Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Kobra 11 VIII. 8/14 [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Pepek námorník [i] 06:55 Falošný princ [i] 08:25 Vták Ohnivák [i] 10:00 Cez divoký Kurdistan [i] 11:45 Ako básnici prichádzajú o ilúzie [i] 13:35 Každý deň sú Vianoce [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Príchod z minulosti [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Zmluva s diablom [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 22:00 Odhodlaná zabiť [i] 23:25 Odložený prípad VI. 7/23 [i] 00:20 Neporaziteľní II.: Profesionálka [i] 01:45 Niečo smrtiace pod nami [i] 03:10 Na úteku [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sila lásky III. 158/200 [i] 06:20 V hlbinách mora č.1 [i] 06:25 Zvedavý George 3/30 [i] 06:50 Zvedavý George 4/30 [i] 07:15 Goofy [i] 08:35 Chudobných rodičov syn [i] 10:00 Santova dcéra [i] 11:30 Vianočné prekvapenie [i] 13:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 13:40 Snubný prsteň [i] 15:15 Divoký anjel 70/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Počasie [i] 16:15 Sila lásky III. 159/200 [i] 17:10 Sila lásky III. 160/200 [i] 18:00 Červené víno 2/3 [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Rukojemník či komplic [i] 23:15 Spartakus 2/2 [i] 00:50 Správy STV [i] 01:10 Góly body sekundy [i] 01:20 Sila lásky III. 159/200 [i] 02:10 Sila lásky III. 160/200 [i] 03:00 Kde si, Gemma ? 1/2 [i] 04:10 Agatha Christie - POIROT: Nebezpečenstvo v dome na konci [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Zámok s olivovníkmi 1/13 [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Cesty nádeje [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Poklady Slovenska [i] 08:10 Kráľ sa zabáva [i] 10:05 Život Claudie Cardinale [i] 11:00 Vianočné čary [i] 11:20 Prechádzky s dinosaurami 2/6 [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 Zámok s olivovníkmi 2/13 [i] 13:15 Ivett Axamitová [i] 13:30 Zelené raje 9/10 [i] 14:10 Evanjelium podľa Matúša 1/4 [i] 15:15 Vinšovníci tety Katky [i] 15:45 Štipku soli 2/3 [i] 17:20 Marcello Mastroianni: úžasné čaro prirodzenosti [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Vianoce na samotách [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Herodes: čo sa skrýva za mýtom [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Família [i] 21:30 Táraninky - Vianoce [i] 21:40 Anjeli strážni [i] 22:10 Filmový klub [i] 23:50 Hudba starej Bratislavy [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 PROMI NOVINY [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák - FINÁLE ŠTVRTEJ SÉRIE! 365 [i] 07:50 Súdna sieň [i] 09:00 Krstná matka [i] 15:10 Dcérino tajomstvo [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 80 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 PREMIÉRA: Divočina [i] 21:45 Klub príšerných žien [i] 23:45 Texaský masaker motorovou pílou [i] 01:40 Črepiny [i] 02:10 Dámska jazda [i] 04:00 Texaský masaker motorovou pílou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Panelák 191 [i] 05:50 Doktorka Quinnová 88 [i] 06:40 Vraždy v Midsomeri IX. 7 [i] 08:15 Profesionáli IV. 9,10 [i] 10:00 Starý III. 56 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 89 [i] 12:00 Červené ruže 173,174 [i] 13:55 Panelák 192 [i] 14:35 Profesionáli IV. 9 [i] 15:35 Esmeralda 27,28 [i] 17:15 Láska nezomiera 3,4 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL 2 - Diamanty [i] 21:55 James Bond na JOJ PLUS: Nikdy nehovor nikdy [i] 00:20 Detektív XXL 2 - Diamanty [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 6/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 2/16 [i] 07:55 Zoom 108/221 [i] 08:00 Wildfire 3/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 5/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 2/12 [i] 10:55 Zoom 108/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 6/22 [i] 12:00 Rodinné právo 4/23 [i] 13:00 Wildfire 3/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 5/22 [i] 15:00 Dr. House IV. 2/16 [i] 16:00 Třetí hlídka 7/22 [i] 17:00 Rodinné právo 5/23 [i] 17:55 Zoom 108/221 [i] 18:00 Wildfire 4/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 6/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 21:00 Unesený 10/13 [i] 22:00 Unesený 11/13 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VII. 9/14 [i] 23:55 Zoom 108/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 7/22 [i] 01:00 Rodinné právo 5/23 [i] 02:00 Unesený 10/13 [i] 02:50 Unesený 11/13 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak VII. 9/14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Chevrolet z roku 1957 - část 3 [i] 06:00 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 19 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 20 [i] 07:45 Nutné k přežití: Island [i] 08:40 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 09:35 Jak se to dělá 4 [i] 10:00 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 10:30 Možné i nemožné 9 [i] 11:25 Miami Ink: Yojiho velký krok vpřed [i] 12:20 Opravna vraků: Bel Air party [i] 13:15 Pátá rychlost 11 [i] 13:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 21 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 22 [i] 15:30 Nutné k přežití: Island [i] 16:25 Miami Ink: Rodinné hodnoty [i] 17:20 Možné i nemožné 1 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 19:10 Jak se to dělá 5 [i] 19:40 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 20:05 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 21:00 Extrémní stroje 5 [i] 21:55 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Songdo - velkoměsto budoucnosti [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 7 [i] 23:20 Očitá svědectví 7 [i] 23:45 Opravna vraků 5 [i] 00:40 Americká rychlá kola: SoBe - část 1 [i] 01:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 7 [i] 04:05 Jak se to dělá 5 [i] 04:35 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Princ a chuďas 1/2 [i] 10:10 Poklad [i] 10:25 Zelený ptáček [i] 11:10 Kavárnička dříve narozených [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 20/30 [i] 14:20 Doktorka Quinnová VI 6/22 [i] 15:05 Věda je zábava 5/26 [i] 15:30 Pomáhejme si [i] 15:50 O buchtách a milování [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Matizna bahenní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Sportovec roku 2009 [i] 21:45 Všechnopárty [i] 22:35 Krotitelé dluhů 28/28 [i] 23:00 Joseph [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Blues ze Staré Pekárny [i] 01:20 Vltava v obrazech 47/86 [i] 01:40 McLeodovy dcery III 20/30 [i] 02:25 Rajské zahrady 12/13 [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Zajímavosti z regionů Brno 04:25 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:35 Mýty a fakta historie: Ztracená města v Amazonii [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 47/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Riskantní natáčení 11/12 [i] 16:05 Síla umění: Rothko [i] 16:55 Služby v našich službách plus [i] 17:15 Zbytečné úrazy [i] 17:30 Praha, město věží [i] 17:50 Divnopis [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Angličtina - Extra 26/30 [i] 19:30 Medúza [i] 20:00 Rozvod po italsku [i] 21:45 Krajinou ticha [i] 22:10 Báječná léta bez opony [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Musilok [i] 23:40 Dvojhlas [i] 00:05 Rudovous [i] 03:05 Přísně tajné 3/3 [i] 03:50 Sváteční slovo vikáře Adolfa [i] 03:55 Cesty víry [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:30 Po hladině: Spravedlnost [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie 26 [i] 09:25 Vánoční překvapení [i] 10:55 Tescoma s chutí [i] 11:20 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 12:05 Lenssen & spol. 166 [i] 12:30 Můj přítel Monk V 6 [i] 13:15 Ženatý se závazky 256 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VI 11 [i] 14:30 Pohřešovaní 14 [i] 15:20 Painkiller Jane 14 [i] 16:10 Beze stopy V 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 13 [i] 18:35 Ulice 1553, 1554 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Fenomén Gott [i] 21:15 Kriminálka Miami VI 17 [i] 22:00 112 [i] 22:35 Harley Davidson a Marlboro Man [i] 00:20 VIP Poker show [i] 01:15 Novashopping 01:35 Skopičiny [i] 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:15 Občanské judo [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř I 8 [i] 06:45 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 29 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Pan doktor a jeho zvířátka [i] 10:25 Lev [i] 12:25 Jackova ukolébavka [i] 14:15 Král Ralph [i] 16:00 Rolničky, kam se podíváš [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 15 [i] 20:00 Šťastný a veselý, šéfe! [i] 21:10 Láska nebeská [i] 23:40 Zrození [i] 01:30 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:00 V kůži Johna Malkoviche [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Život nie je rozprávka: Vyhrala som Superstar [i] 07:15 Osudové stretnutie 81/90 [i] 08:00 Keď budeš moja 37-38/238 [i] 10:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 81/160 [i] 11:25 Viktória 81/171 [i] 12:10 Ako dvoriť Alex 2/12 [i] 12:30 Ulica III. 81/259 [i] 13:20 Rebeli I. 113/215 [i] 14:10 Júlia - Cesty za šťastím 80/351 [i] 15:15 Ako dvoriť Alex 2/12 [i] 15:40 Macocha 82/120 [i] 16:25 Keď budeš moja 39-40/238 [i] 18:10 Ulica III. 82/259 [i] 19:00 Rebeli I. 114/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 82/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 81/351 [i] 22:20 Viktória 82/171 [i] 23:05 Stratená dovolenka: Príbeh Jima a Suzanne Shemwellovcov [i] 00:35 Osudové stretnutie 82/90 [i] 01:20 Lampáreň [i] 01:55 Ulica III. 82/259 [i] 02:40 Macocha 82/120 [i] 03:25 Júlia - Cesty za šťastím 81/351 [i] 04:05 Viktória 82/171 [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Crash [i] 06:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Klára a já [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Cíl Země [i] 13:40 Podivné experimenty [i] 15:40 Seržant Pepper [i] 17:20 Slavíci v kleci [i] 19:00 Sbohem Bafano [i] 21:00 Za jasného dne [i] 22:45 Maurice [i] 01:05 Advokát chudých [i] 02:50 Zlá půlnoc [i] 04:20 Slavíci v kleci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:00 Motorismus [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Snooker [i] 13:00 Plavání [i] 14:00 Fotbal [i] 14:45 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Motorismus [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Plavání [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 3 [i] 06:00 Dotek anděla III 4 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 26 [i] 08:00 Slečna Marplová: Není kouře bez ohýnku [i] 10:00 Dnes se polepším [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 27 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 7 [i] 14:00 Slečna Marplová: Mrtvola v knihovně [i] 16:00 Cesta za Vánocemi [i] 18:00 Námořní hlídka II 2 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 7 [i] 20:00 Ochránce I 10 [i] 21:00 Vezmeš si mě? [i] 23:00 Santa hledá ženu [i] 01:00 Životy svatých 1/2 [i] 03:00 Životy svatých 2/2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dunaj [i] 05:35 Udržitelnost v praxi 01 [i] 06:00 Singapur 01 [i] 06:35 Singapur 02 [i] 07:10 Zvířecí rekordmani 11 [i] 08:05 Jamie vaří doma 16 [i] 08:35 Jamie vaří doma 17 [i] 09:05 Jamieho vláda nad jídlem 02 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 22 [i] 10:35 Na úvěr 22 [i] 11:05 Od podlahy s Debbie Travisovou 13 [i] 12:05 Vášnivý jedlík 03 [i] 12:35 Vášnivý jedlík 04 [i] 13:05 Města ve výškách 10 [i] 13:40 Kamenné monumenty 23 [i] 14:10 Ve stínu dinosaurů 01 [i] 15:10 Muž divočiny 12 [i] 16:10 Černá káva 02 [i] 17:20 Znovuobjevitelé 23 [i] 17:50 Znovuobjevitelé 24 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 11 [i] 19:20 Za sportem kolem světa 07 [i] 20:15 Proč je to tak? 21 [i] 21:10 Zelené nápady pro modrou planetu 13 [i] 21:40 Zelené nápady pro modrou planetu 14 [i] 22:10 Jak přežít v Alcatrazu [i] 23:15 Když se Země zatřese 07 [i] 00:20 Znovuobjevitelé 23 [i] 00:50 Znovuobjevitelé 24 [i] 01:20 Záhady, mýty a legendy [i] 02:20 Místa ve Středomoří 24 [i] 03:30 Interiéry 12 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Saawariya [i] 08:15 Společné Vánoce [i] 10:10 Já a moje příšera [i] 12:00 Pokojský [i] 13:25 2 blbouni v Paříži [i] 15:00 3:10 Vlak do Yumy [i] 17:00 Jen proto, že jsme jiní [i] 18:30 A zase jedna Popelka [i] 20:05 Jarní prázdniny [i] 21:30 Na stojáka 63 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : Srdce z kamene 6 [i] 22:55 Houbičky [i] 00:15 Poslední cesta [i] 01:35 Michael Douglas: Pocta za celoživotní dílo [i] 03:00 Výchovný tábor [i] 04:35 Jarní prázdniny [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Švábi [i] 11:20 Jmenovec [i] 13:20 Roztleskávač [i] 14:55 Betsyina svatba [i] 16:25 Hrdinové a zbabělci [i] 17:55 Král Guillaume [i] 19:20 Vibrace [i] 20:55 Generation Kill : Kolébka civilizace 2 [i] 22:00 Žena pro dva muže [i] 23:35 Katie Morganová o pornu [i] 00:05 Shred [i] 01:45 Michael Clayton [i] 03:45 Výlet za sebevraždou [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Sedm smrtelných útoků [i] 06:00 SOS živočišné říše 3