Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Xena III. 3/22 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Tretie želanie [i] 11:30 Post mortem I. 9/9 [i] 12:25 Nezvestní II. 10-11/18 [i] 14:10 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 Dva a pol chlapa IV. 8-9/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VIII. 6/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 6/25 [i] 22:45 Štyria bratia [i] 00:50 Tieňová vojna [i] 02:45 Policajný odznak VII. 12-13/13 [i] 04:45 Kobra 11 VIII. 6/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Divoký anjel 66/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Triptych o láske [i] 09:30 Šláger na šláger [i] 09:50 To je vražda,napísala X [i] 10:40 To je vražda,napísala X [i] 11:25 Sila lásky I. 284 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 67/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 153/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 154/200 [i] 18:10 Rosemary a Thymeová 4 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hodina deťom [i] 23:00 Hlavný podozrivý [i] 00:35 Prípad pre Samanthu IV. [i] 01:20 Euromaxx dizajn 12/14 [i] 01:45 Zostane to v rodine [i] 02:20 Slovensko dnes [i] 02:35 Správy STV [i] 03:00 Góly body sekundy [i] 03:05 Sila lásky III. 153/200 [i] 03:55 Sila lásky III. 154/200 [i] 04:45 Euromaxx dizajn 12/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence V. 11/12 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Slávnosť osamelej palmy [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:10 Zdravíčko, pán doktor - Choroby žlčníka [i] 13:35 Žijúce kamene [i] 14:05 Manipulácia [i] 14:30 Sféry dôverné [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Polícia [i] 16:15 Halali [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - právo [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Kvarteto [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ushuaia - expedície do prírody V. 6/8 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému: Slovensko na medzinárodnej politickej scéne [i] 23:40 Halali [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 20 [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 362 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 76 [i] 09:20 Na pokraji smrti [i] 10:20 Medicopter 117 57 [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 12 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 23 [i] 13:15 Medicopter 117 58 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 24/24 [i] 15:10 Na pokraji smrti [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 21 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 77 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 363 [i] 21:15 Ako som prežil [i] 22:15 Mafstory - FINÁLE JESENNEJ SÉRIE! [i] 23:15 Profesionáli III. 15 [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 21 [i] 01:00 Črepiny [i] 01:35 Dámska jazda [i] 03:30 V. I. P. I [i] 04:15 Mafstory - FINÁLE JESENNEJ SÉRIE! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Panelák 188 [i] 05:45 Doktorka Quinnová 85 [i] 06:30 Extrémne svahy [i] 08:15 Profesionáli IV. 3,4 [i] 10:00 Starý III. 53 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 86 [i] 12:00 Červené ruže 167,168 [i] 13:55 Panelák 189 [i] 14:35 Profesionáli IV. 3 [i] 15:35 Esmeralda 21,22 [i] 17:15 V mene lásky 167,168 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Dvojníci [i] 22:15 Lampa [i] 00:50 Profesionáli IV. [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 3/22 [i] 07:00 Dr. House III. 23/24 [i] 07:55 Zoom 106/221 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 2/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIII. 10/11 [i] 10:55 Zoom 106/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 3/22 [i] 12:00 Rodinné právo 1/23 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 2/22 [i] 15:00 Dr. House III. 23/24 [i] 16:00 Třetí hlídka 4/22 [i] 17:00 Rodinné právo 2/23 [i] 17:55 Zoom 106/221 [i] 18:00 Wildfire 1/13 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 3/22 [i] 20:00 Dr. House III. 24/24 [i] 21:00 Zachraň mě V. 14/18 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 16/22 [i] 23:10 The Shield - Policejní odznak VII. 6/14 [i] 00:05 Zoom 106/221 [i] 00:10 Painkiller Jane 4/22 [i] 01:10 Rodinné právo 2/23 [i] 02:05 Zachraň mě V. 14/18 [i] 02:55 Genesis - vrahova duše 16/22 [i] 03:55 The Shield - Policejní odznak VII. 6/14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Náklaďák z roku 1936 - část 3 [i] 06:00 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 13 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 14 [i] 07:45 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 08:40 Bořiči mýtů: Znovu otevřené mýty [i] 09:35 Jak se to dělá 1 [i] 10:00 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 10:30 Možné i nemožné 6 [i] 11:25 Miami Ink: Garverovo zranění [i] 12:20 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 13:15 Pátá rychlost 8 [i] 13:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 15 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 16 [i] 15:30 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 16:25 Miami Ink: Bitva učňů [i] 17:20 Možné i nemožné 7 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 20:05 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 21:00 Z ráje do pekla 3 [i] 21:55 Mega loupež: Loupež - část 2 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 4 [i] 23:20 Očitá svědectví 4 [i] 23:45 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 00:40 Americká rychlá kola: Chevrolet z roku 1957 - část 1 [i] 01:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 02:40 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 4 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Francouzské postřehy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Gunga Din [i] 10:55 Z Divadélka pod věží [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 17/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 3/22 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:20 Mumínci II 5/13 [i] 15:45 Medúza [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Otec a otec [i] 21:35 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Taggart [i] 00:10 McLeodovy dcery III 17/30 [i] 00:55 Řím II 3/10 [i] 01:50 Pětka v Pomeranči [i] 02:15 Vltava v obrazech 46/86 [i] 02:35 Hledání ztraceného času 1 [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Události v regionech Brno 03:45 Události v regionech Ostrava [i] 04:10 Regiony ČT24 04:35 Úraz není náhoda [i] 04:45 U nás v Evropě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji II. 13/14 [i] 10:30 Královna z Valašska [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Jak chutná láska [i] 13:50 Kouzelné boty [i] 14:10 Svět na kolejích [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Království divočiny: Předivo života 5/13 [i] 16:30 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Tahače 2009 - Le Mans a Jarama [i] 17:10 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:20 Euro Hockey Tour Rusko [i] 20:00 Špalíček B. Martinů [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vzkaz Miloslava Vlka [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Jeskyně Žlutého psa [i] 00:45 Čchi - po stopách čínského léčitelského umění [i] 01:35 Architekt odpadu [i] 03:00 Recyklační architektura [i] 03:20 Přidej se [i] 03:35 Náš venkov [i] 03:55 Adventní koncert [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 23 [i] 09:30 Francouzský polibek [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk V 3 [i] 13:00 Ženatý se závazky 253 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VI 8 [i] 14:15 Pohřešovaní 11 [i] 15:10 Painkiller Jane 11 [i] 16:05 Beze stopy V 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 10 [i] 18:30 Ulice 1547, 1548 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 156 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas VIII 17 [i] 22:10 Mr.GS [i] 22:40 Slzy slunce [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas II 1 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Skopičiny [i] 02:45 VIP na cestách [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř I 5 [i] 06:40 Pět holek na krku 34 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Fresh Prince V 6 [i] 08:15 Chůva k pohledání V 9 [i] 08:45 M*A*S*H 49 [i] 09:15 Knight Rider IV 17 [i] 10:10 Policie Hamburk II 21 [i] 11:05 To je vražda, napsala I 23 [i] 12:05 Kauzy z Bostonu I 8 [i] 12:55 M*A*S*H 50 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 9 [i] 14:00 Čarodějky III 4 [i] 14:55 Médium III 5 [i] 15:50 Druhá šance [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 10 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 34 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky V 14 [i] 23:25 Myšlenky zločince III 20 [i] 00:15 Wolffův revír IV 11 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 03:55 Vraždy v Kitzbühelu IV 15 [i] 04:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Odvrátená strana slnka [i] 06:40 Osudové stretnutie 78/90 [i] 07:25 Keď budeš moja 27-28/238 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 78/160 [i] 11:00 Viktória 78/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami XI. 24/25 [i] 12:10 Ulica III. 78/259 [i] 13:00 Rebeli I. 108/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 77/351 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami XI. 24/25 [i] 15:25 Macocha 79/120 [i] 16:15 Keď budeš moja 29-30/238 [i] 18:05 Ulica III. 79/259 [i] 19:00 Rebeli I. 109/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 79/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 78/351 [i] 22:15 Viktória 79/171 [i] 23:00 Muž bez tváre [i] 01:00 Osudové stretnutie 79/90 [i] 01:40 Lampáreň [i] 02:15 Ulica III. 79/259 [i] 03:00 Macocha 79/120 [i] 03:45 Júlia - Cesty za šťastím 78/351 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 V moci snů [i] 06:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Horká čokoláda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zkouška dospělosti [i] 13:40 Zelený oblak [i] 15:20 Cíl Země [i] 16:55 Zloději času [i] 18:55 Padělatel [i] 20:25 Narušitel [i] 22:00 Švindl [i] 23:45 Slunovrat [i] 01:15 Předmět lásky [i] 02:45 Valium, Prozac a Extáze [i] 04:30 Narušitel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Biatlon [i] 11:15 Biatlon [i] 13:00 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Zimní sporty [i] 16:15 Krasobruslení [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Biatlon [i] 18:55 Zimní sporty [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Biatlon [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 20 [i] 06:00 Dotek anděla II 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 23 [i] 08:00 Slečna Marplová: Cukání v palci [i] 10:00 McBride: Rekviem [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 24 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 4 [i] 14:00 Slečna Marplová: Zapomenutá vražda [i] 16:00 Bezpečný přístav [i] 18:00 Námořní hlídka I 12 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 4 [i] 20:00 Ochránce I 7 [i] 21:00 Hříchy minulosti [i] 23:00 Intrikánka [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 5 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 6 [i] 03:00 Dnes se polepším [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dunaj [i] 05:35 Udržitelnost v praxi 08 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 22 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 08 [i] 07:55 S Nigellou ve vánoční kuchyni 01 [i] 08:30 S Nigellou ve vánoční kuchyni 02 [i] 09:05 Jimmova farma [i] 09:40 Skryté možnosti 74 [i] 10:10 Vzpruha pro tělo 19 [i] 10:40 Na úvěr 19 [i] 11:10 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 10 [i] 12:00 S Nigellou ve vánoční kuchyni 01 [i] 12:35 S Nigellou ve vánoční kuchyni 02 [i] 13:10 Města ve výškách 07 [i] 13:45 Kamenné monumenty 20 [i] 14:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 04 [i] 15:10 Muž divočiny 09 [i] 16:10 Jimmova farma [i] 16:45 Skryté možnosti 74 [i] 17:15 Znovuobjevitelé 17 [i] 17:45 Znovuobjevitelé 18 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 08 [i] 19:15 Za sportem kolem světa 04 [i] 20:15 Proč je to tak? 18 [i] 21:15 Zelené nápady pro modrou planetu 07 [i] 21:45 Zelené nápady pro modrou planetu 08 [i] 22:15 Zázračná planeta 04 [i] 23:20 Když se Země zatřese 04 [i] 00:20 Znovuobjevitelé 17 [i] 00:50 Znovuobjevitelé 18 [i] 01:20 Nejtěžší práce historie 04 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 21 [i] 03:30 Interiéry 09 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ca$h [i] 07:45 Holky fotbal nehrajou [i] 09:20 Jen proto, že jsme jiní [i] 10:55 Edith Piaf [i] 13:10 Divoši [i] 15:05 Let's Dance 2 [i] 16:40 Zlatý kompas [i] 18:35 Simpsonovi ve filmu [i] 20:00 Na stojáka 63 [i] 20:30 Evropské filmové ceny 2009 [i] 22:00 Tobruk [i] 23:45 Sex 100+1 [i] 01:40 Denní hlídka [i] 03:50 Tobruk [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Vibrace [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 51 [i] 12:00 Hrdinové a zbabělci [i] 13:30 Král Guillaume