Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:15 Superpes Krypto I. [i] 06:40 Strakonický dudák [i] 08:30 Šťastné a veselé! [i] 10:05 90210: Nová generácia [i] 10:55 Škaredá Betty I. 13-14/23 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:15 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Kde je moje dieťa? [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Na streche [i] 19:00 Televízne noviny [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 23:25 Fringe 12/20 [i] 00:20 Klietka [i] 01:55 Krakatica [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Správy STV [i] 06:45 Motormagazín [i] 07:05 Pocoyo II. 45/52 [i] 07:15 Malí Einsteini 21/28 [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 21/39 [i] 08:00 Rýchla rota Chipa a Dala 4/51 [i] 08:30 Maškrtníček [i] 09:00 Dračia búrka [i] 10:25 Nomádi polárneho kruhu [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 13:50 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Barón Prášil [i] 16:10 Pošta pre teba [i] 17:10 Zmenáreň [i] 17:40 Show Billa Cosbyho VIII 11/25 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VIII 12/25 [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Osobnosť televíznej obrazovky 2008 [i] 23:05 Dievčatká na zabitie [i] 00:35 Chodili sme spolu [i] 01:25 O 5 minút 12 [i] 02:30 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Test magazín [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Halali [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Môj dom - môj hrad [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:25 Dokumentárny klub [i] 10:25 Československý filmový týždenník [i] 10:40 Fidlibumove rozprávky [i] 11:05 O siedmich rokoch [i] 12:05 Slovo [i] 12:10 Orientácie [i] 12:50 Folklórny festival Východná 2009 [i] 14:00 Noc v archíve [i] 15:35 Solúnski bratia 2/2 [i] 17:00 Puto najsilnejšie 2/2 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Profily [i] 19:00 Poklady Slovenska 2002 [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:40 Na návšteve v českom divadle [i] 23:15 Poltón [i] 23:45 Slovo [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 PRVÉ NOVINY 06:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 Jastrabia žena [i] 10:00 Profesionáli III. - FINÁLE TRETEJ SÉRIE! 16 [i] 10:50 Stratené duše III - FINÁLE TRETEJ SÉRIE! 17,18/18 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:15 Autosalón [i] 13:45 Rande mesiaca [i] 15:50 Kuriér [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:25 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: Krstná matka [i] 02:30 12 podmienok dedičstva [i] 04:20 Rudolf na ostrove hračiek [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Prečo ja? [i] 07:30 V uliciach San Francisca 66,67 [i] 09:15 Julie Lescautová I. 13/13 [i] 11:00 Zorro 20,21 [i] 11:50 Klub EURO výhercov [i] 13:15 Julie Lescautová II. 9 [i] 15:00 V uliciach San Francisca 66,67 [i] 17:00 Policajt v Afrike [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie 6 [i] 20:15 Na pravé poludnie [i] 22:00 Prečo ja? [i] 23:45 Policajt v Afrike [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 7/31 [i] 07:00 Eli Stone II. 12/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 12/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 5/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 6/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 12/20 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 16/16 [i] 13:00 Poslední trosečník XV. - Čína 15/15 [i] 14:00 All Saints VI. 11/43 [i] 15:00 Vodní krysy IV. 7/31 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 13/13 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 19:00 Eli Stone II. 13/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie 6/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 8/25 [i] 22:00 Miluj bližního svého [i] 00:20 Pacovo mužstvo IV. 11/23 [i] 01:50 CSI: New York V. 8/25 [i] 02:40 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 5/8 [i] 03:30 Joan z Arkádie 6/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Nejbáječnější dodávka pro restaurace Taco [i] 06:00 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 2 [i] 06:25 Jak to funguje: Kávovar/Nivelační přístroj s laserem/Inkoustová čtečka/Automatický čistič podlah [i] 06:50 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 07:15 Možné i nemožné 4 [i] 08:10 Riziková laboratoř: Únik z výškové budovy [i] 09:05 Očitá svědectví 3 [i] 09:35 Očitá svědectví 4 [i] 10:00 Běsnící příroda: Tornáda [i] 10:55 Závod do Dakaru 4 [i] 11:50 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 12:45 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 13:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 14:35 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 15:30 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 16:25 Nutné k přežití: Vietnam [i] 17:20 Na plný plyn: Honda [i] 18:15 Americký chopper: Motorka pro indiánský kmen Saginaw Chippewa [i] 19:10 Tuning 2008: Nejbáječnější dodávka pro restaurace Taco [i] 20:05 Bořiči mýtů: Uklouznutí na slupce od banánu? [i] 21:00 Můj šokující příběh: Muž chobotnice [i] 21:55 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě: Kapské město [i] 22:50 Z ráje do pekla 3 [i] 23:45 Mega loupež: Loupež - část 2 [i] 00:40 Hry s časem: Hadi, Sumo a Bostonští hasiči [i] 01:40 Riziková laboratoř: Únik z výškové budovy [i] 02:40 Extrémní stroje 4 [i] 03:40 Jak se to dělá 1 [i] 04:05 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Pohádky z květináče 12/13 [i] 06:35 Kodýtkova detektivní kancelář 12/13 [i] 06:40 Kuňky z žabí tůňky 12/13 [i] 06:50 Ferda II 8/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náhrdelník 10/12 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Koloběžka první [i] 14:20 Advent [i] 15:35 Film o filmu Zemský ráj to napohled [i] 15:50 Retro [i] 16:20 Rajské zahrady 12/13 [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Adventní koncert [i] 18:00 Sváteční slovo vikáře Adolfa [i] 18:05 Škola pro život 12/13 [i] 18:35 Duety ...kolem dokola [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Všichni moji blízcí [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Losování Sportky a Šance 22:15 Komisař Adamsberg 2/2 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Mrtví jako já II 15/15 [i] 00:35 Semafor atd. 7/8 [i] 01:35 Uvolněte se, prosím [i] 02:20 Krásy evropského pobřeží: Skagen - prst v moři [i] 02:25 Na cestě po středním Fidži [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Martou [i] 06:50 Správy STV 07:20 Ještě jsem tady - Jan Čapek [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 760/2379 [i] 08:45 Vzkaz Miloslava Vlka [i] 09:00 Třistatřicettři [i] 10:00 Bohoslužba ve Waltrovce [i] 11:00 Po hladině: Spravedlnost [i] 11:20 Chcete je? [i] 11:25 Mýty a fakta historie: Ztracená města v Amazonii [i] 12:20 O. Nedbal: Z pohádky do pohádky [i] 13:25 Knižní svět [i] 13:40 Film 2009 [i] 14:10 POP ART [i] 14:50 Semafor atd. 7/8 [i] 15:55 Africká královna [i] 17:35 Cesty víry [i] 18:00 Křesťanský magazín [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina [i] 19:30 Simpsonovi XX 15/21 [i] 20:00 Šance tisíciletí [i] 20:10 Ježíš je normální [i] 21:20 Debata k filmu Ježíš je normální [i] 22:00 Na plovárně s Karlem Lewitem [i] 22:30 Hra osudu [i] 00:30 The Cure: Live [i] 01:30 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:40 Duety... když hvězdy zpívají [i] 03:10 Čétéčko [i] 03:30 Kamera na cestách: Expedice Borneo 3/3 [i] 04:25 Rajské zahrady 12/13 [i] 04:45 Pražská noblesa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Tajemný oceán [i] 06:45 3-2-1 Tučňáci! 13, 14 [i] 07:35 Senzační Spiderman 7 [i] 08:00 Batman vítězí II 4 [i] 08:25 Spongebob v kalhotách 50 [i] 08:50 Želví nindžové 2: Tajemství kapaliny [i] 10:30 Veselé Vánoce, Santo Clausi [i] 12:15 To nevymyslíš [i] 13:15 Žít po svém [i] 15:15 Stepfordské paničky [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Občanské judo [i] 18:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 25 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 23:25 Přitažlivost [i] 01:15 Ohnivé léto 8 [i] 02:10 Novashopping 02:30 Polepšovna mazlíčků [i] 02:55 Babicovy dobroty [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Země dinosaurů 6 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 6 [i] 07:30 Bejbybum II 9 [i] 07:55 Chůva k pohledání V 12 [i] 08:25 Hitlerovi bodyguardi 6 [i] 09:25 Svět 2009 [i] 09:55 M*A*S*H 53 [i] 10:25 M*A*S*H 54 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Komisař Rex VIII 13 [i] 13:55 Zelená karta [i] 16:10 Columbo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 13 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru VIII [i] 22:00 Královna Alžběta [i] 00:25 Holčičky na zabití [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Dvojí nasazení 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Hľadá sa Vianočný John [i] 07:15 Keď budeš moja 33-34/238 [i] 08:55 Muži na stromoch I. 22/22 [i] 09:40 Slávici na ulici [i] 10:40 Chuťovky [i] 12:00 Rebeli I. 111/215 [i] 12:50 Prípady Alice Neversovej I. 3/8 [i] 14:30 Columbo V. 1/6 [i] 16:15 Keď budeš moja 35-36/238 [i] 18:05 Muži na stromoch I. 22/22 [i] 19:00 Rebeli I. 112/215 [i] 20:00 Pán Rosnička [i] 21:55 Skutočný príbeh: Zachráňme Milly [i] 23:25 Vražedný trojuholník [i] 00:55 Pán Rosnička [i] 02:35 Columbo V. 1/6 [i] 04:20 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Stíny mrtvých [i] 07:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Nebezpečná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Doživotní šance [i] 13:40 Zkouška dospělosti [i] 15:15 Hlavní zprávy [i] 17:00 Oslněni sluncem [i] 18:45 Dračí války [i] 20:25 Skutečný Howard Spitz [i] 22:10 Eichmann [i] 23:55 Slimáci [i] 01:25 [i] 02:55 Mumie [i] 04:40 Skutečný Howard Spitz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Zimní sporty [i] 08:35 Biatlon [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:30 Zimní sporty [i] 10:35 Alpské lyžování [i] 12:00 Biatlon [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:30 Biatlon [i] 17:00 Klasické lyžování [i] 17:55 Zimní sporty [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Biatlon [i] 19:30 Snooker [i] 20:55 Zimní sporty [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:30 Biatlon [i] 00:00 Biatlon [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:25 Zimní sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla III 1 [i] 06:00 Dotek anděla III 2 [i] 07:00 Život v divočině 2 [i] 08:00 Život v buši III 3 [i] 09:00 Námořní hlídka II 7 [i] 10:00 Slečna Marplová: Cukání v palci [i] 12:00 Slečna Marplová: Zapomenutá vražda [i] 14:00 Slečna Marplová: Sittafordská záhada [i] 16:00 Cesta za Vánocemi [i] 18:00 Ochránce I 6 [i] 19:00 Ochránce I 7 [i] 20:00 Santa se žení [i] 22:00 Médium V 15 [i] 23:00 Médium V 16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 6 [i] 02:00 Ochránce I 8 [i] 03:00 Život v divočině 2 [i] 04:00 Život v buši III 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hugh, kuřata a TESCO [i] 06:00 Lodě, které změnily svět 03 [i] 06:55 Pevnosti Británie [i] 08:00 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 08:15 Za sportem kolem světa 10 [i] 09:10 Pohlednice z chalupy 01 [i] 09:40 Pohlednice z chalupy 02 [i] 10:10 Prostřeno pod širým nebem Španělska 02 [i] 11:15 Impéria 15 [i] 12:25 Jamieho Amerika 01 [i] 13:30 Skryté možnosti 75 [i] 14:00 Skryté možnosti 76 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 31 [i] 15:30 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 05 [i] 16:10 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 06 [i] 16:45 Mistři švindlu 15 [i] 17:20 Mistři švindlu 33 [i] 18:00 Mistři švindlu 34 [i] 18:40 Zhýčkaní 01 [i] 19:10 Zhýčkaní 02 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 23 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 24 [i] 20:50 Nebezpečné planetky [i] 21:55 Impéria 16 [i] 23:00 Kuchař v první linii 02 [i] 23:55 Boj o život 02 [i] 01:00 Sen z Bronxu [i] 02:05 Geologická pouť 01 [i] 03:05 Za sportem kolem světa 10 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 51 [i] 06:00 Evropské filmové ceny 2009 [i] 07:30 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 09:30 Cinema, Cinema, Cinema 52 [i] 10:00 Bláznovo zlato [i] 11:50 Tajemství polévky rámen [i] 13:30 Mí přátelé, mé lásky [i] 15:05 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 17:35 Santa má bráchu [i] 19:30 Před kamerou 52 [i] 20:00 Dvojka [i] 21:35 Nebe, peklo, země, ráj [i] 21:55 Láska za časů cholery [i] 00:10 True Blood - Pravá krev II. : Nikdy mě nenech odejít 5 [i] 01:05 Maturitní ples [i] 02:35 Vstupní brána [i] 04:20 Volný jako pták [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 09:15 Propast [i] 11:35 Před kamerou 51 [i] 12:05 Last minute Maroko [i] 13:35 Roh hojnosti [i] 15:15 Proč kočka není pes [i] 16:50 Cinema, Cinema, Cinema 52 [i] 17:15 Všichni opouštějí Brisbane [i] 18:30 Servírka [i] 20:15 Můj nový revolver [i] 22:00 Šprti [i] 23:50 Mé druhé já [i] 01:50 Moderní láska [i] 03:35 Shred 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Zemětřesení - záchrana pand [i] 06:00 SOS živočišné říše 15 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 64 [i] 06:50 Lovec krokodýlů: Pobřeží krokodýlů [i] 07:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 27 [i] 08:10 Nejzábavnější zvířata na zemi 28 [i] 08:40 Zvířecí pohotovost - doktoři na praxi: Neznámé prostředí [i] 09:05 Zvířecí policie: Láska vítězí [i] 09:55 Veterinární policie Phoenix: Hrdinské záchrany [i] 10:50 Zápisník lovce krokodýlů: Hvězdy a kanadské žertíky 1 [i] 11:45 SOS živočišné říše 15 [i] 12:10 Záchrana mazlíčků 64 [i] 12:40 Planeta Země 4 [i] 13:35 Lovec krokodýlů: Cesta do rudé pouště [i] 14:30 Záchrana mazlíčků 53 [i] 14:55 Záchrana mazlíčků 54 [i] 15:25 Osudy šimpanzí rodinky 2 [i] 16:20 Uvnitř smečky: Královna Cleo [i] 17:15 Služební psi: Gangy [i] 18:10 Útěk do opičího ráje: Sedm mláďat do nové rodiny (1. část) [i] 18:40 Útěk do opičího ráje: Sedm mláďat do nové rodiny (2. část) [i] 19:10 Planeta Země 4 [i] 20:05 Nezkrotná příroda: Hrdinové a hrůzy [i] 21:00 Uvnitř smečky: Královna Cleo [i] 21:55 Dobrodružství Austina Stevense: Po stopě medvěda grizzly [i] 22:50 Planeta Země 4 [i] 23:45 Veterinární policie Houston: Pevný kořínek [i] 00:40 Nezkrotná příroda: Hrdinové a hrůzy [i] 01:35 Nezkrotná příroda: Kulohlavec Sieboldův útočí [i] 02:30 Veterinární policie Phoenix: Hrdinské záchrany [i] 03:25 Uvnitř smečky: Královna Cleo [i] 04:20 Veterinární policie Houston: Pevný kořínek [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    11:25 Nahoru, dolů