Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Na streche [i] 06:00 Tom a Jerry: Rýchlo a chlpato [i] 07:10 Ako si Vasia Aľonušku zaslúžil [i] 08:30 Sněženky a machři [i] 10:00 Old Surehand [i] 11:30 Ako básnikom chutí život [i] 13:25 Vianočné prázdniny [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Ako ustrážiť dom [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Hľadá sa ideálny muž [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smrtiaca lavína [i] 21:30 Sněženky a machři po 25 letech [i] 23:45 Terminál [i] 02:00 Taktický útok [i] 03:20 Utečenci [i] 04:55 Aj múdry schybí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Divoký anjel 70/270 [i] 06:29 Domáci majstri [i] 06:30 Zvedavý George 5/30 [i] 06:55 Zvedavý George 6/30 [i] 07:20 Macko Pú a Heffalump [i] 08:30 Krásna múdrosť [i] 09:55 Snubný prsteň [i] 11:25 Vyznanie pre Mariku [i] 13:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 13:45 Ja a Luke [i] 15:15 Divoký anjel 71/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Počasie [i] 16:15 Sila lásky III. 161/200 [i] 17:05 Sila lásky III. 162/200 [i] 17:55 Červené víno 3/3 [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska nebeská [i] 22:30 Chodili sme spolu [i] 23:25 Slovo policajta [i] 01:05 Správy STV [i] 01:30 Góly body sekundy [i] 01:35 Nevera [i] 03:05 Kde si, Gemma? 2/2 [i] 04:15 Sila lásky III. 161/200 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Zámok s olivovníkmi 2/13 [i] 06:30 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Tak prišli Vianoce [i] 08:30 Biely mlynček [i] 09:00 Marcello Mastroianni: úžasné čaro prirodzenosti [i] 10:00 Mrazom spútaná, snehom prikrytá [i] 10:30 Malokarpatský Betlehem Stanislava Štibraného [i] 10:40 Noc pred Kračúnom [i] 11:25 Prechádzky s dinosaurami 3/6 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Zámok s olivovníkmi 3/13 [i] 13:30 Evanjelium podľa Matúša 2/4 [i] 14:40 Štipku soli 3/3 [i] 16:15 Marilyn vs. Marilyn [i] 17:15 Slovensko bez bariér [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ach, tie Vianoce [i] 20:30 Anjeli strážni [i] 21:00 Família [i] 21:30 Európski knihári [i] 22:00 Desatoro [i] 22:50 Quo vadis 20.storočie? [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 PRVÉ NOVINY 06:00 PROMI NOVINY [i] 06:20 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 Nevera po slovensky 1/4 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Operácia Zlomený šíp [i] 11:15 Šibalka Eloise a Vianoce [i] 12:50 Uviaznutie v raji [i] 15:00 Ako hrob [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 31 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Sám doma [i] 22:15 Nebezpečná rýchlosť [i] 00:30 Knight Rider 2000 [i] 02:25 Letec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Panelák 192 [i] 05:55 Doktorka Quinnová 89 [i] 06:40 Vianočné želania [i] 08:15 Profesionáli IV. 11,12 [i] 10:00 Starý III. 57 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 90 [i] 12:00 Červené ruže 175,176 [i] 13:55 Panelák 193 [i] 14:35 Profesionáli IV. 11,12 [i] 15:35 Esmeralda 29,30 [i] 17:15 Láska nezomiera 5,6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 15 [i] 21:45 Mravnostné oddelenie II. 15 [i] 22:40 Mafstory [i] 23:40 Črepiny [i] 00:15 30 prípadov majora Zemana 15 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 7/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 07:55 Zoom 108/221 [i] 08:00 Wildfire 4/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 6/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 3/12 [i] 10:55 Zoom 108/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 7/22 [i] 12:00 Rodinné právo 5/23 [i] 13:00 Wildfire 4/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 6/22 [i] 15:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 16:00 Třetí hlídka 8/22 [i] 17:00 Rodinné právo 6/23 [i] 17:55 Zoom 108/221 [i] 18:00 Wildfire 5/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 7/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 4/16 [i] 21:00 Návrat do Modré laguny [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VII. 10/14 [i] 23:55 Zoom 108/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 8/22 [i] 01:00 Rodinné právo 6/23 [i] 01:55 Návrat do Modré laguny [i] 03:35 The Shield - Policejní odznak VII. 10/14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: SoBe - část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 11 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 21 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 22 [i] 07:45 Nutné k přežití: Skotsko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 09:35 Jak se to dělá 5 [i] 10:00 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 10:30 Možné i nemožné 1 [i] 11:25 Miami Ink: Rodinné hodnoty [i] 12:20 Opravna vraků 5 [i] 13:15 Pátá rychlost 12 [i] 13:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 23 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 24 [i] 15:30 Nutné k přežití: Skotsko [i] 16:25 Miami Ink: Nikdo nemá rád padavky [i] 17:20 Možné i nemožné 2 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 20:05 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 21:00 Běsnící příroda: Sesuvy půdy [i] 21:55 Očitá svědectví 5 [i] 22:25 Očitá svědectví 6 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 8 [i] 23:20 Očitá svědectví 8 [i] 23:45 Opravna vraků 6 [i] 00:40 Americká rychlá kola: SoBe - část 2 [i] 01:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 8 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Francouzské postřehy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:25 Děti kreslí písničky [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 08:55 Zpívánky [i] 09:05 Princ a chuďas 2/2 [i] 10:10 Betlémská hvězda [i] 11:05 Ten vánoční čas [i] 11:20 Plakala panna, plakala [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 21/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 7/22 [i] 15:00 Mumínci II 6/13 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 25/26 [i] 16:15 Lov [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 16:55 Zpívánky [i] 17:05 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Poseidon [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe - speciál [i] 21:00 Strejda Čtvrtek [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím II 4/10 [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Kamenný most [i] 01:00 McLeodovy dcery III 21/30 [i] 01:45 Události v regionech [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Sabotáž [i] 03:25 Tajné akce StB 40/40 [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Kultura v regionech 04:30 Evropský manuál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Toulky za uměním 6/7 [i] 09:50 Síla umění: Rothko [i] 10:40 Svět zázraků: Riskantní natáčení 11/12 [i] 11:05 Koloběžka první [i] 12:15 Rozhodni obraze krásný [i] 12:35 AZ-kvíz [i] 13:00 Chalupa je hra [i] 13:25 Černé ovce [i] 13:40 Reportéři ČT [i] 14:15 Věříš si? [i] 14:40 Záhady Toma Wizarda [i] 14:55 Věda je zábava 5/26 [i] 15:20 Pomáhejme si [i] 15:40 Chcete mě? [i] 15:55 Letečtí stíhači v boji: Guadalcanal [i] 16:40 Deset století architektury [i] 16:55 Kam s nimi [i] 17:10 Cesty do krajin půlnočního slunce 1/2 [i] 17:40 Diagnóza [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Kapusta 5/20 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Její životní role [i] 22:10 Film o filmu Venkovský učitel [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Vlasy z Indie [i] 00:05 Ukradené Vánoce Tima Burtona [i] 01:20 Q [i] 01:45 Divadlo žije! [i] 02:10 POP ART 02:50 Cesty do krajin půlnočního slunce 1/2 [i] 03:15 Deset století architektury [i] 03:30 Krotitelé dluhů 28/28 [i] 04:00 Voda na duši [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Tajemný oceán [i] 06:20 Tygři ze žraločí zátoky [i] 07:10 Lední medvídek [i] 08:30 Chobotnice z II. patra [i] 10:15 Zakletá Ella [i] 11:50 Dva muži hlásí příchod [i] 13:35 Říše hraček [i] 15:15 Přežít Vánoce [i] 16:45 Tři mušketýři [i] 18:35 Ulice 1555, 1556 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:35 Nekecej a pádluj [i] 22:15 Našli mě naši [i] 23:50 48 hodin v Paříži [i] 01:50 Novashopping 02:10 Skopičiny [i] 03:05 VIP na cestách [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř I 9 [i] 06:45 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 30 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Svátky vem kačer [i] 08:45 Aljaška [i] 10:45 Grinch [i] 12:40 Vánoční skřítek [i] 14:30 Cesta do pravěku [i] 15:55 Sám doma a bohatý [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 16 [i] 20:00 Velmi Křehký TOP STAR magazín [i] 21:10 Mercury [i] 23:15 Město šílenců [i] 01:20 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Bílý palác [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Stratená dovolenka: Príbeh Jima a Suzanne Shemwellovcov [i] 07:00 Osudové stretnutie 82/90 [i] 07:45 Keď budeš moja 39-40/238 [i] 09:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 82/160 [i] 11:20 Viktória 82/171 [i] 12:05 Ako dvoriť Alex 3/12 [i] 12:25 Ulica III. 82/259 [i] 13:15 Rebeli I. 114/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 81/351 [i] 15:15 Ako dvoriť Alex 3/12 [i] 15:40 Macocha 83/120 [i] 16:25 Keď budeš moja 41-42/238 [i] 18:05 Ulica III. 83/259 [i] 19:00 Rebeli I. 115/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 83/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 82/351 [i] 22:15 Viktória 83/171 [i] 23:00 Pokoj a pohoda [i] 00:30 Osudové stretnutie 83/90 [i] 01:10 Lampáreň [i] 01:50 Ulica III. 83/259 [i] 02:35 Macocha 83/120 [i] 03:20 Lampáreň [i] 03:50 112 [i] 04:30 Objednávka na neveru [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Seržant Pepper [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Horká čokoláda [i] 13:40 Holíci [i] 15:15 Tučňák Amundsen [i] 16:50 Dálnice 60 [i] 18:50 Samotář Jim [i] 20:25 Iluze lásky [i] 22:05 Babel [i] 00:25 Druhá míza [i] 02:20 Zvrhlosti žen [i] 04:15 Neprůstřelný mnich [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:00 Atletika [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Tenis [i] 21:30 Tenis [i] 21:45 Krasobruslení [i] 23:00 Tancování [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 4 [i] 06:00 Dotek anděla III 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 27 [i] 08:00 Slečna Marplová: Mrtvola v knihovně [i] 10:00 Vánoční koleda [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 28 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 8 [i] 14:00 Slečna Marplová: Vražda na faře [i] 16:00 Santa hledá ženu [i] 18:00 Námořní hlídka II 3 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 8 [i] 20:00 Ochránce I 11 [i] 21:00 Médium V 17 [i] 22:00 Médium V 18 [i] 23:00 Vezmeš si mě? [i] 01:00 Životy svatých 2/2 [i] 03:00 Dnes se polepším [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dunaj [i] 05:35 Udržitelnost v praxi 02 [i] 06:00 On the Spot 02 – Reportéři [i] 06:55 Zvířecí rekordmani 12 [i] 07:55 Jamie vaří doma 18 [i] 08:30 Jamie vaří doma 19 [i] 09:05 Jamieho vláda nad jídlem 03 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 23 [i] 10:35 Na úvěr 23 [i] 11:05 Od podlahy s Debbie Travisovou 14 [i] 12:05 Vášnivý jedlík 05 [i] 12:35 Vášnivý jedlík 06 [i] 13:05 "Cestování podle představ 01 [i] 13:35 "Cestování podle představ 02 [i] 14:05 Ve stínu dinosaurů 02 [i] 15:05 Muž divočiny 13 [i] 16:05 Černá káva 03 [i] 17:15 Znovuobjevitelé 25 [i] 17:45 Znovuobjevitelé 26 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 12 [i] 19:15 Za sportem kolem světa 08 [i] 20:10 Proč je to tak? 22 [i] 21:05 Zelené nápady pro modrou planetu 15 [i] 21:35 Zelené nápady pro modrou planetu 16 [i] 22:05 Smrtící plavba [i] 23:00 On the Spot 02 – Reportéři [i] 00:00 Hranice možností [i] 00:30 Znovuobjevitelé 25 [i] 01:00 Znovuobjevitelé 26 [i] 01:30 Tvář Země 01 [i] 02:30 On the Spot 02 – Reportéři [i] 03:25 Interiéry 13 [i] 03:45 Interiéry 14 [i] 04:05 Laos 01 [i] 04:35 Laos 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 3:10 Vlak do Yumy [i] 08:00 Jen proto, že jsme jiní [i] 09:35 A zase jedna Popelka [i] 11:05 Kaiser Chiefs živě v Elland Road [i] 12:35 Bude naše [i] 14:10 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 16:15 Chvilkové zatmění [i] 17:45 Plán hry [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 51 [i] 20:00 27 šatů [i] 21:50 Děti noci [i] 23:15 Děti Anakondy [i] 00:45 P2 [i] 02:25 Sex 100+1 [i] 04:25 Děti noci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 61. Emmy Awards [i] 12:05 Král idiotů [i] 13:45 Hafan hasičem [i] 15:35 Rolling Stones [i] 17:35 Řeč nepřítele [i] 19:20 Za zimního slunovratu [i] 20:55 Generation Kill : Manták 3 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Srdce z kamene 6 [i] 22:55 Katie Morganová o hračkách pro dospělé [i] 23:25 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu [i] 00:50 Tudorovci III. 1