Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Xena III. 7/22 [i] 09:45 Dračie vojny [i] 11:15 Post mortem II. 2/8 [i] 12:05 Odpadlík IV. 1/22 [i] 12:55 Nezvestní II. 15/18 [i] 13:40 Myšlienky vraha II. 1/23 [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Dva a pol chlapa IV. 14-15/24 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Kobra 11 VIII. 9/14 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Walker, texaský ranger VII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 Krok za krokom III. 2/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Policajtom proti svojej vôli [i] 21:20 Mentalista I. 2/23 [i] 22:10 Tichý predátor [i] 23:50 Sila pomsty [i] 01:35 Nebezpečný kontrakt [i] 03:20 Kyle XY I. 1/10 [i] 04:00 Wolffov revír II. [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Agatha Christie : Poirot [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Loď lásky 1/25 [i] 08:50 Vtipnejší vyhráva [i] 09:30 Šláger na šláger [i] 09:50 To je vražda,napísala X [i] 10:40 To je vražda,napísala X [i] 11:25 Sila lásky I. 286 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:00 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 76/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky III. 171/200 [i] 17:25 Sila lásky III. 172/200 [i] 18:20 Dr.House [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Skúška lásky [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Klinika Grace V. 14/24 [i] 22:55 Stopa mojej dcéry 1/2 [i] 00:30 Prípad pre Samanthu [i] 01:15 Euromaxx dizajn 14/14 [i] 01:40 Sila lásky I. 286 [i] 02:35 Správy STV [i] 02:55 Sila lásky III. 171/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 172/200 [i] 04:45 Euromaxx dizajn 14/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Tempo [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Elá hop [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Folklórny festival Východná 2009 [i] 12:00 Po meči a po praslici [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Rok vo zvykosloví [i] 13:35 Orientácie [i] 14:00 Poklady sveta IV. [i] 14:15 Trezor [i] 14:45 Odpískané [i] 15:15 Krajina ľudí a dropa [i] 15:40 Bernolákovo - 800 rokov [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 FOKUS [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 18:55 Telegaléria [i] 19:00 Vice-Versa 1/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Tajomný svet zdravého životného štýlu 1/3 [i] 21:00 Magazín NHL [i] 21:20 Invencie: Svetozár Ilavský - Odídený [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Eurokino [i] 00:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY - TAKÝ BOL ROK 2009 [i] 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 PROMI NOVINY [i] 07:15 Celebrity CAMP [i] 08:40 Vidiečania z Beverly Hills [i] 10:20 Nevesty pre milionára [i] 12:00 Veľmi nebezpečné známosti [i] 13:40 SHARK II. 1/16 [i] 14:30 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 1/24 [i] 15:25 Simpsonovci VII. 1,2/25 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 1/24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:15 NAJLEPŠIE POČASIE 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:30 Kutyil s. r. o. [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 PROMI NOVINY ŠPECIÁL [i] 20:15 Hra [i] 22:40 Profesionáli [i] 23:25 Smrtonosný výlet [i] 01:00 Črepiny [i] 01:40 Temnota [i] 03:00 C. S. I. : Kriminálka Miami V. 1/24 [i] 03:50 Simpsonovci VII. 1,2/25 [i] 04:35 Temnota [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Šeherezáda 1,2/4 [i] 07:35 Tarzan 6 [i] 08:00 Magnum I. 11,12 [i] 09:40 Starý III. 66 [i] 10:40 Červené ruže 182 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 99 [i] 12:30 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 44 [i] 14:10 Panelák 202 [i] 14:50 Magnum I. 11 [i] 15:40 Esmeralda 49,50 [i] 17:15 Láska nezomiera 27,28 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri VI. 2 [i] 22:00 Magnum I. 12 [i] 22:50 Diagnóza: Vražda II. 18,19 [i] 00:25 Starý III. 66 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 20/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 16/16 [i] 07:55 Zoom 4/221 [i] 08:00 Wildfire II. 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 19/22 [i] 10:00 Eli Stone 4/13 [i] 10:55 Zoom 4/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 20/22 [i] 12:00 Rodinné právo 18/23 [i] 13:00 Wildfire II. 4/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 19/22 [i] 15:00 Dr. House IV. 16/16 [i] 16:00 Třetí hlídka 21/22 [i] 17:00 Rodinné právo 19/23 [i] 17:55 Zoom 4/221 [i] 18:00 Wildfire II. 5/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 20/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší 1/22 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 7/9 [i] 22:00 Ti druzí 7/13 [i] 23:00 Satisfakce 7/10 [i] 23:55 Zoom 4/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 19/22 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 7/9 [i] 02:00 Ti druzí 7/13 [i] 02:50 Satisfakce 7/10 [i] 03:40 Rodinné právo 19/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 06:00 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 11 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 47 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 48 [i] 07:45 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 09:35 Možné i nemožné 3 [i] 10:30 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 10:55 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 11:25 Rizikové stavby: Mosty [i] 12:20 Opravna vraků 18 [i] 13:15 Americký chopper: Speciální pořad - skrytou kamerou [i] 14:10 Pátá rychlost 12 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 49 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 50 [i] 15:30 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 16:25 Rizikové stavby: Lodě [i] 17:20 Opravna vraků 18 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 19:10 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 19:40 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 20:05 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek - nejtěžší chvíle [i] 21:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 21 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 23:45 Opravna vraků 19 [i] 00:40 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 01:40 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 49 [i] 04:05 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 04:35 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 18/78 [i] 09:00 Probuzení [i] 10:35 Znovu Na Vlachovce [i] 11:10 Planeta Země 10/11 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 30/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 16/22 [i] 15:00 Rodina a já [i] 15:25 Věříš si? [i] 15:50 Záhady Toma Wizarda [i] 16:05 Já a moje rodina 2/26 [i] 16:20 Návštěva v ZOO [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Sleziník nepravý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 20 [i] 21:00 Na cestě po Fair Isle [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Jennifer 8 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Politické spektrum [i] 00:45 Sex ve městě VI 14/20 [i] 01:15 McLeodovy dcery III 30/30 [i] 01:55 Kaleidoskop [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Praha [i] 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 6/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 6/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 6/26 [i] 06:45 Raníček s Dádou [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:20 Experiment [i] 07:45 Francie s ozvěnou domova 1/16 [i] 08:05 Dvaasedmdesát jmen české historie 57/72 [i] 08:20 Francouzské postřehy [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz - Brno [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Nevzdávej to [i] 12:30 Bílé ovce [i] 12:45 Mužské tělo [i] 13:40 Angličtina pro nejmenší 6/40 [i] 13:50 Eat it 2/6 [i] 13:55 Tak to vidím já 1/7 [i] 14:10 Lenny, zázračný pes [i] 15:30 Ztracené lodě 4/4 [i] 16:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:50 Film o seriálu Vyprávěj [i] 17:10 Odpískáno [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 21 mluvčích Charty 77 2/3 [i] 21:00 Neznámí hrdinové [i] 21:30 Černí andělé [i] 22:25 Krásný ztráty [i] 23:00 Terra musica [i] 23:30 Film point [i] 00:30 Bigbít 2/42 [i] 01:30 Vzkaz Svatopluka Karáska [i] 01:45 Knižní svět [i] 02:00 Čtenářský deník... Kateřina [i] 02:15 V odborné péči 6/43 [i] 02:40 Máte slovo 03:30 Československý filmový týdeník 763/2379 [i] 03:40 Crescendo [i] 04:40 Trojnásobný génius [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 6 [i] 09:25 Instinkt lovce [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Mr. Bean [i] 11:45 Lenssen & spol. [i] 12:15 Můj přítel Monk V 12 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger VI 17 [i] 13:55 Pohřešovaní II 2 [i] 14:45 Krok za krokem 1 [i] 15:15 Painkiller Jane 20 [i] 16:10 Beze stopy VI 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 19 [i] 18:30 Ulice 1581, 1582 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV 2 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Mentalista 7 [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba V 2 [i] 23:25 Krokodýl 2 [i] 01:00 Bujné fantazie 21 [i] 01:25 Novashopping 01:50 Štvanci 6 [i] 02:35 Film o filmu - Věž v plamenech [i] 02:50 Áčko [i] 03:35 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 8 [i] 06:40 Pět holek na krku 41 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:00 Chůva k pohledání VI 11 [i] 08:30 M*A*S*H 65 [i] 09:00 Frasier I 6 [i] 09:25 Právo a pořádek I 2 [i] 10:20 Policie Hamburk III 3 [i] 11:15 To je vražda, napsala II 11 [i] 12:10 Kauzy z Bostonu I 15 [i] 13:00 M*A*S*H 66 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 16 [i] 14:00 Čarodějky III 11 [i] 14:55 Médium III 12 [i] 15:50 Růže z Kerrymoru [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 12 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Jak se staví sen [i] 22:05 Sběratelé kostí I 3 [i] 23:00 Ochrana svědků I 3 [i] 23:50 Wolffův revír IV 15 [i] 00:50 Volejte věštce 02:40 Výklad snů 03:35 Na čem záleží 6 [i] 04:05 Autosalon [i] 04:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Skutočný príbeh: Právo na život [i] 06:30 Macocha 96/120 [i] 07:15 Keď budeš moja 77-78/238 [i] 09:15 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 95/160 [i] 10:50 Inga Lindströmová: Láska v Sandbergene [i] 12:30 Ulica III. 95/259 [i] 13:15 Rebeli I. 133/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 94/351 [i] 15:10 Láska, s.r.o. 4/22 [i] 15:35 Macocha 96/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 79-80/238 [i] 18:05 Ulica III. 96/259 [i] 19:00 Rebeli I. 134/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 96/160 [i] 21:25 Pravá tvár vášne 5/178 [i] 22:15 Viktória 94/171 [i] 23:00 Polnočná hodina [i] 00:30 Pravá tvár vášne 5/178 [i] 01:15 Lampáreň [i] 01:55 Ulica III. 96/259 [i] 02:40 Viktória 94/171 [i] 03:20 Júlia - Cesty za šťastím 94/351 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:40 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Swing [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Malcolm X [i] 15:20 Někdo musí z kola ven [i] 16:55 Rabbit-Proof Fence [i] 18:35 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 20:20 Oslněni sluncem [i] 22:00 Uneseni [i] 23:30 Na východě ďábel, na západě jed [i] 01:10 Vlad narážeč [i] 02:50 Ruská ruleta [i] 04:25 Oslněni sluncem [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Olympijské hry [i] 09:45 Biatlon [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Snooker [i] 14:15 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:20 Motorismus [i] 20:30 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 21:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 20 [i] 06:00 Dotek anděla III 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 8 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Stín smrti [i] 10:00 Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 9 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 21 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Škrtičův les [i] 16:00 Dej šanci lásce [i] 18:00 Námořní hlídka III 1 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 21 [i] 20:00 Ochránce I 22 [i] 21:00 Foylova válka IV 2/2 [i] 23:00 Zakázaná tajemství [i] 01:00 Tajná služba II 1 [i] 02:00 Tajná služba II 2 [i] 03:00 Tajná služba II 3 [i] 04:00 Tajná služba II 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 34 [i] 06:00 Miliardové katastrofy 01 [i] 07:00 Znovuobjevitelé 11 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 12 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 23 [i] 09:00 Mistři švindlu 09 [i] 09:35 Mistři švindlu 10 [i] 10:10 Buď já nebo pes 26 [i] 10:40 Buď já nebo pes 27 [i] 11:10 Skryté možnosti 07 [i] 11:40 Skryté možnosti 08 [i] 12:10 Vášnivý jedlík 01 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 02 [i] 13:10 Antické olympijské hry 06 [i] 13:40 Za poklady s Ianem Grantem 06 [i] 14:10 Bojovník Arman 01 [i] 14:40 Bojovník Arman 02 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 06 [i] 16:10 Mistři švindlu 11 [i] 16:45 Mistři švindlu 12 [i] 17:20 Proč je to tak? 28 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 23 [i] 19:15 Jaro na chalupě 03 [i] 20:15 Dítě naší doby 15 [i] 21:25 Zázračná planeta 01 [i] 22:30 Když se Země zatřese 01 [i] 23:25 Odkud přicházíme 01 [i] 00:25 Nejtěžší práce historie 06 [i] 01:20 Time Team [i] 02:20 Evropská velkoměsta 05 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Gambler [i] 07:25 Vesmírní opičáci [i] 08:45 Pád [i] 10:45 27 šatů [i] 12:35 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 14:30 Dítě z Marsu [i] 16:15 Bude naše [i] 17:50 Návrat na Brideshead [i] 20:00 3:10 Vlak do Yumy [i] 22:05 Hitman [i] 23:40 Sunshine [i] 01:25 Vášeň v tanci [i] 03:20 3:10 Vlak do Yumy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Umučení 1/2