Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Xena III. 8/22 [i] 09:45 Policajtom proti svojej vôli [i] 11:10 Post mortem II. 3/8 [i] 12:00 Odpadlík IV. 2/22 [i] 12:50 Nezvestní II. 16/18 [i] 13:40 Myšlienky vraha II. 2/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Dva a pol chlapa IV. 16-17/24 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Kobra 11 VIII. 10/14 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 3/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Psychopat z Green River [i] 23:00 Odložený prípad VI. 8/23 [i] 23:55 Ďakujeme, že fajčíte [i] 01:30 Moc [i] 03:20 Kyle XY I. 2/10 [i] 04:00 Wolffov revír II. 1/26 [i] 04:45 Stone v utajení 1/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Divoký anjel 76/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 2/25 [i] 08:45 Vtipnejší vyhráva [i] 09:25 Šláger na šláger [i] 09:45 To je vražda,napísala X [i] 10:40 To je vražda,napísala X [i] 11:25 Sila lásky I. 287 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 77/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 173/200 [i] 17:25 Sila lásky III. 174/200 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:40 Chodili sme spolu [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 23:00 Patriarcha [i] 00:35 Prípad pre Samanthu [i] 01:15 Atentáty, ktoré otriasli svetom 1/26 [i] 01:45 Sila lásky I. 287 [i] 02:35 Správy STV [i] 02:55 Sila lásky III. 173/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 174/200 [i] 04:40 Atentáty, ktoré otriasli svetom 1/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Závislosť na skúšku neexistuje [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Din a Dan 1/3 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Tajomný svet zdravého životného štýlu 1/3 [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Bratislavské miniatúry [i] 13:30 VAT [i] 14:00 DESMOD - KALINKA [i] 16:15 Magazín NHL [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 FOKUS [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Separé [i] 19:00 Utajená reč peňazí 1/13 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Tvoja pamäť, láska moja [i] 21:00 Diagnóza 162 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Filmový klub [i] 23:45 Národnostný magazín [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 PROMI NOVINY [i] 06:10 PRVÉ NOVINY 06:25 PROMI NOVINY [i] 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:15 Prvé oddelenie [i] 08:35 Celebrity CAMP [i] 09:50 Profesionáli [i] 10:30 Hra [i] 12:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 1/24 [i] 13:40 Medicopter 117 61 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 2 [i] 15:25 Simpsonovci VII. 3,4 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 2 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Sexi klon [i] 21:45 Knight Rider - Operácia Leguán 3,4 [i] 23:20 Mafstory [i] 00:15 Taffin [i] 01:50 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 2 [i] 02:30 Simpsonovci VII. 3,4 [i] 03:15 Mafstory [i] 04:00 Taffin [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 99 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeri VI. 2 [i] 07:35 Tarzan 7 [i] 08:00 Magnum I. 13,14 [i] 09:40 Starý III. 67 [i] 10:45 Červené ruže 183 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 100 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 45 [i] 14:10 Panelák 203 [i] 14:50 Magnum I. 13 [i] 15:40 Esmeralda 51,52 [i] 17:15 Láska nezomiera 29,30 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL: Jo-Jo [i] 22:00 Hodiny zúfalstva [i] 23:50 Magnum I. 14 [i] 00:40 Hodiny zúfalstva [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 21/22 [i] 07:00 Posel ztracených duší 1/22 [i] 07:55 Zoom 4/221 [i] 08:00 Wildfire II. 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 20/22 [i] 10:00 Eli Stone 5/13 [i] 10:55 Zoom 4/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 21/22 [i] 12:00 Rodinné právo 19/23 [i] 13:00 Wildfire II. 5/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 20/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší 1/22 [i] 16:00 Třetí hlídka 22/22 [i] 17:00 Rodinné právo 20/23 [i] 17:55 Zoom 4/221 [i] 18:00 Wildfire II. 6/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 21/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 2/22 [i] 21:00 Boj o čas 2/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 2/14 [i] 23:00 Satisfakce 8/10 [i] 23:55 Zoom 4/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 20/22 [i] 01:00 Boj o čas 2/13 [i] 02:00 Uklízeč II. 2/14 [i] 02:50 Satisfakce 8/10 [i] 03:40 Rodinné právo 20/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 12 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 49 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 50 [i] 07:45 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 08:40 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 09:35 Možné i nemožné 4 [i] 10:30 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 10:55 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 11:25 Rizikové stavby: Lodě [i] 12:20 Opravna vraků 19 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka fantazie - Susan Morisset [i] 14:10 Pátá rychlost 13 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 51 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 52 [i] 15:30 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 16:25 Rizikové stavby: Mrakodrapy [i] 17:20 Opravna vraků 19 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vánoční speciál [i] 19:10 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 19:40 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 20:05 Extrémní výbuchy: Newcastle [i] 21:00 Extrémní stroje: Gemini, Black Marlin, Viper [i] 21:55 Megainženýrství: Střecha nad Houstonem [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 22 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 23:45 Opravna vraků 20 [i] 00:40 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 2 [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Newcastle [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vánoční speciál [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 51 [i] 04:05 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 04:35 Jak to dělají?: Silnice/mince [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Přestřelka u O.K.Corralu [i] 11:00 Bejvávalo [i] 11:45 Toulky krajem [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery IV 1/32 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 17/22 [i] 15:00 Kostičky [i] 15:10 Zábavná škola: Vzduchoplavec Kráčmera [i] 15:25 Věda je zábava 8/26 [i] 15:50 Tykadlo [i] 16:10 Zpívánky [i] 16:15 Pat a Mat 2/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Srpnatka fermežová [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázrak v New Yorku [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 2/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Den D 2/13 [i] 22:50 Normální život [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sex ve městě I 4/12 [i] 01:00 McLeodovy dcery IV 1/32 [i] 01:45 Chcete mě? [i] 02:00 Vltava v obrazech 50/86 [i] 02:15 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 7/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 7/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 7/26 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Angličtina pro nejmenší 6/40 [i] 07:35 Teď vedou, babička s dědou [i] 07:40 Nechte mě bejt! Šikana [i] 07:55 Nehasit! Hořím! [i] 08:20 Návštěva v ZOO [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Alžběta, tajemství císařovny [i] 10:35 Vzkaz Svatopluka Karáska [i] 10:50 168 hodin [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Zpívánky [i] 14:55 Evropský manuál [i] 15:15 Vltava v obrazech 50/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Vinařství v Čechách a na Moravě 1/5 [i] 16:05 Stepstory [i] 16:55 Výtvarnické konfese 1/8 [i] 17:20 Ondřejova filmová škola [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Angličtina - Extra 28/30 [i] 20:00 Snídaně u Tiffanyho [i] 21:55 Věci [i] 22:25 Bolavá místa jižního Kavkazu 2/3 [i] 22:55 Q [i] 23:25 Blízko nebe [i] 01:05 V odborné péči 7/43 [i] 01:30 Retro [i] 02:00 21 mluvčích Charty 77 2/3 [i] 02:55 Terra musica 03:20 Náš venkov [i] 03:40 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:05 Křesťanský magazín [i] 04:20 POKR [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 7 [i] 09:30 Bláznivá svatba [i] 11:00 Tescoma s chutí [i] 11:20 Mr. Bean [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:15 Můj přítel Monk V 13 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger VI 18 [i] 13:55 Pohřešovaní II 3 [i] 14:50 Krok za krokem 2 [i] 15:15 Painkiller Jane 21 [i] 16:10 Beze stopy VI 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 20 [i] 18:30 Ulice 1583, 1584 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 157 [i] 21:15 Kriminálka Miami VI 19 [i] 22:10 112 [i] 22:45 Probuzení v Renu [i] 00:25 VIP Poker show [i] 01:25 Novashopping 01:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:20 Horoskopičiny [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 9 [i] 06:40 Pět holek na krku 42 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:00 Chůva k pohledání VI 12 [i] 08:30 M*A*S*H 66 [i] 09:00 Frasier I 7 [i] 09:25 Právo a pořádek I 3 [i] 10:20 Policie Hamburk III 4 [i] 11:15 To je vražda, napsala II 12 [i] 12:10 Kauzy z Bostonu I 16 [i] 13:00 M*A*S*H 67 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 17 [i] 14:00 Čarodějky III 12 [i] 14:55 Médium III 13 [i] 15:50 Ve svitu ohně [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 13 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XII [i] 22:00 Na doživotí II 5 [i] 22:55 Ochrana svědků I 4 [i] 23:50 Wolffův revír IV 16 [i] 00:45 Volejte věštce 02:35 Výklad snů 03:30 Na čem záleží 7 [i] 04:00 S Italem v kuchyni [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Polnočná hodina [i] 07:05 Macocha 97/120 [i] 07:50 Keď budeš moja 79-80/238 [i] 09:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 96/160 [i] 11:20 Viktória 94/171 [i] 12:05 Láska, s.r.o. 5/22 [i] 12:30 Ulica III. 96/259 [i] 13:15 Rebeli I. 134/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 95/351 [i] 15:10 Láska, s.r.o. 5/22 [i] 15:35 Macocha 97/120 [i] 16:25 Keď budeš moja 81-82/238 [i] 18:05 Ulica III. 97/259 [i] 19:00 Rebeli I. 135/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 97/160 [i] 21:25 Pravá tvár vášne 6/178 [i] 22:15 Viktória 95/171 [i] 23:00 Iná žena [i] 00:35 Pravá tvár vášne 6/178 [i] 01:20 Lampáreň [i] 01:50 Ulica III. 97/259 [i] 02:35 Viktória 95/171 [i] 03:20 Júlia - Cesty za šťastím 95/351 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Někdo musí z kola ven [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Artušův meč [i] 13:35 Loupežník Hotzenplotz [i] 15:05 Dokonalí andílkové [i] 16:40 Hrdinové války [i] 18:45 Příští správná věc [i] 20:30 Puckoon [i] 21:55 Poslední tanec [i] 23:30 Buenos Aires 1977 [i] 01:15 Básník [i] 02:55 Lovci myšlenek [i] 04:45 Puckoon [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Tenis [i] 11:00 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 14:30 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 18:55 Fotbal [i] 19:05 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:20 Motorismus [i] 20:30 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 21:45 Snooker [i] 22:45 Extrémní sporty [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 21 [i] 06:00 Dotek anděla III 24 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 9 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Škrtičův les [i] 10:00 Síla odpuštění [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 10 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 22 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Jedenáctka mrtvého muže [i] 16:00 Honička s osudem [i] 18:00 Námořní hlídka III 2 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 22 [i] 20:00 Médium III 1 [i] 21:00 Kaliforňanky [i] 23:00 Cesta úspěchu [i] 01:00 Tajná služba II 5 [i] 02:00 Tajná služba II 6 [i] 03:00 Tajná služba II 7 [i] 04:00 Tajná služba II 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 28 [i] 06:00 Miliardové katastrofy 02 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 13 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 14 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 24 [i] 09:00 Mistři švindlu 11 [i] 09:35 Mistři švindlu 12 [i] 10:10 Buď já nebo pes 28 [i] 10:40 Buď já nebo pes 29 [i] 11:10 Skryté možnosti 09 [i] 11:40 Skryté možnosti 10 [i] 12:10 Vášnivý jedlík 03 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 04 [i] 13:10 Antické olympijské hry 07 [i] 13:40 Za poklady s Ianem Grantem 07 [i] 14:10 Bojovník Arman 03 [i] 14:40 Bojovník Arman 04 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 07 [i] 16:10 Mistři švindlu 13 [i] 16:45 Mistři švindlu 14 [i] 17:20 Proč je to tak? 29 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 24 [i] 19:15 Jaro na chalupě 04 [i] 20:15 Dítě naší doby 16 [i] 21:25 Zázračná planeta 02 [i] 22:30 Když se Země zatřese 02 [i] 23:25 Odkud přicházíme 02 [i] 00:25 Sexuální revoluce 01 [i] 01:20 Time Team [i] 02:20 Evropská velkoměsta 06 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Na stojáka 38 [i] 06:00 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 08:00 Dítě z Marsu [i] 09:45 Bude naše [i] 11:20 Návrat na Brideshead [i] 13:30 Kráska a Ošklivka [i] 15:00 Domácí mazlíček [i] 16:40 Titanic [i] 19:50 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i] 21:00 Na stojáka 68 [i] 21:30 Californication III. 2