Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 DNES [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Xena III. 6/22 [i] 09:10 Merlinov učeň 1/2 [i] 10:40 Merlinov učeň 2/2 [i] 12:15 Morský vlk [i] 13:55 Smrtiaca lavína [i] 15:25 Ružový panter [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Krok za krokom II. 23/24 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Bozk čiernej vdovy [i] 21:35 Hraničná čiara [i] 23:10 Schôdzka s cudzincom [i] 00:40 Búrlivé srdce [i] 02:40 Alfréd Veľký [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Divoký anjel 72/270 [i] 06:20 Domáci majstri [i] 06:25 Zvedavý George 25/30 [i] 06:45 Zvedavý George 26/30 [i] 07:10 Tintin v chráme slnka [i] 08:30 Nekonečný príbeh 12/13 [i] 09:20 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 10:45 Zamilovaný Shakespeare [i] 12:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 13:40 Milenci z galejí [i] 15:20 Divoký anjel 73/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Počasie [i] 16:15 Sila lásky III. 165/200 [i] 17:05 Sila lásky III. 166/200 [i] 17:55 Alžbetin dvor 1/6 [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:25 Poprava [i] 23:20 Drsňák [i] 01:00 Milenci z galejí [i] 02:35 Správy STV [i] 03:00 Góly body sekundy [i] 03:10 Sila lásky III. 165/200 [i] 04:05 Sila lásky III. 166/200 [i] 04:55 Divoký anjel 73/270 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Zámok s olivovníkmi 9/13 [i] 06:20 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Veľké záhady [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Poklady sveta IV. [i] 08:30 Sokovia [i] 10:10 Veľké kultúrne objavy 1/3 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:30 Zámok s olivovníkmi 10/13 [i] 13:20 Folk Martin 2009 [i] 14:55 Hriech [i] 16:20 Veľké kultúrne objavy 2/3 [i] 18:13 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Malvína z Bretónska [i] 19:05 Krajina za severným vetrom [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Buddenbrookovci 2/3 [i] 21:10 Veľké záhady [i] 21:40 Filmový klub [i] 23:40 Poklady sveta IV. [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Črepiny [i] 05:55 Profesionáli [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 Koniec sveta [i] 08:55 Grindstone Road [i] 10:30 Kto zabil deti z Atlanty? [i] 12:20 Slovácko sa nesúdi 5,6 [i] 13:50 Stratený poklad [i] 15:25 Telo na telo [i] 16:55 Slovácko sa nesúdi 7,8 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Neporaziteľná [i] 21:45 Nový seriál na JOJke: Knight Rider [i] 23:00 Mafstory [i] 00:00 Lovec žralokov [i] 01:35 Globálny dopad [i] 03:00 Lovec žralokov [i] 04:35 Medvedík [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 94 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeri VI. 1/5 [i] 07:35 Tarzan 2 [i] 08:00 Magnum I. 3,4 [i] 09:40 Starý III. 62 [i] 10:45 Červené ruže 178 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 95 [i] 12:35 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 34 [i] 14:10 Panelák 198 [i] 14:50 Magnum I. 3 [i] 15:40 Esmeralda 41,42 [i] 17:15 Láska nezomiera 19,20 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 Detektív XXL 2 - Indiáni [i] 21:50 Strieľajte na Francúzov! [i] 23:35 Magnum I. 4 [i] 00:30 Detektív XXL 2 - Indiáni [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 16/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 12/16 [i] 07:55 Zoom 2/221 [i] 08:00 Wildfire 13/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 15/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 12/12 [i] 10:55 Zoom 2/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 16/22 [i] 12:00 Rodinné právo 14/23 [i] 13:00 Wildfire 13/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 15/22 [i] 15:00 Dr. House IV. 12/16 [i] 16:00 Třetí hlídka 17/22 [i] 17:00 Rodinné právo 15/23 [i] 17:55 Zoom 2/221 [i] 18:00 Wildfire II. 1/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 16/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 13/16 [i] 21:00 Boj o čas 1/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 1/14 [i] 23:00 Satisfakce 3/10 [i] 23:55 Zoom 2/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 15/22 [i] 01:00 Boj o čas 1/13 [i] 02:00 Uklízeč II. 1/14 [i] 02:50 Satisfakce 3/10 [i] 03:40 Rodinné právo 15/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Báječný vůz pro závod Bonneville - část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 39 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 40 [i] 07:45 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 09:35 Možné i nemožné 11 [i] 10:30 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 10:55 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 11:25 Impozantní lodě: Mír v Africe [i] 12:20 Opravna vraků 14 [i] 13:15 Americký chopper: Na toulkách - výlet po Evropě: část 2 [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 41 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 42 [i] 15:30 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 16:25 Stavby budoucnosti: Hledání vody [i] 17:20 Opravna vraků 14 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 19:10 Jak se to dělá: Teploměry [i] 19:40 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 20:05 Impozantní lodě: Mír v Africe [i] 21:00 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 21:55 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 17 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 23:45 Opravna vraků 15 [i] 00:40 Americká rychlá kola: Báječný vůz pro závod Bonneville - část 2 [i] 01:40 Impozantní lodě: Mír v Africe [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 41 [i] 04:05 Jak se to dělá: Teploměry [i] 04:35 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Krajkový šátek [i] 10:30 Bejvávalo [i] 11:15 Krejčí Šajtle Dobrodruh [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 26/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 12/22 [i] 15:00 Kostičky [i] 15:10 Zábavná škola: Vzduchoplavec Kráčmera [i] 15:35 Věda je zábava 7/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 1/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Císařská rokle [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 14/14 [i] 20:50 Přísně tajné vraždy 1/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 21:55 Den D 1/13 [i] 22:45 Pevnost [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Sex ve městě I 1/12 [i] 00:55 McLeodovy dcery III 26/30 [i] 01:40 Vltava v obrazech 49/86 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Svět Ludvíka Bluma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 2/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 2/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 2/26 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Angličtina pro nejmenší 5/40 [i] 07:35 Písně domova [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Mýty a fakta historie: Tajemství tří králů [i] 10:10 Vzkaz Evy Jiřičné [i] 10:25 365 dní [i] 11:05 AZ-kvíz [i] 11:30 Černé ovce [i] 11:50 Hřiště 7 [i] 14:00 Evropský manuál [i] 14:20 Vltava v obrazech 49/86 [i] 14:40 Svět zázraků: Ny Alesund 2008 [i] 15:15 Cézanne [i] 16:10 Služby v našich službách plus [i] 16:30 Ondřejova filmová škola [i] 16:40 Praha, město věží [i] 17:00 Klíč [i] 17:25 Babylon [i] 17:50 ČEZ Basketball Nymburk - Lauretana [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Prázdniny v Římě [i] 22:00 Odepsaní ze života [i] 22:30 Bolavá místa jižního Kavkazu 1/3 [i] 22:55 Q [i] 23:25 Browningův překlad [i] 01:05 Retro [i] 01:30 V odborné péči 3/43 [i] 01:55 MIG-25: Hon na lišku [i] 02:45 Terra musica [i] 03:10 Náš venkov [i] 03:30 Sváteční slovo ředitele hospice [i] 03:35 Cesty víry [i] 03:55 Křesťanský magazín [i] 04:10 Putovali hudci [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 2 [i] 09:25 Alchymie lásky [i] 10:55 Tescoma s chutí [i] 11:00 Mr. Bean [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:20 Můj přítel Monk V 8 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger VI 13 [i] 13:55 Pohřešovaní 16 [i] 14:45 Ženatý se závazky 258 [i] 15:15 Painkiller Jane 16 [i] 16:10 Beze stopy V 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 15 [i] 18:30 Ulice 1573, 1574 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Invaze žraloků 1/2 [i] 21:35 Kriminálka Miami VI 18 [i] 22:25 Bumerang [i] 00:30 VIP Poker show [i] 01:25 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Horoskopičiny [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 4 [i] 06:40 Pět holek na krku 37 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Sabrina - mladá čarodějnice VII 11 [i] 08:15 Chůva k pohledání VI 5 [i] 08:45 M*A*S*H 58 [i] 09:15 Frasier I 2 [i] 09:40 Knight Rider IV 20 [i] 10:35 Policie Hamburk II 24 [i] 11:25 To je vražda, napsala II 5 [i] 12:20 Kauzy z Bostonu I 11 [i] 13:10 M*A*S*H 59 [i] 13:40 Sabrina - mladá čarodějnice VII 12 [i] 14:10 Čarodějky III 7 [i] 15:00 Médium III 8 [i] 15:55 Dvě sestry [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 6 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XII [i] 22:00 Na doživotí II 4 [i] 22:55 Ochrana svědků I 2 [i] 23:45 Wolffův revír IV 13 [i] 00:45 Volejte věštce 02:30 Výklad snů 03:25 Na čem záleží 2 [i] 03:55 Svět 2010 [i] 04:25 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Laura: Kliatba rodu 1/4 [i] 07:05 Macocha 92/120 [i] 07:55 Keď budeš moja 65-66/238 [i] 09:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 91/160 [i] 11:15 Viktória 90/171 [i] 12:00 Ako dvoriť Alex 12/12 [i] 12:25 Ulica III. 91/259 [i] 13:15 Rebeli I. 127/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 90/351 [i] 15:10 Ako dvoriť Alex 12/12 [i] 15:30 Macocha 92/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 67-68/238 [i] 18:05 Ulica III. 92/259 [i] 19:00 Rebeli I. 128/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 92/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 2/178 [i] 22:20 Viktória 91/171 [i] 23:05 Laura: Kliatba rodu 2/4 [i] 00:45 Pravá tvár vášne 2/178 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 92/259 [i] 02:50 Viktória 91/171 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 90/351 [i] 04:20 Lampáreň [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Hrdinové války [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zachraňte Mozarta [i] 13:20 Oddball Hall [i] 14:45 Malcolm X [i] 18:00 Mezi námi právníky [i] 19:35 Arthur a Minimojové [i] 21:20 Bílý oleandr [i] 23:10 Ruská ruleta [i] 00:45 Všechny boží děti umí tančit [i] 02:10 Apocalypto [i] 04:30 96 hodin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Lední hokej [i] 10:15 Tenis [i] 11:45 Motorismus [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 13:00 Tenis [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Šipky [i] 20:20 Motorismus [i] 20:30 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 16 [i] 06:00 Dotek anděla III 17 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Psáno krví [i] 10:00 Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 5 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 17 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt darebáka [i] 16:00 Manžel na objednávku [i] 18:00 Námořní hlídka II 10 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 17 [i] 20:00 Ochránce I 18 [i] 21:00 Honička s osudem [i] 23:00 Dej šanci lásce [i] 01:00 Tajná služba II 5 [i] 02:00 Tajná služba II 6 [i] 03:00 Tajná služba II 7 [i] 04:00 Tajná služba II 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proč je to tak? 21 [i] 06:00 Za sportem kolem světa 07 [i] 06:55 Znovuobjevitelé 03 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 04 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 19 [i] 09:00 Mistři švindlu 01 [i] 09:35 Mistři švindlu 02 [i] 10:10 Buď já nebo pes [i] 11:10 Od podlahy s Debbie Travisovou 20 [i] 12:05 Svět na talíři 02 [i] 13:10 Antické olympijské hry 02 [i] 13:40 Za poklady s Ianem Grantem 02 [i] 14:10 Manchester United [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 02 [i] 16:10 Mistři švindlu 03 [i] 16:45 Mistři švindlu 04 [i] 17:20 Proč je to tak? 22 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 19 [i] 19:15 Pohlednice z chalupy 03 [i] 19:45 Pohlednice z chalupy 04 [i] 20:15 Dítě naší doby 11 [i] 21:25 Venku v zimě 03 [i] 21:55 Venku v zimě 04 [i] 22:20 Hubbleovy obrazy 01 [i] 22:50 Hubbleovy obrazy 02 [i] 23:25 Za hranice lidských možností 02 [i] 00:25 Nejtěžší práce historie 02 [i] 01:25 Time Team [i] 02:20 Evropská velkoměsta 02 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 2 [i] 06:00 Malý Dodo [i] 07:15 Jarní prázdniny [i] 08:40 Velký průšvih [i] 10:00 Gambler [i] 11:25 Pád [i] 13:25 Pozdravy z pobřeží [i] 15:20 Dostaňte agenta Smarta [i] 17:10 Nepolíbená [i] 19:00 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 21:00 Na stojáka 38 [i] 21:30 Californication III. 1 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Časovaná bomba 8 [i] 22:55 Gone Baby Gone [i] 00:50 Sex 100+1 [i] 02:45 Křížová palba [i] 04:20 Vibrace [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zajíček