Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:25 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:45 Sindibád: Legenda siedmich morí [i] 08:00 Päť detí a To [i] 09:25 Malí géniovia [i] 10:55 Vesmírne komando [i] 12:25 Malý Manhattan [i] 13:50 Tarzan a stratené mesto [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Zamilovaný profesor [i] 16:45 Rýchle Televízne noviny [i] 16:50 Múmia sa vracia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poseidon [i] 21:25 Merkúr [i] 23:20 Veľké riziko [i] 01:05 Sexuálne praktiky pozemšťanov [i] 02:35 Merkúr [i] 04:20 Podmorská cesta okolo sveta [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Domáci majstri [i] 05:55 Pocoyo II. 48/52 [i] 06:00 Zvedavý George 19/30 [i] 06:25 Zvedavý George 20/30 [i] 06:45 Malí Einsteini 24/28 [i] 07:10 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 24/39 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 7/51 [i] 08:00 Nekonečný príbeh 9/13 [i] 08:45 Páni zo semafora [i] 09:05 MINI TALENT SHOW - finále [i] 10:45 Čert vie prečo [i] 12:30 Miro Žbirka - GALA [i] 13:35 Malé ženy 1/2 [i] 15:10 Dávajte si pozor! [i] 16:50 Orlie pierko [i] 18:20 Tisícročná včela 2/4 [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Šéfkuchárova dcéra [i] 21:45 Skutočný príbeh: Liek pre Lorenza [i] 00:00 Skutočný príbeh: Bordertown [i] 01:50 Šéfkuchárova dcéra [i] 03:25 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:55 Miss University 2009 [i] 04:50 Mosty Gesharim 2009 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Krasové poklady Slovenska [i] 06:00 Správy STV [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:55 Televíkend [i] 07:25 Živá panoráma [i] 08:00 Karpatský les [i] 08:30 Poklady Slovenska [i] 08:45 Sen a skutočnosť [i] 09:15 Slnečný cirkus - Dralion [i] 10:45 Biela voči oblohe 2/3 [i] 11:45 Niekde v nás...\O poznaní [i] 12:20 Zámok s olivovníkmi 7/13 [i] 13:30 Hokejová 80 1/8 [i] 14:30 Ľudia z Vlkolínca [i] 15:10 Keď odchádza kabaret [i] 16:00 Biele Osrblie [i] 16:30 Za oponou [i] 17:15 Bez fraku - Moja mama strašne chcela, aby som urobil kariéru - Portrét Viliama Polónyiho [i] 17:50 Mama to vie najlepšie [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Gagman 5/6 [i] 18:55 Portrét [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokumentárny klub [i] 21:35 Anjeli strážni Ramóna Vargasa [i] 22:00 Klára a František 1/2 [i] 23:40 Cigánska noc [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:25 Novoročný príhovor tety Márgit 05:30 Cesta do Číny [i] 07:10 Vražedná minulosť [i] 08:50 Blb a blbec [i] 10:45 Pre hrsť dolárov [i] 12:30 Ticho po smrti [i] 14:20 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 16:30 Ten chlapec je postrach 3 [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY - Celebritné udalosti 2009 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Dinosaurus [i] 21:30 Coronado [i] 23:00 Kill Bill [i] 01:00 Coronado [i] 02:25 Elita [i] 04:10 Kill Bill [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Miazgovci 7,8,9 [i] 07:40 Fešák Hubert [i] 09:00 V uliciach San Francisca 70,71 [i] 10:50 Zorro 27,28,29 [i] 12:00 Januárová výhra [i] 13:55 Srdečný pozdrav zo zemegule [i] 15:45 V uliciach San Francisca 70,71 [i] 17:35 Miazgovci 7,8,9 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie 7 [i] 20:15 Poplach v oblakoch [i] 21:35 Julie Lescautová II. 12,13/13 [i] 00:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 10/31 [i] 07:00 Rodinné právo 3/23 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 11/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 12/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 15/20 [i] 12:00 Umíte tančit? III. 25/34 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 26/34 [i] 13:25 Umíte tančit? III. 34/34 [i] 14:00 Umíte tančit? III. 27/34 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 28/34 [i] 16:00 Umíte tančit? III. 29/34 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 18:00 Boj o čas 1/13 [i] 19:00 Třetí hlídka 1/22 [i] 20:00 Joan z Arkádie 9/23 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 1/9 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 2/9 [i] 23:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 3/9 [i] 00:00 Unesený 12/13 [i] 01:00 Unesený 13/13 [i] 02:00 CSI: New York V. 9/25 [i] 02:45 Genesis - vrahova duše 12/22 [i] 03:45 Joan z Arkádie 9/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Corvette z roku 1959 - část 3 [i] 06:00 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 06:25 Na plný plyn: BMW [i] 07:15 Nutné k přežití: Aljaška [i] 08:10 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 10:00 Extrémní stroje: Tajfun [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 11:50 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Singapurská přístavní hráz [i] 12:45 Pátá rychlost 3 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Na plný plyn: BMW [i] 14:35 Americký chopper: Motorka pro oblíbenou kapelu OCC [i] 15:30 Tuning 2008: Challenger kabriolet [i] 16:25 Jak se to dělá 9 [i] 16:55 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Singapurská přístavní hráz [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 19:10 Extrémní stroje: Tajfun [i] 20:05 Americký chopper: Elektrická motorka od Siemensu [i] 21:00 Tuning 2008: Escalade a Mercedes Smart [i] 21:55 Pátá rychlost 5 [i] 22:25 Pátá rychlost 6 [i] 22:50 Nutné k přežití: Aljaška [i] 23:45 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 00:40 Očitá svědectví 7 [i] 01:10 Očitá svědectví 8 [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 02:40 Běsnící příroda: Rojení hmyzu a dusání stád [i] 03:40 Pátá rychlost 6 [i] 04:05 Americký chopper: Elektrická motorka od Siemensu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zlatý oříšek 2009 [i] 05:55 Raníček s Dádou 06:05 Hodina zpěvu [i] 06:55 Sezame, pojď si hrát 16/78 [i] 07:20 Garfield a přátelé II 6/26 [i] 07:45 Hurá, škola! [i] 08:00 Pan Haf [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Ovečka Shaun 39/40 [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:20 Princ Egyptský [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Devatero řemesel [i] 13:30 Láskou praštěná [i] 15:10 Králové [i] 15:20 Robin Hood 1/26 [i] 16:10 Profesionálové 5/57 [i] 17:00 Můj přítel d'Artagnan [i] 18:30 Dějiny udatného českého národa [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:15 Sexy Pistols [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Fido [i] 00:25 Pošta pro tebe [i] 01:15 Folklorika [i] 01:40 Na cestě po Réunionu [i] 02:10 Kuchařská pohotovost [i] 02:35 To nejlepší z Duetů [i] 03:15 Na moll... 04:00 Lúčnica na fontáně [i] 04:50 Francouzské postřehy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam s nimi [i] 05:15 Zbytečné úrazy [i] 05:35 Služby v našich službách plus [i] 05:55 Osudové okamžiky [i] 06:10 Zpráva o Rozrazilu [i] 06:25 Správy STV 06:50 Praha, město věží [i] 07:10 Cesty do krajin půlnočního slunce 2/2 [i] 07:35 Krásy evropského pobřeží: Léto ve Walesu [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Slunovrat [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času 4 [i] 11:00 Tři dny s Benediktem [i] 12:05 Český ráj [i] 12:30 Zlatá Medúza 2009 [i] 13:10 Simpsonovi XX 17/21 [i] 13:35 Sabotáž [i] 14:05 Ajťáci 1/6 [i] 14:30 Breakdance! [i] 15:30 Extrémní valčík [i] 15:50 Království divočiny: Předivo života 6/13 [i] 16:15 Rajské zahrady II 1/13 [i] 16:35 Zasvěcení [i] 17:05 Úsměvy Vladimíra Dvořáka [i] 17:45 Za domy milovníků umění s profesorem Pavlem Zatloukalem 1/7 [i] 18:00 Památky na prodej [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina V [i] 19:30 Devatero řemesel [i] 19:50 Krásy evropského pobřeží: Léto ve Walesu [i] 20:00 Ženitba [i] 22:05 Divadlo žije! [i] 22:35 Vánoční koncert z Valdštejnského paláce sídla Senátu Parlamentu České republiky. [i] 23:30 Hotel Insomnia [i] 01:00 California Dreamin' [i] 01:55 Sešli se... [i] 02:55 Na Kloboučku [i] 03:35 ČT Live - Lucie Bílá na Žofíně [i] 04:25 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Tajemný oceán [i] 06:35 Senzační Spiderman 10 [i] 07:00 Batman vítězí II 7 [i] 07:25 Roary: Závodní auto 1, 2 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 53 [i] 08:15 Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod [i] 10:05 Modrá laguna [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:25 Světáci [i] 14:25 Paní Zima [i] 15:25 Agent Cody Banks [i] 17:10 Bounty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Poslední prázdniny [i] 22:00 Kat [i] 00:05 Motorkáři [i] 01:55 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:45 Zlatíčka [i] 03:40 Áčko [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:25 Země dinosaurů 9 [i] 06:50 Pokémon: Diamant a perla 9 [i] 07:15 Bejbybum II 10 [i] 07:40 Fresh Prince V 9 [i] 08:05 Chůva k pohledání VI 2 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:20 M*A*S*H 55 [i] 09:50 Super drbna 15 [i] 10:35 To je vražda, napsala II 3 [i] 11:30 Columbo [i] 13:10 Daleko od ráje [i] 14:45 Muž od Sněžné řeky [i] 16:35 Příběh Tarzana - pána opic [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 3 [i] 20:00 Osobní strážce [i] 22:20 Zúčtování v Malém Tokiu [i] 23:45 Zlé sny [i] 01:10 Volejte věštce 02:55 Nikdo není dokonalý - silvestrovská show [i] 04:25 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 112 [i] 06:15 Vianočný bozk [i] 07:45 Keď budeš moja 59-60/238 [i] 09:25 Muži na stromoch II. 3/14 [i] 10:10 Slávici na ulici [i] 11:10 Chuťovky [i] 12:30 Rebeli I. 124/215 [i] 13:20 Prípady Alice Neversovej I. 6/8 [i] 15:00 Columbo V. 4/6 [i] 16:20 Keď budeš moja 61-62/238 [i] 18:10 Muži na stromoch II. 3/14 [i] 19:00 Rebeli I. 125/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch [i] 21:35 Jeho a jej Vianoce [i] 23:05 Vrah medzi nami [i] 00:50 Columbo V. 4/6 [i] 02:00 Lampáreň [i] 03:15 112 [i] 04:25 Rosamunde Pilcherová: Láska v oblakoch [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Transylvania 6-5000 [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Oddball Hall [i] 13:35 Arthur a Minimojové [i] 15:20 Kulička a Toník [i] 17:10 Nebezpečný cíl [i] 18:55 Skutečný Howard Spitz [i] 20:40 Stormbreaker [i] 22:20 Mafiánky [i] 00:00 Kluci od vedle [i] 01:40 Nikomu nevěř [i] 03:05 Hrdinové války [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Klasické lyžování [i] 09:00 Klasické lyžování [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 11:00 Severská kombinace [i] 11:45 Sáně [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:15 Klasické lyžování [i] 16:15 Severská kombinace [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Šipky [i] 19:00 Šipky [i] 20:30 Fotbal [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Bojové sporty [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 13 [i] 06:00 Dotek anděla III 14 [i] 07:00 Santa hledá ženu [i] 09:00 Rosnička [i] 11:00 Námořní hlídka II 4 [i] 12:00 Námořní hlídka II 5 [i] 13:00 Námořní hlídka II 6 [i] 14:00 Manžel na objednávku [i] 16:00 Kolébka lží [i] 18:00 Soudkyně Amy VI 11 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 12 [i] 20:00 Soudkyně Amy VI 13 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 17 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 18 [i] 23:00 Neklidný [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 7 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 8 [i] 03:00 Soudkyně Amy VI 14 [i] 04:00 Soudkyně Amy VI 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 U2 [i] 06:00 Obnažená planeta 01 [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 07:15 Za sportem kolem světa 05 [i] 08:10 Za sportem kolem světa 06 [i] 09:05 Delfíni záchranáři [i] 10:05 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 11:05 Jimmova farma [i] 12:20 Jamieho Amerika 02 [i] 13:25 Skryté možnosti 77 [i] 14:00 Skryté možnosti 78 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 32 [i] 15:30 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 07 [i] 16:10 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 08 [i] 16:45 Mistři švindlu 16 [i] 17:20 Mistři švindlu 35 [i] 18:00 Mistři švindlu 36 [i] 18:40 Zhýčkaní 03 [i] 19:10 Zhýčkaní 04 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 26 [i] 20:50 400 let dalekohledu [i] 22:00 On the Spot 03 [i] 23:00 Kuchař v první linii 03 [i] 23:55 Boj o život 03 [i] 00:55 Odkud přicházíme 01 [i] 01:55 Drogy a mozek 01 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 04 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bacha na balóny [i] 07:30 Saawariya [i] 09:45 Zapomenutý ostrov [i] 11:20 Filmy a filmové hvězdy 52 [i] 11:45 Romeo a Julie se berou [i] 13:15 Čistá barva [i] 15:00 Kráska a Ošklivka [i] 16:30 Konečně spolu [i] 18:10 10 000 př. n. l. [i] 20:00 Dítě z Marsu [i] 21:50 Alpha Dog [i] 23:45 Hitman [i] 01:15 Krutý sever [i] 02:50 Mlátička [i] 04:20 Evropské filmové ceny 2009 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Umučení 1/2 [i] 07:25 Scooby Doo a král skřítků [i] 08:35 Výlet do Saint Tropez [i] 10:20 Last minute Maroko [i] 11:50 Noc s králem [i] 13:50 Uranya [i] 15:25 Bláznivej tábor [i] 16:50 Koření života [i] 18:30 Kněz je poděs [i] 20:00 Generation Kill : Sejmi je 1 [i] 21:10 Generation Kill : Kolébka civilizace 2 [i] 22:15 Generation Kill : Manták 3 [i] 23:15 Generation Kill : Bojová honitba 4 [i] 00:20 Smrtonosná past [i] 02:30 Smrtonosná past 2