Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Uletení Loonatici II. [i] 06:20 Toy Story 2 [i] 07:50 Krásna Varvara [i] 09:10 Veselé Vianoce, Mr. Bean! [i] 09:40 Rozhodujúci úder Jackieho Chana [i] 10:55 Mrázik [i] 12:25 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 15:50 SHREKove prvé Vianoce [i] 16:15 Ten chlapec je postrach [i] 17:35 Ako vytrhnúť veľrybe stoličku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Shrek Tretí [i] 21:30 Taxi 4 [i] 23:00 Prepadnutie v 13. okrsku [i] 00:50 Ľadová smrť [i] 02:25 Jablko sváru [i] 04:35 Taxi 4 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Zimné sníčky [i] 05:25 Pocoyo II. 46/52 [i] 05:30 Zvedavý George 7/30 [i] 05:55 Zvedavý George 8/30 [i] 06:20 Malí Einsteini 22/28 [i] 06:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 22/39 [i] 07:05 Rýchla rota Chipa a Dala 5/51 [i] 07:35 Nekonečný príbeh 2/13 [i] 08:20 Páni zo semafora [i] 08:35 Skutočný príbeh: Z lásky k dieťaťu [i] 10:05 Tajomný ostrov 1/2 [i] 11:30 Úsmev ako dar [i] 13:05 Z pekla šťastie II [i] 14:50 Beethoven 2 [i] 16:20 Jana Eyrová 3/4 [i] 17:10 Jana Eyrová 4/4 [i] 18:10 Sváko Ragan 2/3 [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Kaviareň Slávia [i] 22:05 Skutočný príbeh: Pol tucta detí [i] 23:30 Skutočný príbeh: Veď ma ďalej, cesta moja [i] 01:00 Tajomný ostrov 1/2 [i] 02:25 Skutočný príbeh: Pol tucta detí [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Skutočný príbeh: Veď ma ďalej, cesta moja [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vianočné čaro 1/6 [i] 08:25 Televíkend [i] 08:50 Poklady Slovenska [i] 09:05 Keď báčik z Chochoľova umrie [i] 10:00 Služby Božie Reformovanej kresťanskej cirkvi na sviatok sv.Štefana [i] 11:30 Prechádzky s dinosaurami 5/6 [i] 12:00 Keď sa Kristus narodil [i] 12:25 Dobrá novina [i] 12:55 Kapura [i] 13:35 A v tom kraji boli pastieri [i] 14:05 Slnečný cirkus - Quidam [i] 15:35 Betlehemské mystérium [i] 16:05 Dnes večer hrám ja [i] 17:40 Vianočné čaro 2/6 [i] 18:09 Autoportréty [i] 18:10 Večerníček [i] 18:25 Mosty Gesharim 2009 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Sviatočná chvíľka poézie [i] 20:05 Pozvánka do divadla [i] 22:25 Európski knihári [i] 22:55 Kino na Dvojke [i] 00:15 Vianočný koncert z Ludrovej [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Horúce strely [i] 07:45 Bezsenné noci v Seattli [i] 09:45 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 11:35 Rýchlejší ako smrť [i] 13:30 Horúce strely 2 [i] 15:00 Poslušne hlásim [i] 16:45 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 PREMIÉRA: Prci, prci, prcičky: Nahá míľa [i] 21:50 S. Seagal: Profesionál [i] 23:30 Operácia Boeing 747 [i] 01:15 Hranice šialenstva [i] 02:55 Moja sestra je vlkolak 2 [i] 04:25 Bez stopy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ženy z Windsoru [i] 08:00 Panna a netvor [i] 09:40 Medená veža [i] 11:10 Vtáci [i] 13:25 Vášeň, ktorá zabíja [i] 15:20 Robinsonov ostrov 1,2/2 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Julie Lescautová II. 10,11 [i] 23:10 Vtáci [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 8/31 [i] 07:00 Eli Stone II. 13/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 13/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 7/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 8/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 13/20 [i] 12:00 Umíte tančit? III. 9/34 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 10/34 [i] 14:00 Umíte tančit? III. 11/34 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 12/34 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba 9/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 18:00 Krotitelé duchů II. [i] 20:00 Joan z Arkádie 7/23 [i] 21:00 Na dotek [i] 23:05 Spider-Man II [i] 01:30 Unesený 10/13 [i] 02:25 Unesený 11/13 [i] 03:10 Na dotek [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Hershey - část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 06:25 Závod do Dakaru 5 [i] 07:15 Tuning 2008: Nejbáječnější dodávka pro restaurace Taco [i] 08:10 Miami Ink: Yojiho velký krok vpřed [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 10:00 Nutné k přežití: Mexiko [i] 10:55 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 11:50 Extrémní stroje 5 [i] 12:45 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Songdo - velkoměsto budoucnosti [i] 13:40 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 14:35 Možné i nemožné 1 [i] 15:30 Riziková laboratoř: Ohnivzdorný dům [i] 16:25 Jak se to dělá 4 [i] 16:55 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Songdo - velkoměsto budoucnosti [i] 18:15 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 19:10 Extrémní stroje 5 [i] 20:05 Americký chopper 14 [i] 21:00 Tuning 2008: Challenger kabriolet [i] 21:55 Pátá rychlost 3 [i] 22:25 Pátá rychlost 4 [i] 22:50 Nutné k přežití: Texas [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 00:40 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě: Kapské město [i] 01:40 Očitá svědectví 5 [i] 02:10 Očitá svědectví 6 [i] 02:40 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 03:40 Očitá svědectví 6 [i] 04:05 Pátá rychlost 3 [i] 04:35 Pátá rychlost 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Český Betlém [i] 05:30 Vánoce s Mladou muzikou [i] 06:00 O Budulínkovi [i] 06:10 Kočičí povídání 3/3 [i] 06:20 Sezame, pojď si hrát 15/78 [i] 06:45 Garfield a přátelé II 5/26 [i] 07:10 Biblická pátrání [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Zimní víla [i] 10:35 Sluníčko na houpačce [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Spirituál kvintet U svatého [i] 13:00 O království z nudlí a štěstí bez konce [i] 14:00 Vánoční koledy [i] 14:05 Čepice [i] 14:30 Vánoční přání Richieho Riche [i] 15:50 Love Story [i] 17:30 Obušku, z pytle ven! [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trapasy [i] 21:25 Pretty Woman [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Čtyři hvězdičky [i] 01:05 Teď už dobrý [i] 02:40 Pošta pro tebe - speciál [i] 03:30 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:10 Folklorní magazín [i] 04:30 Návraty do dětství [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 To neznáte Hadimršku [i] 06:30 Správy STV 07:00 Praha, město věží [i] 07:15 Poutní místa [i] 07:35 Kalendář [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Jiří Hubač: Nezralé maliny [i] 10:00 Folklorní magazín [i] 10:25 Hledání ztraceného času 3 [i] 10:45 Jak se dělají Vánoce [i] 11:30 Po stopách Makabejských [i] 12:00 Netopýr [i] 14:25 Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem 2009 [i] 15:15 Toulky za uměním 7/7 [i] 15:30 Poutní místa [i] 15:50 Klára a František 1/2 [i] 17:30 Legenda o Vánocích [i] 18:50 Počesku [i] 19:00 Česká vánoční muzika [i] 19:30 Betlémská hvězda [i] 20:00 Podepsáno srdcem [i] 21:30 Mistr [i] 22:25 BBC Proms 2009 [i] 01:10 Veselé vánoční hody 2009 [i] 02:05 Slyšte nyní, láskyplní [i] 02:35 Čepice [i] 02:55 Než skončí písnička [i] 03:30 Narodil se Kristus Pán [i] 03:55 Vracaja sa dom od Betléma [i] 04:20 Čajkovskij Gala [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Záhady přírody [i] 06:35 Senzační Spiderman 8 [i] 07:00 Batman vítězí II 5 [i] 07:20 Tom a Jerry 13 [i] 07:45 Spongebob v kalhotách 51 [i] 08:10 Tichá noc [i] 09:05 Kačenka a zase ta strašidla [i] 10:35 Šest medvědů s Cibulkou [i] 12:05 Zachraňte Willyho 3 [i] 13:30 Třetí princ [i] 15:00 Polepšovna mazlíčků [i] 15:30 Četník ze St. Tropez [i] 17:10 Příběh rytíře [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Už tam jsme? [i] 21:45 Poslední zůstává [i] 23:25 8 MM 2 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Výjimečné ženy [i] 03:10 Na mušce [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Autosalon [i] 06:10 Země dinosaurů 7 [i] 06:35 Pokémon: Diamant a perla 7 [i] 07:00 Šarlotina pavučinka 2: Velké dobrodružství Wilbura [i] 08:25 Chůva k pohledání V 17 [i] 08:55 Autosalon [i] 09:45 Tři muži ve sněhu [i] 11:30 Beethoven 2 [i] 13:05 Hádej, kdo jsem! [i] 14:15 Anděl na horách [i] 15:45 Líbánky [i] 17:25 Císařův pekař [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 18 [i] 20:00 Píseň pro nevěstu [i] 21:50 Šerifové [i] 00:10 Vzkříšení [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Dvojí nasazení 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 112 [i] 06:25 Na sviatky DOMA [i] 07:55 Keď budeš moja 45-46/238 [i] 09:30 Muži na stromoch II. 1/14 [i] 10:20 Slávici na ulici [i] 11:25 Chuťovky [i] 12:40 Rebeli I. 117/215 [i] 13:30 Prípady Alice Neversovej I. 4/8 [i] 15:15 Columbo V. 2/6 [i] 16:30 Keď budeš moja 47-48/238 [i] 18:10 Muži na stromoch II. 1/14 [i] 19:00 Rebeli I. 118/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Nebo nad Cornwallom [i] 21:40 Na Vianoce DOMA [i] 23:10 Vražedná náklonnosť [i] 00:55 Columbo V. 2/6 [i] 02:10 Lampáreň [i] 03:20 112 [i] 04:45 Rosamunde Pilcherová: Nebo nad Cornwallom [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Zeptejte se Cindy [i] 06:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Impyho zázračný ostrov [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hlavní zprávy [i] 13:50 Horká čokoláda [i] 15:25 Říše hraček [i] 17:05 Líbí se mi, co děláš [i] 18:55 Dálnice 60 [i] 20:55 Poslední plavky [i] 22:30 Bílá vrána [i] 00:10 Rudý Baron [i] 02:15 Advokát chudých [i] 04:00 Naučím tě zabíjet [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Atletika [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Pro wrestling [i] 01:00 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 7 [i] 06:00 Slečna Marplová: Není kouře bez ohýnku [i] 08:00 Slečna Marplová: Mrtvola v knihovně [i] 10:00 Anna Karenina 1/2 [i] 12:00 Anna Karenina 2/2 [i] 14:00 Příběh Audrey Hepburnové 1/2 [i] 16:00 Příběh Audrey Hepburnové 2/2 [i] 18:00 Vánoční koleda [i] 20:00 Cesta za Vánocemi [i] 22:00 Rozpolceni 1/3 [i] 23:00 Rozpolceni 2/3 [i] 00:00 Rozpolceni 3/3 [i] 01:00 Santa se žení [i] 03:00 Soudkyně Amy VI 8 [i] 04:00 Soudkyně Amy VI 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pravá tvář Santa Klause [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Norsko [i] 07:15 Za sportem kolem světa 03 [i] 08:10 Za sportem kolem světa 04 [i] 09:05 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 10:10 Ve stínu dinosaurů 02 [i] 11:15 Co nám prospívá [i] 12:20 Jamieho Amerika 01 [i] 13:25 Skryté možnosti 75 [i] 14:00 Skryté možnosti 76 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 31 [i] 15:30 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 05 [i] 16:10 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 06 [i] 16:45 Mistři švindlu 15 [i] 17:20 Mistři švindlu 33 [i] 18:00 Mistři švindlu 34 [i] 18:40 Zhýčkaní 01 [i] 19:10 Zhýčkaní 02 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 23 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 24 [i] 20:50 Nebezpečné planetky [i] 21:55 Úsvit lidstva 02 [i] 23:00 Kuchař v první linii 02 [i] 23:55 Boj o život 02 [i] 00:55 Zima očima vědy [i] 01:55 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 02:55 Ve stínu dinosaurů 02 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Já a moje příšera [i] 07:55 Vesmírní opičáci [i] 09:15 Před kamerou 52 [i] 09:45 Ca$h [i] 11:25 Láska za časů cholery [i] 13:45 Manuel a Manuela [i] 15:20 Saddám: Vzestup a pád 3 [i] 16:20 2 blbouni v Paříži [i] 18:00 3:10 Vlak do Yumy [i] 20:00 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám [i] 21:50 Já, legenda [i] 23:30 Rezident Evil: Zánik [i] 01:00 Sex 100+1 [i] 02:55 Ten Největší [i] 04:40 Poslední cesta [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:00 Hung - Na velikosti záleží : To je Amerika 9 [i] 05:30 Hung - Na velikosti záleží : Péro a sen 10 [i] 06:00 Tečka.com [i] 07:40 Roztleskávač [i] 09:15 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 10:25 Král Guillaume [i] 11:50 Jako Mike 2 [i] 13:25 Anna a král [i] 15:50 Revoluce paní Ratcliffové [i] 17:30 Angel [i] 19:25 Křižovatka smrti 3 [i] 20:55 Generation Kill : Buďte v klidu 6 [i] 22:00 Invaze [i] 23:40 Nevěstinec: Muzikál [i] 00:25 Velká láska III. : Sousedská párty 1 [i] 01:25 Velká láska III. : Impérium 2 [i] 02:25 Velká láska III. : Královna plesu 3 [i] 03:25 Velká láska III. : U soudu 4 [i] 04:20 Velká láska III. : V dobrém i zlém 5 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Medúza zabiják [i] 06:00 SOS živočišné říše 16 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 65 [i] 06:50 Lovec krokodýlů: Oni zabírají krokodýly, že? [i] 07:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 29 [i] 08:10 Nejzábavnější zvířata na zemi 30 [i] 08:40 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Obtížná diagnóza [i]