Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Umelá inteligencia [i] 07:35 Finist - jasný sokol [i] 08:50 Tuleň zo Sanderoogu [i] 10:25 Kocúr v klobúku [i] 11:40 Mladosť Butcha Cassidyho a Sundanca Kida [i] 13:35 Obecná škola [i] 15:15 Rýchle Televízne noviny [i] 15:20 Lovci dinosaurov [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Kliatba bratov Grimmovcov [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Už sme tam? [i] 21:35 V snežnej pasci [i] 23:00 Podvedení [i] 00:30 Ponorka Nautilus [i] 02:10 Vnadné spolužiačky [i] 03:30 Vanilkové nebo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Diana - posledné dni princeznej 2/2 [i] 05:58 Domáci majstri [i] 06:00 Zvedavý George 15/30 [i] 06:20 Zvedavý George 16/30 [i] 06:45 Heidi [i] 08:05 Nekonečný príbeh 6/13 [i] 08:55 Oliver Twist 5/6 [i] 09:25 Oliver Twist 6/6 [i] 10:00 Lietajúci slon [i] 11:35 Druhé medové týždne [i] 13:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 13:50 Rok s Luciou Bílou [i] 14:55 Dobrodružstvo v raji [i] 16:30 Šanca pre ôsmich [i] 18:05 Adam Šangala 3/3 [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kedysi dávno [i] 22:00 Chodili sme spolu [i] 22:55 Blb a blbec [i] 00:40 Experti [i] 02:10 Uvoľnite sa, prosím [i] 02:55 Správy STV [i] 03:15 Góly body sekundy [i] 03:20 Šanca pre ôsmich [i] 04:50 Ako vznikol film Ženy môjho muža [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Zámok s olivovníkmi 5/13 [i] 06:30 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vianočné čaro 5/6 [i] 08:25 Clavijo [i] 09:30 Ako sme nevystúpili na Gasherbrumy [i] 10:20 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom [i] 11:15 Zločin a pokánie [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 Zámok s olivovníkmi 6/13 [i] 13:40 Kalendár zvykov [i] 14:25 Rieka Orava [i] 15:00 Môj dom - môj hrad [i] 15:30 Za oponou [i] 16:10 Gagman 2/6 [i] 16:40 Test magazín [i] 16:50 Cigánsky oheň 2009 [i] 17:50 Vianočné čaro 6/6 [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:29 Domáci majstri [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor - Závislosť na skúšku neexistuje [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom [i] 21:00 Família [i] 21:25 Táraninky [i] 21:40 Anjeli strážni [i] 22:10 Noc v archíve [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:15 Nevera po slovensky [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 Kleopatra 2/2 [i] 09:15 "Pánská jízda" [i] 10:30 Na plný plyn [i] 12:20 Slovácko sa nesúdi 3 [i] 13:00 Desperado [i] 14:55 Vodný svet [i] 17:20 Slovácko sa nesúdi 4 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Tvárou v tvár [i] 22:40 Cez noc tridsiatničkou [i] 00:30 Mafstory [i] 01:25 Črepiny [i] 01:55 Misia tajných agentov [i] 03:20 Kleopatra 2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Panelák 195 [i] 05:45 Doktorka Quinnová 92 [i] 06:35 Nebezpečné diamanty [i] 08:15 Profesionáli V. 4,5 [i] 10:00 Starý III. 60 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 93 [i] 12:00 Vianočná výhra [i] 13:55 Panelák 196 [i] 14:35 Profesionáli V. 4 [i] 15:35 Esmeralda 35,36 [i] 17:15 Láska nezomiera 11,12 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 16 [i] 21:45 Mravnostné oddelenie II. 16/16 [i] 22:40 Mafstory [i] 23:35 Črepiny [i] 00:15 30 prípadov majora Zemana 16 [i] 01:30 Nočné reprízy 04:50 Panelák 196 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 12/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 8/16 [i] 07:55 Zoom 111/221 [i] 08:00 Wildfire 9/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 11/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 8/12 [i] 10:55 Zoom 111/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 12/22 [i] 12:00 Rodinné právo 10/23 [i] 13:00 Wildfire 9/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 11/22 [i] 15:00 Dr. House IV. 8/16 [i] 16:00 Třetí hlídka 13/22 [i] 17:00 Rodinné právo 11/23 [i] 17:55 Zoom 111/221 [i] 18:00 Wildfire 10/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 12/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 21:00 CSI: New York V. 9/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 10/25 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VII. 13/14 [i] 23:55 Zoom 111/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 11/22 [i] 01:00 Rodinné právo 11/23 [i] 02:00 CSI: New York V. 9/25 [i] 02:45 CSI: New York V. 10/25 [i] 03:30 The Shield - Policejní odznak VII. 13/14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Hershey - část 3 [i] 06:00 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 31 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 32 [i] 07:45 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 09:35 Jak se to dělá 10 [i] 10:00 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 10:30 Možné i nemožné 6 [i] 11:25 Miami Ink: Kat vaří [i] 12:20 Opravna vraků 10 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 2 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 33 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 34 [i] 15:30 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 16:25 Miami Ink: Yoji se rozhoduje [i] 17:20 Možné i nemožné 7 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 20:05 Nutné k přežití: Aljaška [i] 21:00 Běsnící příroda: Rojení hmyzu a dusání stád [i] 21:55 Očitá svědectví 7 [i] 22:25 Očitá svědectví 8 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 13 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 23:45 Opravna vraků 11 [i] 00:40 Americká rychlá kola: Corvette z roku 1959 - část 1 [i] 01:40 Nutné k přežití: Aljaška [i] 02:40 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 13 [i] 04:05 Jak se to dělá 11 [i] 04:35 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Francouzské postřehy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Malý televizní kabaret [i] 09:55 Silvestr s dědou [i] 10:15 Sejdeme se hezky v kupě o Silvestra na chalupě [i] 10:55 Televarieté [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 24/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 10/22 [i] 15:00 Film o filmu Venkovský učitel [i] 15:20 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 15:25 Mumínci II 7/13 [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 26/26 [i] 16:10 Hříbě a já [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kalous ušatý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Povolání: Vladimír Dvořák [i] 21:55 To nejlepší z Duetů [i] 22:35 Losování Sportky a Šance 22:40 Řím II 5/10 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Kráva [i] 01:15 McLeodovy dcery III 24/30 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Pouť k Palladiu [i] 03:55 Křesťanské umění na Moravě [i] 04:15 Bílá místa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pohádka [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Krásy evropského pobřeží: V srdci Baltu [i] 09:20 Babylon [i] 09:45 Toulky za uměním 7/7 [i] 10:00 Současnost minulosti [i] 11:00 Svět zázraků: Riskantní natáčení 12/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 6/26 [i] 14:30 Tykadlo [i] 14:50 Brány světa [i] 15:45 Den D - půl roku poté [i] 16:30 Letečtí stíhači v boji: Poslední střelec [i] 17:20 Deset století architektury [i] 17:35 Kam s nimi [i] 17:50 Cesty do krajin půlnočního slunce 2/2 [i] 18:15 Přidej se [i] 18:30 Nedej se [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Stopy v písku času [i] 19:50 B. Smetana: Předehra k Prodané nevěstě - Varšavská filharmonie [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Podezřelá parta [i] 21:55 Český architekt Jan Sokol [i] 22:20 Francouzské postřehy [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: 25 let a všechno jde do háje [i] 00:30 Život je zázrak [i] 03:00 Q [i] 03:25 Notes 04:10 Cesty do krajin půlnočního slunce 2/2 [i] 04:35 Deset století architektury [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Zpověď lovce krokodýlů [i] 06:50 Scooby-Doo a Lochnesská příšera [i] 08:00 Želví nindžové 3 [i] 09:40 Kšefty s tátou [i] 11:35 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 13:10 Neodolatelná [i] 14:45 Četník a mimozemšťané [i] 16:20 První rytíř [i] 18:35 Ulice 1565, 1566 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mrazík [i] 21:25 Jeho fotr, to je lotr! [i] 23:25 Krvavý zločin [i] 00:55 Novashopping 01:15 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 02:50 Na mušce [i] 03:40 Souhvězdí Novy [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2009 [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř II 1 [i] 06:45 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 34 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:30 Temný krystal [i] 09:10 Plácek 2 [i] 11:00 Mladý Herkules [i] 12:40 Babe: Prasátko ve městě [i] 14:25 Průvodce osamělého muže [i] 16:05 Dr. Dolittle 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 Chůva k pohledání V 22 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání VI 1 [i] 20:00 TOP STAR magazín [i] 21:10 Seznamte se, Joe Black [i] 00:15 Vzteklej pes a Glorie [i] 02:05 Volejte Věštce 03:50 Výklad snů 04:45 To je fór! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Hľadá sa Vianočný John [i] 07:15 Osudové stretnutie 87/90 [i] 08:05 Keď budeš moja 53-54/238 [i] 10:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 87/160 [i] 11:25 Viktória 87/171 [i] 12:10 Ako dvoriť Alex 8/12 [i] 12:30 Ulica III. 87/259 [i] 13:20 Rebeli I. 121/215 [i] 14:10 Júlia - Cesty za šťastím 86/351 [i] 15:20 Ako dvoriť Alex 8/12 [i] 15:40 Macocha 88/120 [i] 16:30 Keď budeš moja 55-56/238 [i] 18:10 Ulica III. 88/259 [i] 19:00 Rebeli I. 122/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 88/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 87/351 [i] 22:15 Viktória 88/171 [i] 23:00 Krčmu vám nedáme [i] 00:35 Osudové stretnutie 88/90 [i] 01:20 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 88/259 [i] 02:45 Macocha 88/120 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:10 Duchovia z Hopewellu [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Mezi námi právníky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Lassie [i] 13:50 Seržant Pepper [i] 15:30 Zachraňte Mozarta [i] 16:50 Za jasného dne [i] 18:35 Líbí se mi co děláš [i] 20:25 Střelba na psy [i] 22:25 96 hodin [i] 00:05 Jindabyne [i] 02:10 Jack Frost 2.: Pomsta-zmutovaného vraždícího sněhuláka [i] 03:50 Smolař [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 11:00 Tenis [i] 12:30 Biatlon [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:30 Fotbal [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:30 Motorismus [i] 20:00 Krasobruslení [i] 23:00 Zimní sporty [i] 23:20 Tancování [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 10 [i] 06:00 Dotek anděla III 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 32 [i] 08:00 Anděl v rodině [i] 10:00 Cesta za Vánocemi [i] 12:00 McLeodovy dcery VIII 1 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 13 [i] 14:00 Anna Karenina 1/2 [i] 16:00 Anna Karenina 2/2 [i] 18:00 Námořní hlídka II 6 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 13 [i] 20:00 Ochránce I 14 [i] 21:00 Médium V 18 [i] 22:00 Médium V 19 [i] 23:00 Santa se žení [i] 01:00 Vánoční koleda [i] 03:00 Santa se žení [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dunaj [i] 05:35 Udržitelnost v praxi 05 [i] 06:00 Za sportem kolem světa 03 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 15 [i] 08:00 Jamieho drůbeží hostina [i] 09:05 Hugh a kuřata 01 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 26 [i] 10:35 Na úvěr 26 [i] 11:05 Od podlahy s Debbie Travisovou 17 [i] 12:05 Vášnivý jedlík 15 [i] 12:35 Vášnivý jedlík 16 [i] 13:05 Pokusní králíci 05 [i] 13:35 Pokusní králíci 06 [i] 14:05 Když se Země zatřese 05 [i] 15:05 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 16:05 Za poklady s Ianem Grantem 03 [i] 16:35 Za poklady s Ianem Grantem 04 [i] 17:05 Znovuobjevitelé 31 [i] 17:35 Znovuobjevitelé 32 [i] 18:05 Zvířecí rekordmani 15 [i] 19:05 Bojovník Arman 05 [i] 19:35 Bojovník Arman 06 [i] 20:05 Proč je to tak? 29 [i] 21:00 Zelené nápady pro modrou planetu 21 [i] 21:35 Zelené nápady pro modrou planetu 22 [i] 22:10 Mars na obzoru 03 [i] 23:10 Smrtící plavba [i] 00:10 Znovuobjevitelé 31 [i] 00:40 Znovuobjevitelé 32 [i] 01:10 Za hranice lidských možností 01 [i] 02:10 Budapešť nadivoko [i] 02:45 Žabí království [i] 03:20 Dunaj [i] 03:50 Místa ve Středomoří 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Edith Piaf [i] 08:15 Před kamerou 1 [i] 08:45 27 šatů [i] 10:30 Othello [i] 12:35 Vše, co Lola chce [i] 14:30 Alvin a Chipmunkové [i] 16:00 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 18:00 VALL-I [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 52 [i] 20:00 Temný rytíř [i] 22:30 Vášeň v tanci [i] 00:20 Odvrácená strana Jericha [i] 02:00 Modli se za ráno [i] 03:30 Temný rytíř [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Noc s králem [i] 12:00 Servírka [i] 13:45 Všichni opouštějí Brisbane [i] 15:00 Vibrace [i] 16:40 Dobrý ročník [i] 18:35 Betsyina svatba [i] 20:10 Šprti [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Propusť mě 7 [i] 22:55 Vycházející slunce [i] 01:00 Úžasný svět hudby [i] 02:45 Shred 2 [i] 04:20 Pravý Američan [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Uvnitř smečky: Zlom [i] 06:00 SOS živočišné říše 6 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 15 [i] 06:50 Zápisník lovce krokodýlů: Divocí hoši - divocí krokodýlové [i]