Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Xena III. 2/22 [i] 09:25 V mene zákona [i] 09:55 Vianočný zázrak Jonathana Toomeyho [i] 11:30 Post mortem I. 8/9 [i] 12:25 Nezvestní II. 9/18 [i] 13:20 Bez stopy IV. 24/24 [i] 14:10 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 Dva a pol chlapa IV. 6-7/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 VIII. 5/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:35 Rádio Fresh [i] 22:30 Hannibal [i] 00:55 Vražedná invázia [i] 02:25 Policajný odznak VII. 10-11/13 [i] 03:55 Paľba [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:45 Kobra 11 VIII. 5/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Divoký anjel 65/270 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Pani Heléne [i] 09:15 Šláger na šláger [i] 09:45 To je vražda,napísala X [i] 10:35 To je vražda,napísala X [i] 11:20 Sila lásky I. 283 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 66/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 151/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 152/200 [i] 18:10 Rosemary a Thymeová 3 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Snowborďáci [i] 22:00 Chodili sme spolu [i] 22:50 Keď sa búrka skončí [i] 00:35 Prípad pre Samanthu [i] 01:20 Euromaxx dizajn 11/14 [i] 01:45 Zostane to v rodine [i] 02:20 Slovensko dnes [i] 02:35 Správy STV [i] 03:05 Góly body sekundy [i] 03:10 Sila lásky III. 151/200 [i] 04:00 Sila lásky III. 152/200 [i] 04:45 Euromaxx dizajn 11/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence V. 10/12 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ako sa dožiť 101 rokov [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:15 Tak slávia Vianoce [i] 13:45 Môj dom - môj hrad [i] 14:10 Svetlo je absolútna biela [i] 14:40 5 minút po dvanástej - je najľahšie to vzdať? [i] 15:50 Diagnóza 161 [i] 16:15 Maďarský magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - peniaze [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor - Choroby žlčníka [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Slávnosť osamelej palmy [i] 20:55 Manipulácia [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Sféry dôverné [i] 23:10 Noc v archíve [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 PRVÉ NOVINY 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 361 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 75 [i] 09:20 Na pokraji smrti [i] 10:20 Medicopter 117 56 [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 11 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 22 [i] 13:15 Medicopter 117 57 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 23 [i] 15:10 Na pokraji smrti [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 20 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 76 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 362 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 22:00 Kosti IV. 16 [i] 23:00 Sex a slobodná matka [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 01:45 Črepiny [i] 02:15 Sex a slobodná matka [i] 03:45 V. I. P. I [i] 04:30 PROMI NOVINY [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Panelák 187 [i] 06:00 Doktorka Quinnová 84 [i] 06:45 Detektív XXL 2 - Tieň ninju [i] 08:15 Profesionáli IV. 1,2/13 [i] 10:00 Starý III. 52 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 85 [i] 12:00 Červené ruže 165,166 [i] 13:55 Panelák 188 [i] 14:35 Profesionáli IV. 1/13 [i] 15:35 Esmeralda 19,20 [i] 17:15 V mene lásky 165,166 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 14 [i] 21:50 Mravnostné oddelenie II. 14 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:50 Črepiny [i] 00:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka 2/22 [i] 07:00 Dr. House III. 22/24 [i] 07:55 Zoom 106/221 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 1/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIII. 9/11 [i] 10:55 Zoom 106/221 [i] 11:00 Třetí hlídka 2/22 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 14:00 Hvězdná brána IV. 1/22 [i] 15:00 Dr. House III. 22/24 [i] 16:00 Třetí hlídka 3/22 [i] 17:00 Rodinné právo 1/23 [i] 17:55 Zoom 106/221 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 19:00 Hvězdná brána IV. 2/22 [i] 20:00 Dr. House III. 23/24 [i] 21:00 CSI: New York V. 7/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 8/25 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VII. 5/14 [i] 23:55 Zoom 106/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 3/22 [i] 01:00 Rodinné právo 1/23 [i] 02:00 CSI: New York V. 7/25 [i] 02:45 CSI: New York V. 8/25 [i] 03:30 The Shield - Policejní odznak VII. 5/14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Náklaďák z roku 1936 - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 11 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 12 [i] 07:45 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 08:40 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 09:35 Jak to funguje: Kávovar/Nivelační přístroj s laserem/Inkoustová čtečka/Automatický čistič podlah [i] 10:00 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 10:30 Možné i nemožné 5 [i] 11:25 Miami Ink: Hvězdné auto [i] 12:20 Jízda: Letní škola [i] 13:15 Pátá rychlost 7 [i] 13:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 13 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 14 [i] 15:30 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 16:25 Miami Ink: Garverovo zranění [i] 17:20 Možné i nemožné 6 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Znovu otevřené mýty [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 20:05 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 21:00 Běsnící příroda: Tornáda [i] 21:55 Očitá svědectví 3 [i] 22:25 Očitá svědectví 4 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 3 [i] 23:20 Očitá svědectví 3 [i] 23:45 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 00:40 Americká rychlá kola: Náklaďák z roku 1936 - část 3 [i] 01:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 02:40 Bořiči mýtů: Znovu otevřené mýty [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 3 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Francouzské postřehy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vánoce, na které nikdy nezapomenu [i] 10:05 Přijďte k nám na večeři [i] 10:55 Vánoční koncert Karla Gotta [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 16/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová VI 2/22 [i] 15:00 Mumínci II 4/13 [i] 15:25 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 24/26 [i] 16:15 Kouzelné boty [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Věra Galatíková [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím II 3/10 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Ani svatí, ani andělé [i] 00:50 McLeodovy dcery III 16/30 [i] 01:35 Události v regionech [i] 02:00 Události v regionech Brno 02:25 Události v regionech Ostrava [i] 02:50 Sabotáž [i] 03:20 Tajné akce StB 38/40 [i] 03:35 Rajské zahrady 11/13 [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 Kultura.cz [i] 04:40 Evropský manuál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Film o filmu Zoufalci [i] 09:50 Toulky za uměním 5/7 [i] 10:05 Síla umění: Van Gogh [i] 11:00 Svět zázraků: Riskantní natáčení 10/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Skoro jasno [i] 12:55 Dvaasedmdesát jmen české historie 55/72 [i] 13:10 Reportéři ČT [i] 13:50 Věříš si? [i] 14:15 Záhady Toma Wizarda [i] 14:30 Věda je zábava 4/26 [i] 14:55 Tykadlo [i] 15:10 Chcete mě? [i] 15:25 Letečtí stíhači v boji: Létající tygři [i] 16:15 Deset století architektury [i] 16:30 Kam s ní [i] 16:45 Ondřejova filmová škola [i] 16:55 Úraz není náhoda [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Kapusta 4/20 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Nejtemnější světlo [i] 22:00 Kouzlo Afriky [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Dokumentární klub: Čchi - po stopách čínského léčitelského umění [i] 00:05 Neviditelné děti [i] 02:10 Divadlo žije! [i] 02:35 Q [i] 03:05 Terra musica 03:50 Ondřejova filmová škola [i] 04:00 Deset století architektury [i] 04:15 Krotitelé dluhů 27/28 [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 22 [i] 09:30 Sněhová kalamita [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:15 Mr. Bean [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk V 2 [i] 13:00 Ženatý se závazky 252 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VI 7 [i] 14:20 Pohřešovaní 10 [i] 15:10 Painkiller Jane 10 [i] 16:05 Beze stopy V 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 9 [i] 18:30 Ulice 1545, 1546 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Spolu proti bariérám [i] 21:20 Vrchní, prchni [i] 23:00 Pobuda [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas 23 [i] 01:35 Novashopping 02:00 112 [i] 02:25 Na mušce [i] 03:15 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř I 4 [i] 06:40 Pět holek na krku 33 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Fresh Prince V 5 [i] 08:15 Chůva k pohledání V 8 [i] 08:45 M*A*S*H 48 [i] 09:15 Knight Rider IV 16 [i] 10:10 Policie Hamburk II 20 [i] 11:05 To je vražda, napsala I 22 [i] 12:05 Kauzy z Bostonu I 7 [i] 12:55 M*A*S*H 49 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 8 [i] 14:00 Čarodějky III 3 [i] 14:55 Médium III 4 [i] 15:50 Cena lásky [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 9 [i] 20:00 Přešlapy 13 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 15 [i] 23:20 Žralok II 16 [i] 00:15 Wolffův revír IV 10 [i] 01:10 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 03:55 Vraždy v Kitzbühelu IV 14 [i] 04:40 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Štyri výnimočné ženy [i] 06:40 Osudové stretnutie 77/90 [i] 07:25 Keď budeš moja 25-26/238 [i] 09:25 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 77/160 [i] 11:00 Viktória 77/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami XI. 23/25 [i] 12:10 Ulica III. 77/259 [i] 13:00 Rebeli I. 107/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 76/351 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami XI. 23/25 [i] 15:25 Macocha 78/120 [i] 16:15 Keď budeš moja 27-28/238 [i] 18:05 Ulica III. 78/259 [i] 19:00 Rebeli I. 108/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 78/160 [i] 21:35 Júlia - Cesty za šťastím 77/351 [i] 22:25 Viktória 78/171 [i] 23:10 Odvrátená strana slnka [i] 00:55 Osudové stretnutie 78/90 [i] 01:35 Lampáreň [i] 02:15 Ulica III. 78/259 [i] 02:55 Macocha 78/120 [i] 03:40 Júlia - Cesty za šťastím 77/351 [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Dálnice 60 [i] 06:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:30 Holíci [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Všechny děti potřebují lásku [i] 13:40 Malcolm X [i] 16:55 Dračí války [i] 18:35 Mezi námi právníky [i] 20:15 V moci snů [i] 22:00 Jiný život [i] 23:45 [i] 01:15 Miluji tě k sežrání [i] 03:00 Pochybná sláva [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Snooker [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Biatlon [i] 12:30 Biatlon [i] 13:30 Fotbal [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:30 Fotbal [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Olympijské hry [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 All sports [i] 19:20 All sports [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:30 Jezdectví [i] 21:30 Jezdectví [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Jachtink [i] 23:45 All sports [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 19 [i] 06:00 Dotek anděla II 20 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 22 [i] 08:00 Foylova válka VI 3 [i] 10:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 23 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 3 [i] 14:00 Slečna Marplová: Cukání v palci [i] 16:00 McBride: Rekviem [i] 18:00 Námořní hlídka I 11 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 3 [i] 20:00 Ochránce I 6 [i] 21:00 Médium V 15 [i] 22:00 Médium V 16 [i] 23:00 Cesta domů [i] 01:00 Vzpomínáme 2/2 [i] 03:00 Jane Doeová: Pouta, která spojují [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dunaj [i] 05:35 Udržitelnost v praxi 07 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 21 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 07 [i] 08:05 Nigella vaří narychlo 13 [i] 08:40 Vítejte na svatební hostině 26 [i] 09:05 Jimmova farma [i] 09:40 Skryté možnosti 73 [i] 10:10 Vzpruha pro tělo 18 [i] 10:40 Na úvěr 18 [i] 11:10 Od podlahy s Debbie Travisovou II. 09 [i] 12:00 Nigella vaří narychlo 13 [i] 12:35 Vítejte na svatební hostině 26 [i] 13:05 Města ve výškách 06 [i] 13:40 Kamenné monumenty 19 [i] 14:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 03 [i] 15:10 Muž divočiny 08 [i] 16:10 Jimmova farma [i] 16:45 Skryté možnosti 73 [i] 17:15 Znovuobjevitelé 15 [i] 17:45 Znovuobjevitelé 16 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 07 [i] 19:15 Za sportem kolem světa 03 [i] 20:15 Proč je to tak? 17 [i] 21:15 Zelené nápady pro modrou planetu 05 [i] 21:45 Zelené nápady pro modrou planetu 06 [i] 22:15 Zázračná planeta 03 [i] 23:20 Když se Země zatřese 03 [i] 00:20 Znovuobjevitelé 15 [i] 00:50 Znovuobjevitelé 16 [i] 01:20 Nejtěžší práce historie 03 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 20 [i] 03:30 Interiéry 08 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 08 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 51 [i] 06:00 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 08:30 Před kamerou 51 [i] 09:00 Batman - Gothamský rytíř [i] 10:15 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 12:25 Ca$h [i] 14:10 Jen proto, že jsme jiní [i] 15:40 Holky fotbal nehrajou [i] 17:20 Edith Piaf [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 50 [i] 20:00 3:10 Vlak do Yumy [i] 22:00 Volný jako pták [i] 23:35 Všechno nebo nic [i] 00:50 Ten Největší [i] 02:40 3:10 Vlak do Yumy [i] 04:40 Všechno nebo nic [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 11:55 Před kamerou 51 [i] 12:25 Jako Mike 2