Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
December 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:10 Superpes Krypto I. [i] 06:30 Ľadový medvedík [i] 07:45 Tainá 2: Dobrodružstvo pokračuje [i] 09:05 Ten chlapec je postrach 2 [i] 10:30 Snehulienka to má v paži [i] 12:20 Winnetou a miešanka Apanači [i] 13:55 Trhala fialky dynamitom [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Doktor Hollywood [i] 17:15 Rýchle Televízne noviny [i] 17:20 Nestanem sa tvojou ženou [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ľadovo ostrí [i] 21:30 Internátne zmätky 2 - Škola na mori [i] 23:10 Babenka rýchlo a lacno [i] 00:45 Únos vlaku [i] 02:20 Erotické fantázie [i] 03:45 Smrtiaci príliv [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Bernolákovo - 800 rokov [i] 06:00 Zvedavý George 11/30 [i] 06:25 Zvedavý George 12/30 [i] 06:45 David Copperfield [i] 08:25 Nekonečný príbeh 4/13 [i] 09:15 Oliver Twist 1/6 [i] 09:45 Oliver Twist 2/6 [i] 10:20 Princezná zlodejov [i] 11:50 Gróf Monte Christo [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:15 Diana - posledné dni princeznej 1/2 [i] 15:15 Honey [i] 16:50 Hore nohami [i] 18:20 Adam Šangala 1/3 [i] 19:15 Domáci majstri [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Manželstvo z rozumu [i] 21:50 Láska z taxíka [i] 23:35 Taká láska [i] 01:10 Uvoľnite sa, prosím [i] 01:55 Dokázané klamstvá [i] 03:20 Agatha Christie : Poirot [i] 04:15 Správy STV [i] 04:35 Góly body sekundy [i] 04:45 Diana - posledné dni princeznej 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vianočné čaro 3/6 [i] 08:25 Slnečný cirkus - Alegria [i] 10:05 Keď jubilant plače [i] 11:25 Putovanie s dinosaurami. Zem gigantov [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Zámok s olivovníkmi 4/13 [i] 13:20 Vianoce na Liptove [i] 13:55 Národný hriešnik 1/2 [i] 15:05 Obrázky z prírody [i] 15:50 Tempo [i] 16:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:35 Otokar Klein a jeho hostia 2009 [i] 18:00 Vianočné čaro 4/6 [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Zelené raje 10/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby II. [i] 20:55 Família [i] 21:25 Václav [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy STV [i] 00:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Nevera po slovensky [i] 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 Kleopatra 1/2 [i] 09:20 Pred svadbou nie! [i] 11:35 Smrteľný vírus [i] 13:10 Skutočný príbeh: V zajatí hlbín [i] 14:50 S. Seagal: Prepadnutie 2: Temné územie [i] 16:40 Slovácko sa nesúdi 1,2/12 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Sám doma 3 [i] 22:00 Profesionáli [i] 23:00 Mafstory [i] 00:00 Elitná jednotka [i] 01:45 Tigrie pazúry 3 [i] 03:15 Prirodzený talent [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Julie, rytierka de Maupin 1,2/2 [i] 08:15 Profesionáli IV. 13/13 [i] 09:00 Profesionáli V. 1/5 [i] 10:00 Starý III. 58 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 91 [i] 12:00 Vianočná výhra [i] 13:55 Panelák 194 [i] 14:35 Profesionáli IV. 13/13 [i] 15:35 Esmeralda 31,32 [i] 17:15 Láska nezomiera 7,8 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri IX. 8/8 [i] 22:00 Diagnóza: Vražda II. 14,15 [i] 23:50 Profesionáli V. 1/5 [i] 00:45 Starý III. 58 [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 10/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 6/16 [i] 07:55 Zoom 110/221 [i] 08:00 Wildfire 7/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 9/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 6/12 [i] 10:55 Zoom 110/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 10/22 [i] 12:00 Rodinné právo 8/23 [i] 13:00 Wildfire 7/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 9/22 [i] 15:00 Dr. House IV. 6/16 [i] 16:00 Třetí hlídka 11/22 [i] 17:00 Rodinné právo 9/23 [i] 17:55 Zoom 110/221 [i] 18:00 Wildfire 8/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 10/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 7/16 [i] 21:00 Ti druzí 4/13 [i] 22:00 Ti druzí 5/13 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VII. 11/14 [i] 23:55 Zoom 110/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 9/22 [i] 01:00 Rodinné právo 9/23 [i] 02:00 Ti druzí 4/13 [i] 02:45 Ti druzí 5/13 [i] 03:30 The Shield - Policejní odznak VII. 11/14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Pátá rychlost 3 [i] 05:30 Pátá rychlost 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 27 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 28 [i] 07:45 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 09:35 Jak se to dělá 8 [i] 10:00 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 10:30 Možné i nemožné 4 [i] 11:25 Miami Ink: Čas pohody a odpočinku [i] 12:20 Opravna vraků 8 [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 2 [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 29 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 30 [i] 15:30 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 16:25 Miami Ink: Zpět ke kořenům [i] 17:20 Možné i nemožné 5 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i] 20:05 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 21:55 Nutné k přežití: Aljaška [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 11 [i] 23:20 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 23:45 Opravna vraků 9 [i] 00:40 Americká rychlá kola: Hershey - část 2 [i] 01:40 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 02:40 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 11 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 William a Harry - život princů [i] 05:50 Francouzské postřehy [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 16/78 [i] 09:00 Bezdětná [i] 10:25 Soudce a drahokam [i] 11:00 Vánoční koledy [i] 11:05 Planeta Země 8/11 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Návraty do dětství [i] 13:55 McLeodovy dcery III 22/30 [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI 8/22 [i] 15:25 Simpsonovi XX 16/21 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:10 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Jeseter malý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 18 [i] 21:00 Na cestě po Réunionu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Taková normální královská rodinka [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Politické spektrum [i] 00:30 McLeodovy dcery III 22/30 [i] 01:15 Poklady světa [i] 01:30 Události v regionech [i] 01:55 Události v regionech Brno 02:20 Události v regionech Ostrava [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Písně domova [i] 03:50 Felixír [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Skoro jasno [i] 05:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 56/72 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Divy České republiky [i] 10:25 Svatováclavská jízda 2009 [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:05 Angličtina pro nejmenší 4/40 [i] 12:15 Lov [i] 12:35 Já malý přicházím koledovat [i] 12:50 Vánoční příběh [i] 13:50 Oheň, voda a lstivé úskoky [i] 15:20 Když čerti nosí štěstí [i] 16:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:55 Stůl pro pět [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Slavné klavírní přídavky [i] 20:00 Špinavé zlato [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:00 Třeboňská nocturna [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:45 Knižní svět [i] 01:00 Báječná léta bez opony [i] 01:15 Osudové okamžiky [i] 01:30 Československý filmový týdeník 761/2379 [i] 01:40 Jiří z Poděbrad [i] 02:20 Poselstvo krále Jiříka [i] 02:40 Diskuse [i] 03:40 Evropské hudební kořeny [i] 04:40 Diagnóza [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Lov obřího krokodýla [i] 07:00 Scooby Doo: Aloha, Scooby Doo [i] 08:15 Merlinův učeň 1/2 [i] 09:45 Andělé [i] 11:35 Eva tropí hlouposti [i] 13:05 Ledové ostří 2 [i] 14:50 Četník se žení [i] 16:20 D´Artagnanova dcera [i] 18:35 Ulice 1561, 1562 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Taxi 3 [i] 21:30 Mentalista 5 [i] 22:15 Škola svádění [i] 23:55 Bujné fantazie 18 [i] 00:25 Bujné fantazie 19 [i] 00:55 Novashopping 01:15 Štvanci 4 [i] 02:00 Áčko [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř I 12 [i] 06:45 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 32 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Král a pták [i] 08:50 Čaj s Mussolinim [i] 10:55 Hádej, kdo jsem! [i] 12:10 Jack Frost [i] 14:00 Spas nás před Evou [i] 15:50 Trable prcka Binka [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 20 [i] 20:00 Zamilovaný profesor [i] 21:50 Nový svět [i] 00:15 Agatha [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Výklad snů 04:40 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Strieborné zvončeky [i] 07:20 Osudové stretnutie 85/90 [i] 08:10 Keď budeš moja 49-50/238 [i] 10:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 85/160 [i] 11:45 Viktória 85/171 [i] 12:30 Ako dvoriť Alex 6/12 [i] 12:50 Ulica III. 85/259 [i] 13:40 Rebeli I. 119/215 [i] 14:25 Júlia - Cesty za šťastím 84/351 [i] 15:35 Ako dvoriť Alex 6/12 [i] 15:55 Macocha 86/120 [i] 16:45 Keď budeš moja 51-52/238 [i] 18:25 Ulica III. 86/259 [i] 19:00 Rebeli I. 120/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 86/160 [i] 21:40 Júlia - Cesty za šťastím 85/351 [i] 22:25 Viktória 86/171 [i] 23:10 Rodina na úteku [i] 00:40 Osudové stretnutie 86/90 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 86/259 [i] 02:30 Macocha 86/120 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:55 112 [i] 04:25 Láska na Aljaške [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Nebezpečná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Seržant Pepper [i] 13:45 Hlavní zprávy [i] 15:30 Flanderský pes [i] 17:10 Skutečný Howard Spitz [i] 18:55 V moci snů [i] 20:40 Iluzionista [i] 22:35 Zelené peklo [i] 00:20 Jack Frost 2.: Pomsta-zmutovaného vraždícího sněhuláka [i] 02:00 Šikana [i] 03:55 Maurice [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:10 Zimní sporty [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:15 Watts [i] 11:25 Tenis [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:15 Zimní sporty [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Biatlon [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:35 Zimní sporty [i] 20:45 Pro wrestling [i] 21:15 Pro wrestling [i] 22:15 Bojové sporty [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 8 [i] 06:00 Dotek anděla III 9 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 30 [i] 08:00 Slečna Marplová: Ohlášená vražda [i] 10:00 Santa se žení [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 31 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 11 [i] 14:00 Anděl v rodině [i] 16:00 Vánoční koleda [i] 18:00 Námořní hlídka II 4 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 11 [i] 20:00 Ochránce I 12 [i] 21:00 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu [i] 23:00 Cesta za Vánocemi [i] 01:00 Santa hledá ženu [i] 03:00 Vždyť je tak mladá [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 32 [i] 06:00 Za sportem kolem světa 01 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 13 [i] 08:00 Jamie vaří doma 23 [i] 08:30 Jamie vaří doma 24 [i] 09:00 Jamieho vepřové hody [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 24 [i] 10:35 Na úvěr 24 [i] 11:05 Od podlahy s Debbie Travisovou 15 [i] 12:05 Vášnivý jedlík 11 [i] 12:35 Vášnivý jedlík 12 [i] 13:05 Pokusní králíci 01 [i] 13:35 Pokusní králíci 02 [i] 14:05 Když se Země zatřese 03 [i] 15:00 Sancho [i] 16:00 Káva: Lék na únavu [i] 17:00 Znovuobjevitelé 27 [i] 17:30 Znovuobjevitelé 28 [i] 18:00 Zvířecí rekordmani 13 [i] 19:00 Bojovník Arman 01 [i] 19:30 Bojovník Arman 02 [i] 20:00 Proč je to tak? 25 [i] 21:00 Zelené nápady pro modrou planetu 17 [i] 21:30 Zelené nápady pro modrou planetu 18 [i] 22:00 Mars na obzoru 01 [i] 23:00 Pod dohledem kamer 01 [i] 00:05 Znovuobjevitelé 27 [i] 00:35 Znovuobjevitelé 28 [i] 01:05 On the Spot 01 [i] 02:05 On the Spot 02 – Reportéři [i] 03:05 Dunaj [i] 03:45 Místa ve Středomoří 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Společné Vánoce [i] 07:55 Michael Douglas: Pocta za celoživotní dílo [i] 09:20 Pokojský [i] 10:45 Once [i] 12:10 Noční můra od vedle [i] 13:40 Od baru k baru 2 [i] 15:25 Stará známost [i] 17:20 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 20:00 Zlatý kompas [i] 21:55 Lord Longford [i] 23:25 Na stojáka 67 [i] 23:55 Výchovný tábor [i] 01:35 Odvlečen [i] 03:35 Zlatý kompas [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 52 [i] 10:00 Paříži, miluji Tě [i] 12:00 Navěky silný [i] 13:50 Cinema, Cinema, Cinema 52 [i] 14:20 Propast [i] 16:40 Roh hojnosti [i] 18:20 S mafií v patách [i] 20:00 Mé druhé já [i] 22:00 Cesta bojovníka [i] 23:35 Moderní láska [i] 01:20 Gone Baby Gone [i] 03:10 Zajíček [i] 04:50 Před kamerou 1 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Tváří v tvář lednímu medvědovi [i] 06:00 SOS živočišné říše 13 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 13 [i] 06:50 Zápisník lovce krokodýlů: Hvězdy a kanadské žertíky 1 [i] 07:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 17 [i] 08:10 Nejzábavnější zvířata na zemi 18 [i] 08:40 Záchrana australských zvířat: Záchrana krokodýla