Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Xena III. 9/22 [i] 09:45 Bosorky [i] 11:15 Post mortem II. 4/8 [i] 12:05 Odpadlík IV. 3/22 [i] 12:55 Nezvestní II. 17/18 [i] 13:40 Myšlienky vraha II. 3/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Dva a pol chlapa IV. 18-19/24 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Kobra 11 VIII. 11/14 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 4/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vydáš sa, a basta! [i] 21:40 Sama s cudzincom [i] 23:15 Firma [i] 02:00 Kyle XY I. 3/10 [i] 02:45 Wolffov revír II. 2-3/26 [i] 04:45 Stone v utajení 2/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 77/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 3/25 [i] 08:45 Vtipnejší vyhráva [i] 09:25 Šláger na šláger [i] 09:50 Nash Bridges 1/54 [i] 10:40 Nash Bridges 2/54 [i] 11:25 Sila lásky I. 288 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 78/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 175/200 [i] 17:25 Sila lásky III. 176/200 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Traja amigos [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 1/22 [i] 22:40 Miesto činu: Slepá láska [i] 00:10 Prípad pre Samanthu [i] 00:55 Atentáty, ktoré otriasli svetom 2/26 [i] 01:25 Sila lásky I. 288 [i] 02:15 Slovensko dnes [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Góly body sekundy [i] 03:05 Sila lásky III. 175/200 [i] 03:55 Sila lásky III. 176/200 [i] 04:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 2/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:10 Tvoja pamäť, láska moja [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Ars librorum [i] 13:35 Separé [i] 14:05 Utajená reč peňazí 1/13 [i] 14:35 Sympózium 2009 - Umenie na háčiku [i] 15:00 5 minút po dvanástej - slušnosť a iné čary [i] 16:10 Diagnóza 162 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 FOKUS [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Autoportréty [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor - Diagnóza E 66 [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Srdce [i] 21:00 Aljaška [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Sféry dôverné [i] 22:55 Klietka [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 PROMI NOVINY [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:00 PROMI NOVINY [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Prvé oddelenie [i] 08:20 Celebrity CAMP [i] 09:35 Knight Rider - Operácia Leguán 3,4 [i] 11:00 Sexi klon [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 2 [i] 13:40 Medicopter 117 62 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 3 [i] 15:25 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 13,14 [i] 21:40 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Vtierka Castle 1,2/10 [i] 23:10 Kosti II 1,2/21 [i] 00:45 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 3 [i] 01:30 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 02:10 Zlodej zostane zlodejom [i] 03:40 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 13,14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 100 [i] 06:00 Detektív XXL: Jo-Jo [i] 07:35 Tarzan 8 [i] 08:00 Magnum I. 15,16 [i] 09:40 Starý III. 68 [i] 10:45 Červené ruže 184 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 101 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 46 [i] 14:10 Panelák 204 [i] 14:50 Magnum I. 15 [i] 15:40 Esmeralda 53,54 [i] 17:15 Láska nezomiera 31,32 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 18 [i] 21:40 Magnum I. 16 [i] 22:30 Mafstory [i] 23:35 Črepiny [i] 00:00 30 prípadov majora Zemana 18 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 22/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 2/22 [i] 07:55 Zoom 5/221 [i] 08:00 Wildfire II. 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 21/22 [i] 10:00 Eli Stone 6/13 [i] 10:55 Zoom 5/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 22/22 [i] 12:00 Rodinné právo 20/23 [i] 13:00 Wildfire II. 6/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 21/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 2/22 [i] 16:00 Třetí hlídka II. 1/22 [i] 17:00 Rodinné právo 21/23 [i] 17:55 Zoom 5/221 [i] 18:00 Wildfire II. 7/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 22/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 3/22 [i] 21:00 CSI: New York V. 13/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 14/25 [i] 23:00 Satisfakce 9/10 [i] 23:55 Zoom 5/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 21/22 [i] 01:00 CSI: New York V. 13/25 [i] 02:00 CSI: New York V. 14/25 [i] 02:45 Satisfakce 9/10 [i] 03:35 Rodinné právo 21/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 13 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 51 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 52 [i] 07:45 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vánoční speciál [i] 09:35 Možné i nemožné 5 [i] 10:30 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 10:55 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 11:25 Rizikové stavby: Mrakodrapy [i] 12:20 Opravna vraků 20 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Lugz - část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 1 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 2 [i] 15:30 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 16:25 Rizikové stavby: Tunely [i] 17:20 Opravna vraků 20 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 19:10 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 19:40 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 20:05 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 21:00 Aljaška - závody psích spřežení: Jak přežít v Aljašských horách [i] 21:55 Běsnění: Bouření davu [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 23 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Volný pád hořícího letadla [i] 23:45 Opravna vraků 21 [i] 00:40 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 01:40 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mýty o basebalu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 2 [i] 04:05 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 04:35 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Černá země 2/5 [i] 10:15 Zlatý slavík 1973 [i] 11:30 Vdova [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 2/32 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 18/22 [i] 15:05 Nechte mě bejt! Pedofil [i] 15:20 Nehasit! Hořím! [i] 15:45 Hrůzostrašný dějepis 2/26 [i] 16:10 Tak to vidím já 2/7 [i] 16:25 Návštěva v ZOO [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rosnička zelená [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 22:00 Řím II 7/10 [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 Co chytneš v žitě [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Sex ve městě I 5/12 [i] 01:10 McLeodovy dcery IV 2/32 [i] 01:55 Přísně tajné vraždy 2/42 [i] 02:10 Evropský manuál [i] 02:30 Den D 2/13 [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Události v regionech Brno 04:05 Události v regionech Ostrava [i] 04:30 Kultura v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 8/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 8/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 8/26 [i] 06:45 Pat a Mat 2/28 [i] 06:55 Teď vedou, babička s dědou [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Angličtina - Extra 28/30 [i] 07:50 Výtvarnické konfese 1/8 [i] 08:20 Divnopis [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 2/7 [i] 09:55 Stepstory [i] 10:50 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 1/5 [i] 11:15 Francouzské postřehy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 8/26 [i] 14:30 Tykadlo [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:00 Osudové okamžiky [i] 15:15 Letečtí stíhači v boji: Smrt japonské flotily [i] 16:05 Řidiči profesionálové 2/13 [i] 16:20 Podzemní Čechy II [i] 16:45 Utajená řeč peněz 1/13 [i] 17:05 Na pomoc životu - Jak nově v léčbě diabetu [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musilok [i] 19:30 Kapusta 8/20 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Caravaggio 2/2 [i] 22:15 Dokumentární klub: Na shledanou v nebi [i] 23:00 Děkujeme, že kouříte [i] 00:35 Divadlo žije! [i] 01:00 Q [i] 01:30 Bolavá místa jižního Kavkazu 2/3 [i] 01:55 Podzemní Čechy II [i] 02:20 Utajená řeč peněz 1/13 [i] 02:40 Rozdělená země [i] 03:30 Putovali hudci [i] 04:10 Svět Ludvíka Bluma [i] 04:35 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 8 [i] 09:30 Sněhový zázrak [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:15 Mr. Bean [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk V 14 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger VI 19 [i] 13:50 Pohřešovaní II 4 [i] 14:45 Krok za krokem 3 [i] 15:10 Painkiller Jane 22 [i] 16:05 Kriminálka Las Vegas VIII 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 21 [i] 18:30 Ulice 1585, 1586 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 2 [i] 21:05 Šílený rande [i] 22:40 Nesmiřitelní [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas II 4 [i] 01:45 Novashopping 02:10 Zlatíčka [i] 03:00 Tabu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 10 [i] 06:40 Pět holek na krku 43 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:00 Chůva k pohledání VI 13 [i] 08:30 M*A*S*H 67 [i] 09:00 Frasier I 8 [i] 09:25 Právo a pořádek I 4 [i] 10:20 Policie Hamburk III 5 [i] 11:15 To je vražda, napsala II 13 [i] 12:10 Kauzy z Bostonu I 17 [i] 13:05 M*A*S*H 68 [i] 13:35 Sabrina - mladá čarodějnice VII 18 [i] 14:05 Čarodějky III 13 [i] 15:00 Médium III 14 [i] 15:55 Pobřeží snů [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 14 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:15 Džungle rtěnek I 2 [i] 23:10 Sběratelé kostí I 4 [i] 00:00 Wolffův revír IV 17 [i] 01:00 Volejte věštce 02:50 Výklad snů 03:45 Na čem záleží 8 [i] 04:15 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Iná žena [i] 07:00 Macocha 98/120 [i] 07:50 Keď budeš moja 81-82/238 [i] 09:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 97/160 [i] 11:15 Viktória 95/171 [i] 12:00 Láska, s.r.o. 6/22 [i] 12:25 Ulica III. 97/259 [i] 13:10 Rebeli I. 135/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 96/351 [i] 15:10 Láska, s.r.o. 6/22 [i] 15:35 Macocha 98/120 [i] 16:25 Keď budeš moja 83-84/238 [i] 18:05 Ulica III. 98/259 [i] 19:00 Rebeli I. 136/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 98/160 [i] 21:40 Pravá tvár vášne 7/178 [i] 22:25 Viktória 96/171 [i] 23:10 Smrtiaci dohľad [i] 00:45 Pravá tvár vášne 7/178 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 98/259 [i] 02:50 Viktória 96/171 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 96/351 [i] 04:15 Smrtiaci dohľad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Dokonalí andílkové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Příběh z Bronxu [i] 14:05 Malcolm X [i] 17:20 Bílý oleandr [i] 19:10 Sbohem Bafano [i] 21:05 Protiklady se přitahují [i] 22:35 Opravdový život [i] 00:10 Odplata [i] 01:55 Doktor Martin [i] 03:25 Jednotka Uro [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Motorismus [i] 09:30 Tenis [i] 11:15 Tenis [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 15:00 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 18:55 Fotbal [i] 19:05 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:20 Motorismus [i] 20:30 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 21:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 24 [i] 06:00 Dotek anděla III 25 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 10 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Jedenáctka mrtvého muže [i] 10:00 Svatební přání [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 11 [i] 13:00 McLeodovy dcery VIII 12 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Volání krve [i] 16:00 Po letech [i] 18:00 Námořní hlídka III 3 [i] 19:00 Drzá Jordan III 1 [i] 20:00 Médium III 2 [i] 21:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 23:00 Johanka z Arku 2/2 [i] 01:00 Tajná služba II 9 [i] 02:00 Tajná služba II 10 [i] 03:00 Tajná služba II 11 [i] 04:00 Tajná služba II 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 29 [i] 06:00 Miliardové katastrofy 03 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 15 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 16 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 25 [i] 09:00 Mistři švindlu 13 [i] 09:35 Mistři švindlu 14 [i] 10:10 Buď já nebo pes 30 [i] 10:40 Buď já nebo pes 31 [i] 11:10 Skryté možnosti 11 [i] 11:40 Skryté možnosti 12 [i] 12:10 Vášnivý jedlík 05 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 06 [i] 13:10 Antické olympijské hry 08 [i] 13:40 Za poklady s Ianem Grantem 08 [i] 14:10 Bojovník Arman 05 [i] 14:40 Bojovník Arman 06 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 08 [i] 16:10 Mistři švindlu 15 [i] 16:45 Mistři švindlu 16 [i] 17:20 Proč je to tak? 30 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 25 [i] 19:15 Podzim na chalupě 01 [i] 20:15 Dítě naší doby 17 [i] 21:25 Zázračná planeta 03 [i] 22:30 Když se Země zatřese 03 [i] 23:25 Odkud přicházíme 03 [i] 00:25 Sexuální revoluce 02 [i] 01:20 Time Team [i] 02:20 Evropská velkoměsta 07 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy II. 2 [i] 06:00 Domácí mazlíček [i] 07:40 Kráska a Ošklivka [i] 09:10 Titanic [i] 12:20 Saawariya [i] 14:35 Právo být otcem [i] 16:05 Pozdravy z pobřeží [i] 18:00 Společné Vánoce [i] 20:00 Zohan: Krycí jméno Kadeřník [i] 21:55 Zuby nehty [i] 23:30 Síla odvahy [i] 01:25 Zohan: Krycí jméno Kadeřník [i] 03:20 Alpha Dog [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Výlet do Saint Tropez [i] 11:45 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 14:15 Once [i] 15:40 Velkej biják