie [i] 01:25 Volejte věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Na čem záleží 9 [i] 04:35 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 112 [i] 06:15 Lampáreň [i] 06:50 Macocha 99/120 [i] 07:40 Keď budeš moja 83-84/238 [i] 09:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 98/160 [i] 11:15 Viktória 96/171 [i] 12:05 Láska, s.r.o. 7/22 [i] 12:25 Ulica III. 98/259 [i] 13:15 Rebeli I. 136/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 97/351 [i] 15:10 Láska, s.r.o. 7/22 [i] 15:35 Macocha 99/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 85-86/238 [i] 18:05 Ulica III. 99/259 [i] 19:00 Rebeli I. 137/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 99/160 [i] 21:40 Pravá tvár vášne 8/178 [i] 22:30 Viktória 97/171 [i] 23:15 Vražedná dohoda [i] 00:45 Pravá tvár vášne 8/178 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:10 Ulica III. 99/259 [i] 02:50 Viktória 97/171 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 97/351 [i] 04:20 Lampáreň [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Protiklady se přitahují [i] 06:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Bílý oleandr [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Všechny děti potřebují lásku [i] 13:35 Artušův meč [i] 15:05 Zelený oblak [i] 16:45 Celestinské proroctví [i] 18:25 Stormbreaker [i] 20:00 200 Cigaret [i] 21:40 Drsná škola [i] 23:15 Requiem [i] 01:00 Job [i] 02:35 Nikomu to neříkej [i] 04:45 200 Cigaret [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Tenis [i] 11:15 Motorismus [i] 12:00 Fotbal [i] 13:15 Biatlon [i] 14:30 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 18:55 Fotbal [i] 19:05 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:20 Motorismus [i] 20:30 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 21:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 25 [i] 06:00 Dotek anděla III 26 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 11 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Volání krve [i] 10:00 Po letech [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 13 [i] 13:00 McLeodovy dcery VIII 14 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt vandráka [i] 16:00 Fielderova volba [i] 18:00 Námořní hlídka III 4 [i] 19:00 Drzá Jordan III 2 [i] 20:00 Médium III 3 [i] 21:00 Naivní důvěra [i] 23:00 Obviněná [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 11 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 12 [i] 03:00 Johanka z Arku 1/2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 30 [i] 06:00 Miliardové katastrofy 04 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 17 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 18 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 26 [i] 09:00 Mistři švindlu 15 [i] 09:35 Mistři švindlu 16 [i] 10:10 Buď já nebo pes 32 [i] 10:40 Buď já nebo pes 33 [i] 11:10 Skryté možnosti 13 [i] 11:40 Skryté možnosti 14 [i] 12:10 Vášnivý jedlík 07 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 08 [i] 13:10 Antické olympijské hry 09 [i] 13:40 Města ve výškách 01 [i] 14:15 Bojovník Arman 07 [i] 14:45 Bojovník Arman 08 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 09 [i] 16:10 Mistři švindlu 17 [i] 16:45 Mistři švindlu 18 [i] 17:20 Co nám prospívá [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 26 [i] 19:15 Podzim na chalupě 02 [i] 20:15 Dítě naší doby 18 [i] 21:25 Zázračná planeta 04 [i] 22:30 Když se Země zatřese 04 [i] 23:25 Odkud přicházíme 04 [i] 00:25 Sexuální revoluce 03 [i] 01:20 Pevnosti Británie [i] 02:20 Evropská velkoměsta 08 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 3 [i] 06:00 Saawariya [i] 08:15 Před kamerou 3 [i] 08:45 Pozdravy z pobřeží [i] 10:45 Společné Vánoce [i] 12:45 Evropské filmové ceny 2009 [i] 14:20 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 15:35 Alvin a Chipmunkové [i] 17:10 Nestyda [i] 18:35 Jarní prázdniny [i] 20:00 Na stojáka 39 [i] 20:30 Ruslan [i] 22:10 Ježíš je normální! [i] 23:20 Sex ve městě