Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:20 Superpes Krypto I. 29-30/52 [i] 06:45 Pán zlodejov [i] 08:25 Špiónka Harriet [i] 10:15 90210: Nová generácia [i] 11:00 Škaredá Betty I. 15-16/23 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Magor v podnájme [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Posledné Vianoce [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Dračie vojny [i] 21:30 Klan lietajúcich dýk [i] 23:35 Fringe 13/20 [i] 00:30 Oči vlka [i] 02:05 Rocky III. [i] 03:35 Kovboj [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dido 3/3 [i] 06:35 Domáci majstri [i] 06:40 Čo sa stalo medvedíkovi [i] 06:50 Pocoyo II. 51/52 [i] 06:55 Malí Einsteini 27/28 [i] 07:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 27/39 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 10/51 [i] 08:10 Silvester v Zlatej bráne 1989 [i] 09:00 Slané cukríky [i] 10:25 Zimná víla [i] 11:25 Reportáže pre CNN [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Film pre pamätníkov [i] 16:45 Pošta pre Teba [i] 17:50 Alžbetin dvor 6/6 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Silvester s ČT [i] 23:20 Posledná jazda [i] 00:50 Základný inštinkt 2 [i] 02:40 Reportáže pre CNN [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Mojich sedem divov [i] 06:35 Správy STV [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Môj dom - môj hrad [i] 08:40 Na počiatku bola pieseň [i] 09:40 Revue Slovenska [i] 10:20 Putá osudu [i] 11:05 Vianočný koncert [i] 11:35 Musica Cathedralis [i] 12:05 Orientácie [i] 12:35 Slovo [i] 12:40 Folklórny festival Východná 2009 [i] 13:30 Futbalový sen o Afrike sa naplnil [i] 14:35 Noc v archíve [i] 16:10 Miss University 2009 [i] 17:05 Dobrí ľudia ešte žijú 3/3 [i] 18:10 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček [i] 18:20 DESMOD - KALINKA [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Americká tragédia 3/3 [i] 21:25 Na križovatke sk + cz [i] 22:50 Košická hudobná jar 1992 [i] 00:00 Slovo [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:40 Medvedík [i] 08:15 Hlbiny strachu [i] 10:00 Profesionáli [i] 10:40 Stratené duše II 3,4 [i] 12:15 Panenstvo na obtiaž [i] 13:45 Zberateľ kostí [i] 15:50 Obete [i] 17:20 Vidiečania z Beverly Hills [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Veľmi nebezpečné známosti [i] 21:50 PREMIÉRA: Nevesty pre milionára [i] 23:25 Stopy krvi [i] 01:00 Hlbiny strachu [i] 02:30 Obete [i] 03:55 Stopy krvi [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Julie Lescautová III. 1,2/13 [i] 09:40 V uliciach San Francisca 76,77 [i] 11:35 Zorro 41,42,43 [i] 12:45 Januárová výhra [i] 14:00 "Jára Cimrman, ležící, spící" [i] 15:25 V uliciach San Francisca 76,77 [i] 17:15 Banánový Joe [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Šeherezáda 1,2/4 [i] 22:10 Možno napadne sneh [i] 23:45 Banánový Joe [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 13/31 [i] 07:00 Rodinné právo 6/23 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 17/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 18/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 18/20 [i] 12:00 Alias V. 2/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 2/22 [i] 14:00 All Saints VI. 18/43 [i] 15:00 All Saints VI. 19/43 [i] 16:00 Alias V. 3/17 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 18:00 Boj o čas 4/13 [i] 19:00 Třetí hlídka 4/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 12/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 12/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 13/25 [i] 23:00 Pacovo mužstvo IV. 14/23 [i] 00:40 Uklízeč II. 1/14 [i] 01:40 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 6/9 [i] 02:35 Joan z Arkádie 12/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Chevy Nomad Wagon z roku 1958 [i] 06:00 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 06:25 Jak se to dělá: Teploměry [i] 06:50 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 07:15 Možné i nemožné 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 09:05 Očitá svědectví 9 [i] 09:35 Očitá svědectví 10 [i] 10:00 Aljaška - závody psích spřežení: Poslední velký závod [i] 10:55 Nutné k přežití 6 [i] 11:50 Nutné k přežití: Zambie [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek - ze zákulisí [i] 13:40 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 14:35 Možné i nemožné 3 [i] 15:30 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 16:00 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 16:25 Pátá rychlost 7 [i] 16:55 Pátá rychlost 8 [i] 17:20 Na plný plyn: Suzuki [i] 18:15 Americký chopper 16 [i] 19:10 Tuning 2008: Chevy Nomad Wagon z roku 1958 [i] 20:05 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 21:00 Ross Kemp - po stopách pirátů 1 [i] 21:55 Ross Kemp v Afghánistánu 1 [i] 22:50 Za mřížemi: Aljaška [i] 23:45 Z ráje do pekla 6 [i] 00:40 Hry s časem: Hry s ohněm [i] 01:40 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 02:40 Možné i nemožné 3 [i] 03:40 Jak se to dělá: Karburátory [i] 04:05 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Památky na prodej [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Ferda II 11/26 [i] 06:25 Sedm služeb čerta Bonifáce [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 1/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sanitka 1/11 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O kominickém učni a dceři cukráře [i] 14:15 Probuzení [i] 15:55 Retro [i] 16:25 Kaleidoskop [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 17:15 Horákovi 15/26 [i] 18:05 Pan Tau 2/33 [i] 18:35 Na cestě za Ravenou z Fair Isle [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Smyčka [i] 21:50 168 hodin [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Tajný ctitel [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Pět dní 2/5 [i] 01:10 Tak se tančí tango argentino v Praze [i] 02:05 Uvolněte se, prosím [i] 02:45 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Voršilky [i] 05:55 Slavné postavy Národního divadla [i] 06:40 Francouzské postřehy [i] 06:50 Správy STV 07:15 Ještě jsem tady - Josef Hrubý [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 763/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:40 Čtenářský deník... Kateřina [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 2/26 [i] 10:35 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:10 Tak se tančí tango argentino v Praze [i] 12:00 Postřehy odjinud [i] 12:10 Věc Makropulos [i] 13:40 Karel Čapek [i] 14:20 Mužské tělo [i] 15:15 Ztracené lodě 4/4 [i] 16:10 Kamera na cestách: Espiritu Santo 1/2 [i] 17:00 Mýty a fakta historie: Alžběta, tajemství císařovny [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Ajťáci 2/6 [i] 19:30 Simpsonovi XX 18/21 [i] 19:50 Francouzské postřehy [i] 20:00 Moje drahé Bohnice [i] 20:35 Blázinec v blázinci [i] 21:00 Pravda o životě Cyrila Höschla [i] 21:25 Věra, Marie tančí [i] 22:00 Na plovárně se Sébastienem Loebem [i] 22:25 Vzkaz Svatopluka Karáska [i] 22:40 Sledování [i] 23:55 Generace electro a tecktonik 1/2 [i] 00:50 Čétéčko [i] 01:10 Trapasy [i] 02:30 Slavné postavy Národního divadla [i] 03:20 Kamera na cestách: Espiritu Santo 1/2 [i] 04:15 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Dobrodružství Antje a jejích přátel 3, 4 [i] 06:20 3-2-1 Tučňáci! 18 [i] 06:45 Senzační Spiderman 13 [i] 07:10 Batman vítězí II 10 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 56 [i] 08:00 Ostrov pokladů 2/2 [i] 09:55 K-9: Soukromý detektiv [i] 11:35 To nevymyslíš [i] 14:25 Chyť mě, když to dokážeš [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 27 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Taxi [i] 21:45 Střepiny [i] 22:10 Svatý [i] 00:20 Zrádná mysl [i] 01:50 Novashopping 02:15 Ohnivé léto 10 [i] 03:10 Střepiny [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Párty s kuchařem [i] 06:45 Země dinosaurů 12 [i] 07:10 Pokémon: Diamant a perla 12 [i] 07:35 Bejbybum I 3 [i] 08:00 Chůva k pohledání VI 10 [i] 08:25 Hitlerovi bodyguardi 9 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 64 [i] 10:25 M*A*S*H 65 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Komisař Rex VIII 15 [i] 13:40 To je vražda, napsala II 10 [i] 14:35 Všichni chtějí Papiho [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru VIII [i] 18:05 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 11 [i] 20:00 Julie Lescautová VII 1 [i] 21:55 Řekni, kdo tě zabil 2 [i] 22:45 Strom snů [i] 01:05 Svět 2010 [i] 01:35 Volejte věštce 03:20 Big Ben IV 2 [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 07:50 Keď budeš moja 75-76/238 [i] 09:30 Muži na stromoch II. 6/14 [i] 10:15 Slávici na ulici [i] 11:15 Chuťovky [i] 12:30 Rebeli I. 132/215 [i] 13:20 Prípady Alice Neversovej II. 1/4 [i] 15:00 Columbo VI. 1/4 [i] 16:20 Keď budeš moja 77-78/238 [i] 18:10 Muži na stromoch II. 6/14 [i] 19:00 Rebeli I. 133/215 [i] 20:00 Protokol [i] 21:45 Skutočný príbeh: Právo na život [i] 23:15 12 hodín života [i] 00:50 Protokol [i] 02:20 Columbo VI. 1/4 [i] 03:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Férovej zloděj [i] 07:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Emil a detektivové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Loupežník Hotzenplotz [i] 13:35 Kulička a Toník [i] 15:25 Swing [i] 16:55 Stormbreaker [i] 18:30 Iluzionista [i] 20:20 Lidi, co znám [i] 22:00 Úkladná vražda [i] 23:30 Job [i] 01:05 Voodoo: Umění ďábla 2 [i] 02:45 Pohřbené lži [i] 04:35 Lidi, co znám [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Severská kombinace [i] 09:30 Severská kombinace [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 14:45 Severská kombinace [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Běžecké lyžování [i] 16:30 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 21:15 Motorismus [i] 21:30 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Snooker [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 23 [i] 06:00 Dotek anděla III 20 [i] 07:00 Život v divočině 5 [i] 08:00 Život v buši III 6 [i] 09:00 Námořní hlídka II 10 [i] 10:00 Honička s osudem [i] 12:00 Námořní hlídka II 12 [i] 13:00 Námořní hlídka II 13 [i] 14:00 Céline [i] 16:00 Foylova válka IV 1/2 [i] 18:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 20:00 Johanka z Arku 2/2 [i] 22:00 Zločiny z vášně [i] 00:00 Nevinnost na prodej [i] 02:00 Ochránce I 21 [i] 03:00 Život v divočině 5 [i] 04:00 Život v buši III 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zhýčkaní 05 [i] 05:30 Zhýčkaní 06 [i] 06:00 Země krásná neznámá 10 [i] 07:05 Lidé a místa na Zemi: Norsko [i] 07:20 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 02 [i] 08:15 Jak přežít Everest 03 [i] 09:10 Životospráva na chalupě 01 [i] 10:10 Jamieho vláda nad jídlem 02 [i] 11:10 Impéria 18 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Norsko [i] 12:30 Jamieho Amerika 04 [i] 13:30 Jaro na chalupě 02 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 34 [i] 15:30 Jak se věci mají 03 [i] 16:05 Jak se věci mají 04 [i] 16:40 Mistři švindlu 18 [i] 17:15 Mistři švindlu 39 [i] 17:55 Mistři švindlu 40 [i] 18:35 Zhýčkaní 07 [i] 19:05 Zhýčkaní 08 [i] 19:40 Zázračné smysly 01 [i] 20:45 Tuningmánie 03 [i] 21:20 Tuningmánie 04 [i] 21:55 Impéria 19 [i] 23:00 Tajemství smrti [i] 23:55 Boj o život 05 [i] 00:55 Hubbleovy obrazy 01 [i] 01:30 Hubbleovy obrazy 02 [i] 02:05 Geologická pouť 04 [i] 03:05 Jak přežít Everest 03 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 08 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 2 [i] 06:00 Michael Douglas: Pocta za celoživotní dílo [i] 07:20 Napříč vesmírem [i] 09:30 Před kamerou 2 [i] 09:55 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 11:10 Vše, co Lola chce [i] 13:00 Gambler [i] 14:25 Vesmírní opičáci [i] 15:45 Pád [i] 17:40 27 šatů [i] 19:30 Před kamerou 3 [i] 20:00 Zohan: Krycí jméno Kadeřník [i] 21:55 Sejmi je všechny [i] 23:20 True Blood - Pravá krev II. : Časovaná bomba 8 [i] 00:15 Californication III. 1 [i] 00:50 Nestyda [i] 02:15 Sex 100+1 [i] 04:10 Čistá barva [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Láska za časů cholery [i] 08:20 Mimzy [i] 09:55 Ztraceni v Americe [i] 11:25 Filmy a filmové hvězdy II. 2 [i] 11:55 Navěky silný [i] 13:45 2 blbouni v Paříži [i] 15:20 Chilská vesmírná odysea [i] 16:45 Vzbuďte se, vojáci! [i] 18:50 Velký dům [i] 20:25 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 22:00 Specialitka šéfkuchaře [i] 23:45 Krvavá laguna [i]