Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Xena III. 4/22 [i] 09:10 V mene zákona [i] 09:35 Betlehemská hviezda [i] 11:30 Post mortem II. 1/8 [i] 12:25 Nezvestní II. 12-13/18 [i] 14:10 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 Dva a pol chlapa IV. 10-11/24 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 VIII. 7/14 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Likvidátor [i] 23:25 Explózia [i] 01:00 13 mŕtvych mužov [i] 02:25 Aréna smrti 2 [i] 03:50 Aj múdry schybí [i] 04:55 Kobra 11 VIII. 7/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Divoký anjel 67/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Oči plné snehu [i] 09:40 To je vražda,napísala X [i] 10:30 To je vražda,napísala X [i] 11:20 Sila lásky I. 285 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 68/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 155/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 156/200 [i] 18:10 Rosemary a Thymeová 5 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 22:00 Takí sme boli [i] 23:10 Na stope vraha [i] 00:45 Kliatba temného anjela 2/2 [i] 02:30 Euromaxx dizajn 13/14 [i] 02:55 Správy STV [i] 03:25 Sila lásky III. 155/200 [i] 04:15 Sila lásky III. 156/200 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence V. 12/12 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody V. 6/8 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Kvarteto [i] 13:30 Veľké záhady [i] 14:00 Família [i] 14:35 Večer na tému: Slovensko na medzinárodnej politickej scéne [i] 16:15 Slovensko 5 rokov členom EÚ [i] 16:25 Sociálny zápisník [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - rodina [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Slavkov-víťazstvo za pochodu 2/2 [i] 21:10 GEN.sk [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Československý filmový týždenník [i] 22:20 Nočný filmový klub [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 PRVÉ NOVINY 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 363 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 77 [i] 09:20 Na pokraji smrti [i] 10:20 Medicopter 117 58 [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 13/13 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 24/24 [i] 13:15 Medicopter 117 59,60 [i] 15:10 Kosti IV. 16 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 22/22 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 78 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 364 [i] 21:15 Dievča na roztrhanie [i] 23:15 SEDEM [i] 00:15 Všade samé zvončeky [i] 02:00 Medicopter 117 60 [i] 02:50 Operácia Threshold [i] 03:30 Črepiny [i] 04:00 Inside: Myseľ vraha 13/13 [i] 04:45 V. I. P. I [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Panelák 189 [i] 05:45 Doktorka Quinnová 86 [i] 06:30 Dvojníci [i] 08:15 Profesionáli IV. 5,6 [i] 10:00 Starý III. 54 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 87 [i] 12:00 Červené ruže 169,170 [i] 13:55 Panelák 190 [i] 14:35 Profesionáli IV. 5 [i] 15:35 Esmeralda 23,24 [i] 17:15 V mene lásky 169,170/170 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chalupári 11/11 [i] 21:20 Siska 62 [i] 22:30 Vražda môjho otca [i] 00:20 Profesionáli IV. [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 4/22 [i] 07:00 Dr. House III. 24/24 [i] 07:55 Zoom 107/221 [i] 08:00 Wildfire 1/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 3/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIII. 11/11 [i] 10:55 Zoom 107/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 4/22 [i] 12:00 Rodinné právo 2/23 [i] 13:00 Wildfire 1/13 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 3/22 [i] 15:00 Dr. House III. 24/24 [i] 16:00 Třetí hlídka 5/22 [i] 17:00 Rodinné právo 3/23 [i] 17:55 Zoom 107/221 [i] 18:00 Wildfire 2/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 4/22 [i] 20:00 Dr. House IV. 1/16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VII. 7/14 [i] 23:55 Zoom 107/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 5/22 [i] 01:00 Rodinné právo 3/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak VII. 7/14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Chevrolet z roku 1957 - část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 15 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 16 [i] 07:45 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 09:35 Jak se to dělá 2 [i] 10:00 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 10:30 Možné i nemožné 7 [i] 11:25 Miami Ink: Bitva učňů [i] 12:20 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 13:15 Pátá rychlost 9 [i] 13:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 17 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 18 [i] 15:30 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 16:25 Miami Ink: Večírek salonu [i] 17:20 Možné i nemožné 8 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 19:10 Jak se to dělá 3 [i] 19:40 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 20:05 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 21:00 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 21:55 Hry s časem: Hadi, Sumo a Bostonští hasiči [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 5 [i] 23:20 Očitá svědectví 5 [i] 23:45 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 00:40 Americká rychlá kola: Chevrolet z roku 1957 - část 2 [i] 01:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 04:05 Jak se to dělá 3 [i] 04:35 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Francouzské postřehy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tomáš kardinál Špidlík [i] 09:20 Mistr Třeboňského oltáře [i] 09:40 Tajemství světla [i] 10:25 Příště u Vás... tentokrát v Tisé nad Labem [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 18/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 4/22 [i] 15:05 Franklin 8/52 [i] 15:30 Let 29 27/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 25/40 [i] 16:00 Garfield a přátelé 3/26 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Snowboarďáci 3/3 [i] 21:00 13. komnata Andyho Hryce [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě VI 12/20 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Korunní svědek [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 McLeodovy dcery III 18/30 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Sabotáž [i] 02:30 Události v regionech [i] 02:55 Události v regionech Brno 03:20 Události v regionech Ostrava [i] 03:45 Regiony ČT24 04:10 Kde se žije dlouho [i] 04:30 Ajťáci III 6/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam s ní [i] 05:15 Osudové okamžiky [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Charlie McCoyem [i] 10:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 10:30 Meet Factory [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 13:55 Nová dobrodružství Černého Bleska 24/26 [i] 14:20 Zbytečné úrazy [i] 14:40 Sportovci světa: Jak funguje tým formule 1 [i] 15:25 Tahače 2009 - Přehled sezóny [i] 15:35 Kvarteto [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Příběhy šťastných [i] 17:05 Skoro jasno [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 56/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Jan Čapek [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Simpsonovi XIX 6/20 [i] 20:00 Zázračná planeta: Kočičí svět v rukou vědy [i] 20:55 Moje rodina [i] 21:25 ČT Live - J.A.R. 20 let: PLES ES [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci III 6/6 [i] 23:35 Gorodok 16/20 [i] 00:00 Dvojhlas [i] 00:20 Ivan Moravec [i] 01:20 Koncert ze Senátu [i] 02:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:40 Hledám práci [i] 03:00 Toulky za uměním 5/7 [i] 03:15 Rodina a já [i] 03:35 Příběhy šťastných [i] 03:50 Svět na kolejích [i] 04:10 Krásný ztráty [i] 04:35 Diagnóza [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 24 [i] 09:25 Smrt v klášteře [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:20 Mr. Bean [i] 11:45 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk V 4 [i] 13:05 Ženatý se závazky 254 [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI 9 [i] 14:20 Pohřešovaní 12 [i] 15:15 Painkiller Jane 12 [i] 16:05 Beze stopy V 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 11 [i] 18:30 Ulice 1549, 1550 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vánoce naruby [i] 21:55 Detektivové z Hollywoodu [i] 00:05 Ďábelská lest [i] 01:55 Novashopping 02:15 Mr.GS [i] 02:45 Tabu [i] 03:30 Áčko [i] 04:25 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř I 6 [i] 06:40 Pět holek na krku 35 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Fresh Prince V 7 [i] 08:15 Chůva k pohledání V 10 [i] 08:45 M*A*S*H 50 [i] 09:15 Knight Rider IV 18 [i] 10:10 Policie Hamburk II 22 [i] 11:05 To je vražda, napsala II 1 [i] 12:00 Kauzy z Bostonu I 9 [i] 12:55 M*A*S*H 51 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 10 [i] 14:00 Čarodějky III 5 [i] 14:55 Médium III 6 [i] 15:50 Dům na pobřeží [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 11 [i] 20:00 Uprchlík [i] 22:35 Modlitba za mrtvé [i] 00:40 Žer, nebo umři [i] 02:30 Volejte Věštce 04:10 S Italem v kuchyni [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Muž bez tváre [i] 07:00 Osudové stretnutie 79/90 [i] 07:45 Keď budeš moja 29-30/238 [i] 09:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 79/160 [i] 11:10 Viktória 79/171 [i] 11:55 Ženatý so záväzkami XI. 25/25 [i] 12:20 Ulica III. 79/259 [i] 13:10 Rebeli I. 109/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 78/351 [i] 15:10 Ženatý so záväzkami XI. 25/25 [i] 15:35 Macocha 80/120 [i] 16:25 Keď budeš moja 31-32/238 [i] 18:05 Ulica III. 80/259 [i] 19:00 Rebeli I. 110/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 80/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 79/351 [i] 22:25 Viktória 80/171 [i] 23:15 Santa a Pete [i] 00:45 Osudové stretnutie 80/90 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:10 Ulica III. 80/259 [i] 02:55 Macocha 80/120 [i] 03:40 Júlia - Cesty za šťastím 79/351 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Cíl Země [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Artušův meč [i] 13:40 Někdo musí z kola ven [i] 15:20 Horká čokoláda [i] 16:55 Sbohem Bafano [i] 18:55 Bílý oleandr [i] 20:50 Líbí se mi co děláš [i] 22:40 Neprůstřelný mnich [i] 00:30 Zlá půlnoc [i] 02:00 Mrtvá hlídka [i] 03:35 Gomez vs Tavarés [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:45 Biatlon [i] 10:55 Zimní sporty [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:00 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Alpské lyžování [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Alpské lyžování [i] 19:55 Zimní sporty [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Bowling [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:00 Fotbal [i] 23:10 Poker [i] 00:10 Motorimsus [i] 00:25 Extrémní sporty [i] 00:40 Extrémní sporty [i] 01:10 Fotbal [i] 01:20 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 21 [i] 06:00 Dotek anděla II 22 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 24 [i] 08:00 Slečna Marplová: Zapomenutá vražda [i] 10:00 Poslední přání [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 25 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 5 [i] 14:00 Slečna Marplová: Sittafordská záhada [i] 16:00 Rtěnka [i] 18:00 Námořní hlídka I 13 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 5 [i] 20:00 Ochránce I 8 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 6 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 15 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 16 [i] 01:00 Ochránce I 4 [i] 02:00 Ochránce I 5 [i] 03:00 Santa hledá ženu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dunaj [i] 05:35 Udržitelnost v praxi 09 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 23 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 09 [i] 08:00 S Nigellou ve vánoční kuchyni 03 [i] 08:35 Jamie vaří doma o vánocích [i] 09:35 Lidé a místa na Zemi: Norsko [i] 09:50 Lidé a místa na Zemi: Grónsko [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 20 [i] 10:35 Na úvěr 20 [i] 11:05 Od podlahy s Debbie Travisovou 11 [i] 12:05 S Nigellou ve vánoční kuchyni 03 [i] 12:40 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 12:55 Lidé a místa na Zemi: Island [i] 13:10 Města ve výškách 08 [i] 13:45 Kamenné monumenty 21 [i] 14:20 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 05 [i] 15:15 Muž divočiny 10 [i] 16:15 Jamie vaří doma o vánocích [i] 17:15 Znovuobjevitelé 19 [i] 17:45 Znovuobjevitelé 20 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 09 [i] 19:15 Za sportem kolem světa 05 [i] 20:10 Proč je to tak? 19 [i] 21:10 Zelené nápady pro modrou planetu 09 [i] 21:40 Zelené nápady pro modrou planetu 10 [i] 22:10 Zázračná planeta 05 [i] 23:15 Když se Země zatřese 05 [i] 00:20 Znovuobjevitelé 19 [i] 00:50 Znovuobjevitelé 20 [i] 01:20 Nejtěžší práce historie 05 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 22 [i] 03:30 Interiéry 10 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy 50 [i] 06:00 Divoši [i] 07:50 Filmy a filmové hvězdy 50 [i] 08:15 Let's Dance 2 [i] 09:50 Zlatý kompas [i] 11:45 Simpsonovi ve filmu [i] 13:10 Othello [i] 15:15 Děti noci [i] 16:40 College Road Trip [i] 18:00 Lord Longford [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 52 [i] 20:00 Poslední cesta [i] 21:20 Výchovný tábor [i] 23:00 Zahulíme, uvidíme 2 [i] 00:45 Odvlečen [i] 02:45 Odvrácená strana Jericha [i] 04:25 Modli se za ráno [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Babylon 5: Hlasy v temnotě [i] 11:15 Americká kratochvíle [i] 13:00 Paříži, miluji Tě