Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:10 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:30 Cesta do El Dorada [i] 07:55 Zlodeji času [i] 09:25 Ona sa zbláznila [i] 11:00 Sesterstvo putovných nohavíc [i] 12:55 Trh márnosti [i] 15:15 Rýchle Televízne noviny [i] 15:20 Poseidon [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Príbeh o rytierovi [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ali Baba a štyridsať zbojníkov [i] 23:10 Zradná hlbočina [i] 00:55 Rocky II [i] 02:50 Ali G Indahouse [i] 04:15 Tiger v akcii [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Bez dychu, ale nie bez pomoci - život s chronickou obštrukčnou chorobou pľúc [i] 06:15 Bratislavský hrad pre tretie tisícročie [i] 06:30 Pocoyo II. 49/52 [i] 06:40 Zvedavý George 21/30 [i] 07:05 Zvedavý George 22/30 [i] 07:25 Malí Einsteini 25/28 [i] 07:50 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 25/39 [i] 08:15 Rýchla rota Chipa a Dala 8/51 [i] 08:40 Nekonečný príbeh 10/13 [i] 09:30 Otec ma zderie tak či tak [i] 10:50 Kráľovstvo potokov [i] 12:15 Zypa Cupák [i] 13:30 Malé ženy 2/2 [i] 15:10 Fontána pre Zuzanu III [i] 16:55 Stratená dolina [i] 18:15 Tisícročná včela 3/4 [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Notting Hill [i] 22:20 Americký prezident [i] 00:15 Rok draka [i] 02:25 Kriminálny román [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Zámok s olivovníkmi 7/13 [i] 06:25 Správy STV [i] 06:45 Udalosti ČT [i] 07:25 Živá panoráma [i] 08:05 Príroda [i] 08:30 Môj dom - môj hrad [i] 09:00 Poklady Slovenska 2001 [i] 09:25 Najdúch [i] 10:50 Vôla a predstava manželov Andrássyovcov [i] 12:20 Biela voči oblohe 3/3 [i] 13:25 Zámok s olivovníkmi 8/13 [i] 14:30 Tri svadby [i] 15:20 Folklórny festival Východná 2009 [i] 16:50 Ženský zákon [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Gagman 6/6 [i] 19:00 Aljaška [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:20 Família [i] 21:50 Klára a František 2/2 [i] 23:35 Dnes večer hrám ja [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 Vražedná minulosť [i] 08:10 Pre hrsť dolárov [i] 09:55 Profesionáli [i] 10:50 Stratené duše II 1,2/22 [i] 12:25 Vražedné vlny 1,2/2 [i] 15:35 Biely tesák - Mýtus bieleho vlka [i] 17:25 Aha - Krásky od kráv [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Najhoršie obavy [i] 22:25 Kill Bill 2 [i] 00:50 Tajomstvá zátoky [i] 02:20 Arachnid [i] 03:55 Kill Bill 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Julie Lescautová II. 12,13/13 [i] 08:45 V uliciach San Francisca 72,73 [i] 10:35 Zorro 30,31,32 [i] 11:35 Januárová výhra [i] 13:50 Poplach v oblakoch [i] 15:10 V uliciach San Francisca 72,73 [i] 16:55 Párna a nepárna [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie 8 [i] 20:15 "Buldoci a třešne" [i] 22:10 Tajomstvo hradu v Karpatoch [i] 23:55 Párna a nepárna [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 11/31 [i] 07:00 Rodinné právo 4/23 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 13/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 14/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 16/20 [i] 12:00 Umíte tančit? III. 30/34 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 31/34 [i] 14:00 Umíte tančit? III. 32/34 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 33/34 [i] 16:00 Alias V. 1/17 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 18:00 Boj o čas 2/13 [i] 19:00 Třetí hlídka 2/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 10/23 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 4/9 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 5/9 [i] 23:00 Pacovo mužstvo IV. 13/23 [i] 00:40 Třetí hlídka 2/22 [i] 01:35 CSI: New York V. 10/25 [i] 02:25 Joan z Arkádie 10/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Escalade a Mercedes Smart [i] 06:00 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 06:25 Jak se to dělá 10 [i] 06:50 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 07:15 Možné i nemožné 9 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 09:05 Očitá svědectví 7 [i] 09:35 Očitá svědectví 8 [i] 10:00 Běsnící příroda: Rojení hmyzu a dusání stád [i] 10:55 Nutné k přežití: Aljaška [i] 11:50 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 13:40 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 14:35 Možné i nemožné 9 [i] 15:30 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 16:00 Hry s časem: Tanec break dance [i] 16:25 Pátá rychlost 5 [i] 16:55 Pátá rychlost 6 [i] 17:20 Na plný plyn: Kawasaki [i] 18:15 Americký chopper: Elektrická motorka od Siemensu [i] 19:10 Tuning 2008: Escalade a Mercedes Smart [i] 20:05 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i] 21:00 Můj šokující příběh: Putovní freak show [i] 21:55 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě: Washington [i] 22:50 Z ráje do pekla 5 [i] 23:45 Války gangů 2 [i] 00:40 Hry s časem: Šípy, psi, silní muži a jojo [i] 01:40 Bořiči mýtů: Speciál videozáznamů z Youtube [i] 02:40 Možné i nemožné 9 [i] 03:40 Jak se to dělá 11 [i] 04:05 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Singapurská přístavní hráz [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Památky na prodej [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 06:05 Zpívánky [i] 06:10 Ferda II 10/26 [i] 06:35 Sedm služeb čerta Bonifáce [i] 07:00 Hurá, škola! [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náhrdelník 12/12 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Malvína [i] 14:10 Bílá nemoc [i] 16:00 Tříkrálový koncert [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:15 Horákovi 14/26 [i] 18:05 Pan Tau 1/33 [i] 18:35 Na cestě za Elisou ze Champagne [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Venkovský učitel [i] 22:05 365 dní [i] 22:35 Losování Sportky a Šance 22:45 Muž s modrými kruhy [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Pět dní 1/5 [i] 01:20 Svět umění: Jean Marais aneb Stesk po vůni líčidel [i] 02:15 Musilok [i] 02:40 Osudové okamžiky [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:30 Zasvěcení [i] 05:55 Slavné hudební kusy z 20. Hudebních slavností Emy Destinnové 2009. [i] 06:25 Bohuslav Martinů: Nokturno č.1 fis moll [i] 06:35 Počesku [i] 06:50 Správy STV 07:15 Car Men [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 762/2379 [i] 08:45 Poslední concertino [i] 09:40 Čtenářský deník... Václav Havel: Prosím stručně [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:15 Za obzorem 1/26 [i] 10:40 Film 2010 [i] 11:10 Svět umění: Jean Marais aneb Stesk po vůni líčidel [i] 12:05 Naši furianti [i] 14:00 Pražská noblesa [i] 14:15 Dětský svět [i] 15:10 Ztracené lodě 3/4 [i] 16:05 Kamera na cestách: Zkáza New Orleans [i] 16:55 Mýty a fakta historie: Tajemství tří králů [i] 17:50 Sváteční slovo ředitele hospice [i] 17:55 Cesty víry [i] 18:15 Křesťanský magazín [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Ajťáci 1/6 [i] 19:30 Simpsonovi XX 17/21 [i] 20:00 Čekárna na dospělost [i] 20:45 Malí tyrani [i] 21:10 Černé dětství [i] 21:30 Děti bez lásky - i s láskou [i] 22:05 Na plovárně se Zdeňkem Mařatkou [i] 22:30 Vzkaz Evy Jiřičné [i] 22:45 Control [i] 00:45 Nobel Peace Prize Concert 2008 [i] 01:30 Čétéčko [i] 01:50 Manéž Bolka Polívky [i] 03:00 Slavné hudební kusy z 20. Hudebních slavností Emy Destinnové 2009 03:25 A. Dvořák: Slovanský tanec č. 4 F dur 03:40 Kamera na cestách: Zkáza New Orleans [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Tajemný oceán [i] 06:50 Dobrodružství Antje a jejích přátel 1, 2 [i] 07:20 3-2-1 Tučňáci! 17 [i] 07:40 Senzační Spiderman 11 [i] 08:05 Batman vítězí II 8 [i] 08:30 Spongebob v kalhotách 54 [i] 08:55 Bláznivá dovolená [i] 10:35 Návrat do Modré laguny [i] 12:20 Bratříček a sestřička [i] 13:25 Jestřábí žena [i] 15:35 Agent Cody Banks 2 [i] 17:20 Mr. Bean [i] 17:50 Miss Aerobik 2009 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Prodám šéfa Zn. Spěchá [i] 21:40 Střepiny 2009 [i] 22:20 Rychlejší než smrt [i] 00:10 Příští správná věc [i] 02:00 Ohnivé léto 9 [i] 02:50 Novashopping 03:15 Střepiny 2009 [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Párty s kuchařem [i] 06:40 Země dinosaurů 10 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 10 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Bejbybum I 1 [i] 08:10 Chůva k pohledání VI 3 [i] 08:35 Hitlerovi bodyguardi 8 [i] 09:30 Svět 2010 [i] 10:00 M*A*S*H 56 [i] 10:30 M*A*S*H 57 [i] 11:00 Partie [i] 11:40 Receptář prima nápadů [i] 12:35 Komisař Rex VIII 14 [i] 13:30 Vzhůru nohama [i] 15:00 Stará láska nerezaví [i] 16:50 Se slovníkem v posteli [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 4 [i] 20:00 Řekni, kdo tě zabil 1 [i] 20:45 Do naha! [i] 22:30 Angel Heart [i] 00:30 Volejte věštce 02:15 Big Ben IV 1 [i] 03:50 Trní [i] 04:30 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Jeho a jej Vianoce [i] 07:25 Keď budeš moja 61-62/238 [i] 09:05 Muži na stromoch II. 4/14 [i] 09:55 Slávici na ulici [i] 10:55 Chuťovky [i] 12:15 Rebeli I. 125/215 [i] 13:05 Prípady Alice Neversovej I. 7/8 [i] 14:50 Columbo V. 5/6 [i] 16:25 Keď budeš moja 63-64/238 [i] 18:10 Muži na stromoch II. 4/14 [i] 19:00 Rebeli I. 126/215 [i] 20:00 Danielle Steelová: Klenoty 1/2 [i] 22:20 Danielle Steelová: Klenoty 2/2 [i] 00:35 Mlčanie severu [i] 02:05 Columbo V. 5/6 [i] 03:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Říše hraček [i] 06:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Stormbreaker [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zloději času [i] 14:05 Říše hraček [i] 15:45 Pik a Amadeus [i] 17:20 Poslední plavky [i] 18:55 Za jasného dne [i] 20:40 Rabbit-Proof Fence [i] 22:20 Příběh z Bronxu [i] 00:25 Libertin [i] 02:20 Jindabyne [i] 04:25 Zelené peklo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Severská kombinace [i] 11:30 Sáně [i] 13:15 Severská kombinace [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 17:15 Skoky na lyžích [i] 18:30 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 14 [i] 06:00 Dotek anděla III 15 [i] 07:00 Život v divočině 4 [i] 08:00 Život v buši III 5 [i] 09:00 Námořní hlídka II 9 [i] 10:00 Manžel na objednávku [i] 12:00 Námořní hlídka II 7 [i] 13:00 Námořní hlídka II 8 [i] 14:00 Kolébka lží [i] 16:00 Dynastie: Rub a líc [i] 18:00 Ochránce I 13 [i] 19:00 Opatrovnictví [i] 21:00 Médium V 18 [i] 22:00 Médium V 19 [i] 23:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 7 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 8 [i] 01:00 Námořní hlídka II 9 [i] 02:00 Námořní hlídka II 10 [i] 03:00 Život v divočině 4 [i] 04:00 Život v buši III 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zhýčkaní 03 [i] 05:30 Zhýčkaní 04 [i] 06:00 Země krásná neznámá 09 [i] 07:05 Lidé a místa na Zemi: Norsko [i] 07:20 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 01 [i] 08:15 Jak přežít Everest 02 [i] 09:10 Pohlednice z chalupy 05 [i] 09:40 Pohlednice z chalupy 06 [i] 10:10 Jamieho vláda nad jídlem 01 [i] 11:10 Impéria 17 [i] 12:15 Lidé a místa na Zemi: Norsko [i] 12:30 Jamieho Amerika 03 [i] 13:30 Jaro na chalupě 01 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 33 [i] 15:30 Jak se věci mají 01 [i] 16:05 Jak se věci mají 02 [i] 16:40 Mistři švindlu 17 [i] 17:15 Mistři švindlu 37 [i] 17:55 Mistři švindlu 38 [i] 18:35 Zhýčkaní 05 [i] 19:05 Zhýčkaní 06 [i] 19:40 Lewis Hamilton [i] 20:45 Tuningmánie 01 [i] 21:20 Tuningmánie 02 [i] 21:55 Impéria 18 [i] 23:00 Kuchař v první linii 04 [i] 23:55 Boj o život 04 [i] 00:55 On the Spot 03 [i] 01:55 Geologická pouť 03 [i] 02:55 Jak přežít Everest 02 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Titanic [i] 09:10 Než si pro nás přijde [i] 10:50 Animovaný život [i] 12:10 Keith [i] 13:45 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 15:25 Návrat na Brideshead [i] 17:35 Ženy [i] 19:30 Před kamerou 2 [i] 20:00 Sex ve městě [i] 22:25 V údolí Elah [i] 00:25 True Blood - Pravá krev II. : Propusť mě 7 [i] 01:20 Zuby nehty [i] 02:55 Hank a Mike [i] 04:20 Hexina [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Umučení 2/2 [i] 07:30 Trůn pro mořskou pannu [i] 09:00 Od baru k baru 2 [i] 10:40 Filmy a filmové hvězdy II. 1 [i] 11:10 Jaký otec, taková dcera [i] 12:35 Nikdy to nevzdávej [i] 14:25 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 16:50 Noëlle [i] 18:20 VALL-I [i] 20:00 Generation Kill : Hořící pes 5 [i] 21:10 Generation Kill : Buďte v klidu 6 [i] 22:15 Generation Kill : Bomba v zahradě 7 [i] 23:20 Superbad