Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Zázračné psíky [i] 10:05 Snehulienka [i] 11:40 Nebojsa [i] 13:00 Sky Kids [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Začarovaná Ella [i] 16:45 Rýchle Televízne noviny [i] 16:50 Pyšná princezná [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Bez syna neodídem [i] 23:10 Sveták [i] 00:55 Vzbura strojov [i] 02:30 V zajatí tela [i] 04:05 Bozk čiernej vdovy [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Cigánsky oheň 2009 [i] 06:45 Noddy: Zázračný mesačný prach [i] 07:10 Pettson a Findus: Kocúr astronaut [i] 08:25 Nekonečný príbeh 13/13 [i] 09:10 Kráľ a vták [i] 10:35 Pávie pierko [i] 12:15 Modrý motýľ [i] 13:55 Emma [i] 15:45 Muž so železnou maskou [i] 17:55 Alžbetin dvor 2/6 [i] 19:17 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 CINKA PANNA [i] 22:25 Lovec slnka [i] 00:35 Modrý motýľ [i] 02:15 Správy STV [i] 02:35 Góly body sekundy [i] 02:45 Stromček prianí [i] 03:50 Oživovanie hmoty - Ignác Bizmayer [i] 04:00 Bublina [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Zámok s olivovníkmi 10/13 [i] 05:55 Správy STV [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Veľké záhady [i] 07:15 Poklady sveta IV. [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Veľké kultúrne objavy 2/3 [i] 10:00 Pravoslávne Vianoce [i] 10:30 Slávnosná sv. omša [i] 12:05 Mystická reč ikon [i] 12:30 Zámok s olivovníkmi 11/13 [i] 13:30 Veľké kultúrne objavy 3/3 [i] 15:25 MS 2009 hokej [i] 16:25 Surikaty [i] 17:50 Príbehy starého lesa [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Aj keď nemám takmer nič, vidím, že Boh sa o mňa stará [i] 19:05 Špania Dolina [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:10 Buddenbrookovci 3/3 [i] 21:25 Krajinka 1/2 [i] 22:35 Organový koncert [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:20 Globálny dopad [i] 08:55 Slovácko sa nesúdi 7,8 [i] 10:00 Predstierané lži [i] 11:35 Dobrodruh [i] 13:15 Sniper [i] 15:00 Do útoku [i] 16:40 Knight Rider [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Rozpútané peklo [i] 22:00 Blackjack [i] 23:30 Do útoku [i] 01:25 Blackjack [i] 02:55 Swordsman 2 [i] 04:40 Pekelný dážď [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 95 [i] 06:00 Strieľajte na Francúzov! [i] 07:35 Tarzan 3 [i] 08:00 Magnum I. 5,6 [i] 09:40 Starý III. 63 [i] 10:45 Červené ruže 179 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 96 [i] 12:35 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 35 [i] 14:10 Panelák 199 [i] 14:50 Magnum I. 5 [i] 15:40 Esmeralda 43,44 [i] 17:15 Láska nezomiera 21,22 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 17 [i] 21:55 Magnum I. 6 [i] 22:50 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 17/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 13/16 [i] 07:55 Zoom 2/221 [i] 08:00 Wildfire II. 1/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 16/22 [i] 10:00 Eli Stone 1/13 [i] 10:55 Zoom 2/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 17/22 [i] 12:00 Rodinné právo 15/23 [i] 13:00 Wildfire II. 1/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 16/22 [i] 15:00 Dr. House IV. 13/16 [i] 16:00 Třetí hlídka 18/22 [i] 17:00 Rodinné právo 16/23 [i] 17:55 Zoom 2/221 [i] 18:00 Wildfire II. 2/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 17/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 14/16 [i] 21:00 CSI: New York V. 11/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 12/25 [i] 23:00 Satisfakce 4/10 [i] 23:55 Zoom 2/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 16/22 [i] 01:00 CSI: New York V. 11/25 [i] 02:00 CSI: New York V. 12/25 [i] 02:45 Satisfakce 4/10 [i] 03:35 Rodinné právo 16/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Báječný vůz pro závod Bonneville - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 41 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 42 [i] 07:45 Nutné k přežití: Namibie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 09:35 Možné i nemožné 12 [i] 10:30 Jak se to dělá: Teploměry [i] 10:55 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 11:25 Můj šokující příběh: Giant Head [i] 12:20 Opravna vraků 15 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka na přání [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 43 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 44 [i] 15:30 Nutné k přežití: Namibie [i] 16:25 Stavby budoucnosti: Přístřeší 21. století [i] 17:20 Opravna vraků 15 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 19:10 Jak se to dělá: Karburátory [i] 19:40 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 20:05 Můj šokující příběh: Giant Head 21:00 Aljaška - závody psích spřežení: Poslední velký závod [i] 21:55 Očitá svědectví 9 [i] 22:25 Očitá svědectví 10 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 18 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 23:45 Opravna vraků 16 [i] 00:40 Americká rychlá kola: Báječný vůz pro závod Bonneville - část 3 [i] 01:40 Můj šokující příběh: Giant Head [i] 02:40 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 43 [i] 04:05 Jak se to dělá: Karburátory [i] 04:35 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Černá země 1/5 [i] 10:15 Zlatý slavík 1972 [i] 11:35 Krupice [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 27/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 13/22 [i] 15:00 Film o filmu Zemský ráj to napohled [i] 15:15 Nechte mě bejt! Šikana [i] 15:25 Nehasit! Hořím! [i] 15:50 Hrůzostrašný dějepis 1/26 [i] 16:15 Tak to vidím já 1/7 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hohol severní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 22:00 Řím II 6/10 [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sex ve městě I 2/12 [i] 01:00 McLeodovy dcery III 27/30 [i] 01:45 Přísně tajné vraždy 1/42 [i] 02:05 Evropský manuál [i] 02:25 Den D 1/13 [i] 03:10 Události v regionech [i] 03:35 Události v regionech Brno 04:00 Události v regionech Ostrava [i] 04:25 Kultura v regionech
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 3/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 3/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 3/26 [i] 06:45 Pat a Mat 1/28 [i] 06:55 Francouzské postřehy [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:20 Jaroslav Heyrovský [i] 07:50 Služby v našich službách plus [i] 08:10 London W 11 v sobotu dopoledne [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 1/7 [i] 09:50 Cézanne [i] 10:50 Svět zázraků: Ny Alesund 2008 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 7/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:45 Hlásí se Karel Kyncl [i] 15:10 Postřehy Karla Kyncla [i] 15:20 Letečtí stíhači v boji: Zabiják stíhaček Zero [i] 16:10 Řidiči profesionálové 1/13 [i] 16:30 V šeru ticha [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Kapusta 7/20 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Caravaggio 1/2 [i] 22:10 Dokumentární klub: Radio Svobodná Evropa [i] 23:05 Faktótum [i] 00:40 Tsunami po vlně zájmu [i] 01:35 Divadlo žije! [i] 02:05 Q [i] 02:30 Bolavá místa jižního Kavkazu 1/3 [i] 03:00 V šeru ticha [i] 03:55 Tři dny s Benediktem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 3 [i] 09:25 Následky otřesu: Zemětřesení v New Yorku 2/2 [i] 10:55 Tescoma s chutí [i] 11:00 Mr. Bean [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 12:15 Můj přítel Monk V 9 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger VI 14 [i] 13:55 Pohřešovaní 17 [i] 14:45 Ženatý se závazky 259 [i] 15:15 Painkiller Jane 17 [i] 16:10 Beze stopy VI 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Kriminálka Miami III 16 [i] 18:30 Ulice 1575, 1576 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 1 [i] 21:05 Baba na zabití [i] 22:40 Špatným směrem [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas II 2 [i] 01:25 Novashopping 01:50 Zlatíčka [i] 02:45 Tabu [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Autosalon [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 5 [i] 06:40 Pět holek na krku 38 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Sabrina - mladá čarodějnice VII 12 [i] 08:15 Chůva k pohledání VI 6 [i] 08:45 M*A*S*H 59 [i] 09:15 Frasier I 3 [i] 09:40 Knight Rider IV 21 [i] 10:35 Policie Hamburk II 25 [i] 11:25 To je vražda, napsala II 6 [i] 12:20 Kauzy z Bostonu I 12 [i] 13:10 M*A*S*H 60 [i] 13:40 Sabrina - mladá čarodějnice VII 13 [i] 14:10 Čarodějky III 8 [i] 15:00 Médium III 9 [i] 15:55 Neobyčejná láska [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 7 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:10 Džungle rtěnek I 1 [i] 23:05 Sběratelé kostí I 2 [i] 23:55 Wolffův revír IV 14 [i] 00:55 Volejte věštce 02:40 Výklad snů 03:40 Na čem záleží 3 [i] 04:05 TOP STAR magazín [i] 04:55 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Laura: Kliatba rodu 2/4 [i] 07:00 Macocha 93/120 [i] 07:50 Keď budeš moja 67-68/238 [i] 09:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 92/160 [i] 11:20 Viktória 91/171 [i] 12:05 Láska, s.r.o. 1/22 [i] 12:30 Ulica III. 92/259 [i] 13:20 Rebeli I. 128/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 91/351 [i] 15:10 Láska, s.r.o. 1/22 [i] 15:35 Macocha 93/120 [i] 16:25 Keď budeš moja 69-70/238 [i] 18:05 Ulica III. 93/259 [i] 19:00 Rebeli I. 129/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 93/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 3/178 [i] 22:20 Viktória 92/171 [i] 23:05 Laura: Kliatba rodu 3/4 [i] 00:40 Pravá tvár vášne 3/178 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 93/259 [i] 02:45 Viktória 92/171 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 91/351 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Bílý oleandr [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nenarozený [i] 13:40 Malý lord Fauntleroy [i] 15:25 Artušův meč [i] 16:55 Iluzionista [i] 18:45 Nebezpečný cíl [i] 20:30 Celestinské proroctví [i] 22:10 Nikomu to neříkej [i] 00:20 Voodoo: Umění ďábla 2 [i] 02:00 Kluci od vedle [i] 03:40 Pořádná rána [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Motorismus [i] 09:30 Tenis [i] 11:45 Motorismus [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 15:45 Klasické lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 19:20 Fotbal [i] 19:30 Olympijské hry [i] 20:00 All sports [i] 20:15 Motorismus [i] 20:35 All sports [i] 20:45 Jezdectví [i] 21:40 Polo [i] 22:40 Jezdectví [i] 22:45 Golf [i] 22:50 Plachtění [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 17 [i] 06:00 Dotek anděla III 18 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt darebáka [i] 10:00 Svatební horečka [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 6 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 18 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Věrnost až do smrti [i] 16:00 Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 18:00 Námořní hlídka II 11 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 18 [i] 20:00 Ochránce I 19 [i] 21:00 Opatrovnictví [i] 23:00 Svatební horečka [i] 01:00 Tajná služba II 9 [i] 02:00 Tajná služba II 10 [i] 03:00 Tajná služba II 11 [i] 04:00 Tajná služba II 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 22 [i] 06:00 Za sportem kolem světa 08 [i] 06:55 Znovuobjevitelé 05 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 06 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 20 [i] 09:00 Mistři švindlu 03 [i] 09:35 Mistři švindlu 04 [i] 10:10 Buď já nebo pes 20 [i] 10:40 Buď já nebo pes 21 [i] 11:10 Skryté možnosti 01 [i] 11:40 Skryté možnosti 02 [i] 12:10 Svět na talíři 03 [i] 13:15 Antické olympijské hry 03 [i] 13:45 Za poklady s Ianem Grantem 03 [i] 14:15 Zinedine Zidane [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 03 [i] 16:10 Mistři švindlu 05 [i] 16:45 Mistři švindlu 06 [i] 17:20 Proč je to tak? 23 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 20 [i] 19:15 Pohlednice z chalupy 05 [i] 19:45 Pohlednice z chalupy 06 [i] 20:15 Dítě naší doby 12 [i] 21:25 Venku v zimě 05 [i] 21:55 Venku v zimě 06 [i] 22:20 Hubbleovy obrazy 03 [i] 22:50 Hubbleovy obrazy 04 [i] 23:25 Za hranice lidských možností 03 [i] 00:25 Nejtěžší práce historie 03 [i] 01:25 Time Team [i] 02:20 Evropská velkoměsta 03 [i] 03:25 Dunaj [i] 04:00 Místa ve Středomoří 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nevítaná návštěva [i] 07:45 Dostaňte agenta Smarta [i] 09:35 Nepolíbená [i] 11:20 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 13:20 Evropské filmové ceny 2009 [i] 14:50 Bacha na balóny [i] 16:15 Vesmírní opičáci [i] 17:35 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 18:50 Konečně spolu [i] 20:30 Sex ve městě [i] 22:55 Klikař Charlie [i] 00:35 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i] 02:20 Poslední cesta [i] 03:35 Sex ve městě [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ztraceni v Americe [i] 11:30 Filmy a filmové hvězdy II. 1 [i] 11:55 Skafandr a motýl [i] 13:45 Věčný příběh [i] 15:40 Kněz je poděs [i] 17:10 Uranya [i] 18:45 Revoluce paní Ratcliffové [i] 20:25 Přežij