Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Smotánka [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Mayday: Zachráňte let 771 [i] 10:05 Žut [i] 12:05 Ako svet prichádza o básnikov [i] 13:35 Nezvestní II. 14/18 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 Dva a pol chlapa IV. 12-13/24 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Kobra 11 VIII. 8/14 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Denník Bridget Jonesovej [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Pelíšky [i] 22:20 Keď to rachne, zahučíme [i] 23:45 Americký ninja 3 [i] 01:20 Let Čierneho anjela [i] 02:55 Sexklub [i] 04:15 Smotánka [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Nomádi polárneho kruhu [i] 05:59 Domáci majstri [i] 06:00 Zvedavý George 1/30 [i] 06:25 Zvedavý George 2/30 [i] 06:45 Lišiak Renart [i] 08:30 Slávne dievčatko [i] 09:55 Kto je Santa? [i] 11:25 Rodinné Vianoce [i] 13:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 13:40 Snívam o tebe [i] 15:15 Divoký anjel 69/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Počasie [i] 16:15 Sila lásky III. 157/200 [i] 17:10 Sila lásky III. 158/200 [i] 18:00 Červené víno 1/3 [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Žofia-mladšia sestra Sissi 1/2 [i] 21:55 Žofia-mladšia sestra Sissi 2/2 [i] 23:35 Spartakus 1/2 [i] 01:05 Správy STV [i] 01:25 Góly body sekundy [i] 01:35 Žofia-mladšia sestra Sissi 1/2 [i] 03:05 Žofia-mladšia sestra Sissi 2/2 [i] 04:45 Sila lásky III. 157/200 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Profesionál [i] 05:50 Polícia [i] 06:00 Slovensko 5 rokov členom EÚ [i] 06:15 Poklady sveta IV. [i] 06:30 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Zimné obrázky [i] 08:40 Mária Tudorová [i] 10:30 Orientácie [i] 11:00 Frndolína [i] 12:05 Prechádzky s dinosaurami 1/6 [i] 12:35 Živá panoráma [i] 12:55 Zámok s olivovníkmi 1/13 [i] 13:45 Poklady sveta IV. [i] 14:05 Klenotnica [i] 14:45 Rozmajrín [i] 16:10 Štipku soli 1/3 [i] 17:30 Život Claudie Cardinale [i] 18:20 Autoportréty [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Zelené raje 9/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby II. [i] 20:50 Família [i] 21:20 Táraninky [i] 21:30 Anjeli strážni [i] 22:00 Eurokino [i] 23:55 Hudobné nokturno [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania 03:55 Megastavby II. [i] 04:45 Zdravíčko, pán doktor - Choroby žlčníka [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Autosalón [i] 05:55 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 364 [i] 08:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 12 podmienok dedičstva [i] 11:20 Moja mama špiónka [i] 13:15 Rande mesiaca [i] 15:15 Psychopat [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 79 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák - FINÁLE ŠTVRTEJ SÉRIE! 365 [i] 21:15 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie - FINÁLE SERIÁLU! 12/12 [i] 22:15 Kutyil s. r. o. III. - FINÁLE JESENNEJ SÉRIE! 15/15 [i] 22:55 Webmaster s Patrikom Tkáčom [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 PREMIÉRA: Dcérino tajomstvo [i] 02:15 Črepiny [i] 02:45 Psychopat [i] 04:15 Moja mama špiónka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Skutočné príbehy [i] 06:15 Zorro 20 [i] 06:40 Na pravé poludnie [i] 08:15 Profesionáli IV. 7,8 [i] 10:00 Starý III. 55 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 88 [i] 12:00 Červené ruže 171,172 [i] 13:55 Panelák 191 [i] 14:35 Profesionáli IV. 7 [i] 15:35 Esmeralda 25,26 [i] 17:15 Láska nezomiera 1,2/160 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri IX. 7 [i] 22:10 Možno napadne sneh [i] 23:45 Profesionáli IV. [i] 00:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 5/22 [i] 07:00 Dr. House IV. 1/16 [i] 07:55 Zoom 107/221 [i] 08:00 Wildfire 2/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 4/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIV. 1/12 [i] 10:55 Zoom 107/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 5/22 [i] 12:00 Rodinné právo 3/23 [i] 13:00 Wildfire 2/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 4/22 [i] 15:00 Dr. House IV. 1/16 [i] 16:00 Třetí hlídka 6/22 [i] 17:00 Rodinné právo 4/23 [i] 17:55 Zoom 107/221 [i] 18:00 Wildfire 3/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 5/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 2/16 [i] 21:00 Ti druzí 2/13 [i] 22:00 Ti druzí 3/13 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VII. 8/14 [i] 23:55 Zoom 107/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 6/22 [i] 01:00 Rodinné právo 4/23 [i] 02:00 Ti druzí 2/13 [i] 02:50 Ti druzí 3/13 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak VII. 8/14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Pátá rychlost 1 [i] 05:30 Pátá rychlost 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 17 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 18 [i] 07:45 Nutné k přežití: Mexiko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 09:35 Jak se to dělá 3 [i] 10:00 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 10:30 Možné i nemožné 8 [i] 11:25 Miami Ink: Večírek salonu [i] 12:20 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 19 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 20 [i] 15:30 Nutné k přežití: Mexiko [i] 16:25 Miami Ink: Yojiho velký krok vpřed [i] 17:20 Možné i nemožné 9 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 20:05 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 21:55 Nutné k přežití: Texas [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 6 [i] 23:20 Očitá svědectví 6 [i] 23:45 Opravna vraků: Bel Air party [i] 00:40 Americká rychlá kola: Chevrolet z roku 1957 - část 3 [i] 01:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: vítěz [i] 02:40 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 6 [i] 04:05 Jak se to dělá 4 [i] 04:35 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 15/78 [i] 08:55 Advent [i] 10:10 Vánoční panenka [i] 11:05 Planeta Země 7/11 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 McLeodovy dcery III 19/30 [i] 14:35 Doktorka Quinnová VI 5/22 [i] 15:20 Simpsonovi XX 15/21 [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:10 Záhady Toma Wizarda [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hořeček drsný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 17 [i] 21:00 Na cestě po severu Černé Hory [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 40/40 [i] 22:30 Fanny Hillová [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:40 Sex ve městě VI 12/20 [i] 01:15 McLeodovy dcery III 19/30 [i] 02:00 Film o filmu 3 sezóny v pekle [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Z metropole [i] 03:55 Týden v regionech Brno 04:20 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 16/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:10 Zábavná škola: Náboženství světa [i] 13:30 Angličtina pro nejmenší 3/40 [i] 13:40 O zlé a dobré vodě [i] 14:50 Viděl jsem maminku líbat Santa [i] 16:15 Ztracené lodě 2/4 [i] 17:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:40 McLintock! [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Přísně tajné 3/3 [i] 20:45 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:15 Krásný ztráty [i] 21:45 Ježek a kudrny [i] 22:00 Dvořákova Praha 2009 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Knižní svět [i] 00:55 Báječná léta bez opony [i] 01:10 Vzkaz Miloslava Vlka [i] 01:25 Osudové okamžiky [i] 01:40 Máte slovo 02:30 POKR [i] 02:55 Československý filmový týdeník 760/2379 [i] 03:10 Kapela ze Wsi Warszawa [i] 04:05 Náš venkov [i] 04:25 Retro [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie 25 [i] 09:25 Ztraceni v horách [i] 10:55 Tescoma s chutí [i] 11:15 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 12:00 Lenssen & spol. 165 [i] 12:25 Můj přítel Monk V 5 [i] 13:15 Ženatý se závazky 255 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VI 10 [i] 14:30 Pohřešovaní 13 [i] 15:15 Painkiller Jane 13 [i] 16:10 Beze stopy V 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 12 [i] 18:35 Ulice 1551, 1552 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Natěrač [i] 21:30 Víkend [i] 22:10 Mentalista 4 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV 24 [i] 23:50 Octopus 2 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Bujné fantazie 17 [i] 02:10 Štvanci 3 [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř I 7 [i] 06:45 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka III 28 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Agent Bílá krvinka [i] 09:35 Velká finta [i] 11:35 Turner a Hooch [i] 13:25 Hračky [i] 15:40 Sami v poušti [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 14 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:10 John Q [i] 23:20 Opičí čára [i] 01:10 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 04:00 Spravedlnost černého muže [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skutočný príbeh: Zachráňme Milly [i] 07:00 Osudové stretnutie 80/90 [i] 07:45 Keď budeš moja 35-36/238 [i] 09:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 80/160 [i] 11:20 Viktória 80/171 [i] 12:05 Ako dvoriť Alex 1/12 [i] 12:30 Ulica III. 80/259 [i] 13:15 Rebeli I. 112/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 79/351 [i] 15:15 Ako dvoriť Alex 1/12 [i] 15:40 Macocha 81/120 [i] 16:25 Keď budeš moja 37-38/238 [i] 18:05 Ulica III. 81/259 [i] 19:00 Rebeli I. 113/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 81/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 80/351 [i] 22:15 Viktória 81/171 [i] 23:00 Život nie je rozprávka: Vyhrala som Superstar [i] 00:25 Osudové stretnutie 81/90 [i] 01:10 Lampáreň [i] 01:45 Ulica III. 81/259 [i] 02:30 Macocha 81/120 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:50 112 [i] 04:20 Zabudnuté manželky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Hlavní zprávy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tam, kde končí hvězdy [i] 13:40 Artušův meč [i] 15:50 Klára a já [i] 16:45 Nevěsta na útěku [i] 18:45 Zloději času [i] 20:40 Crash [i] 22:35 Naučím tě zabíjet [i] 00:10 Šňup [i] 01:50 Slunovrat [i] 03:20 Jiný život [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Zimní sporty [i] 08:35 Severská kombinace [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Klasické lyžování [i] 16:45 Biatlon [i] 17:15 Biatlon [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 22:15 Fotbal [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:30 Fotbal [i] 01:10 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 2 [i] 06:00 Dotek anděla III 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 25 [i] 08:00 Slečna Marplová: Sittafordská záhada [i] 10:00 Santa se žení [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 26 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 6 [i] 14:00 Slečna Marplová: Není kouře bez ohýnku [i] 16:00 Mimo sezónu [i] 18:00 Námořní hlídka I 9 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 6 [i] 20:00 Ochránce I 9 [i] 21:00 Slečna Marplová: Zapomenutá vražda [i] 23:00 Hříchy minulosti [i] 01:00 Doznání [i] 03:00 Životy svatých 1/2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 31 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 24 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 10 [i] 08:00 Jamie vaří doma 14 [i] 08:35 Jamie vaří doma 15 [i] 09:05 Jamieho vláda nad jídlem 01 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 21 [i] 10:35 Na úvěr 21 [i] 11:05 Od podlahy s Debbie Travisovou 12 [i] 12:05 Vášnivý jedlík 01 [i] 12:35 Vášnivý jedlík 02 [i] 13:05 Města ve výškách 09 [i] 13:35 Kamenné monumenty 22 [i] 14:10 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 15:05 Muž divočiny 11 [i] 16:05 Černá káva 01 [i] 17:15 Znovuobjevitelé 21 [i] 17:45 Znovuobjevitelé 22 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 10 [i] 19:15 Za sportem kolem světa 06 [i] 20:15 Proč je to tak? 20 [i] 21:15 Zelené nápady pro modrou planetu 11 [i] 21:45 Zelené nápady pro modrou planetu 12 [i] 22:15 Zázračná planeta 06 [i] 23:20 Když se Země zatřese 06 [i] 00:20 Znovuobjevitelé 21 [i] 00:50 Znovuobjevitelé 22 [i] 01:20 Nejtěžší práce historie 06 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 23 [i] 03:30 Interiéry 11 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mí přátelé, mé lásky [i] 07:35 Cinema, Cinema, Cinema 52 [i] 08:00 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 10:25 Santa má bráchu [i] 12:15 Saawariya [i] 14:30 Ca$h [i] 16:15 Společné Vánoce [i] 18:10 Já a moje příšera [i] 20:00 Ženy [i] 21:55 Synecdoche, New York [i] 23:55 Poloprofesionál [i] 01:35 DESmod [i] 02:35 Krvavá laguna [i] 04:05 Ženy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Eragon [i] 11:45 P.S. Miluji tě [i] 13:50 Jako Mike 2 [i] 15:25 Nikdo není sám [i] 17:15 Mimzy [i] 18:50 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 20:55 Generation Kill : Sejmi je 1 [i] 22:00 Zmije [i] 00:00 Takoví normální puberťáci [i] 01:35 Pláž