Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Wallace a Gromit: Pomsta králikolaka [i] 07:00 Tom a Jerry: Kto dobehne pirátov? [i] 08:30 Princ Bajaja [i] 09:55 Popolvár najväčší na svete [i] 11:20 Snehová kalamita [i] 12:45 Ľadové ostrie [i] 14:30 Cisárov pekár [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Pekárov cisár [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Asterix a olympijské hry [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Nejkrásnější hádanka [i] 21:45 Tango s komármi [i] 23:30 Bod zlomu [i] 01:40 Mlčanie šuniek [i] 03:00 Hej, kamoš, kto tu varí? [i] 04:30 Tango s komármi [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Bodaj by vás Drišľak trafil! [i] 05:55 Správy STV [i] 06:05 Jánošíkove dni 2009 [i] 06:20 Mama, ľúbiš ma? [i] 06:50 U nás na farme [i] 08:05 Nekonečný príbeh 8/13 [i] 08:50 Palculienka [i] 09:50 Pán a hvezdár [i] 11:00 Novoročná sv. omša [i] 12:30 Slovensko a svet v roku 2009 [i] 13:00 Novoročný prejav prezidenta Slovenskej republiky [i] 13:10 Inaugurácia prezidenta Slovenskej republiky [i] 13:35 Rysavá jalovica [i] 14:35 Od Silvestra do Troch kráľov [i] 15:30 ... kone na betóne [i] 17:00 Medená veža [i] 18:20 Tisícročná včela 1/4 [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ženy môjho muža [i] 21:35 Polčas rozpadu [i] 23:20 ... kone na betóne [i] 00:50 Správy STV [i] 01:10 Góly body sekundy [i] 01:20 Slovensko a svet v roku 2009 [i] 01:45 Chodili sme spolu [i] 02:40 Ženy môjho muža [i] 04:05 Miláčik [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Horehronské impresie [i] 07:10 Správy STV [i] 07:25 Živá panoráma [i] 07:55 Daj Boh šťastia tejto zemi [i] 08:30 Profily [i] 09:15 V ríši kamzíka tatranského [i] 09:40 Rok na dedine [i] 11:30 Biela voči oblohe 1/3 [i] 12:35 SĽUK - návraty do nenávratna [i] 13:50 Gagman 4/6 [i] 14:20 Príbeľská vzbura Janka Kráľa [i] 15:40 Slnečný cirkus - Dralion [i] 17:10 Fiaker číslo 21 [i] 18:29 Autoportréty [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Voda čistá ako krištáľ [i] 19:05 Bratislavský hrad pre tretie tisícročie [i] 19:20 Sviatočné slovo [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Chvíľka poézie [i] 20:05 Novoročný koncert [i] 21:05 Europríbeh Slovenska [i] 21:20 Konečná stanica [i] 22:55 Pozvánka do divadla [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 24 hodín [i] 07:40 Podivné dedičstvo [i] 09:50 Veža prvorodených 1,2/2 [i] 13:20 Blb a blbec [i] 15:10 Biely tesák [i] 17:00 Ticho po smrti [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 Novoročný príhovor tety Márgit 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Ten chlapec je postrach 3 [i] 21:40 Nebezpečná rýchlosť 2 - Zásah [i] 00:00 Votrelec: Vzkriesenie [i] 01:55 Veža prvorodených 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:00 Casino Royale [i] 09:10 "Hry lásky šálivé" [i] 11:00 Zorro 24,25,26 [i] 12:10 Slamený klobúk [i] 13:40 "Hvězda padá vzhůru" [i] 15:30 "Postřižiny" [i] 17:15 Láska nezomiera 15,16 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Fešák Hubert [i] 21:35 Srdečný pozdrav zo zemegule [i] 23:25 Slamený klobúk [i] 00:50 "Postřižiny" [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 14/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 10/16 [i] 07:55 Zoom 1/221 [i] 08:00 Wildfire 11/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 13/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 10/12 [i] 10:55 Zoom 1/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 14/22 [i] 12:00 Umíte tančit? III. 21/34 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 22/34 [i] 14:00 Umíte tančit? III. 23/34 [i] 14:20 Umíte tančit? III. 34/34 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 24/34 [i] 16:00 Třetí hlídka 15/22 [i] 17:00 Rodinné právo 13/23 [i] 17:55 Zoom 1/221 [i] 18:00 Wildfire 12/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 14/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 11/16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 23:00 Satisfakce 1/10 [i] 23:55 Zoom 1/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 13/22 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 02:45 Satisfakce 1/10 [i] 03:35 Rodinné právo 13/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Corvette z roku 1959 - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 35 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 36 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 09:35 Jak se to dělá 3 [i] 10:00 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 10:30 Možné i nemožné 9 [i] 11:25 Miami Ink: Americký chopper [i] 12:20 Opravna vraků 12 [i] 13:15 Americký chopper: Putovní show OCC [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 37 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 38 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 16:25 Stavby budoucnosti: Zdroje energie [i] 17:20 Opravna vraků 12 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Betonový kluzák [i] 19:10 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 19:40 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 20:05 Možné i nemožné 9 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 21:55 Hry s časem: Šípy, psi, silní muži a jojo [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 15 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 23:45 Opravna vraků 13 [i] 00:40 Americká rychlá kola: Corvette z roku 1959 - část 3 [i] 01:40 Možné i nemožné 9 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Betonový kluzák [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 37 [i] 04:05 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 04:35 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Čert na zemi [i] 06:15 Film o filmu Kdopak by se vlka bál [i] 06:30 Panenka z vltavské tůně [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Paví pírko [i] 11:20 Loupežnická pohádka [i] 12:05 Zlatý oříšek 2009 [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause [i] 13:30 O svatební krajce [i] 14:50 Asterix v Británii [i] 16:10 Jak je důležité míti Filipa [i] 17:25 Jak si zasloužit princeznu [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Kdopak by se vlka bál [i] 21:35 Miluji tě k sežrání [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Sex ve městě VI 13/20 [i] 23:45 Losování Euromiliony 23:50 Panika [i] 01:15 Řím II 5/10 [i] 02:10 Písničky z Manéže Bolka Polívky [i] 03:00 Rajské zahrady 13/13 [i] 03:20 Pod jednou střechou na Žofíně 2003 [i] 04:15 Film o filmu Venkovský učitel [i] 04:30 Gorodok 17/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Misionář 21. století [i] 05:35 Správy STV 05:45 Český architekt Jan Sokol [i] 06:10 Ta naše povaha česká [i] 06:40 Návraty do bílé samoty [i] 07:05 Nová dobrodružství Černého Bleska 26/26 [i] 07:30 Miloš Vacek: Ladův rok [i] 08:00 Jaroslav Heyrovský [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Krásy evropského pobřeží: V srdci Baltu [i] 09:20 Sportovci světa: LOH Soul 1988 [i] 10:30 Stopy v písku času [i] 11:15 Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2010 [i] 13:45 Jak se žije zvoníkům podle Jána [i] 14:00 Nezapomenutelný příběh [i] 15:50 Fenomén valčík [i] 16:50 Cirkus princezen [i] 17:50 Novoroční promluva synodního seniora Joela Rumla [i] 18:00 Novoroční ekumenická bohoslužba v Anežském klášteře [i] 19:00 Návraty Jaroslava Krčka [i] 19:30 Pavarotti - pražské zastavení [i] 20:00 Verdi Gala [i] 21:30 Moje rodina [i] 22:00 California Dreamin' [i] 22:55 Bigbít 1/42 [i] 23:55 Gorodok 17/20 [i] 00:15 I BBC se utne [i] 00:40 V odborné péči 1/43 [i] 01:05 Pavlač Ester Kočičkové 1/12 [i] 01:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:00 Dotkl se mě prst boží [i] 03:00 Jak se žije zvoníkům podle Jána [i] 03:15 Kavárnička dříve narozených aneb [i] 04:00 O hudbě a s hudbou [i] 04:40 Toulky za uměním 7/7 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Záhady přírody [i] 06:35 Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka [i] 08:05 O zatoulané princezně [i] 09:40 Kudrnatá holka [i] 11:25 Ducháček to zařídí [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause [i] 13:15 Jak ztratit kluka v 10 dnech [i] 15:35 Fanfán Tulipán [i] 17:15 Dívka na koštěti [i] 18:40 Ulice 1569, 1570 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nejkrásnější hádanka [i] 21:50 Lepší už to nebude [i] 00:10 Stín pochybnosti [i] 01:55 Novashopping 02:15 Ducháček to zařídí [i] 03:45 Souhvězdí Novy [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 36 [i] 06:50 Cliffordovo neobyčejné dobrodružství [i] 08:05 Láska mezi superstar [i] 09:40 Tři vejce do skla [i] 11:10 Můj kamarád gepard [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky 13:15 Ruce pro Tomáše [i] 13:30 Zpravodajské přešlapy [i] 13:50 Holka nebo kluk [i] 15:35 Wild Wild West [i] 17:30 Dařbuján a Pandrhola [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 2 [i] 20:00 Garfield 2 [i] 21:35 Atentát [i] 23:25 Zardoz [i] 01:15 Volejte věštce 03:00 Hádej, kdo jsem! [i] 04:05 S Italem v kuchyni [i] 04:40 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Nepohodlný svedok [i] 06:55 Osudové stretnutie 89/90 [i] 07:45 Keď budeš moja 57-58/238 [i] 09:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 89/160 [i] 11:15 Viktória 89/171 [i] 12:00 Ako dvoriť Alex 10/12 [i] 12:25 Ulica III. 89/259 [i] 13:10 Rebeli I. 123/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 88/351 [i] 15:10 Ako dvoriť Alex 10/12 [i] 15:35 Macocha 90/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 59-60/238 [i] 18:05 Ulica III. 90/259 [i] 19:00 Rebeli I. 124/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 90/160 [i] 21:25 Inga Lindströmová: Kone z Katarinabergu [i] 23:05 Vianočný bozk [i] 00:40 Osudové stretnutie 90/90 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 90/259 [i] 02:45 Macocha 90/120 [i] 03:30 Vrah medzi nami [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Příští správná věc [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Říše hraček [i] 13:45 Impyho zázračný ostrov [i] 15:15 Táta k Vánocům [i] 16:50 Arthur a Minimojové [i] 18:35 Transylvania 6-5000 [i] 20:15 Sbohem Bafano [i] 22:15 Osudový dotek [i] 00:10 Apocalypto [i] 02:30 Rudý Baron [i] 04:35 Bílá vrána [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Watts [i] 10:30 Watts [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Klasické lyžování [i] 16:15 Watts [i] 16:30 Watts [i] 17:00 Klasické lyžování [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 19:00 Klasické lyžování [i] 19:30 Klasické lyžování [i] 20:00 Motorismus [i] 21:00 Motorismus [i] 21:30 Motorismus [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:15 Extrémní sporty [i] 00:30 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 12 [i] 06:00 Dotek anděla III 13 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 2 [i] 08:00 Příběh Audrey Hepburnové 1/2 [i] 10:00 Příběh Audrey Hepburnové 2/2 [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 3 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 15 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt staré dámy [i] 16:00 Rosnička [i] 18:00 Námořní hlídka II 8 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 15 [i] 20:00 Ochránce I 16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 8 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 17 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 18 [i] 01:00 Ochránce I 12 [i] 02:00 Rozpolceni 1/3 [i] 03:00 Rozpolceni 2/3 [i] 04:00 Rozpolceni 3/3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 05 [i] 06:55 Zvířecí rekordmani 17 [i] 07:50 Řeč hmyzí říše 01 [i] 08:10 Řeč hmyzí říše 02 [i] 08:30 Řeč hmyzí říše 03 [i] 08:50 Řeč hmyzí říše 04 [i] 09:10 Hugh a kuřata 03 [i] 10:10 Hugh, kuřata a TESCO [i] 11:10 Meze poznání [i] 12:10 400 let dalekohledu [i] 13:15 Nebezpečné planetky [i] 14:10 Když se Země zatřese 07 [i] 15:10 O2 [i] 16:10 Za poklady s Ianem Grantem 07 [i] 16:40 Za poklady s Ianem Grantem 08 [i] 17:10 Znovuobjevitelé 35 [i] 17:40 Znovuobjevitelé 01 [i] 18:10 Zvířecí rekordmani 17 [i] 19:05 Bojovník Arman 09 [i] 19:35 Bojovník Arman 10 [i] 20:05 Proč je to tak? 21 [i] 21:00 Proč je to tak? 22 [i] 21:50 Hranice možností [i] 22:15 Mars na obzoru 05 [i] 23:10 Most přes Golden Gate [i] 00:10 Znovuobjevitelé 35 [i] 00:40 Znovuobjevitelé 01 [i] 01:10 Za hranice lidských možností 03 [i] 02:15 O2 [i] 03:15 Řeč hmyzí říše 01 [i] 03:35 Řeč hmyzí říše 02 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 61. Emmy Awards [i] 08:00 Gambler [i] 09:25 Malý Dodo [i] 10:45 Zatmění slunce [i] 12:55 Velký průšvih [i] 14:20 Probuzení tmy [i] 15:55 Pozdravy z pobřeží [i] 17:50 Řeč nepřítele [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy II. 1 [i] 20:00 Jak ukrást nevěstu [i] 21:45 Sunshine [i] 23:30 Tobruk [i] 01:10 Hostel 2 [i] 02:45 Síla odvahy [i] 04:35 Úterý [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Noční můra od vedle [i] 07:30 Dr. Dolittle 3 [i] 09:05 Malý zrádce [i] 10:35 Jen proto, že jsme jiní [i] 12:05 Nelly Furtado - Loose [i] 13:30 Přijít a zazářit [i] 15:10 Věčný příběh [i] 17:10 Fantastická čtyřka: Silver Surfer [i] 18:40 Velkej biják [i] 20:05 Beowulf [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Propusť mě 7 [i] 22:55 Rezident Evil: Zánik [i] 00:30 Až na krev [i] 03:05 Hard As Nails - Cesta k Bohu [i] 04:25 Přistižen při činu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Tváří v tvář lednímu medvědovi