Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:15 Superpes Krypto I. [i] 06:25 Scooby-Doo a duch ostrova [i] 07:40 Kráľovstvo krivých zrkadiel [i] 09:00 Čarovný mešec [i] 10:25 Ľadovo ostrí [i] 12:00 Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti [i] 13:55 Ako utopiť dr. Mráčka alebo Koniec vodníkov v Čechách [i] 15:35 Rýchle Televízne noviny [i] 15:40 Schôdzka naslepo [i] 17:15 Rýchle Televízne noviny [i] 17:20 29 ... a ešte panna [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vesničko má středisková [i] 21:35 Forrest Gump [i] 00:05 Zelenáč [i] 02:10 Vrana 4: Pekelný kňaz [i] 03:40 Zakázané pokušenia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Zelená energia [i] 05:50 Zvedavý George 13/30 [i] 06:10 Zvedavý George 14/30 [i] 06:34 Domáci majstri [i] 06:35 Herkules a Xena: Boj o Olymp [i] 08:00 Nekonečný príbeh 5/13 [i] 08:45 Oliver Twist 3/6 [i] 09:15 Oliver Twist 4/6 [i] 09:50 Mladý Yankee z Connecticutu na dvore kráľa Artuša [i] 11:25 Manželstvo z rozumu [i] 13:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 13:40 Diana - posledné dni princeznej 2/2 [i] 14:35 Marika Gombitová z Vianočného koncertu ČSOB [i] 15:05 Hora odvahy [i] 16:45 Druhé medové týždne [i] 18:15 Adam Šangala 2/3 [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Zelená míľa [i] 00:50 Uvoľnite sa, prosím [i] 01:35 Skutočný príbeh: Smrteľné zvádzanie [i] 03:00 Agatha Christie - POIROT: Záhadná vražda v Styles [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Zámok s olivovníkmi 4/13 [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vianočné čaro 4/6 [i] 08:20 Staviteľ Solness [i] 09:45 Megastavby II. [i] 10:35 Zimozel [i] 11:35 Prechádzky s dinosaurami. Obrí pazúr [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:25 Zámok s olivovníkmi 5/13 [i] 13:20 Klenotnica ľudovej hudby [i] 14:00 Národný hriešnik 2/2 [i] 15:25 Slovenské unikáty [i] 15:35 Gagman 1/6 [i] 16:05 Za oponou [i] 16:50 Cigánska noc [i] 17:50 Vianočné čaro 5/6 [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Mama to vie najlepšie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom [i] 21:00 Família [i] 21:25 Test magazín [i] 21:35 Anjeli strážni [i] 22:05 Filmový klub [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:40 Nevera po slovensky [i] 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 Skutočný príbeh: V zajatí hlbín [i] 09:00 Sokyne [i] 10:35 Len spi, malá [i] 12:10 Slovácko sa nesúdi 1,2/12 [i] 13:45 Na plný plyn [i] 15:30 Sám doma 3 [i] 17:20 Slovácko sa nesúdi 3 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Desperado [i] 22:00 Vodný svet [i] 00:25 Mafstory [i] 01:15 Podozrenie nula [i] 02:55 Črepiny [i] 03:25 Podozrenie nula [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Panelák 194 [i] 05:50 Doktorka Quinnová 91 [i] 06:35 Vraždy v Midsomeri IX. 8/8 [i] 08:15 Profesionáli V. 2,3 [i] 10:00 Starý III. 59 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 92 [i] 12:00 Vianočná výhra [i] 13:55 Panelák 195 [i] 14:35 Profesionáli V. 2 [i] 15:35 Esmeralda 33,34 [i] 17:15 Láska nezomiera 9,10 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 Detektív XXL 2 - Operácia Kondor [i] 22:00 Nebezpečné diamanty [i] 23:50 Detektív XXL 2 - Operácia Kondor [i] 01:20 Profesionáli V. 3 [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 11/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 7/16 [i] 07:55 Zoom 110/221 [i] 08:00 Wildfire 8/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 10/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 7/12 [i] 10:55 Zoom 110/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 11/22 [i] 12:00 Rodinné právo 9/23 [i] 13:00 Wildfire 8/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 10/22 [i] 15:00 Dr. House IV. 7/16 [i] 16:00 Třetí hlídka 12/22 [i] 17:00 Rodinné právo 10/23 [i] 17:55 Zoom 110/221 [i] 18:00 Wildfire 9/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 11/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 8/16 [i] 21:00 Unesený 12/13 [i] 22:00 Unesený 13/13 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VII. 12/14 [i] 23:55 Zoom 110/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 10/22 [i] 01:00 Rodinné právo 10/23 [i] 02:00 Unesený 12/13 [i] 02:50 Unesený 13/13 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak VII. 12/14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Hershey - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 29 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 30 [i] 07:45 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 09:35 Jak se to dělá 9 [i] 10:00 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i] 10:30 Možné i nemožné 5 [i] 11:25 Miami Ink: Zpět ke kořenům [i] 12:20 Opravna vraků 9 [i] 13:15 Pátá rychlost 3 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 1 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 31 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 32 [i] 15:30 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 16:25 Miami Ink: Kat vaří [i] 17:20 Možné i nemožné 6 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 20:05 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 21:00 Extrémní stroje 6 [i] 21:55 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 12 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 23:45 Opravna vraků 10 [i] 00:40 Americká rychlá kola: Hershey - část 3 [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 02:40 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 12 [i] 04:05 Jak se to dělá 10 [i] 04:35 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zvěstujem vám radost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 O princi, který měl smůlu [i] 10:05 Setkání [i] 10:40 Románek za tři krejcary [i] 11:10 Na dejchánku v Semaforu [i] 11:40 Mariňácké písničky [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 23/30 [i] 14:20 Doktorka Quinnová VI 9/22 [i] 15:05 Zkouška [i] 15:25 Film o filmu Kdopak by se vlka bál [i] 15:45 Věda je zábava 6/26 [i] 16:10 Tykadlo [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Oměj tuhý moravský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Václav Havel, Praha - Hrad [i] 21:00 Ó, my se máme [i] 21:15 Den D - půl roku poté [i] 22:00 Příbuzní [i] 23:50 Na moll... [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Vltava v obrazech 48/86 [i] 01:00 McLeodovy dcery III 23/30 [i] 01:45 Rajské zahrady 13/13 [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Zajímavosti z regionů Brno 04:10 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:40 Veselý malíř vážně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na plovárně s Amosem Ozem [i] 09:30 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Oběť druidů [i] 10:55 Po stopách Makabejských [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 48/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Riskantní natáčení 12/12 [i] 16:00 Služby v našich službách plus [i] 16:20 Zbytečné úrazy [i] 16:35 Praha, město věží [i] 16:55 Současnost minulosti [i] 17:55 Divnopis [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 27/30 [i] 19:35 Kapusta 6/20 [i] 20:00 Charly [i] 21:45 Návraty do bílé samoty [i] 22:10 Zpráva o Rozrazilu [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Pavlač Ester Kočičkové 1/12 [i] 23:40 Úsměvy hudebního studia "M" [i] 00:10 Dodes'ka den [i] 02:30 Špinavé zlato [i] 03:25 Retro [i] 03:50 Sváteční slovo teologa Daniela [i] 03:55 Cesty víry [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:30 Po hladině: Štědrost [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 V říši věčného ledu [i] 06:50 Klídek, Scooby-Doo [i] 08:00 Merlinův učeň 2/2 [i] 09:35 Kaňon samé zlato [i] 10:00 Malý Manhattan [i] 11:30 Smích se lepí na paty [i] 13:10 Vrať se mi [i] 15:10 Četník ve výslužbě [i] 16:55 Zathura: Vesmírné dobrodružství [i] 18:40 Ulice 1563, 1564 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hádej kdo? [i] 21:50 Mystery, Aljaška [i] 23:55 Osudné shledání [i] 01:20 Novashopping 01:40 Eva tropí hlouposti [i] 03:10 Áčko [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř I 13 [i] 06:45 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 33 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Alvin a Chipmunkové - Setkání s Frankensteinem [i] 08:45 Gólová výměna [i] 10:15 Majestic [i] 13:00 Jetsonovi [i] 14:25 Pan chůva [i] 15:55 Koruna pro Isabellu [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 21 [i] 20:00 Garfield [i] 21:30 Divoká stvoření [i] 23:10 Temná hra [i] 00:50 Volejte Věštce 02:35 Výklad snů 03:30 Dvojí nasazení 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Rodina na úteku [i] 07:20 Osudové stretnutie 86/90 [i] 08:10 Keď budeš moja 51-52/238 [i] 10:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 86/160 [i] 11:45 Viktória 86/171 [i] 12:30 Ako dvoriť Alex 7/12 [i] 12:55 Ulica III. 86/259 [i] 13:25 Rebeli I. 120/215 [i] 14:10 Júlia - Cesty za šťastím 85/351 [i] 15:20 Ako dvoriť Alex 7/12 [i] 15:45 Macocha 87/120 [i] 16:30 Keď budeš moja 53-54/238 [i] 18:05 Ulica III. 87/259 [i] 19:00 Rebeli I. 121/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 87/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 86/351 [i] 22:10 Viktória 87/171 [i] 22:55 Hľadá sa Vianočný John [i] 00:30 Osudové stretnutie 87/90 [i] 01:15 Lampáreň [i] 01:50 Ulica III. 87/259 [i] 02:35 Macocha 87/120 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:50 112 [i] 04:15 Volanie o pomoc [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Iluzionista [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tučňák Amundsen [i] 13:40 Klára a já [i] 15:10 Malý lord Fauntleroy [i] 16:55 Crash [i] 18:50 Narušitel [i] 20:30 Mezi námi právníky [i] 22:10 Důvěrnosti [i] 00:10 Nikomu nevěř [i] 01:35 Zeptejte se Cindy [i] 03:10 Babel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:10 Zimní sporty [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 11:30 Zimní sporty [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:00 Zimní sporty [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 22:15 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:30 Tancování [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 9 [i] 06:00 Dotek anděla III 10 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 31 [i] 08:00 Santa se žení [i] 10:00 Anděl v rodině [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 32 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 12 [i] 14:00 Vánoční koleda [i] 16:00 Santa hledá ženu [i] 18:00 Námořní hlídka II 5 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 12 [i] 20:00 Ochránce I 13 [i] 21:00 Manžel na objednávku [i] 23:00 Rosnička [i] 01:00 Vždyť je tak mladá [i] 03:00 Anděl v rodině [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dunaj [i] 05:35 Udržitelnost v praxi 04 [i] 06:00 Za sportem kolem světa 02 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 14 [i] 08:00 Jamie vaří doma 25 [i] 08:30 Jamie vaří doma 26 [i] 09:00 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 25 [i] 10:35 Na úvěr 25 [i] 11:05 Od podlahy s Debbie Travisovou 16 [i] 12:05 Vášnivý jedlík 13 [i] 12:35 Vášnivý jedlík 14 [i] 13:05 Pokusní králíci 03 [i] 13:35 Pokusní králíci 04 [i] 14:05 Když se Země zatřese 04 [i] 15:00 Bonobové [i] 16:00 Za poklady s Ianem Grantem 01 [i] 16:30 Za poklady s Ianem Grantem 02 [i] 17:00 Znovuobjevitelé 29 [i] 17:30 Znovuobjevitelé 30 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 14 [i] 19:00 Bojovník Arman 03 [i] 19:30 Bojovník Arman 04 [i] 20:00 Proč je to tak? 28 [i] 21:00 Zelené nápady pro modrou planetu 19 [i] 21:35 Zelené nápady pro modrou planetu 20 [i] 22:10 Mars na obzoru 02 [i] 23:10 Pod dohledem kamer 02 [i] 00:15 Znovuobjevitelé 29 [i] 00:45 Znovuobjevitelé 30 [i] 01:15 Rolling Stones [i] 02:15 Hlasy džungle [i] 03:15 Dunaj [i] 03:50 Místa ve Středomoří 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 1 [i] 06:00 Od baru k baru 2 [i] 07:40 Filmy a filmové hvězdy 51 [i] 08:05 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 10:40 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 11:40 Santa má bráchu [i] 13:30 Edith Piaf [i] 15:50 27 šatů [i] 17:35 Othello [i] 19:35 Pád [i] 21:30 Na stojáka 64 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Propusť mě 7 [i] 22:55 Vstupní brána [i] 00:40 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 02:20 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street [i] 04:15 Zákony Brooklynu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Americká kratochvíle [i] 11:45 Wing Commander [i] 13:25 Cinema, Cinema, Cinema 52 [i] 13:50 Noëlle [i] 15:20 Na rybách [i] 16:55 Před kamerou 1 [i] 17:20 Chilská vesmírná odysea [i] 18:45 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 20:00 Pláž [i] 22:00 V údolí Elah [i] 00:00 Stav obležení [i] 01:55 Když se smůla lepí na paty [i] 03:20 Můj nový revolver [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Kostarika a její krokodýli zabijáci [i] 06:00 SOS živočišné říše 14 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 14 [i] 06:50 Zápisník lovce krokodýlů: Budoucí stopy [i] 07:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 19 [i] 08:10 Nejzábavnější zvířata na zemi 20 [i] 08:40 Záchrana australských zvířat: Vypuštění tuleního mláděte [i] 09:05 Veterinární policie Phoenix: Dům 60 koček [i] 09:55 Lovec krokodýlů: Hledání superkrokodýla [i] 10:50 SOS živočišné říše 6 [i] 11:15 Záchrana mazlíčků 14 [i] 11:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 19