Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Žabiakove dobrodružstvá [i] 07:45 Princezná na hrášku [i] 09:00 SHREKove prvé Vianoce [i] 09:20 Nekonečný príbeh [i] 10:55 Shrek Tretí [i] 12:25 Oheň a ľad: Súboj drakov [i] 13:55 Charlie a továreň na čokoládu [i] 15:50 Ten chlapec je postrach 2 [i] 17:25 Ako dostať otecka do polepšovne [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Snehulienka to má v paži [i] 21:55 Internátne zmätky [i] 23:30 Prekliatie [i] 01:05 Rocky [i] 03:00 Havraní jastrab [i] 04:30 Lyžiarska hliadka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Domáci majstri [i] 05:50 Pocoyo II. 47/52 [i] 05:55 Zvedavý George 9/30 [i] 06:20 Zvedavý George 10/30 [i] 06:45 Malí Einsteini 23/28 [i] 07:05 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 23/39 [i] 07:30 Rýchla rota Chipa a Dala 6/51 [i] 07:55 Nekonečný príbeh 3/13 [i] 08:45 MINI TALENT SHOW [i] 10:25 Tajomný ostrov 2/2 [i] 11:55 Pošta pre teba [i] 13:00 Princezná zlodejov [i] 14:25 Gróf Monte Christo [i] 16:10 Búrlivé výšiny [i] 18:10 Sváko Ragan 3/3 [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pretty woman [i] 22:15 Johnny English [i] 23:45 Doblba [i] 01:35 Tajomný ostrov 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Kino na Dvojke [i] 06:35 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Môj dom - môj hrad [i] 08:25 Vianočné čaro 2/6 [i] 08:55 Harmonia pastoralis [i] 09:25 Slnečný cirkus - Quidam [i] 11:00 Kapura [i] 11:45 Večera [i] 13:00 Prechádzky s dinosaurami 6/6 [i] 13:30 Rieka Orava [i] 14:00 Sen a skutočnosť [i] 14:25 Slovenský raj [i] 14:50 Slnečný cirkus - Alegria [i] 16:25 Ženský zákon [i] 17:50 Vianočné čaro 3/6 [i] 18:10 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Stromček prianí [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Chvíľka poézie [i] 20:10 Na návšteve v divadle [i] 22:35 Komorný spevák [i] 23:30 Marián Varga a Moyzesovo kvarteto [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Náhodné stretnutie [i] 08:00 Horúce strely 2 [i] 09:40 S. Seagal: Profesionál [i] 11:20 Gróf Monte Cristo [i] 13:40 S. Seagal: Prepadnutie 2: Temné územie [i] 15:25 Operácia Boeing 747 [i] 17:10 Prci, prci, prcičky: Nahá míľa [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 60 sekúnd [i] 22:10 Návrat do Cold Mountain [i] 01:00 Náhodné stretnutie [i] 03:20 Moja sestra je vlkolak 3 [i] 04:50 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:35 Air America 26/26 [i] 07:20 V uliciach San Francisca 68,69 [i] 09:00 Julie Lescautová II. 10 [i] 10:40 Zorro 22,23 [i] 11:25 Vianočná výhra [i] 13:30 Julie Lescautová II. 11 [i] 15:10 V uliciach San Francisca 68, 69 [i] 17:00 Miliónový chrobák [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 PREMIÉRA: Julie, rytierka de Maupin 1,2/2 [i] 23:30 Miliónový chrobák [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 9/31 [i] 07:00 Rodinné právo 1/23 [i] 08:00 Rodinné právo 2/23 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 9/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 10/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 14/20 [i] 12:00 Umíte tančit? III. 13/34 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 14/34 [i] 14:00 Umíte tančit? III. 15/34 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 16/34 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 18:00 Těžko splnitelné sliby [i] 20:00 Joan z Arkádie 8/23 [i] 21:00 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 23:05 Pacovo mužstvo IV. 12/23 [i] 01:00 Joan z Arkádie 8/23 [i] 01:55 Spider-Man II [i] 04:10 Hvězdná brána: Atlantida V. 13/20 [i] 04:55 Hvězdná brána: Atlantida V. 14/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Challenger kabriolet [i] 06:00 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 06:25 Jak se to dělá 5 [i] 06:50 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 07:15 Možné i nemožné 9 [i] 08:10 Riziková laboratoř: Ohnivzdorný dům [i] 09:05 Očitá svědectví 5 [i] 09:35 Očitá svědectví 6 [i] 10:00 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 10:55 Závod do Dakaru 5 [i] 11:50 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 12:45 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 13:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 14:35 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 15:30 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 16:25 Nutné k přežití: Texas [i] 17:20 Na plný plyn: MV Augusta [i] 18:15 Americký chopper 14 [i] 19:10 Tuning 2008: Challenger kabriolet [i] 20:05 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 21:00 Můj šokující příběh: Elektrický muž [i] 21:55 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě: Neapol [i] 22:50 Z ráje do pekla 4 [i] 23:45 Války gangů 1 [i] 00:40 Hry s časem: Špína, hnus a bakterie [i] 01:40 Riziková laboratoř: Ohnivzdorný dům [i] 02:40 Extrémní stroje 5 [i] 03:40 Jak se to dělá 6 [i] 04:05 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Songdo - velkoměsto budoucnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Svatou dobu již tu máme [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Pohádky z květináče 13/13 [i] 06:35 Kodýtkova detektivní kancelář 13/13 [i] 06:45 Kuňky z žabí tůňky 13/13 [i] 06:50 Ferda II 9/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náhrdelník 11/12 [i] 11:50 Vánoční koledy [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 William a Harry - život princů [i] 13:00 To vánoční šturmování aneb Pokoj lidem dobré vůle [i] 14:00 Vánoční koledy [i] 14:10 Film o filmu Kdopak by se vlka bál [i] 14:30 Bezdětná [i] 16:00 Retro [i] 16:30 Rajské zahrady 13/13 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo teologa Daniela Hermana [i] 17:15 Horákovi 13/26 [i] 18:10 Škola pro život 13/13 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Silvestr [i] 21:25 Muž naruby [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 Semafor atd. 8/8 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Medvědí srdce [i] 02:10 Na cestě po severu Černé Hory [i] 02:35 Adventní koncert [i] 03:35 Mistr [i] 04:30 Vyjdi z korábu... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Postřehy odjinud [i] 05:50 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:15 Putování po svaté zemi [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 761/2379 [i] 08:45 Ten vánoční čas [i] 09:00 Svatý Vojtěch - první český [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:15 Otmar Oliva [i] 10:45 Po hladině: Štědrost [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Oběť druidů [i] 12:00 J. Sternwald: Rok na vsi [i] 12:50 J. B. Foerster: Eva - zkratka opery [i] 14:05 Notes [i] 14:50 Semafor atd. 8/8 [i] 15:50 Klára a František 2/2 [i] 17:35 Cesty víry [i] 17:55 Křesťanský magazín [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Malá vánoční hvězda [i] 19:35 Simpsonovi XX 16/21 [i] 20:00 Jiří z Poděbrad [i] 20:40 Poselstvo krále Jiříka [i] 20:55 Diskuse [i] 22:00 Na plovárně s Amosem Ozem [i] 22:25 Sólokapr [i] 23:55 Mike Stern Band: Live [i] 00:50 Čétéčko [i] 01:05 Trapasy [i] 02:20 Sportovec roku 2009 [i] 04:00 Rajské zahrady 13/13 [i] 04:20 Krásný ztráty [i] 04:45 Počesku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Záhady přírody [i] 06:30 Dobrodružství Zacha a Annie [i] 07:20 3-2-1 Tučňáci! 15, 16 [i] 08:05 Senzační Spiderman 9 [i] 08:30 Batman vítězí II 6 [i] 08:50 Spongebob v kalhotách 52 [i] 09:20 Jak jíst smažené žížaly [i] 10:45 Malí rošťáci [i] 12:15 Vánoční prázdniny [i] 13:55 Ledové ostří [i] 15:40 Četník v New Yorku [i] 17:25 Shrek [i] 19:00 Hospoda 26 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 S tebou mě baví svět [i] 21:30 Mizerové 2 [i] 00:00 Námořní policie [i] 01:40 Novashopping 02:05 Skopičiny [i] 02:55 VIP na cestách [i] 03:45 Áčko [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Země dinosaurů 8 [i] 06:35 Pokémon: Diamant a perla 8 [i] 06:55 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 31 [i] 07:20 Chůva k pohledání V 18 [i] 07:50 Hitlerovi bodyguardi 7 [i] 08:45 Svět 2009 [i] 09:25 Sextánka [i] 11:00 Partie [i] 11:55 V zákulisí se Super drbnou [i] 12:20 Čarodějnice [i] 14:00 Roztomilý člověk [i] 15:35 Karlík a továrna na čokoládu [i] 17:40 Pekařův císař [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 19 [i] 20:00 Harry Potter a vězeň z Azkabanu [i] 22:30 Ned Kelly [i] 00:30 Ve svatební den [i] 02:20 Volejte Věštce 04:00 Dvojí nasazení 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Na Vianoce DOMA [i] 07:50 Keď budeš moja 47-48/238 [i] 09:25 Muži na stromoch II. 2/14 [i] 10:10 Slávici na ulici [i] 11:05 Chuťovky [i] 12:25 Rebeli I. 118/215 [i] 13:10 Prípady Alice Neversovej I. 5/8 [i] 14:50 Columbo V. 3/6 [i] 16:30 Keď budeš moja 49-50/238 [i] 18:10 Muži na stromoch II. 2/14 [i] 19:00 Rebeli I. 119/215 [i] 20:00 Michael [i] 21:50 Strieborné zvončeky [i] 23:30 Osem dní života [i] 01:05 Michael [i] 02:50 Columbo V. 3/6 [i] 04:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Poslední plavky [i] 07:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Říše hraček [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Klára a já [i] 13:35 Nebezpečná pravda [i] 15:10 Fantom opery [i] 17:35 Stíny mrtvých [i] 19:30 Slavíci v kleci [i] 21:10 Ester to rozčísne [i] 22:55 Hrdinové války [i] 01:00 Obchodník se smrtí [i] 03:00 Druhá míza [i] 04:55 Ester to rozčísne [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 14:45 Zimní sporty [i] 15:00 Biatlon [i] 15:30 Biatlon [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:55 Zimní sporty [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:45 Zimní sporty [i] 21:00 Bojové sporty [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Soudkyně Amy VI 10 [i] 06:00 Dotek anděla III 8 [i] 07:00 Život v divočině 3 [i] 08:00 Život v buši III 4 [i] 09:00 Námořní hlídka II 8 [i] 10:00 Slečna Marplová: Vražda na faře [i] 12:00 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu [i] 14:00 Slečna Marplová: Ohlášená vražda [i] 16:00 Slečna Marplová: Není kouře bez ohýnku [i] 18:00 Ochránce I 10 [i] 19:00 Ochránce I 11 [i] 20:00 Cesta za Vánocemi [i] 22:00 Médium V 17 [i] 23:00 Médium V 18 [i] 00:00 Námořní hlídka II 1 [i] 01:00 Námořní hlídka II 2 [i] 02:00 Námořní hlídka II 3 [i] 03:00 Život v divočině 3 [i] 04:00 Život v buši III 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zhýčkaní 01 [i] 05:30 Zhýčkaní 02 [i] 06:00 Meze poznání [i] 07:05 O2 [i] 08:10 Jak přežít Everest 01 [i] 09:10 Pohlednice z chalupy 03 [i] 09:40 Pohlednice z chalupy 04 [i] 10:10 Prostřeno pod širým nebem Španělska 03 [i] 11:10 Impéria 16 [i] 12:25 Jamieho Amerika 02 [i] 13:30 Skryté možnosti 77 [i] 14:00 Skryté možnosti 78 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 32 [i] 15:30 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 07 [i] 16:10 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 08 [i] 16:45 Mistři švindlu 16 [i] 17:20 Mistři švindlu 35 [i] 18:00 Mistři švindlu 36 [i] 18:40 Zhýčkaní 03 [i] 19:10 Zhýčkaní 04 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 25 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 26 [i] 20:50 400 let dalekohledu [i] 21:55 Impéria 17 [i] 23:00 Kuchař v první linii 03 [i] 23:55 Boj o život 03 [i] 00:55 Nebezpečné planetky [i] 02:00 Geologická pouť 02 [i] 02:55 Jak přežít Everest 01 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Moondance Alexander [i] 07:35 Simpsonovi ve filmu [i] 09:05 Chvilkové zatmění [i] 10:35 Děti noci [i] 12:00 Jarní prázdniny [i] 13:25 Společné Vánoce [i] 15:25 Saddám: Vzestup a pád 4 [i] 16:25 Once [i] 17:50 Světlušky v zahradě [i] 19:30 Před kamerou 1 [i] 20:00 Temný rytíř [i] 22:30 Poloprofesionál [i] 00:05 True Blood - Pravá krev II. : Srdce z kamene 6 [i] 00:55 Synecdoche, New York [i] 02:55 Vetřelci vs Predátor 2 [i] 04:35 Houbičky [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:15 Nevěstinec: Muzikál [i] 06:00 Nikdo není sám [i] 07:45 Rolling Stones [i] 09:45 Haló, tady Shirlee [i] 11:10 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 13:00 Řeč nepřítele [i] 14:45 Král idiotů [i] 16:20 Let 93 [i] 17:45 Bernard a Doris [i] 19:25 Hrdinové a zbabělci [i] 20:55 Generation Kill : Bomba v zahradě 7 [i] 22:00 Zápisky o skandálu [i] 23:30 Real Sex 9 [i] 00:15 Velká láska III. : Pouť 6 [i] 01:10 Velká láska III. : Bojuj nebo uteč 7 [i] 02:05 Velká láska III. : Na hraně 8 [i] 02:55 Velká láska III. : Temnota 9 [i] 03:50 Velká láska III. : Svátost 10