Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Xena III. 5/22 [i] 09:20 Merlin 1/2 [i] 10:50 Merlin 2/2 [i] 12:25 Výmena [i] 14:35 Rýchle Televízne noviny [i] 14:40 Honba na ponorku [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Krok za krokom II. 22/24 [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ružový panter [i] 21:30 Mentalista I. 1/23 [i] 22:20 Obchod s bielym mäsom [i] 01:30 V žiare veľkomesta [i] 03:05 Chytráci [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Chodili sme spolu [i] 06:18 Domáci majstri [i] 06:20 Zvedavý George 23/30 [i] 06:40 Zvedavý George 24/30 [i] 07:05 Veľká potopa [i] 08:35 Nekonečný príbeh 11/13 [i] 09:30 Tajomstvo šťastia [i] 10:55 Fontána pre Zuzanu III [i] 12:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 13:30 S hlavou v oblakoch [i] 15:20 Divoký anjel 72/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Počasie [i] 16:15 Sila lásky III. 163/200 [i] 17:10 Sila lásky III. 164/200 [i] 18:00 Tisícročná včela 4/4 [i] 19:00 Lord Norton a sluha James [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kilkullenov ranč 1/2 [i] 21:50 Kilkullenov ranč 2/2 [i] 23:30 Polnočný beh [i] 01:35 S hlavou v oblakoch [i] 03:20 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Sila lásky III. 163/200 [i] 04:40 Sila lásky III. 164/200 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zámok s olivovníkmi 8/13 [i] 06:50 Správy STV [i] 07:05 Udalosti ČT [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Tempo [i] 08:40 Jennie Gerhardtová [i] 10:15 Brehy mojej rieky [i] 11:15 Red Bull Air Race World Championship 2009 5/6 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:30 Zámok s olivovníkmi 9/13 [i] 13:25 Folklórne slávnosti Heľpa - Horehronské dni spevu a tanca [i] 14:30 Šport 2009 [i] 15:30 Orfeus a Euridika [i] 16:15 Veľké kultúrne objavy 1/3 [i] 18:14 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Autoportréty [i] 18:30 Smejeme sa storočiami [i] 19:15 Malokarpatský Betlehem Stanislava Štibraného [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Buddenbrookovci 1/3 [i] 21:15 Veľké záhady [i] 21:45 Tajnosti [i] 23:20 Poklady sveta IV. [i] 23:35 Anjeli strážni Ramóna Vargasa [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY - Celebritné udalosti 2009 [i] 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Vražedné vlny 1, 2/2 [i] 11:00 Grindstone Road [i] 12:45 Tajomstvá zátoky [i] 14:25 Najhoršie obavy [i] 16:45 Slovácko sa nesúdi 5,6 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Stratený poklad [i] 21:45 Profesionáli [i] 22:25 Telo na telo [i] 00:00 PREMIÉRA: Kto zabil deti z Atlanty? [i] 02:00 Koniec sveta [i] 03:25 Swordsman [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 "Buldoci a třešně" [i] 07:35 Tarzan 1/75 [i] 08:00 Magnum I. 1,2/17 [i] 09:40 Starý III. 61 [i] 10:45 Červené ruže 177 [i] 11:35 Doktorka Quinnová 94 [i] 12:35 Januárová výhra [i] 13:50 Zorro 33 [i] 14:10 Panelák 197 [i] 14:50 Magnum I. 1/17 [i] 15:40 Esmeralda 39,40 [i] 17:15 Láska nezomiera 17,18 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri VI. 1/5 [i] 22:10 Magnum I. 2 [i] 23:00 Diagnóza: Vražda II. 16,17 [i] 00:45 Starý III. 61 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 15/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 11/16 [i] 07:55 Zoom 1/221 [i] 08:00 Wildfire 12/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 14/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 11/12 [i] 10:55 Zoom 1/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 15/22 [i] 12:00 Rodinné právo 13/23 [i] 13:00 Wildfire 12/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 14/22 [i] 15:00 Dr. House IV. 11/16 [i] 16:00 Třetí hlídka 16/22 [i] 17:00 Rodinné právo 14/23 [i] 17:55 Zoom 1/221 [i] 18:00 Wildfire 13/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 15/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 12/16 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 6/9 [i] 22:00 Ti druzí 6/13 [i] 23:00 Satisfakce 2/10 [i] 23:55 Zoom 1/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 14/22 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 6/9 [i] 02:00 Ti druzí 6/13 [i] 02:45 Satisfakce 2/10 [i] 03:35 Rodinné právo 14/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Extrémní stroje: Tajfun [i] 06:00 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 37 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 38 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Betonový kluzák [i] 09:35 Možné i nemožné 10 [i] 10:30 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 10:55 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 11:25 Říční příšery - sumec zabiják [i] 12:20 Opravna vraků 13 [i] 13:15 Americký chopper: Na toulkách - výlet po Evropě: část 1 [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 39 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 40 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 16:25 Stavby budoucnosti: Odolat přírodním neštěstím [i] 17:20 Opravna vraků 13 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 19:10 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 19:40 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 20:05 Říční příšery - sumec zabiják [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek - ze zákulisí [i] 21:55 Nutné k přežití 6 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 16 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 23:45 Opravna vraků 14 [i] 00:40 Americká rychlá kola: Báječný vůz pro závod Bonneville - část 1 [i] 01:40 Říční příšery - sumec zabiják [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 39 [i] 04:05 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 04:35 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Z Divadélka pod věží [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 17/78 [i] 09:00 Bílá nemoc [i] 10:45 Dnes vám budem polku hrát [i] 11:10 Planeta Země 9/11 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 25/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 11/22 [i] 15:00 Film o filmu 3 sezóny v pekle [i] 15:15 Rodina a já [i] 15:35 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:15 Já a moje rodina 1/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vstavač bahenní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 19 [i] 21:00 Na cestě po Champagni [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Jade [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Sex ve městě VI 13/20 [i] 00:20 Politické spektrum 00:45 McLeodovy dcery III 25/30 [i] 01:30 Události v regionech [i] 01:55 Události v regionech Brno 02:20 Události v regionech Ostrava [i] 02:45 Z metropole [i] 03:10 Týden v regionech Brno 03:35 Týden v regionech Ostrava [i] 04:05 Tříkrálový koncert [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Návraty do bílé samoty [i] 05:30 Správy STV 06:00 Benjamin Kvítko 1/26 [i] 06:25 Bořek stavitel 1/26 [i] 06:35 Merlin, kouzelné štěně 1/26 [i] 06:45 Zlatý oříšek 2009 [i] 07:40 Vesnická slavnost na Valašsku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Pavarotti - pražské zastavení [i] 10:25 Kultura.cz Ostrava [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:45 Hana a Petr Ulrychovi - Javorová píseň [i] 12:40 Dětský svět [i] 13:35 Angličtina pro nejmenší 5/40 [i] 13:45 Eat it 1/6 [i] 13:50 Hříbě a já [i] 14:05 Pan Haf [i] 15:35 Ztracené lodě 3/4 [i] 16:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 Film o filmu Nebe, peklo... zem [i] 17:20 Duševní slepota [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 MIG-25: Hon na lišku [i] 20:45 Neznámí hrdinové [i] 21:15 Černí andělé [i] 22:10 Krásný ztráty [i] 22:50 Terra musica [i] 23:20 Film point [i] 00:20 Vzkaz Evy Jiřičné [i] 00:35 Bigbít 1/42 [i] 01:35 Knižní svět [i] 01:50 Čtenářský deník... Václav Havel: Prosím stručně [i] 02:05 V odborné péči 2/43 [i] 02:30 LOH Soul 1988 [i] 03:40 Československý filmový týdeník 762/2379 [i] 03:55 Osudové okamžiky [i] 04:00 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie II 1 [i] 09:25 Následky otřesu: Zemětřesení v New Yorku 1/2 [i] 10:55 Tescoma s chutí [i] 11:00 Mr. Bean [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 12:15 Můj přítel Monk V 7 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger VI 12 [i] 13:55 Pohřešovaní 15 [i] 14:50 Ženatý se závazky 257 [i] 15:15 Painkiller Jane 15 [i] 16:10 Beze stopy V 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 14 [i] 18:30 Ulice 1571, 1572 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XIV 1 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Mentalista 6 [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba V 1 [i] 23:20 Krokodýl [i] 00:55 Bujné fantazie 20 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Štvanci 5 [i] 02:30 Áčko [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 3 [i] 06:45 Pět holek na krku 36 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání VI 4 [i] 08:15 M*A*S*H 56 [i] 08:45 M*A*S*H 57 [i] 09:15 Frasier I 1 [i] 09:40 Knight Rider IV 19 [i] 10:35 Policie Hamburk II 23 [i] 11:25 To je vražda, napsala II 4 [i] 12:20 Kauzy z Bostonu I 10 [i] 13:10 M*A*S*H 58 [i] 13:40 Sabrina - mladá čarodějnice VII 11 [i] 14:10 Čarodějky III 6 [i] 15:00 Médium III 7 [i] 15:55 Mraky na obzoru [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 5 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Jak se staví sen [i] 22:00 Sběratelé kostí I 1 [i] 22:55 Ochrana svědků I 1 [i] 00:25 Wolffův revír IV 12 [i] 01:25 Volejte věštce 03:05 Na čem záleží 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Mlčanie severu [i] 06:30 Osudové stretnutie 90/90 [i] 07:20 Keď budeš moja 63-64/238 [i] 09:20 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 90/160 [i] 10:45 Inga Lindströmová: Kone z Katarinabergu [i] 12:25 Ulica III. 90/259 [i] 13:15 Rebeli I. 126/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 89/351 [i] 15:10 Ako dvoriť Alex 11/12 [i] 15:35 Macocha 91/120 [i] 16:25 Keď budeš moja 65-66/238 [i] 18:05 Ulica III. 91/259 [i] 19:00 Rebeli I. 127/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 91/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 1/178 [i] 22:15 Viktória 90/171 [i] 23:00 Laura: Kliatba rodu 1/4 [i] 00:45 Pravá tvár vášne 1/178 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 91/259 [i] 02:50 Macocha 91/120 [i] 03:35 Viktória 90/171 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Rabbit-Proof Fence [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Malý lord Fauntleroy [i] 13:50 Fantom opery [i] 16:10 Loupežník Hotzenplotz [i] 17:45 Ester to rozčísne [i] 19:30 Iluze lásky [i] 21:05 Hrdinové války [i] 23:10 Pohřbené lži [i] 01:00 Doživotní šance [i] 02:25 Ulejváci [i] 03:55 Důvěrnosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:00 Tenis [i] 11:45 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 16:45 Tenis [i] 16:50 Tenis [i] 18:45 Klasické lyžování [i] 20:00 Watts [i] 20:20 Motorismus [i] 20:35 Watts [i] 20:45 Pro wrestling [i] 21:15 Pro wrestling [i] 22:15 Klasické lyžování [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Fotbal [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 15 [i] 06:00 Dotek anděla III 16 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt staré dámy [i] 10:00 Dynastie: Rub a líc [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 4 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 16 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Psáno krví [i] 16:00 Rosnička [i] 18:00 Námořní hlídka II 9 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 16 [i] 20:00 Ochránce I 17 [i] 21:00 Foylova válka IV 1/2 [i] 23:00 Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 01:00 Tajná služba II 1 [i] 02:00 Tajná služba II 2 [i] 03:00 Tajná služba II 3 [i] 04:00 Tajná služba II 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 33 [i] 06:00 Za sportem kolem světa 06 [i] 06:55 Znovuobjevitelé 01 [i] 07:30 Znovuobjevitelé 02 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 18 [i] 09:00 Mistři švindlu – Ty největší podvody [i] 10:10 Buď já nebo pes [i] 11:10 Od podlahy s Debbie Travisovou 19 [i] 12:05 Svět na talíři 01 [i] 13:10 Antické olympijské hry 01 [i] 13:40 Za poklady s Ianem Grantem 01 [i] 14:10 Beckham [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 01 [i] 16:10 Mistři švindlu 01 [i] 16:45 Mistři švindlu 02 [i] 17:20 Proč je to tak? 21 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 18 [i] 19:15 Pohlednice z chalupy 01 [i] 19:45 Pohlednice z chalupy 02 [i] 20:15 Dítě naší doby 10 [i] 21:25 Venku v zimě 01 [i] 21:55 Venku v zimě 02 [i] 22:25 Mars na obzoru 06 [i] 23:25 Za hranice lidských možností 01 [i] 00:25 Nejtěžší práce historie 01 [i] 01:25 Time Team [i] 02:20 Evropská velkoměsta 01 [i] 03:25 Dunaj [i] 03:55 Místa ve Středomoří 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Keith [i] 07:40 Před kamerou 2 [i] 08:10 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 09:50 Návrat na Brideshead [i] 12:00 Ženy [i] 13:55 Malý Dodo [i] 15:15 Velký průšvih [i] 16:40 Gambler [i] 18:05 Pád [i] 20:00 Kamarádova holka [i] 21:50 Zmije [i] 23:50 Invaze [i] 01:30 Napříč vesmírem [i] 03:40 Kamarádova holka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Kouzelná romance [i] 11:45 Před kamerou 1 [i] 12:15 Once [i] 13:40 Velký dům [i] 15:15 Filmy a filmové hvězdy II. 1 [i] 15:40 Fontána [i] 17:15 Proč kočka není pes [i] 18:50 Budiž světlo [i] 20:25 Srdce v oblacích [i] 22:00 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street [i] 23:55 Velká láska III. : Sousedská párty 1