Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Medvedík Winnie [i] 10:05 Maharal: Tajomstvo talizmanu [i] 12:00 Stroj času [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 Lístok do vesmíru [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Posledný pirát [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Krok za krokom II. 24/24 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Dokonalý manžel [i] 21:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 7/25 [i] 22:20 Terminátor 2: Deň zúčtovania [i] 00:45 Vraždiaci primát [i] 02:20 Primrznutí [i] 03:40 Chlpaté dedičstvo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Úsmev ako dar [i] 06:55 Zvedavý George 27/30 [i] 07:20 Zvedavý George 28/30 [i] 07:40 Pettson a Findus: Pettsonov sľub [i] 09:05 Čaro múdrosti a lásky [i] 10:10 Emma [i] 12:05 Bakalári [i] 13:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 13:55 Deti mojej sestry v Egypte [i] 15:20 Divoký anjel 74/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Počasie [i] 16:15 Sila lásky III. 167/200 [i] 17:05 Sila lásky III. 168/200 [i] 17:55 Alžbetin dvor 3/6 [i] 19:18 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Helena Trójska 1/2 [i] 21:45 Helena Trójska 2/2 [i] 23:15 Veľká oprava [i] 01:05 Správy STV [i] 01:30 Góly body sekundy [i] 01:40 Cigánsky oheň [i] 02:40 Sila lásky III. 167/200 [i] 03:35 Sila lásky III. 168/200 [i] 04:25 Divoký anjel 74/270 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Zámok s olivovníkmi 11/13 [i] 06:45 Správy STV [i] 07:05 Udalosti ČT [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Don Carlos 1/2 [i] 09:25 Veľké kultúrne objavy 3/3 [i] 11:35 Hudba na Slovensku v 17. storočí [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:35 Zámok s olivovníkmi 12/13 [i] 13:30 Šarišské zvyky a obyčaje I./Dzeň derešovi [i] 14:40 VAT [i] 15:15 Aj keď nemám takmer nič, vidím, že Boh sa o mňa stará [i] 15:55 Návrat k MS 2009 v atletike [i] 16:55 Kucapaca alebo Obnovenie poriadku [i] 18:09 Autoportréty [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Autoportréty [i] 18:25 Žltý dostavník [i] 19:00 Krajina ľudí a dropa [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Krajinka 2/2 [i] 21:05 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Večer na tému [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV [i] 00:20 Správy a komentáre [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 Sniper [i] 08:35 Dobrodruh [i] 10:15 Pekelný dážď [i] 11:50 Únik z Alcatrazu [i] 13:30 Žiť len 83 hodín [i] 15:00 Rozpútané peklo [i] 16:55 Slovácko sa nesúdi 9,10 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Posledný zostup [i] 21:45 Knight Rider - Starý a nový Mike 1, 2/18 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:00 55 kg silikónu [i] 01:35 Únik z Alcatrazu [i] 03:10 Skúška odvahy [i] 04:40 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 96 [i] 06:00 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 07:35 Tarzan 4 [i] 08:00 Magnum I. 7,8 [i] 09:40 Starý III. 64 [i] 10:45 Červené ruže 180 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 97 [i] 12:35 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 36 [i] 14:10 Panelák 200 [i] 14:50 Magnum I. 7 [i] 15:40 Esmeralda 45,46 [i] 17:15 Láska nezomiera 23,24 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 22:15 Tulák zo šírych plání [i] 00:10 Magnum I. 8 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 18/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 14/16 [i] 07:55 Zoom 3/221 [i] 08:00 Wildfire II. 2/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 17/22 [i] 10:00 Eli Stone 2/13 [i] 10:55 Zoom 3/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 18/22 [i] 12:00 Rodinné právo 16/23 [i] 13:00 Wildfire II. 2/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 17/22 [i] 15:00 Dr. House IV. 14/16 [i] 16:00 Třetí hlídka 19/22 [i] 17:00 Rodinné právo 17/23 [i] 17:55 Zoom 3/221 [i] 18:00 Wildfire II. 3/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 18/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 21:00 Zachraň mě V. 16/19 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 18/22 [i] 23:10 Satisfakce 5/10 [i] 00:05 Zoom 3/221 [i] 00:10 Painkiller Jane 17/22 [i] 01:10 Zachraň mě V. 16/19 [i] 02:00 Genesis - vrahova duše 18/22 [i] 03:00 Satisfakce 5/10 [i] 03:50 Rodinné právo 17/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Báječný vůz pro závod Bonneville - část 3 [i] 06:00 Rození obchodníci: Corvetter C4 - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 43 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 44 [i] 07:45 Nutné k přežití: Zambie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 09:35 Možné i nemožné 1 [i] 10:30 Jak se to dělá: Karburátory [i] 10:55 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 11:25 Stěhování obrů: Obří ponorka [i] 12:20 Opravna vraků 16 [i] 13:15 Americký chopper: Speciální pořad - pohled zevnitř [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 45 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 46 [i] 15:30 Nutné k přežití: Zambie [i] 16:25 Rizikové stavby: Stadiony [i] 17:20 Opravna vraků 16 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 19:10 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 19:40 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 20:05 Stěhování obrů: Obří ponorka [i] 21:00 Z ráje do pekla 6 [i] 21:55 Za mřížemi: Aljaška [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 19 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 23:45 Opravna vraků 17 [i] 00:40 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 01:40 Stěhování obrů: Obří ponorka [i] 02:40 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 45 [i] 04:05 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 04:35 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Perný den [i] 10:30 Než poznáš první úsměv [i] 11:45 Perla, příběh koně [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 28/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 14/22 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Willy Fog na cestě kolem světa 1/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 1/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 1/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Tsunami 1/2 [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:30 Na stopě [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Taggart [i] 00:10 Sex ve městě I 3/12 [i] 00:35 McLeodovy dcery III 28/30 [i] 01:20 Řím II 6/10 [i] 02:15 Rajské zahrady II 1/13 [i] 02:30 Hledání ztraceného času 4 [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Události v regionech Brno 03:40 Události v regionech Ostrava [i] 04:05 Pod lampióny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 4/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 4/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 4/26 [i] 06:45 Tak to vidím já 1/7 [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:20 Kapusta 7/20 [i] 07:50 Řidiči profesionálové 1/13 [i] 08:05 Čtyři porce extrému - Dolomitenmann 2009 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji II. 14/14 [i] 10:35 Neobyčejné životy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Zpráva o Rozrazilu [i] 13:00 Devatero řemesel [i] 13:25 Malvína [i] 14:25 Loupežnická pohádka [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:35 Francouzské postřehy [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:20 Prizma [i] 16:40 Tisíc let české myslivosti [i] 17:10 Přežili rok 2000 [i] 17:20 Designtrend 1/13 [i] 17:35 Nezapomínání 1/4 [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zlatá Medúza 2009 [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 21 mluvčích Charty 77 1/3 [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Exil [i] 23:35 Evropský manuál [i] 23:55 Pavlač Ester Kočičkové 2/12 [i] 00:20 Radio Svobodná Evropa [i] 01:15 Tradicionál jazz studio [i] 01:50 V odborné péči 4/43 [i] 02:15 Čekárna na dospělost [i] 03:00 Malí tyrani [i] 03:25 Černé dětství [i] 03:45 Děti bez lásky - i s láskou [i] 04:15 Stopy v písku času [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 4 [i] 09:25 Zrádné vzpomínky [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Mr. Bean [i] 11:50 Lenssen & spol. [i] 12:15 Můj přítel Monk V 10 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger VI 15 [i] 13:55 Pohřešovaní 18 [i] 14:45 Ženatý se závazky 260 [i] 15:15 Painkiller Jane 18 [i] 16:10 Beze stopy VI 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 17 [i] 18:30 Ulice 1576, 1577 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Invaze žraloků 2/2 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas IX 1 [i] 22:25 Útěk z L. A. [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas II 3 [i] 01:00 Novashopping 01:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 01:55 Horoskopičiny [i] 02:45 Áčko [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 6 [i] 06:40 Pět holek na krku 39 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Sabrina - mladá čarodějnice VII 13 [i] 08:15 Chůva k pohledání VI 7 [i] 08:45 M*A*S*H 60 [i] 09:15 Frasier I 4 [i] 09:40 Knight Rider IV 22 [i] 10:35 Policie Hamburk III 1 [i] 11:25 To je vražda, napsala II 7 [i] 12:20 Kauzy z Bostonu I 13 [i] 13:10 M*A*S*H 61 [i] 13:40 Sabrina - mladá čarodějnice VII 14 [i] 14:10 Čarodějky III 9 [i] 15:00 Médium III 10 [i] 15:55 Spící tygr [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 8 [i] 20:00 Co život dal a vzal [i] 21:50 Zoufalé manželky V 15 [i] 22:45 Třináctka [i] 00:45 Volejte věštce 02:35 Výklad snů 03:30 Na čem záleží 4 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i] 04:50 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Laura: Kliatba rodu 3/4 [i] 06:55 Macocha 94/120 [i] 07:45 Keď budeš moja 69-70/238 [i] 09:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 93/160 [i] 11:15 Viktória 92/171 [i] 12:00 Láska, s.r.o. 2/22 [i] 12:20 Ulica III. 93/259 [i] 13:10 Rebeli I. 129/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 92/351 [i] 15:10 Láska, s.r.o. 2/22 [i] 15:35 Macocha 94/120 [i] 16:25 Keď budeš moja 71-72/238 [i] 18:05 Ulica III. 94/259 [i] 19:00 Rebeli I. 130/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 94/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 4/178 [i] 22:15 Viktória 93/171 [i] 23:00 Laura: Kliatba rodu 4/4 [i] 00:45 Pravá tvár vášne 4/178 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 94/259 [i] 02:50 Viktória 93/171 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 92/351 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Celestinské proroctví [i] 07:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Nenarozený [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Táta k Vánocům [i] 13:40 Zachraňte Mozarta [i] 15:00 Půlnoční let [i] 16:45 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 18:30 Poslední plavky [i] 20:05 Ulejváci [i] 21:35 Jednotka Uro [i] 22:20 Vlad narážeč [i] 01:00 Libertin [i] 02:55 Osudový dotek [i] 04:50 Ulejváci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Klasické lyžování [i] 10:00 Tenis [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 13:45 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Klasické lyžování [i] 16:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Biatlon [i] 20:20 Motorismus [i] 20:30 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Biatlon [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 18 [i] 06:00 Dotek anděla III 19 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 6 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Věrnost až do smrti [i] 10:00 Opatrovnictví [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 7 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 19 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt v přestrojení [i] 16:00 Opuštěný kaňon [i] 18:00 Námořní hlídka II 12 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 19 [i] 20:00 Ochránce I 20 [i] 21:00 Nevinnost na prodej [i] 23:00 Blízké nebezpečí [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 9 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 10 [i] 03:00 Doživotní trest [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 23 [i] 06:00 Za sportem kolem světa 09 [i] 06:55 Znovuobjevitelé 07 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 08 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 21 [i] 09:00 Mistři švindlu 05 [i] 09:35 Mistři švindlu 06 [i] 10:10 Buď já nebo pes 22 [i] 10:40 Buď já nebo pes 23 [i] 11:10 Skryté možnosti 03 [i] 11:40 Skryté možnosti 04 [i] 12:10 Svět na talíři 04 [i] 13:15 Antické olympijské hry 04 [i] 13:45 Za poklady s Ianem Grantem 04 [i] 14:15 Michael Schumacher [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 04 [i] 16:10 Mistři švindlu 07 [i] 16:45 Mistři švindlu 08 [i] 17:20 Proč je to tak? 24 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 21 [i] 19:15 Jaro na chalupě 01 [i] 20:15 Dítě naší doby 13 [i] 21:25 Venku v zimě 07 [i] 21:55 Venku v zimě 08 [i] 22:20 Hubbleovy obrazy 05 [i] 22:50 Hubbleovy obrazy 06 [i] 23:25 400 let dalekohledu [i] 00:30 Nejtěžší práce historie 04 [i] 01:25 Time Team [i] 02:20 Evropská velkoměsta 04 [i] 03:20 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 08 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Evropské filmové ceny 2009 [i] 07:30 Bacha na balóny [i] 08:55 Před kamerou 2 [i] 09:25 Vesmírní opičáci [i] 10:45 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 12:00 Konečně spolu [i] 13:40 Romeo a Julie se berou [i] 15:10 10 000 př. n. l. [i] 16:55 Jak ukrást nevěstu [i] 18:35 Kaiser Chiefs živě v Elland Road [i] 20:00 Na stojáka 68 [i] 20:30 Právo být otcem [i] 22:00 11. hodina [i] 23:30 Smrtonosná past 4.0 [i] 01:35 Hexina [i] 03:05 Právo být otcem [i] 04:30 Sejmi je všechny [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Bláznivej tábor [i] 11:25 Edith Piaf [i] 13:40 Filmy a filmové hvězdy II. 1 [i] 14:05 Jaký otec, taková dcera [i] 15:30 Výlet do Saint Tropez