Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:20 Superpes Krypto I. 27-28/52 [i] 06:45 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 1/13 [i] 07:10 Flintstonovci I. 11/25 [i] 07:40 Alf III. 5-6/25 [i] 08:30 Zachráňte Willyho [i] 10:20 Vice Versa [i] 12:05 Terry Pratchett: Farba mágie [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Zamilovaný profesor 2 [i] 17:15 Rýchle Televízne noviny [i] 17:20 Muži v čiernom [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:25 Magor v podnájme [i] 22:20 Hostel: Hrôza na Slovensku [i] 23:55 Zbohatni alebo zdochni! [i] 02:00 Kliatba domu slnečníc [i] 03:20 V zajatí šialenstva [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dido 2/3 [i] 06:35 Elán z Vianočného koncertu ČSOB [i] 06:55 Maškrtná veverička [i] 07:10 Pocoyo II. 50/52 [i] 07:15 Malí Einsteini 26/28 [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 26/39 [i] 08:05 Rýchla rota Chipa a Dala 9/51 [i] 08:30 Silvester v Zlatej bráne [i] 09:20 Zázračná láska [i] 10:40 Vodienka [i] 11:40 Bakalári [i] 12:50 Francúzova zátoka [i] 14:40 Attila 1/3 [i] 15:45 Attila 2/3 [i] 16:50 Attila 3/3 [i] 17:55 Alžbetin dvor 5/6 [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Pošta pre teba - Návraty [i] 22:15 Biela Masajka [i] 00:35 Základný inštinkt 2 [i] 02:30 Správy STV [i] 02:50 Góly body sekundy [i] 03:00 Biela Masajka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Zámok s olivovníkmi 13/13 [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy a komentáre [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Príroda [i] 08:40 Klenoty Spišskej Soboty [i] 09:05 Enviro [i] 09:35 Ruy Blas [i] 10:45 Dejiny kresťanstva\Elena Maróthy-Šoltésová [i] 11:10 40 rokov x 100 ľudí = 2903 koncertov [i] 11:40 Magická osmička 4/4 [i] 12:35 Jánošíkove dni v Terchovej 2009 - Ešte raz, potom zas... [i] 14:10 Hokejová 80 2/8 [i] 15:00 Collegium Musicum [i] 16:35 Príbehy starého lesa [i] 17:10 Dobrí ľudia ešte žijú 2/3 [i] 18:14 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Poklady Slovenska [i] 18:35 Bratislavský hrad pre tretie tisícročie [i] 18:50 Mojich sedem divov [i] 19:20 Galéria [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Americká tragédia 2/3 [i] 21:25 Müller 44 [i] 22:20 Kino na Dvojke [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Slovácko sa nesúdi 11, 12/12 [i] 07:10 Princezná Sissi [i] 07:35 Spider-Man bez hraníc [i] 07:55 Tutenstein - malý faraón [i] 08:20 Spider-Man [i] 08:40 Káčerovo [i] 09:00 Hranice zlomu [i] 11:20 Dievča na stráženie [i] 13:15 Láska medzi superstar [i] 14:50 Formula! [i] 16:50 PREMIÉRA: Kniha džungle 2 [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY - TAKÝ BOL ROK 2009 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 PROMI NOVINY LIVE [i] 20:15 Zberateľ kostí [i] 22:20 Maximálne riziko [i] 00:00 Formula! [i] 01:50 Lepší zajtrajšok [i] 03:20 Maximálne riziko [i] 04:55 Čo vlastne ženy chcú [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:35 Chobotnica I. 1,2/6 [i] 08:40 V uliciach San Francisca 74,75 [i] 10:30 Zorro 38,39,40 [i] 11:40 "Hříšní lidé Města pražského" 1/13 [i] 12:35 Siska 64 [i] 13:35 Zničujúce tajomstvo [i] 15:10 V uliciach San Francisca 74,75 [i] 17:00 Miazgovci 10,11,12,1 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 "Jára Cimrman, ležící, spící" [i] 21:45 Julie Lescautová III. 1,2/13 [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 12/31 [i] 07:00 Rodinné právo 5/23 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 15/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 16/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 17/20 [i] 12:00 Alias V. 1/17 [i] 13:00 Třetí hlídka 1/22 [i] 14:00 All Saints VI. 16/43 [i] 15:00 All Saints VI. 17/43 [i] 16:00 Alias V. 2/17 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 18:00 Boj o čas 3/13 [i] 19:00 Třetí hlídka 3/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 11/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 11/25 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 6/9 [i] 23:00 Genesis - vrahova duše 13/22 [i] 00:10 Uklízeč II. 1/14 [i] 01:10 CSI: New York V. 11/25 [i] 02:00 Genesis - vrahova duše 13/22 [i] 02:55 Joan z Arkádie 11/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 06:25 Na plný plyn: Kawasaki [i] 07:15 Nutné k přežití 6 [i] 08:10 Nutné k přežití: Zambie [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek - ze zákulisí [i] 10:00 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 12:45 Pátá rychlost 5 [i] 13:15 Pátá rychlost 6 [i] 13:40 Na plný plyn: Kawasaki [i] 14:35 Americký chopper: Elektrická motorka od Siemensu [i] 15:30 Tuning 2008: Escalade a Mercedes Smart [i] 16:25 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 16:55 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 19:10 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 20:05 Americký chopper 16 [i] 21:00 Tuning 2008: Chevy Nomad Wagon z roku 1958 [i] 21:55 Pátá rychlost 7 [i] 22:25 Pátá rychlost 8 [i] 22:50 Nutné k přežití 6 [i] 23:45 Nutné k přežití: Zambie [i] 00:40 Očitá svědectví 9 [i] 01:10 Očitá svědectví 10 [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek - ze zákulisí [i] 02:40 Aljaška - závody psích spřežení: Poslední velký závod [i] 03:40 Pátá rychlost 8 [i] 04:05 Americký chopper 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Raníček s Dádou 06:15 Šikulové [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 17/78 [i] 07:00 Garfield a přátelé II 7/26 [i] 07:25 Let 29 28/30 [i] 07:45 Hurá, škola! [i] 08:00 Dobrodružství tučňáků [i] 09:15 Zprávičky [i] 09:30 Ovečka Shaun 40/40 [i] 09:40 Kuchařská pohotovost [i] 10:05 Film o filmu Nebe, peklo... zem [i] 10:20 Malé dohazovačky [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:30 Po stopách [i] 13:45 Maturita po sedmdesátce [i] 15:30 Robin Hood 2/26 [i] 16:15 Profesionálové 6/57 [i] 17:05 Uf-oni jsou tady [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 21:25 Excalibur [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Candy [i] 01:35 13. komnata Marcela Vašinky [i] 02:00 Pošta pro tebe [i] 02:55 Folklorní magazín [i] 03:15 Na cestě po Champagni [i] 03:40 Za obzorem 1/26 [i] 04:00 Kuchařská pohotovost [i] 04:25 Návrat kancléře [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Praha, město věží [i] 06:30 Správy STV 06:50 V šeru ticha [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Daniel a naše velké kočky [i] 09:20 Náš venkov [i] 09:40 Folklorní magazín [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 21 mluvčích Charty 77 1/3 [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Simpsonovi XX 18/21 [i] 13:35 Musilok [i] 14:05 Ajťáci 2/6 [i] 14:30 Sedm klaunů [i] 14:40 Generace electro a tecktonik 1/2 [i] 15:40 Déšť [i] 15:50 Království divočiny: Předivo života 7/13 [i] 16:20 Rajské zahrady II 2/13 [i] 16:35 Zasvěcení: Voršilky [i] 17:05 Úsměvy Gabriely Osvaldové [i] 17:45 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 2/7 [i] 18:00 Památky na prodej [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina V 1/14 [i] 19:30 Devatero řemesel [i] 19:50 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 20:00 Moravský podzim 2009 [i] 21:15 Golem 13 [i] 21:45 Divadlo žije! [i] 22:15 Filmopolis [i] 23:10 Pozdní sběr [i] 00:40 Robert Plant [i] 01:35 Sešli se... [i] 02:30 Rock For People 2000 [i] 03:10 ČT Live - Katapult [i] 04:05 Chris Barber band [i] 04:25 Banánové rybičky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Senzační Spiderman 12 [i] 06:15 Batman vítězí II 9 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 3, 4 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 55 [i] 07:30 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 08:20 Ostrov pokladů 1/2 [i] 10:05 Poslední sbohem [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:25 Kariéra matky Lízalky [i] 14:10 Může se to stát i vám [i] 16:05 Věž v plamenech [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vlastní pravidla [i] 22:10 7 vteřin [i] 23:55 Šepoty ve tmě [i] 01:40 Novashopping 02:05 Film o filmu - Věž v plamenech [i] 02:25 Volejte Novu [i] 02:50 Zlatíčka [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Země dinosaurů 11 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 11 [i] 07:30 Bejbybum I 2 [i] 07:55 Fresh Prince V 10 [i] 08:20 Chůva k pohledání VI 9 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 63 [i] 10:10 Super drbna 16 [i] 11:00 To je vražda, napsala II 9 [i] 12:00 Columbo [i] 13:40 Daleko od ráje [i] 15:30 Podfukáři [i] 17:10 Místo určení: Gobi [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 10 [i] 20:00 John Tucker musí zemřít [i] 21:45 Training Day [i] 01:40 Volejte věštce 03:25 Helicops III 1 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Lassie [i] 07:35 Keď budeš moja 73-74/238 [i] 09:15 Muži na stromoch II. 5/14 [i] 10:00 Slávici na ulici [i] 11:00 Chuťovky [i] 12:15 Rebeli I. 131/215 [i] 13:05 Prípady Alice Neversovej I. 8/8 [i] 14:45 Columbo V. 6/6 [i] 16:25 Keď budeš moja 75-76/238 [i] 18:10 Muži na stromoch II. 5/14 [i] 19:00 Rebeli I. 132/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 21:40 Smrtiaci dotyk lásky [i] 23:15 Dva životy [i] 01:00 Columbo V. 6/6 [i] 02:35 Lampáreň [i] 03:30 112 [i] 04:40 Smrtiaci dotyk lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Kulička a Toník [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pik a Amadeus [i] 13:40 Táta k Vánocům [i] 15:15 Emil a detektivové [i] 17:05 Sbohem Bafano [i] 19:00 Mezi námi právníky [i] 20:35 Férovej zloděj [i] 22:25 Lovci myšlenek [i] 00:15 Doktor Martin [i] 01:45 Všechny boží děti umí tančit [i] 03:10 Příběh z Bronxu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Severská kombinace [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:25 Alpské lyžování [i] 12:45 Biatlon [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Klasické lyžování [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:05 Tenis [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 19:30 Severská kombinace [i] 20:10 Zimní sporty [i] 20:15 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:30 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 22 [i] 06:00 Dotek anděla III 23 [i] 07:00 Céline [i] 09:00 Dej šanci lásce [i] 11:00 Námořní hlídka II 9 [i] 12:00 Námořní hlídka II 10 [i] 13:00 Námořní hlídka II 11 [i] 14:00 Honička s osudem [i] 16:00 Svatební horečka [i] 18:00 Soudkyně Amy VI 16 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 17 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 19 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 20 [i] 22:00 Doživotní trest [i] 00:00 Opatrovnictví [i] 02:00 Soudkyně Amy VI 18 [i] 03:00 Soudkyně Amy VI 19 [i] 04:00 Soudkyně Amy VI 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 25 [i] 06:00 Obnažená planeta 02 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Skotsko [i] 07:15 Za sportem kolem světa 07 [i] 08:10 Za sportem kolem světa 08 [i] 09:05 Levhart sněžný [i] 10:05 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 01 [i] 11:05 Jimmova farma [i] 12:20 Jamieho Amerika 03 [i] 13:25 Jaro na chalupě 01 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 33 [i] 15:35 Jak se věci mají 01 [i] 16:10 Jak se věci mají 02 [i] 16:45 Mistři švindlu 17 [i] 17:20 Mistři švindlu 37 [i] 18:00 Mistři švindlu 38 [i] 18:40 Zhýčkaní 05 [i] 19:10 Zhýčkaní 06 [i] 19:45 Lewis Hamilton [i] 20:50 Piráti silnic 01 [i] 21:20 Piráti silnic 02 [i] 22:00 Jak přežít v Alcatrazu [i] 22:55 Kuchař v první linii 04 [i] 23:50 Boj o život 04 [i] 00:50 Odkud přicházíme 02 [i] 01:50 Drogy a mozek 02 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 05 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy II. 2 [i] 06:00 Velký průšvih [i] 07:25 Řeč nepřítele [i] 09:15 Miliónový pes [i] 11:00 Pozdravy z pobřeží [i] 12:55 Moulin Rouge [i] 15:00 Jarní prázdniny [i] 16:25 Alvin a Chipmunkové [i] 17:55 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 20:00 Transsibiřský expres [i] 21:50 Dostaňte agenta Smarta [i] 23:40 Podvod [i] 01:25 Skandály ze života zvířat [i] 02:50 Natvrdo [i] 04:10 Natvrdo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Plán hry [i] 07:50 Budiž světlo [i] 09:20 Rolling Stones [i] 11:20 Nepolíbená [i] 13:05 Na domácí půdě [i] 14:45 Před kamerou 2 [i] 15:15 Zajíček [i] 16:55 Skafandr a motýl [i] 18:45 Láska za časů cholery [i] 21:00 Californication III. 1 [i] 21:30 Vincentův svět V. 1 [i] 22:00 Denní hlídka [i] 00:10 Srdce v oblacích [i] 01:45 Moje žena a jiné katastrofy