Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto I. [i] 06:30 Uletení Loonatici II. 11/13 [i] 06:55 Zlatovláska [i] 08:10 Olsen Twins: Ideme ku starej mame [i] 09:45 Krok za krokom II. 20-21/24 [i] 10:35 Škola rocku [i] 12:40 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 15:20 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Krvavý diamant [i] 23:10 Detonátor [i] 00:55 Hrôza v metre [i] 02:25 Farma smrti [i] 04:00 Prízrak strachu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Euromaxx dizajn 13/14 [i] 05:35 Divoký anjel 68/270 [i] 06:15 Zmenáreň [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:10 Pocoyo II. 44/52 [i] 07:15 Malí Einsteini 20/28 [i] 07:40 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 20/39 [i] 08:05 Rýchla rota Chipa a Dala 3/51 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Páni zo semafora [i] 09:15 MINI TALENT SHOW [i] 11:00 Hopla! [i] 11:25 Znovunájdené šťastie [i] 13:00 Motormagazín [i] 13:25 Rosemary a Thymeová 6 [i] 14:20 Slečna Marpleová [i] 16:05 Apač [i] 17:35 Show Billa Cosbyho VIII 9/25 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VIII 10/25 [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Športovec roka 2009 [i] 22:25 Amy a Isabelle [i] 23:50 Poistka [i] 01:35 Zlodej či kuchár [i] 03:20 Slečna Marpleová [i] 04:55 Amy a Isabelle [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:10 Správy z regiónov [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy a komentáre [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Rieky Francúzska [i] 09:00 Kaleidoskop [i] 09:25 Slavkov-víťazstvo za pochodu 2/2 [i] 10:20 Medicína [i] 11:20 Sociálny zápisník [i] 11:35 Cesty nádeje [i] 12:05 5 minút po dvanástej - je najľahšie to vzdať? [i] 13:05 Keď sa láska rozladí [i] 13:50 Duchovia 13/34 [i] 14:15 Poltón [i] 14:45 GEN.sk [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Študentské filmy [i] 16:35 Čas dohviezdny - čas ľúbezný [i] 17:05 Bernolákovo - 800 rokov [i] 17:45 Elixír [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Summertonský mlyn 26/26 [i] 18:30 Peter Dvorský [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Dokumentárny klub [i] 21:00 Úsmev ako dar - Domováci [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 21:55 Mansfield park [i] 23:30 BJD 2007 [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 22/22 [i] 06:10 PREMIÉRA: Učiteľkin zločin [i] 07:50 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 08:20 TV JOJ DEŤOM: Princezná Sissi [i] 08:50 TV JOJ DEŤOM: Barbie a kúzelné Vianoce [i] 10:25 Všade samé zvončeky [i] 12:30 Doprava [i] 12:50 Učiteľkin zločin [i] 14:45 Jastrabia žena [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. 14 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kuriér [i] 22:15 Červený drak [i] 00:50 Pofajčíme, uvidíme [i] 02:20 Červený drak [i] 04:20 Pofajčíme, uvidíme [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Doktorka Quinnová 87 [i] 06:20 Air America 24,25 [i] 07:50 Vražda môjho otca [i] 09:30 V uliciach San Francisca 64,65 [i] 11:20 Zorro 18,19 [i] 12:15 Air America 24,25 [i] 14:00 Siska 62 [i] 15:00 V uliciach San Francisca 64,65 [i] 17:00 Miazgovci 5,6 [i] 18:00 Chalupári 11/11 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie 5 [i] 20:15 Julie Lescautová I. 13/13 [i] 22:10 Julie Lescautová II. 9 [i] 00:10 Miazgovci 5,6 [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 6/31 [i] 07:00 Eli Stone II. 11/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 11/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 3/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 4/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 11/20 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 15/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 13/13 [i] 14:00 All Saints VI. 10/43 [i] 15:00 Vodní krysy IV. 6/31 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12/13 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 15/15 [i] 19:00 Eli Stone II. 12/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie 5/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 7/25 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 5/8 [i] 23:00 Unesený 7/13 [i] 00:00 Unesený 8/13 [i] 01:00 Genesis - vrahova duše 11/22 [i] 02:00 CSI: New York V. 7/25 [i] 02:45 Joan z Arkádie 5/23 [i] 03:35 Eli Stone II. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Chevrolet z roku 1957 - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 1 [i] 06:25 Závod do Dakaru 4 [i] 07:15 Tuning 2008: Bentley s výtahem [i] 08:10 Miami Ink: Rodinná pouta rodiny Von D [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 10:00 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 10:55 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 11:50 Extrémní stroje 4 [i] 12:45 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 13:40 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 14:35 Možné i nemožné 5 [i] 15:30 Riziková laboratoř: Únik z výškové budovy [i] 16:25 Jak to funguje: Stroj na výrobu ledové tříště/Čárový kód/Blesk fotoaparátu/Mikrovlnná trouba [i] 16:55 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 18:15 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 19:10 Extrémní stroje 4 [i] 20:05 Americký chopper: Motorka pro indiánský kmen Saginaw Chippewa [i] 21:00 Tuning 2008: Nejbáječnější dodávka pro restaurace Taco [i] 21:55 Pátá rychlost 1 [i] 22:25 Pátá rychlost 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Vietnam [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 00:40 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě: Paříž [i] 01:40 Očitá svědectví 3 [i] 02:10 Očitá svědectví 4 [i] 02:40 Běsnící příroda: Tornáda [i] 03:40 Očitá svědectví 1 [i] 04:05 Pátá rychlost 1 [i] 04:35 Pátá rychlost 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:20 Francouzské postřehy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:10 Let 29 27/30 [i] 06:35 Povídám, povídám pohádku [i] 06:45 Kočičí povídání 2/3 [i] 06:55 Sezame, pojď si hrát 14/78 [i] 07:15 Garfield a přátelé II 4/26 [i] 07:40 Všechna rána světa: Bolívie 16/16 [i] 07:55 Biblická pátrání 16/17 [i] 08:15 Viděl jsem maminku líbat Santa [i] 09:40 Ovečka Shaun 38/40 [i] 09:50 Kuchařská pohotovost [i] 10:20 Hledání Země Nezemě [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Předivo života 5/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Mezi námi zvířaty [i] 14:10 Evropský manuál [i] 14:35 Jalna 16/16 [i] 15:25 Daleko do nebe [i] 17:10 Taxík [i] 17:45 Profesionálové 4/57 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:20 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:50 Svatby podle Mary [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Harry to s vámi myslí dobře [i] 01:35 13. komnata Andyho Hryce [i] 02:00 Pošta pro tebe [i] 02:55 Na moll... [i] 03:35 Folklorika [i] 04:00 Café Proklatec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Praha, město věží [i] 06:30 Správy STV 06:55 Divnopis [i] 07:00 Poutní místa [i] 07:20 Televizní klub neslyšících [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Kočičí svět v rukou vědy [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Hledání ztraceného času 2 [i] 11:00 Špalíček B. Martinů [i] 12:05 Breakdance! [i] 12:55 Pětka v Pomeranči [i] 13:20 Game Page [i] 13:45 Sabotáž [i] 14:15 Simpsonovi XIX 6/20 [i] 14:40 Boj o život: Poslední roky 6/6 [i] 15:30 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 15:40 Kamera na cestách: Expedice Borneo 3/3 [i] 16:35 Ztracené lodě 2/4 [i] 17:30 Poutní místa [i] 17:50 Toulky za uměním 6/7 [i] 18:05 Poklady světa [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Vánoční pastorely s Lucií Popp [i] 19:30 A. Dvořák: Te Deum [i] 20:00 Filharmonie Brno [i] 21:20 Dvořákova Praha 2009 [i] 21:50 Divadlo žije! [i] 22:20 Třistatřicettři [i] 23:15 Noc s Andělem [i] 00:45 Main Street Jazz 90 [i] 01:40 Sešli se... [i] 02:40 ČT Live - Javory [i] 03:35 Grotesky [i] 03:45 Ladí neladí [i] 04:35 Boj o život: Poslední roky 6/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Senzační Spiderman 6 [i] 06:40 Batman vítězí II 3 [i] 07:05 Tom a Jerry 12 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 49 [i] 08:00 Bílá spona [i] 09:15 Petr Pan [i] 11:20 Stahovák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Strakonický dudák [i] 14:15 Mr. Bean [i] 14:45 Žabí král aneb Železný Jindřich [i] 15:55 Když rozvod, tak rozvod [i] 17:20 Polepšovna mazlíčků [i] 18:00 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Legenda o Zorrovi [i] 22:25 Já-tě-vidím.com [i] 00:05 Pavučina snů [i] 02:20 Novashopping 02:40 Volejte Novu [i] 03:10 Skopičiny [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:25 Země dinosaurů 5 [i] 06:50 Pokémon: Diamant a perla 5 [i] 07:15 Bejbybum II 8 [i] 07:40 Fresh Prince V 8 [i] 08:05 Chůva k pohledání V 11 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 52 [i] 10:05 Super drbna 14 [i] 10:55 To je vražda, napsala II 2 [i] 11:55 Columbo [i] 13:50 Žít naplno [i] 16:15 Gorily v mlze - Příběh Dian Fosseyové [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 12 [i] 20:00 Roboti [i] 21:50 Výkupné [i] 00:10 Žoldák: Legie zkázy [i] 01:55 Volejte Věštce 03:35 Inspektor Balko 58 [i] 04:25 Carusošou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 112 [i] 06:15 Santa a Pete [i] 07:45 Keď budeš moja 31-32/238 [i] 09:20 Muži na stromoch I. 21/22 [i] 10:10 Slávici na ulici [i] 11:05 Chuťovky [i] 12:25 Rebeli I. 110/215 [i] 13:15 Prípady Alice Neversovej I. 2/8 [i] 14:55 Columbo IV. 6/6 [i] 16:15 Keď budeš moja 33-34/238 [i] 18:05 Muži na stromoch I. 21/22 [i] 19:00 Rebeli I. 111/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Výnimočná láska [i] 21:40 Hľadá sa Vianočný John [i] 23:25 Nevera prináša smrť [i] 01:05 Columbo IV. 6/6 [i] 02:15 Lampáreň [i] 02:50 112 [i] 04:05 Rosamunde Pilcherová: Výnimočná láska [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Líbí se mi co děláš [i] 07:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Horká čokoláda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Podivné experimenty [i] 14:00 Emil a detektivové [i] 15:50 Nebezpečná pravda [i] 17:20 Samotář Jim [i] 18:55 Děti z ostrova pokladů 1. [i] 20:35 Stíny mrtvých [i] 22:30 Jezero smrti [i] 00:05 Zvrhlosti žen [i] 02:00 Mírotvorce [i] 03:35 Osudový dotek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:40 Sáně [i] 09:10 Skoky na lyžích [i] 10:00 Biatlon [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Zimní sporty [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:30 Biatlon [i] 17:30 Klasické lyžování [i] 18:25 Zimní sporty [i] 18:30 Zimní sporty [i] 18:35 Skoky na lyžích [i] 20:00 Watts [i] 20:30 Watts [i] 21:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 22 [i] 06:00 Dotek anděla III 1 [i] 07:00 Cesta za Vánocemi [i] 09:00 Vánoční koleda [i] 11:00 Námořní hlídka II 6 [i] 12:00 Rtěnka [i] 14:00 Santa hledá ženu [i] 16:00 Vánoční koleda [i] 18:00 Námořní hlídka I 9 [i] 19:00 Námořní hlídka I 10 [i] 20:00 Námořní hlídka I 11 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 16 [i] 23:00 Doznání [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 5 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 6 [i] 03:00 Námořní hlídka I 12 [i] 04:00 Námořní hlídka I 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dunaj [i] 05:35 Udržitelnost v praxi 10 [i] 06:00 Velikonoční ostrov [i] 07:00 Lidé a místa na Zemi: Norsko [i] 07:15 Za sportem kolem světa 01 [i] 08:10 Za sportem kolem světa 02 [i] 09:05 Hubbleovy obrazy 05 [i] 09:40 Hubbleovy obrazy 06 [i] 10:15 Když se Země zatřese 07 [i] 11:20 Co nám prospívá 32 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 17 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 18 [i] 13:30 Skryté možnosti 73 [i] 14:00 Skryté možnosti 74 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 30 [i] 15:30 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 03 [i] 16:10 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 04 [i] 16:45 Mistři švindlu 14 [i] 17:20 Mistři švindlu 31 [i] 18:00 Mistři švindlu 32 [i] 18:40 Hugh, kuřata a TESCO [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 21 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 22 [i] 20:50 Meze poznání [i] 21:55 Úsvit lidstva 01 [i] 23:00 Kuchař v první linii 01 [i] 23:55 Boj o život 01 [i] 00:55 Za sportem kolem světa 10 [i] 01:50 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 04 [i] 02:45 Evropská velkoměsta 03 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dobyvatelé ztracené archy [i] 07:55 Na domácí půdě [i] 09:35 Světlušky v zahradě [i] 11:15 VALL-I [i] 12:55 Plán hry [i] 14:45 Chvilkové zatmění [i] 16:15 Vše, co Lola chce [i] 18:10 Skafandr a motýl [i] 20:00 27 šatů [i] 21:50 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 00:25 Zákony Brooklynu [i] 02:05 Zuby nehty [i] 03:40 Kamarádova holka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Pravý Američan [i] 09:30 Noëlle [i] 11:00 Dobrý ročník [i] 12:55 Cinema, Cinema, Cinema 52 [i] 13:20 Haló, tady Shirlee [i] 14:50 Tečka.com [i] 16:30 Můj skvělý tatínek [i] 18:05 Noc s králem [i] 20:05 Alpha Dog [i] 22:00 Gone Baby Gone [i] 23:55 Cesta bojovníka [i] 01:35 Prachy [i] 03:05 Když se smůla lepí na paty [i] 04:30 Katie Morganová o pornu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Návrat původních šelem