Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Uletení Loonatici II. [i] 06:20 Bláznivé Vianoce: Zajac Bugs a ufrflaný káčer [i] 07:05 Aladinova zázračná lampa [i] 08:30 Veľký sen malej zebry [i] 10:05 Ako sa budia princezné [i] 11:35 Princ a Večernica [i] 13:05 Arthur a Minimoyovia [i] 14:50 Oheň a ľad: Súboj drakov [i] 16:15 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 16:35 Happy Feet [i] 18:25 Perinbaba [i] 20:00 Tri oriešky pre Popolušku [i] 21:30 Sám doma: Stratení na letisku [i] 23:00 Príbeh narodenia [i] 00:40 Zasnežený zázrak [i] 02:10 Lyžiarska škola [i] 03:30 Vianoce až do rána
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky III. 162/200 [i] 05:55 V hlbinách mora č.2 [i] 06:00 Krtkove Vianoce [i] 06:25 Zvláštny darček Deda Mráza [i] 06:50 Káčerovo: Tajomstvo stratenej lampy [i] 08:05 Medvedie srdce [i] 09:30 Konto nádeje [i] 13:30 Vianočné dieťa [i] 15:10 Sám doma 4. [i] 16:35 Dúhenka [i] 17:55 Vianočné oblátky [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Správy STV [i] 19:25 Počasie [i] 19:30 Sokoliar Tomáš [i] 21:10 Kubo [i] 22:35 Očovské pastorále [i] 23:55 Polnočná sv. omša [i] 01:35 Orbis cantus [i] 02:15 Vianoce na Honte [i] 03:05 Vianočné dieťa [i] 04:40 Správy STV [i] 04:55 Slovensko bez bariér [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Zámok s olivovníkmi 3/13 [i] 06:30 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Čarovná čaša [i] 09:00 Libuša Čtveráková a jej rozprávkový svet [i] 09:20 Bonifác a zázračný Anjel [i] 10:00 Čas dohviezdny - čas ľúbezný [i] 10:35 Škriatok [i] 11:40 Tajomstvo Vianoc [i] 12:05 Dva dni v Zaježovej [i] 12:30 Zďaleka ideme, novinu nesieme [i] 13:15 Evanjelium podľa Matúša 3/4 [i] 14:25 Príbeh veľkej lásky [i] 14:50 Neznámy gróf Muránsky [i] 15:50 Dnes večer hrám ja [i] 16:45 Sláva Bohu na výsosti... [i] 17:15 Vinšujeme Vám tieto sviatky [i] 17:45 Chvíľka poézie [i] 17:55 Večerníček [i] 18:05 Vianočné rozprávanie [i] 18:15 Vianoce na Honte [i] 19:10 Keno 10 [i] 19:15 Správy STV [i] 19:25 Sviatočné slovo [i] 19:30 Chvíľka poézie [i] 19:45 Pozvánka do divadla [i] 22:05 Família [i] 22:35 Európski knihári [i] 23:30 Za vrchom vrch [i] 00:55 Sviatočný koncert z Kežmarku [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Svalnatý Santa [i] 06:45 Druhá alebo prvá [i] 08:45 Rakeťák [i] 10:25 Knight Rider 2000 [i] 12:00 Nebezpečná rýchlosť [i] 13:50 "Dobrý voják Švejk" [i] 15:35 "Na samotě u lesa" [i] 17:00 Sám doma [i] 18:45 Garfield [i] 20:00 Con Air [i] 21:45 Šakal [i] 23:45 50x a stále po prvý raz [i] 01:20 Srdcia na prenájom [i] 02:45 Šakal [i] 04:45 KRIMI NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:25 Doktorka Quinnová 90 [i] 07:10 Láska nezomiera 5,6 [i] 08:40 Čaro Štedrého večera [i] 10:20 Santa Claus a ja [i] 11:55 Vianočné prianie [i] 13:40 Sľub večnej lásky [i] 15:15 Anjel z nebies [i] 16:50 Vianočné prekvapenie [i] 18:25 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 20:00 Malý unavený Joe [i] 22:00 Hra s ohňom [i] 23:50 Medená veža [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 8/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 4/16 [i] 07:55 Zoom 109/221 [i] 08:00 Wildfire 5/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 7/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 4/12 [i] 10:55 Zoom 109/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 8/22 [i] 12:00 Umíte tančit? III. 1/34 [i] 13:10 Umíte tančit? III. 2/34 [i] 14:10 Umíte tančit? III. 3/34 [i] 15:00 Umíte tančit? III. 4/34 [i] 16:00 Třetí hlídka 9/22 [i] 17:00 Rodinné právo 7/23 [i] 17:55 Zoom 109/221 [i] 18:00 Wildfire 6/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 8/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 5/16 [i] 21:00 Druhá nebo první [i] 23:25 Zoom 109/221 [i] 23:30 Hrdina proti své vůli [i] 01:40 Rodinné právo 7/23 [i] 02:35 Joan z Arkádie 7/23 [i] 03:25 Druhá nebo první [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: SoBe - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 12 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 23 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 24 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sahara 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 09:35 Jak se to dělá 6 [i] 10:00 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 10:30 Možné i nemožné 2 [i] 11:25 Miami Ink: Nikdo nemá rád padavky [i] 12:20 Opravna vraků 6 [i] 13:15 Pátá rychlost 13 [i] 13:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 25 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 26 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sahara 1 [i] 16:25 Miami Ink: Výcvikový tábor pro krásky [i] 17:20 Možné i nemožné 3 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 20:05 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 21:00 Z ráje do pekla 4 [i] 21:55 Války gangů 1 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 9 [i] 23:20 Očitá svědectví 9 [i] 23:45 Opravna vraků 7 [i] 00:40 Americká rychlá kola: SoBe - část 3 [i] 01:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 9 [i] 04:05 Jak se to dělá 7 [i] 04:35 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Ta naše povaha česká [i] 05:50 Princezna Slonbidlo [i] 06:50 Vánoční koledy [i] 07:00 Kouzelná školka [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Kouzla králů [i] 11:15 Dvanáct vánočních pejsků [i] 13:00 Čert ví proč [i] 14:40 Animované písničky [i] 14:45 Štědrý den v Kouzelné školce [i] 15:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 15:35 U pokladny stál... [i] 17:10 Vánoční promluva kardinála [i] 17:20 Princezna se zlatou hvězdou [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Láska rohatá [i] 20:30 Veselé vánoční hody 2009 [i] 21:30 Dárek z lásky [i] 23:05 Slunovrat [i] 00:00 Půlnoční mše ze Strahovského kláštera [i] 01:25 Český betlém [i] 01:50 Koncert pro betlém [i] 02:35 Vánoce s C&K Vocalem [i] 03:10 Když hvězdy vyplovou [i] 03:50 Putování po svaté zemi [i] 04:20 Pokoj lidem dobré vůle [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cesta za příběhem [i] 05:30 Správy STV 05:50 Příběhy slavných - Václav Čtvrtek [i] 06:45 Přišli jsme k vám na koledu [i] 07:10 Paličova dcera [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Činčin [i] 09:50 Vánoční koledy [i] 10:00 Když čerti nosí štěstí [i] 10:55 Vánoční koncert AG Flek - Hradišťan [i] 11:55 Narodilo se děťátko [i] 12:20 Vyjdi z korábu... [i] 12:50 Radostné Vánoce [i] 13:20 Narodil se Kristus Pán [i] 13:45 Brány světa [i] 14:35 Vyzdobený sál [i] 16:00 Vracaja sa dom od Betléma [i] 16:25 Česká mše vánoční [i] 17:10 Svatá rodina 1/2 [i] 19:00 Svatý Vojtěch - první český Evropan [i] 20:00 Sting: Koncert v katedrále [i] 21:30 Sting: Písně zimních nocí [i] 22:20 Původ a počátek Vánoc [i] 23:10 Kotva u přívozu [i] 00:40 Staropražské Vánoce [i] 01:20 Písně domova [i] 02:00 Krajiny jenom tušené [i] 02:35 Lešanské jesličky [i] 03:20 Poselství z Betléma [i] 04:00 Vánoční sen [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Krokodýli ve městě [i] 07:05 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 08:25 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i] 10:10 Jak se budí princezny [i] 11:40 Shrekoleda [i] 12:05 Krakonoš a lyžníci [i] 13:25 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 15:10 Honza málem králem [i] 16:45 Televizní noviny [i] 17:00 Ulice 1557, 1558 [i] 17:50 Šťastný a veselý Madagaskar [i] 18:20 S čerty nejsou žerty [i] 20:00 Tři oříšky pro Popelku [i] 21:25 Co ta holka chce [i] 23:15 Ve jménu Angela [i] 00:55 Cena štěstí [i] 03:15 Novashopping 03:35 Zlatíčka [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř I 10 [i] 06:45 Santův zatoulaný sob [i] 08:25 Bláznivá vánoční dovolená bratrance Eddieho [i] 09:50 Zázrak v New Yorku [i] 11:55 Tlustý Albert [i] 13:35 Kristián [i] 15:15 Polární expres [i] 17:05 Zprávy TV Prima [i] 17:15 Santa Claus [i] 19:00 Notting Hill [i] 21:20 Hádej, kdo jsem! [i] 22:35 Vidláci [i] 00:35 Válka Roseových [i] 02:35 Propastný rozdíl [i] 04:15 Hádej, kdo jsem! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Pokoj a pohoda [i] 07:15 Osudové stretnutie 83/90 [i] 07:55 Keď budeš moja 41-42/238 [i] 10:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 83/160 [i] 11:30 Viktória 83/171 [i] 12:10 Ako dvoriť Alex 4/12 [i] 12:35 Ulica III. 83/259 [i] 13:25 Rebeli I. 115/215 [i] 14:10 Júlia - Cesty za šťastím 82/351 [i] 15:20 Ako dvoriť Alex 4/12 [i] 15:40 Macocha 84/120 [i] 16:25 Keď budeš moja 43-44/238 [i] 18:10 Ulica III. 84/259 [i] 19:00 Rebeli I. 116/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 84/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 83/351 [i] 22:15 Viktória 84/171 [i] 23:05 Evine Vianoce [i] 00:40 Osudové stretnutie 84/90 [i] 01:25 Lampáreň [i] 01:55 Ulica III. 84/259 [i] 02:45 Macocha 84/120 [i] 03:25 Júlia - Cesty za šťastím 83/351 [i] 04:05 Viktória 84/171 [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Tučňák Amundsen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Malcolm X [i] 15:25 Lassie [i] 17:10 V moci snů [i] 18:55 Oslněni sluncem [i] 20:40 Arthur a Minimojové [i] 22:25 Smolař [i] 00:10 Šikana [i] 02:05 Slimáci [i] 03:35 Jezero smrti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:30 Cyklistika [i] 21:15 Bojové sporty [i] 23:00 Pro wrestling [i] 23:45 Pro wrestling [i] 00:45 Watts [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 5 [i] 06:00 Dotek anděla III 6 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 28 [i] 08:00 Slečna Marplová: Vražda na faře [i] 10:00 Vezmeš si mě? [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 29 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 9 [i] 14:00 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu [i] 16:00 Mimo sezónu [i] 18:00 Cesta za Vánocemi [i] 20:00 Anna Karenina 1/2 [i] 22:00 Anna Karenina 2/2 [i] 00:00 Dnes se polepším [i] 02:00 Mimo sezónu [i] 04:00 Soudkyně Amy VI 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Dunaj [i] 05:40 Udržitelnost v praxi 03 [i] 06:00 Laos 01 [i] 06:30 Laos 02 [i] 07:00 S Nigellou ve vánoční kuchyni 01 [i] 07:35 S Nigellou ve vánoční kuchyni 02 [i] 08:10 Jamie vaří doma 20 [i] 08:40 Jamie vaří doma 21 [i] 09:10 Jamieho vláda nad jídlem 04 [i] 10:05 Sen z Bronxu [i] 11:05 Káva: Lék na únavu [i] 12:00 Vášnivý jedlík 07 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 08 [i] 13:00 Buď já nebo pes [i] 13:55 Když se Země zatřese 01 [i] 14:50 Delfíni záchranáři [i] 15:50 Zima očima vědy [i] 16:50 Mistři švindlu [i] 18:00 Jsme zvědaví 01 [i] 19:05 Za sportem kolem světa 09 [i] 20:00 Proč je to tak? 23 [i] 21:00 O2 [i] 22:05 Tělo v číslech 01 [i] 23:00 Tělo v číslech 02 [i] 23:55 Mistři švindlu [i] 01:05 Tvář Země 02 [i] 02:10 Zima očima vědy [i] 03:10 Laos 01 [i] 03:45 Singapur 01 [i] 04:20 Singapur 02 [i] 04:55 Sen z Bronxu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Let's Dance 2 [i] 07:35 Alvin a Chipmunkové [i] 09:05 Santa má bráchu [i] 11:00 Batman - Gothamský rytíř [i] 12:15 College Road Trip [i] 13:40 Oko bere [i] 15:40 Saddám: Vzestup a pád 1 [i] 16:45 Quantum of Solace [i] 18:30 Alvin a Chipmunkové [i] 20:00 Smrtonosná past 4.0 [i] 22:10 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street [i] 00:05 28 týdnů poté [i] 01:45 Volný jako pták [i] 03:15 Krvavá laguna [i] 04:45 Všechno nebo nic [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Wing Commander [i] 09:40 Americká kratochvíle [i] 11:30 Cinema, Cinema, Cinema 52 [i] 12:00 Všichni opouštějí Brisbane [i] 13:20 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 14:35 Před kamerou 52 [i] 15:10 Dobrý ročník [i] 17:05 Noc s králem [i] 19:05 Noc v muzeu [i] 20:55 Generation Kill : Bojová honitba 4 [i] 22:00 Paříži, miluji Tě [i] 00:00 Tudorovci III. 5 [i] 00:55 Tudorovci III. 6 [i] 01:50 Tudorovci III. 7 [i] 02:45 Tudorovci III. 8 [i] 03:40 Dva na jednoho [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Jak přežít mezi žraloky [i] 06:00 SOS živočišné říše 5 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 11 [i] 06:50 Zápisník lovce krokodýlů: Zmatek v zákulisí [i] 07:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 13 [i] 08:10 Nejzábavnější zvířata na zemi 14 [i] 08:40 Záchrana australských zvířat: Vypuštění tuleního mláděte [i] 09:05 Veterinární policie Phoenix: Uvězněný v podzemí [i] 09:55 Planeta Země 3 [i] 10:50 Žralok po setmění [i] 11:45 Bílý útočí nad hladinou [i] 12:40 Bílý útočí nad hladinou 2 [i] 13:35 Žraloci bělaví (bull sharks) s Nigelem Marvenem [i] 14:30 Žraločí muž 1 [i] 15:25 Žraločí muž 2 [i] 16:20 Veterinární policie Filadelfie: Odhalené farmy na štěňata [i] 17:15 Dobrodružství Austina Stevense: Poslední had