Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:05 Scooby-Doo, kde je moja múmia? [i] 07:15 Krakonoš a lyžníci [i] 08:30 Sherlock: Psí detektív [i] 09:50 Asterix a Vikingovia [i] 11:00 Najlepšie je to na snehu [i] 12:35 Sedem trpaslíkov [i] 14:10 Vrchní, prchni [i] 15:40 Rýchle Televízne noviny [i] 15:45 Kráľovské výkupné [i] 17:15 Rýchle Televízne noviny [i] 17:20 S čerty nejsou žerty [i] 19:00 Televízne noviny [i] 19:20 Počasie [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:05 Aj múdry schybí - Silvester [i] 22:00 SuperSilvester [i] 00:20 Prci, prci, prcičky 3: Svadba [i] 01:55 Jackass 2 [i] 03:25 Helix... Loaded [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Rok s Luciou Bílou [i] 06:20 Zvedavý George 17/30 [i] 06:40 Zvedavý George 18/30 [i] 07:05 Lucky Luke: Daltonovci na slobode [i] 08:30 Nekonečný príbeh 7/13 [i] 09:15 Planéta pokladov [i] 10:50 Strýko Buck [i] 12:30 Brewsterove milióny [i] 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:50 Sedemdesiatka Karla Gotta [i] 16:10 Blb a blbec [i] 18:00 Takí sme boli [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Drišľakoviny [i] 21:00 Silvester s ČT [i] 23:59 Stroj času a hymna [i] 00:02 Kameňák [i] 01:45 Kameňák 2 [i] 03:20 Kameňák 3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Zámok s olivovníkmi 6/13 [i] 06:30 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Vianočné čaro 6/6 [i] 08:20 Žijúce kamene [i] 08:45 Veselé panie z Windsoru [i] 10:35 Štrnásty v rade [i] 11:50 Kronika komika [i] 12:45 Keď spievať,tak spievať\S husľami na cestách [i] 13:25 Chrobák v hlave [i] 14:35 Randezvous inkognito [i] 15:20 Za oponou [i] 16:00 Z maľovanej truhlice [i] 16:35 Neďaleko do neba [i] 17:50 Záznam beží [i] 18:09 Autoportréty [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Gagman 3/6 [i] 18:50 Smejeme sa storočiami [i] 19:25 Keno 10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:40 Modrá ruža [i] 21:05 Výlety v pamäti [i] 22:20 Lúčnica - 60 rokov krásy [i] 23:40 Silvestrovské soireé [i] 23:59 Stroj času a hymna [i] 00:01 Silvestrovské rozkazovačky [i] 00:30 Smejeme sa storočiami [i] 01:05 Kapura [i] 01:40 Ťaví zadok [i] 02:45 Silvestrovské prekáračky [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 04:00 Správy STV [i] 04:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 Starostove starosti [i] 08:10 Slovácko sa nesúdi 4 [i] 08:50 Podivné dedičstvo [i] 11:10 Kadetka Kelly [i] 12:55 Kutyil s. r. o. [i] 13:45 Cez noc tridsiatničkou [i] 15:30 Panelák - Silvester 2008 [i] 16:10 24 hodín [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Silvestrovský Panelák [i] 21:00 Silvestrovský Kutyil s. r. o. [i] 21:40 Silvestrovských SEDEM [i] 22:30 Mafstory víta rok 2010 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Doktorka Quinnová 93 [i] 06:10 Siska 63 [i] 07:10 Profesionáli V. 5/5 [i] 08:00 Extrémne svahy [i] 10:00 Charleston [i] 11:55 Silvestrovská výhra [i] 14:00 Fatálny inštinkt [i] 15:35 Esmeralda 37,38 [i] 17:15 Láska nezomiera 13,14 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 Hrochy v Afrike [i] 22:00 Casino Royale [i] 00:25 "Kdyby tisíc klarinetů" [i] 02:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 13/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 07:55 Zoom 111/221 [i] 08:00 Wildfire 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 12/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 9/12 [i] 10:55 Zoom 111/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 13/22 [i] 12:00 Umíte tančit? III. 17/34 [i] 12:27 Umíte tančit? III. 34/34 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 18/34 [i] 14:00 Umíte tančit? III. 19/34 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 20/34 [i] 15:26 Umíte tančit? III. 34/34 [i] 16:00 Třetí hlídka 14/22 [i] 17:00 Rodinné právo 12/23 [i] 17:55 Zoom 111/221 [i] 18:00 Wildfire 11/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 13/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 10/16 [i] 21:00 Zachraň mě V. 15/18 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 17/22 [i] 23:10 The Shield - Policejní odznak VII. 14/14 [i] 00:05 Zoom 111/221 [i] 00:10 Painkiller Jane 12/22 [i] 01:10 Rodinné právo 12/23 [i] 02:10 Zachraň mě V. 15/18 [i] 03:00 Genesis - vrahova duše 17/22 [i] 04:00 The Shield - Policejní odznak VII. 14/14
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Corvette z roku 1959 - část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 33 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 34 [i] 07:45 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 09:35 Jak se to dělá 11 [i] 10:00 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 10:30 Možné i nemožné 7 [i] 11:25 Miami Ink: Yoji se rozhoduje [i] 12:20 Opravna vraků 11 [i] 13:15 Pátá rychlost 5 [i] 13:40 Americký chopper: Sériová motorka OCC [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 35 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 36 [i] 15:30 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 16:25 Miami Ink: Americký chopper [i] 17:20 Možné i nemožné 8 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 20:05 Skutečné zločiny: Téměř dokonalá vražda [i] 21:00 Z ráje do pekla 5 [i] 21:55 Války gangů 2 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 14 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 23:45 Opravna vraků 12 [i] 00:40 Americká rychlá kola: Corvette z roku 1959 - část 2 [i] 01:40 Skutečné zločiny: Téměř dokonalá vražda [i] 02:40 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 14 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Francouzské postřehy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Hledání ztraceného času 3 [i] 06:10 Třetí sudička [i] 07:00 Kouzelná školka [i] 07:30 Hurá, máme Silvestra! [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Písničky z Manéže Bolka Polívky [i] 12:55 RumplCimprCampr [i] 14:25 Asterix a překvapení pro Césara [i] 15:40 Partnerské eskapády [i] 16:10 Stop [i] 16:15 To je šoubyznys [i] 17:25 Předpověď počasí [i] 17:30 Zprávy 17:35 Zpívánky [i] 17:45 Večerníček [i] 17:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 18:00 Ten kdo tančí a zpívá [i] 18:30 Magie v ulicích [i] 18:50 Góly, fóry, legendy [i] 19:30 168 hodin [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:00 SILVESTR 2009 - Pojďte dál... [i] 22:00 SILVESTR 2009 - Poslužte si... [i] 22:55 SILVESTR 2009 - Připijme si! [i] 00:00 Novoroční přípitek [i] 00:05 U muziky na Silvestra [i] 00:55 Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí [i] 03:30 Slovácká silvestrovská zabíjačka [i] 04:00 Buty änpläkt seretläk [i] 04:45 Grotesky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Přidej se [i] 05:10 Nedej se [i] 05:30 Správy STV 05:55 Černé ovce [i] 06:10 Václav Havel, Praha - Hrad [i] 07:05 Toulavá kamera [i] 07:35 Pod pokličkou [i] 07:55 Česká muzika na Žofíně [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Příběhy slavných [i] 10:00 Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem 2009 [i] 10:50 Kavárnička dříve narozených aneb [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chvilka u cimbálu [i] 12:40 Království divočiny: Předivo života 6/13 [i] 13:05 Čtyři porce extrému - Dolomitenmann 2009 [i] 13:30 Cirkus Orient [i] 14:25 ABBA: Mamma Mia! Story [i] 15:15 Olympiáda magie [i] 16:20 Z Deniku Ostravaka [i] 18:00 Finále Grande [i] 00:00 10 Silvestrů za 60 minut aneb Noc už je minulostí [i] 01:00 Zálety koňského handlíře [i] 01:50 Oko za oko [i] 02:25 Benny Goodman se skupinou [i] 03:40 Dopisy v krajkách [i] 04:20 Komediograf [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Letem sokolím [i] 06:59 Silvestrovská Snídaně s Novou [i] 09:00 Šmankote, babičko, čaruj! [i] 10:05 Ať žijí duchové! [i] 11:35 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 12:55 Což takhle dát si špenát [i] 14:25 Mr. Bean [i] 14:55 Četník a četnice [i] 16:35 Cesta do Ameriky [i] 18:40 Ulice 1567, 1568 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 MEJDAN ROKU Z OBÝVÁKU [i] 00:00 Hity z Václaváku [i] 00:20 MTV Best of 2009 [i] 00:55 Mužská záležitost [i] 02:40 Novashopping 03:00 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 04:20 Souhvězdí Novy [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 2 [i] 06:45 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 35 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:50 Scooby Doo a kletba Kleopatry [i] 09:10 Yu-Gi-Oh! film: Pyramida světla [i] 10:45 Důvod k rozvodu [i] 12:25 Opičí agent [i] 14:05 Jak si vzít milionáře [i] 15:50 Mistr zločinu [i] 17:20 Zprávy TV Prima [i] 17:40 TV Bomba [i] 18:00 Rivalové [i] 19:40 Zpravodajské přešlapy [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Nepodceňuj blondýnky [i] 22:25 Přednosta stanice [i] 00:05 Nikdo není dokonalý - silvestrovská show [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Výklad snů 04:20 Rockeři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Krčmu vám nedáme [i] 07:10 Osudové stretnutie 88/90 [i] 08:00 Keď budeš moja 55-56/238 [i] 10:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 88/160 [i] 11:30 Viktória 88/171 [i] 12:15 Ako dvoriť Alex 9/12 [i] 12:35 Ulica III. 88/259 [i] 13:25 Rebeli I. 122/215 [i] 14:15 Júlia - Cesty za šťastím 87/351 [i] 15:20 Ako dvoriť Alex 9/12 [i] 15:45 Macocha 89/120 [i] 16:30 Keď budeš moja 57-58/238 [i] 18:10 Ulica III. 89/259 [i] 19:00 Rebeli I. 123/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 89/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 88/351 [i] 22:15 Viktória 89/171 [i] 23:00 Nepohodlný svedok [i] 00:35 Osudové stretnutie 89/90 [i] 01:20 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 89/259 [i] 02:45 Macocha 89/120 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 88/351 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Střelba na psy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Impyho zázračný ostrov [i] 13:35 Tučňák Amundsen [i] 15:10 Nenarozený [i] 16:45 Iluze lásky [i] 18:25 Dálnice 60 [i] 20:25 Příští správná věc [i] 22:15 Pořádná rána [i] 23:55 Ulejváci [i] 01:25 Obchodník se smrtí [i] 03:25 Po čem ženy touží [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 10:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Biatlon [i] 16:30 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:30 Watts [i] 20:00 Watts [i] 20:30 Pro wrestling [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 00:00 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 11 [i] 06:00 Dotek anděla III 12 [i] 07:00 McLeodovy dcery VIII 1 [i] 08:00 Anna Karenina 1/2 [i] 10:00 Anna Karenina 2/2 [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 2 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 14 [i] 14:00 Příběh Audrey Hepburnové 1/2 [i] 16:00 Příběh Audrey Hepburnové 2/2 [i] 18:00 Námořní hlídka II 7 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 14 [i] 20:00 Ochránce I 15 [i] 21:00 Kolébka lží [i] 23:00 Rezidence Jericho [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 7 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 8 [i] 03:00 Neklidný [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dunaj [i] 05:35 Udržitelnost v praxi 06 [i] 06:00 Za sportem kolem světa 04 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 16 [i] 08:00 Mistři švindlu [i] 09:05 Hugh a kuřata 02 [i] 09:55 Co nevíte o teniskách [i] 10:55 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 11:10 Od podlahy s Debbie Travisovou 18 [i] 12:05 Vášnivý jedlík 17 [i] 12:35 Vášnivý jedlík 18 [i] 13:05 Pokusní králíci 07 [i] 13:35 Pokusní králíci 08 [i] 14:05 Když se Země zatřese 06 [i] 15:05 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 16:05 Za poklady s Ianem Grantem 05 [i] 16:35 Za poklady s Ianem Grantem 06 [i] 17:05 Znovuobjevitelé 33 [i] 17:35 Znovuobjevitelé 34 [i] 18:05 Zvířecí rekordmani 16 [i] 19:05 Bojovník Arman 07 [i] 19:35 Bojovník Arman 08 [i] 20:05 Proč je to tak? 30 [i] 21:00 Zelené nápady pro modrou planetu 23 [i] 21:35 Zelené nápady pro modrou planetu 24 [i] 22:10 Mars na obzoru 04 [i] 23:10 Mistři švindlu – Ty největší podvody [i] 00:20 Znovuobjevitelé 33 [i] 00:50 Znovuobjevitelé 34 [i] 01:20 Za hranice lidských možností 02 [i] 02:20 Deštné pralesy [i] 03:20 Hranice možností [i] 03:50 On the Spot 02 – Reportéři [i] 04:45 Mistři švindlu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Kaiser Chiefs živě v Elland Road [i] 07:30 Mí přátelé, mé lásky [i] 09:10 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 11:35 Než si pro nás přijde [i] 13:15 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 15:15 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 17:20 Dostaňte agenta Smarta [i] 19:10 Bláznovo zlato [i] 21:00 Na stojáka - Volume 3 [i] 22:35 Nestyda [i] 00:05 Silvestrovské filmové překvapení [i] 02:30 Zahulíme, uvidíme 2 [i] 04:10 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Moulin Rouge [i] 10:05 P.S. Miluji tě [i] 12:10 Rolling Stones [i] 14:10 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 16:00 Animovaný život [i] 17:20 Nepolíbená [i] 19:05 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 20:20 Já, legenda [i] 22:00 Michael Clayton [i] 00:00 Klikař Charlie [i] 01:40 Katie Morganová o pornu [i] 02:10 Katie Morganová o hračkách pro dospělé [i] 02:40 Nevěstinec: Hurá na flám! [i] 03:10 Nevěstinec: Muzikál [i] 03:55 Real Sex 9 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Srdce lvice [i] 06:00 SOS živočišné říše 7 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 16 [i] 06:50 Zápisník lovce krokodýlů: Holky taky loví krokodýly [i] 07:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 23 [i] 08:10 Nejzábavnější zvířata na zemi 24 [i] 08:40 Záchrana australských zvířat: Problémy s koalou [i] 09:05 Veterinární policie Phoenix: Arizonské vedro [i] 09:55 Planeta Země 4 [i] 10:50 SOS živočišné říše 8 [i] 11:15 Záchrana mazlíčků 16 [i] 11:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 23 [i] 12:10 Nejzábavnější zvířata na zemi 24 [i] 12:40 Hledání obrovské anakondy [i] 13:35 Lemuří ulička: Nepřítel před branami [i] 14:00 Opičí branže 4 [i] 14:30 Záchrana mazlíčků 16 [i] 14:55 Pas pro zvířata 2 [i] 15:25 SOS živočišné říše 9 [i] 15:50 Záchrana australských zvířat: Zraněný lachtan [i] 16:20 Veterinární policie Phoenix: Záhada chybějící nohy [i] 17:15 Dobrodružství Austina Stevense: Noc hyeny [i] 18:10 Tváří v tvář lednímu medvědovi [i] 19:10 Veterinární policie Phoenix: Arizonské vedro [i] 20:05 Nezkrotná příroda: Tohle bude bolet! [i] 21:00 Dobrodružství Austina Stevense: Noc hyeny [i] 21:55 Veterinární policie Phoenix: Chovatelská noční můra [i] 22:50 Veterinární policie Phoenix: Mimo přechod [i] 23:45 Tváří v tvář lednímu medvědovi