Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Yogiho prvé Vianoce [i] 07:30 Zlaté parohy [i] 08:40 Vianočný príbeh [i] 10:15 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 10:35 Sám doma: Stratení na letisku [i] 12:00 Honza málem králem [i] 13:30 Šarlotina pavučinka [i] 15:05 Bol raz jeden kráľ... [i] 16:45 Hviezdny prach [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Mrázik [i] 21:25 S tebou ma baví svet [i] 22:55 Rozhodujúci úder Jackieho Chana [i] 00:20 Street Fighter: Posledný boj [i] 01:55 Podozrenie [i] 03:55 Lyžiarska škola 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Príbeh Vianoc [i] 06:45 Atlantída-stratená ríša [i] 08:20 Nekonečný príbeh 1/13 [i] 09:05 Vianočný zázrak [i] 10:35 Vianočná koleda [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:40 Adoremus [i] 12:55 Z pekla šťastie [i] 14:50 Beethoven 1 [i] 16:20 Jana Eyrová 1/4 [i] 17:15 Jana Eyrová 2/4 [i] 18:10 Sváko Ragan 1/3 [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW - finále [i] 22:00 Skutočný príbeh: Z lásky k dieťaťu [i] 23:30 Boží plán [i] 01:00 Správy STV [i] 01:20 Góly body sekundy [i] 01:25 Vianočná koleda [i] 02:40 Boží plán [i] 04:05 Agatha Christie : Poirot [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Marilyn vs. Marilyn [i] 07:05 Správy STV [i] 07:15 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Vianočné zvyky v Pohorelej [i] 08:05 Vianoce 1999 v Európe [i] 08:45 Dobrodružstvo pri obžinkoch [i] 10:00 Slávnostné služby Božie na 1. sviatok vianočný [i] 11:40 Slávenie príchodu Spasiteľa [i] 12:05 Boli v tom kraji pastieri [i] 12:30 Prechádzky s dinosaurami 4/6 [i] 13:00 Živá panoráma [i] 13:30 Dobrá novina, šťastná hodina [i] 13:55 Evanjelium podľa Matúša 4/4 [i] 15:05 Klenotnica [i] 15:45 Prefíkaná vdova [i] 17:15 Betlehemské mystérium [i] 17:40 Vianočné čaro 1/6 [i] 18:05 Večerníček [i] 18:10 Ladislav Chudík [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:55 Sviatočné slovo [i] 20:00 Chvíľka poézie [i] 20:10 Evanjelium o Márii [i] 21:55 Anjeli strážni [i] 22:20 Európski knihári [i] 23:00 Vianočný koncert z Hronseku [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy STV [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Srdcia na prenájom [i] 06:35 Kevin zo severu [i] 08:30 Horúce strely [i] 10:00 "Na samotě u lesa" [i] 11:50 Bezsenné noci v Seattli [i] 13:40 50x a stále po prvý raz [i] 15:25 Niečo ako láska [i] 17:25 Garfield [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 22:10 S. Seagal: Muž so znakom smrti [i] 23:50 PREMIÉRA: Oceľová pasca [i] 01:35 S. Seagal: Muž so znakom smrti [i] 03:00 Oceľová pasca [i] 04:35 Kevin zo severu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Anjel z nebies [i] 07:20 Sľub večnej lásky [i] 08:45 Hra s ohňom [i] 10:30 Ženy z Windsoru [i] 13:45 Malý unavený Joe [i] 15:50 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 17:20 Panna a netvor [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 PREMIÉRA: Robinsonov ostrov 1,2/2 [i] 23:35 Vášeň, ktorá zabíja [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 9/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 5/16 [i] 07:55 Zoom 109/221 [i] 08:00 Wildfire 6/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 8/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 5/12 [i] 10:55 Zoom 109/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 9/22 [i] 12:00 Umíte tančit? III. 5/34 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 6/34 [i] 14:00 Umíte tančit? III. 7/34 [i] 15:05 Umíte tančit? III. 8/34 [i] 16:00 Třetí hlídka 10/22 [i] 17:00 Rodinné právo 8/23 [i] 17:55 Zoom 109/221 [i] 18:00 Wildfire 7/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 9/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 6/16 [i] 21:00 Úsměv Mony Lisy [i] 23:10 Zoom 109/221 [i] 23:15 Španglicky snadno a rychle [i] 01:45 Rodinné právo 8/23 [i] 02:35 Joan z Arkádie 8/23 [i] 03:25 Úsměv Mony Lisy [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: SoBe - část 3 [i] 06:00 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 13 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 25 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 26 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sahara 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 09:35 Jak se to dělá 7 [i] 10:00 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 10:30 Možné i nemožné 3 [i] 11:25 Miami Ink: Výcvikový tábor pro krásky [i] 12:20 Opravna vraků 7 [i] 13:15 Pátá rychlost 1 [i] 13:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 27 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 28 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sahara 2 [i] 16:25 Miami Ink: Čas pohody a odpočinku [i] 17:20 Možné i nemožné 4 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 20:05 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 21:00 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 21:55 Hry s časem: Špína, hnus a bakterie [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 10 [i] 23:20 Očitá svědectví 10 [i] 23:45 Opravna vraků 8 [i] 00:40 Americká rychlá kola: Hershey - část 1 [i] 01:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 02:40 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 10 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa [i] 05:20 Všechnopárty [i] 06:05 Princ Chocholouš [i] 07:20 Zpívánky [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Nesmrtelná teta [i] 11:20 Babar a Vánoce [i] 11:45 Vánoční koledy [i] 11:55 Zprávy [i] 12:00 Urbi et Orbi [i] 12:55 Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství [i] 14:05 Zpívánky [i] 14:10 Dilino a čert [i] 15:10 To neznáte Hadimršku [i] 16:45 Hodina zpěvu [i] 17:30 Císař a tambor [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Dům U Zlatého úsvitu [i] 21:35 Srdcová sedma [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Utopím si ho sám [i] 00:45 Losování Euromiliony 00:50 Srdcem jinde [i] 02:30 Spirituál kvintet U svatého [i] 03:30 Kavárnička dříve narozených [i] 04:15 Vánoce s Hutkou [i] 04:35 Danze, canti e lamenti Miloše [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na stopě 05:25 Hledání ztraceného času 2 [i] 05:40 Nová dobrodružství Černého Bleska 25/26 [i] 06:05 Krajinou ticha [i] 06:35 Na plovárně s Karlem Lewitem [i] 06:55 Příště u Vás nejen u myslivců [i] 07:30 Česká vánoční hudba z Třebechovic [i] 07:55 Misionář 21. století [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Přejeme vám ... [i] 10:00 Vánoční bohoslužba [i] 11:00 Cesta k Cestě [i] 12:00 My Fair Lady 1,2/2 [i] 14:45 Zkouška [i] 15:05 Vánoční posezení u muziky [i] 15:35 Na Vánoce [i] 15:40 Divy České republiky [i] 16:05 Extrémní valčík [i] 16:20 Tři dny s Benediktem [i] 17:20 Svatá rodina 2/2 [i] 19:00 Poslední concertino [i] 20:00 Maškaráda čili Fantom Opery [i] 22:50 Tsunami po vlně zájmu [i] 23:45 Dvořák Gala [i] 01:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 01:30 Řím II 4/10 [i] 02:20 Toulky za uměním 6/7 [i] 02:35 Evropské koledy [i] 03:15 U pokladny stál... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Ostrov hadů [i] 06:50 Sindibád, legenda sedmi moří [i] 08:20 Kačenka a strašidla [i] 09:50 Za humny je drak [i] 11:25 Zachraňte Willyho [i] 13:20 Nebojsa [i] 14:45 Mr. Bean [i] 15:15 Krásná pokojská [i] 17:05 Pyšná princezna [i] 18:40 Ulice 1559,1560 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Happy Feet [i] 22:00 Mr.GS [i] 22:30 Mizerové [i] 00:30 Porota [i] 02:20 Novashopping 02:40 Vánoce Daniela Hůlky [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:15 Dexterova laboratoř I 11 [i] 06:40 Scooby Doo a piráti [i] 07:55 Barneyho velká dobrodružství [i] 09:15 Nejlepší člověk [i] 11:00 Beethoven [i] 12:30 Vánoce s Troškou pohádek [i] 13:50 Dovolená s Andělem [i] 15:10 Dva bratři [i] 17:05 Byl jednou jeden král [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 17 [i] 20:00 Co je šeptem... [i] 21:50 Přízraky [i] 23:50 Trhák pana Bowfingera [i] 01:40 Volejte Věštce 03:30 Vánoce s Troškou pohádek [i] 04:40 Svět 2009 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Evine Vianoce [i] 07:05 Osudové stretnutie 84/90 [i] 07:50 Keď budeš moja 43-44/238 [i] 09:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 84/160 [i] 11:25 Viktória 84/171 [i] 12:10 Ako dvoriť Alex 5/12 [i] 12:35 Ulica III. 84/259 [i] 13:20 Rebeli I. 116/215 [i] 14:10 Júlia - Cesty za šťastím 83/351 [i] 15:20 Ako dvoriť Alex 5/12 [i] 15:45 Macocha 85/120 [i] 16:30 Keď budeš moja 45-46/238 [i] 18:05 Ulica III. 85/259 [i] 19:00 Rebeli I. 117/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 85/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 84/351 [i] 22:20 Viktória 85/171 [i] 23:05 Na sviatky DOMA [i] 00:35 Osudové stretnutie 85/90 [i] 01:15 Lampáreň [i] 01:50 Ulica III. 85/259 [i] 02:35 Macocha 85/120 [i] 03:20 Júlia - Cesty za šťastím 84/351 [i] 04:00 Viktória 85/171 [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Arthur a Minimojové [i] 06:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Lassie [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nebezpečná pravda [i] 13:40 Cíl Země [i] 15:15 Impyho zázračný ostrov [i] 16:45 Narušitel [i] 18:25 Nevěsta na útěku [i] 20:25 Nebezpečný cíl [i] 22:10 Po čem ženy touží [i] 00:20 Zeptejte se Cindy [i] 01:55 Šňup [i] 03:35 Adolf Eichmann [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 11:15 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Timbersports [i] 21:00 Watts [i] 21:30 Watts [i] 22:00 Strongest Man [i] 23:00 Bowling [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Extrémní sporty [i] 00:30 Poker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 6 [i] 06:00 Dotek anděla III 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 29 [i] 08:00 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu [i] 10:00 Santa hledá ženu [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 30 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 10 [i] 14:00 Slečna Marplová: Ohlášená vražda [i] 16:00 Santa se žení [i] 18:00 Vezmeš si mě? [i] 20:00 Příběh Audrey Hepburnové 1/2 [i] 22:00 Příběh Audrey Hepburnové 2/2 [i] 00:00 Cesta za Vánocemi [i] 02:00 Vánoční koleda [i] 04:00 Soudkyně Amy VI 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Neviditelné mimikry 01 [i] 06:35 Neviditelné mimikry 02 [i] 07:10 S Nigellou ve vánoční kuchyni 03 [i] 07:45 Jamie vaří doma o vánocích [i] 08:40 Jamie vaří doma 22 [i] 09:10 Jamieho drůbeží hostina [i] 10:10 Alex [i] 11:05 Co opravdu jíme [i] 12:00 Vášnivý jedlík 09 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 10 [i] 13:00 Buď já nebo pes [i] 13:55 Když se Země zatřese 02 [i] 14:50 Levhart sněžný [i] 15:50 Mistři švindlu – Ty největší podvody [i] 16:55 Mistři švindlu [i] 18:00 Jsme zvědaví 02 [i] 19:05 Za sportem kolem světa 10 [i] 20:00 Proč je to tak? 24 [i] 21:00 Nebezpečné planetky [i] 22:05 Tělo v číslech 03 [i] 23:00 Tělo v číslech 04 [i] 23:55 Mistři švindlu [i] 01:05 Tvář Země 03 [i] 02:10 Nebezpečné planetky [i] 03:15 Laos 02 [i] 03:45 Neviditelné mimikry 01 [i] 04:20 Neviditelné mimikry 02 [i] 04:55 Alex [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 07:55 VALL-I [i] 09:30 Vše, co Lola chce [i] 11:25 Divoši [i] 13:20 Osudové selhání [i] 15:10 Saddám: Vzestup a pád 2 [i] 16:10 Edith Piaf [i] 18:30 Úhel pohledu [i] 20:00 Dostaňte agenta Smarta [i] 21:50 Podvod [i] 23:35 Denní hlídka [i] 01:45 Kamarádova holka [i] 03:25 Ztracení chlapci: Upíří kmen [i] 04:55 Kryštof Akustik Best of Tour [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Můj skvělý tatínek [i] 09:35 Před kamerou 52 [i] 10:05 Mimzy [i] 11:40 Moulin Rouge [i] 13:45 P.S. Miluji tě [i] 15:50 Navěky silný [i] 17:40 Pass [i] 19:10 Eragon [i] 20:55 Generation Kill : Hořící pes 5 [i] 22:00 Sejmi je všechny [i] 23:25 Nevěstinec: Hurá na flám! [i] 23:55 True Blood - Pravá krev II. : Srdce z kamene 6 [i] 00:45 Hung - Na velikosti záleží 1 [i] 01:30 Hung - Na velikosti záleží : Velký párek 2 [i] 02:00 Hung - Na velikosti záleží : Podivní přátelé 3 [i] 02:30 Hung - Na velikosti záleží : Zavařovačka 4