Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Jack a stonka fazule [i] 11:45 Čínska legenda [i] 13:30 Prachy na dobierku [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Sahara [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Krok za krokom III. 1/23 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Kolíska do hrobu [i] 21:45 Česká spojka [i] 23:45 Ong-bak [i] 01:35 Prežiť [i] 03:45 Kolíska do hrobu! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dido 1/3 [i] 06:45 Domáci majstri [i] 06:50 Zvedavý George 29/30 [i] 07:10 Zvedavý George 30/30 [i] 07:35 Pettson a Findus: Raketový kocúr [i] 08:50 Čertovo vrece [i] 10:05 Agent Cody Banks [i] 11:50 Bakalári [i] 12:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 13:45 Sestra nadovšetko [i] 15:15 Divoký anjel 75/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Počasie [i] 16:15 Sila lásky III. 169/200 [i] 17:05 Sila lásky III. 170/200 [i] 17:55 Alžbetin dvor 4/6 [i] 19:18 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Francúzova zátoka [i] 22:00 Zoznámte sa, Joe Black [i] 01:15 Ten kto hulí, ten aj vie [i] 02:45 Správy STV [i] 03:10 Góly body sekundy [i] 03:20 Sila lásky III. 169/200 [i] 04:10 Sila lásky III. 170/200 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Zámok s olivovníkmi 12/13 [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Don Carlos 2/2 [i] 09:20 Majster Pavol z Levoče [i] 10:20 Slovensko bez bariér [i] 11:20 Živá panoráma [i] 11:50 Dzeň kolačovi 2/2 [i] 12:35 Zámok s olivovníkmi 13/13 [i] 13:25 Mama to vie najlepšie [i] 13:50 Večer na tému [i] 15:20 Šesťdňová ENDURO [i] 16:20 NO NAME [i] 17:15 Dobrí ľudia ešte žijú 1/3 [i] 18:14 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Autoportréty [i] 18:35 Milovaný Célimar [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Americká tragédia 1/3 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 V hlbinách mora [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV [i] 00:20 Správy a komentáre [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Väznica Vortex [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 Žiť len 83 hodín [i] 09:20 Divoká naháňačka [i] 10:55 Slovácko sa nesúdi 9,10 [i] 12:10 PREMIÉRA: Sladké sny [i] 13:45 Jazero [i] 15:20 Knight Rider - Starý a nový Mike 1, 2/18 [i] 16:55 Slovácko sa nesúdi 11, 12/12 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Dievča na stráženie [i] 21:55 PREMIÉRA: Hranice zlomu [i] 00:20 Sladké sny [i] 01:50 Láska medzi superstar [i] 03:15 Divoká naháňačka [i] 04:45 Heckova cesta domov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 97 [i] 06:00 Tulák zo šírych plání [i] 07:35 Tarzan 5 [i] 08:00 Magnum I. 9,10 [i] 09:40 Starý III. 65 [i] 10:45 Červené ruže 181 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 98 [i] 12:35 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 37 [i] 14:10 Panelák 201 [i] 14:50 Magnum I. 9 [i] 15:40 Esmeralda 47,48 [i] 17:15 Láska nezomiera 25,26 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 "Hříšní lidé Města pražského" 1/13 [i] 21:10 Siska 64 [i] 22:15 Magnum I. 10 [i] 23:10 Zničujúce tajomstvo [i] 00:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 19/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 07:55 Zoom 3/221 [i] 08:00 Wildfire II. 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 18/22 [i] 10:00 Eli Stone 3/13 [i] 10:55 Zoom 3/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 19/22 [i] 12:00 Rodinné právo 17/23 [i] 13:00 Wildfire II. 3/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 18/22 [i] 15:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 16:00 Třetí hlídka 20/22 [i] 17:00 Rodinné právo 18/23 [i] 17:55 Zoom 3/221 [i] 18:00 Wildfire II. 4/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 19/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 16/16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 23:00 Satisfakce 6/10 [i] 23:55 Zoom 3/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 18/22 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 02:45 Satisfakce 6/10 [i] 03:35 Rodinné právo 18/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 45 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 46 [i] 07:45 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 09:35 Možné i nemožné 2 [i] 10:30 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 10:55 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 11:25 Na plný plyn: Ducati [i] 12:20 Opravna vraků 17 [i] 13:15 Americký chopper: Speciální pořad - historie podniku Orange County Chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 11 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 47 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 48 [i] 15:30 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 16:25 Rizikové stavby: Mosty [i] 17:20 Opravna vraků 17 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 19:10 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 19:40 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 20:05 Na plný plyn: Ducati [i] 21:00 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i] 21:55 Hry s časem: Hry s ohněm [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 20 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 23:45 Opravna vraků 18 [i] 00:40 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 01:40 Na plný plyn: Ducati [i] 02:40 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 47 [i] 04:05 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 04:35 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 10:00 Tina Turnerová v Lucerně [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 29/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 15/22 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 15:10 Franklin 9/52 [i] 15:30 Let 29 28/30 [i] 16:00 Ovečka Shaun 26/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 4/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Ať žijí rytíři! 1/7 [i] 21:00 13. komnata Marcela Vašinky [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě VI 14/20 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Kmotr 1/2 [i] 00:20 Losování Euromiliony 00:25 McLeodovy dcery III 29/30 [i] 01:10 Všechnopárty [i] 01:55 Sabotáž [i] 02:20 Rajské zahrady II 1/13 [i] 02:40 Hledám práci [i] 03:00 Osudové okamžiky [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Události v regionech Brno 04:05 Události v regionech Ostrava [i] 04:30 Gorodok 18/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Řidiči profesionálové 1/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 5/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 5/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 5/26 [i] 06:45 Já a moje rodina 1/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Přežili rok 2000 [i] 08:00 Designtrend 1/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně se Zdeňkem Mařatkou [i] 10:00 Neznámí hrdinové [i] 10:30 Odepsaní ze života [i] 10:55 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Zlatá Medúza 2009 [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 1/26 [i] 14:35 Sportovci světa: LOH Soul 1988 [i] 15:30 Království divočiny: Předivo života 7/13 [i] 16:00 Experiment [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Francie s ozvěnou domova 1/16 [i] 17:05 Skoro jasno [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie 57/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Josef Hrubý [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Hledám práci [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Daniel a naše velké kočky [i] 20:55 Moje rodina V 1/14 [i] 21:25 Robert Plant [i] 22:20 Bigbít 2/42 [i] 23:25 Gorodok 18/20 [i] 23:45 I BBC se utne [i] 00:10 Lidé z manéže 1/10 [i] 01:10 V odborné péči 5/43 [i] 01:40 Pavlač Ester Kočičkové 2/12 [i] 02:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:30 O hudbě a s hudbou [i] 03:15 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 1/7 [i] 03:30 Rodina a já [i] 03:50 Continental Singers [i] 04:35 Chodníčky větrných krajánků [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 5 [i] 09:25 Nepotrestaná vražda [i] 10:55 Tescoma s chutí [i] 11:05 Mr. Bean [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:20 Můj přítel Monk V 11 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger VI 16 [i] 14:00 Pohřešovaní II 1 [i] 14:50 Ženatý se závazky 261 [i] 15:15 Painkiller Jane 19 [i] 16:10 Beze stopy VI 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 18 [i] 18:30 Ulice 1579, 1580 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Obecná škola [i] 21:55 Prci, prci, prcičky [i] 23:40 Panika ve vzduchu [i] 01:10 Novashopping 01:30 Tabu [i] 02:20 Horoskopičiny [i] 03:10 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 7 [i] 06:40 Pět holek na krku 40 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Sabrina - mladá čarodějnice VII 14 [i] 08:15 Chůva k pohledání VI 8 [i] 08:45 M*A*S*H 61 [i] 09:15 Frasier I 5 [i] 09:40 Právo a pořádek I 1 [i] 10:35 Policie Hamburk III 2 [i] 11:25 To je vražda, napsala II 8 [i] 12:20 Kauzy z Bostonu I 14 [i] 13:10 M*A*S*H 62 [i] 13:40 Sabrina - mladá čarodějnice VII 15 [i] 14:10 Čarodějky III 10 [i] 15:00 Médium III 11 [i] 15:55 Zbloudilá srdce [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 9 [i] 20:00 Zamilovaný profesor 2 - Klumpovi [i] 22:10 Univerzální voják [i] 00:10 Salton Sea [i] 02:00 Volejte věštce 03:45 Na čem záleží 5 [i] 04:10 Miláčci [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Laura: Kliatba rodu 4/4 [i] 07:00 Macocha 95/120 [i] 07:45 Keď budeš moja 71-72/238 [i] 09:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 94/160 [i] 11:15 Viktória 93/171 [i] 12:00 Láska, s.r.o. 3/22 [i] 12:20 Ulica III. 94/259 [i] 13:10 Rebeli I. 130/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 93/351 [i] 15:10 Láska, s.r.o. 3/22 [i] 15:30 Macocha 95/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 73-74/238 [i] 18:05 Ulica III. 95/259 [i] 19:00 Rebeli I. 131/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 95/160 [i] 21:35 Inga Lindströmová: Láska v Sandbergene [i] 23:15 Lassie [i] 01:00 Lampáreň [i] 01:35 Ulica III. 95/259 [i] 02:20 Dva životy [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Půlnoční let [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kulička a Toník [i] 13:55 Nenarozený [i] 15:30 Všechny děti potřebují lásku [i] 17:00 Příští správná věc [i] 18:45 Ester to rozčísne [i] 20:30 Ostrov pokladů [i] 22:15 Warholka [i] 23:45 Básník [i] 01:25 Doživotní šance [i] 02:50 Mafiánky [i] 04:30 Ostrov pokladů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Sáně [i] 09:45 Tenis [i] 11:45 Tenis [i] 12:45 Motorismus [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:30 Biatlon [i] 16:00 Tenis [i] 18:30 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Biatlon [i] 19:45 Šipky [i] 20:20 Motorismus [i] 20:30 Šipky [i] 22:00 Strongest Man [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:15 Extrémní sporty [i] 00:30 Watts [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 19 [i] 06:00 Dotek anděla III 22 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 7 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt v přestrojení [i] 10:00 Opuštěný kaňon [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 8 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 20 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Stín smrti [i] 16:00 Dej šanci lásce [i] 18:00 Námořní hlídka II 13 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 20 [i] 20:00 Ochránce I 21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 10 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 19 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 20 [i] 01:00 Ochránce I 17 [i] 02:00 Ochránce I 18 [i] 03:00 Kolébka lží [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 24 [i] 06:00 Za sportem kolem světa 10 [i] 06:55 Znovuobjevitelé 09 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 10 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 22 [i] 09:00 Mistři švindlu 07 [i] 09:35 Mistři švindlu 08 [i] 10:10 Buď já nebo pes 24 [i] 10:40 Buď já nebo pes 25 [i] 11:10 Skryté možnosti 05 [i] 11:40 Skryté možnosti 06 [i] 12:10 Svět na talíři 05 [i] 13:15 Antické olympijské hry 05 [i] 13:45 Za poklady s Ianem Grantem 05 [i] 14:15 Lewis Hamilton [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 05 [i] 16:10 Mistři švindlu 09 [i] 16:45 Mistři švindlu 10 [i] 17:20 Proč je to tak? 25 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 22 [i] 19:15 Jaro na chalupě 02 [i] 20:15 Dítě naší doby 14 [i] 21:25 Venku v zimě 09 [i] 21:55 Venku v zimě 10 [i] 22:20 On the Spot 03 – Reportéři [i] 23:25 Rozluštění mayského písma [i] 00:25 Nejtěžší práce historie 05 [i] 01:25 Time Team [i] 02:20 On the Spot 03 – Reportéři [i] 03:20 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Romeo a Julie se berou [i] 07:30 10 000 př. n. l. [i] 09:15 Kaiser Chiefs živě v Elland Road [i] 10:40 Jak ukrást nevěstu [i] 12:20 Filmy a filmové hvězdy II. 1 [i] 12:45 Zatmění slunce [i] 14:55 Zapomenutý ostrov [i] 16:30 Gangsteři z Miami [i] 18:00 Mí přátelé, mé lásky [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy II. 2 [i] 20:00 Domácí mazlíček [i] 21:40 Invaze [i] 23:20 Hledá se Amanda [i] 00:55 3:10 Vlak do Yumy [i] 02:55 Temný rytíř [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Koření života [i] 11:50 Před kamerou 2 [i] 12:20 Hairspray