Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Herkules VI. 8/8 [i] 09:25 V mene zákona [i] 09:50 Jeho a jej Vianoce [i] 11:25 Post mortem I. 6/9 [i] 12:25 Nezvestní II. 7/18 [i] 13:20 Bez stopy IV. 22/24 [i] 14:10 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 Dva a pol chlapa IV. 2-3/24 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 VIII. 3/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:45 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 20:50 Prvý krok 13/13 [i] 22:05 112 [i] 22:40 Americký ninja 2 [i] 00:15 Na život a na smrť [i] 01:40 Carrie 2: Zúrivosť [i] 03:20 A-tím V. 12/13 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:45 Kobra 11 VIII. 3/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Agátine svadby 2/2 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Mŕtvi nespievajú 1/2 [i] 09:25 Šláger na šláger [i] 09:40 To je vražda,napísala X [i] 10:30 To je vražda,napísala X [i] 11:20 Sila lásky I. 281 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 64/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 147/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 148/200 [i] 18:10 Rosemary a Thymeová 1 [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska, vražda a podvod [i] 21:50 Klinika Grace V. 13/24 [i] 22:35 Nora Robertsová: Modrý dym [i] 00:10 Euromaxx dizajn 9/14 [i] 00:35 Zostane to v rodine [i] 01:15 Slovensko dnes [i] 01:25 Správy STV [i] 01:55 Góly body sekundy [i] 02:00 Svet v obrazoch [i] 02:30 Extra [i] 03:05 Sila lásky III. 147/200 [i] 03:55 Sila lásky III. 148/200 [i] 04:45 Euromaxx dizajn 9/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:30 Profesionál [i] 06:40 Polícia [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Tempo [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence V. 8/12 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 ...pretože v hostinci nebolo pre nich miesta [i] 11:45 Sociálny zápisník [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Kytica ľudových melódií [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 Poklady sveta IV. [i] 14:15 Kemp 2009 [i] 14:45 Enviro [i] 15:10 Štvorlístok [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - práca [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Zelené raje 8/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 23:45 Anjeli strážni [i] 00:10 TKN [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:40 Správy z regiónov [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Nové bývanie [i] 05:50 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 359 [i] 08:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Pochované lži [i] 11:15 Odsúdená neprávom [i] 13:15 Odsúdené - Finále prvej série! [i] 14:10 C. S. I. : Kriminálka New York V. 14 [i] 15:10 Na pokraji smrti [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 18 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 74 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 360 [i] 21:15 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 11 [i] 22:15 Kutyil s. r. o. III. 14 [i] 22:55 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Zlá karma [i] 02:00 Črepiny [i] 02:40 Pochované lži [i] 04:20 V. I. P. I [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Príbeh Doris Dukeovej 1,2/2 [i] 08:15 Profesionáli III. 10,11 [i] 10:00 Starý III. 50 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 83 [i] 12:00 Červené ruže 161,162 [i] 13:55 Panelák 186 [i] 14:35 Profesionáli III. 10 [i] 15:35 Esmeralda 15,16 [i] 17:15 V mene lásky 161,162 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri IX. 6 [i] 22:00 Diagnóza: Vražda II. 12,13 [i] 23:55 Profesionáli III. [i] 00:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 26/26 [i] 07:00 Dr. House III. 20/24 [i] 07:55 Zoom 105/221 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 21/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIII. 7/11 [i] 10:55 Zoom 105/221 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 26/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 21/22 [i] 15:00 Dr. House III. 20/24 [i] 16:00 Třetí hlídka 1/22 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 17:55 Zoom 105/221 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 22/22 [i] 20:00 Dr. House III. 21/24 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 5/8 [i] 22:00 Ti druzí 1/13 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VII. 3/14 [i] 23:55 Zoom 105/221 [i] 00:00 Painkiller Jane 1/22 [i] 01:00 Podstata strachu 12/13 [i] 02:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 5/8 [i] 02:50 Ti druzí 1/13 [i] 03:35 The Shield - Policejní odznak VII. 3/14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Pátá rychlost 9 [i] 05:30 Pátá rychlost 10 [i] 06:00 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 7 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 8 [i] 07:45 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 08:40 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 09:35 Jak to funguje: Sifón/Trouba/Glukometr/Zvlhčovač vzduchu [i] 10:00 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 10:30 Možné i nemožné 3 [i] 11:25 Miami Ink: Rozladěný Yoji [i] 12:20 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 13:15 Pátá rychlost 5 [i] 13:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 9 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 10 [i] 15:30 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 16:25 Miami Ink: Rodinná pouta rodiny Von D [i] 17:20 Možné i nemožné 4 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 19:10 Jak to funguje: Stroj na výrobu ledové tříště/Čárový kód/Blesk fotoaparátu/Mikrovlnná trouba [i] 19:40 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 20:05 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 21:55 Nutné k přežití: Vietnam [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 1 [i] 23:20 Očitá svědectví 1 [i] 23:45 Jízda: Hollywoodská rychlost [i] 00:40 Americká rychlá kola: Náklaďák z r. 1936 - část 1 [i] 01:40 Nejlepší pořady kanálu Discovery 2009: druhé místo [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 04:05 Jak to funguje: Stroj na výrobu ledové tříště/Čárový kód/Blesk fotoaparátu/Mikrovlnná trouba [i] 04:35 Jak se to dělá: Filmové kamery [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 14/78 [i] 09:00 Ztracenci [i] 10:20 Film o filmu Zemský ráj to napohled [i] 10:40 Kouzlo Afriky [i] 11:05 Planeta Země 6/11 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 McLeodovy dcery III 14/30 [i] 14:35 Doktorka Quinnová V 26/26 [i] 15:25 Simpsonovi XX 14/21 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 16 [i] 21:00 Na cestě po středním Fidži [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 38/40 [i] 22:30 Moll Flandersová [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Politické spektrum [i] 01:00 Sex ve městě VI 11/20 [i] 01:30 McLeodovy dcery III 14/30 [i] 02:15 Chcete je? [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:25 Kultura.cz Brno [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 15/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:10 Zábavná škola: Náboženství světa [i] 13:30 Angličtina pro nejmenší 2/40 [i] 13:40 Kde je kůň Winky? [i] 15:00 Bludiště [i] 15:35 Ztracené lodě 1/4 [i] 16:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:55 Svatováclavská jízda 2009 [i] 17:15 Fantom [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Přísně tajné 2/3 [i] 20:45 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:15 Krásný ztráty [i] 21:45 Smysl pro historii [i] 22:10 Film o filmu 3 sezóny v pekle [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Městské divadlo Mladá Boleslav [i] 01:10 Knižní svět [i] 01:25 Báječná léta bez opony [i] 01:40 Vzkaz Jana Soukupa [i] 01:55 Osudové okamžiky [i] 02:10 Máte slovo 02:55 POKR [i] 03:25 Československý filmový týdeník 759/2379 [i] 03:35 U nás v Evropě [i] 03:50 Giants of jazz [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 20 [i] 09:30 Mise na Mars [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk IV 16 [i] 13:00 Ženatý se závazky 250 [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI 5 [i] 14:20 Pohřešovaní 8 [i] 15:10 Painkiller Jane 8 [i] 16:05 Beze stopy V 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 7 [i] 18:30 Ulice 1541, 1542 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 20:55 Víkend [i] 21:35 Mentalista 3 [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba IV 23 [i] 23:15 Octopus [i] 01:00 Novashopping 01:20 Bujné fantazie 16 [i] 01:45 Štvanci 2 [i] 02:30 Áčko [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř I 2 [i] 06:40 Pět holek na krku 31 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Fresh Prince V 3 [i] 08:15 Chůva k pohledání V 6 [i] 08:45 M*A*S*H 46 [i] 09:15 Knight Rider IV 14 [i] 10:10 Policie Hamburk II 18 [i] 11:05 To je vražda, napsala I 20 [i] 12:05 Kauzy z Bostonu I 5 [i] 12:55 M*A*S*H 47 [i] 13:30 Sabrina - mladá čarodějnice VII 6 [i] 14:00 Čarodějky III 1 [i] 14:55 Médium III 2 [i] 15:50 Hra světel [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 7 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Myšlenky zločince III 19 [i] 23:20 Přešlapy 12 [i] 00:20 Wolffův revír IV 8 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Vraždy v Kitzbühelu IV 12 [i] 04:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skutočný príbeh: V znamení ohňa [i] 06:45 Osudové stretnutie 75/90 [i] 07:35 Keď budeš moja 21-22/238 [i] 09:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 75/160 [i] 11:00 Viktória 75/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami XI. 21/25 [i] 12:10 Ulica III. 75/259 [i] 13:00 Rebeli I. 105/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 74/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami XI. 21/25 [i] 15:30 Macocha 76/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 23-24/238 [i] 18:05 Ulica III. 76/259 [i] 19:00 Rebeli I. 106/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 76/160 [i] 21:45 Júlia - Cesty za šťastím 75/351 [i] 22:35 Viktória 76/171 [i] 23:20 Utečenec [i] 01:00 Osudové stretnutie 76/90 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:20 Ulica III. 76/259 [i] 03:05 Macocha 76/120 [i] 03:45 Júlia - Cesty za šťastím 75/351 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Artušův meč [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Někdo musí z kola ven [i] 13:45 Táta k Vánocům [i] 15:20 Podivné experimenty [i] 17:15 Bílý oleandr [i] 19:10 Sklizeň [i] 20:50 Slavíci v kleci [i] 22:30 Osudový dotek [i] 00:20 Mrtvá hlídka [i] 01:55 Paranoia [i] 03:30 Ohnivý had [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Zimní sporty [i] 08:35 Biatlon [i] 09:30 Biatlon [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:45 Snooker [i] 13:30 Plavání [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Biatlon [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 All sports [i] 20:35 Watts [i] 20:45 Pro wrestling [i] 21:15 Pro wrestling [i] 22:10 All sports [i] 22:15 Fotbal [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 17 [i] 06:00 Dotek anděla II 18 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 20 [i] 08:00 Foylova válka VI 1 [i] 10:00 Expert na vraždu: Vražda na fakultě [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 21 [i] 13:00 Soudkyně Amy VI 1 [i] 14:00 Foylova válka VI 2 [i] 16:00 Jane Doeová: Oči [i] 18:00 Námořní hlídka I 9 [i] 19:00 Soudkyně Amy VI 1 [i] 20:00 Ochránce I 4 [i] 21:00 Slečna Marplová: Cukání v palci [i] 23:00 Bezpečný přístav [i] 01:00 Zamilovaná Grace [i] 03:00 Vzpomínáme 1/2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 30 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 19 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 05 [i] 08:05 Nigella vaří narychlo 11 [i] 08:40 Vítejte na svatební hostině 24 [i] 09:05 Jimmova farma [i] 09:40 Skryté možnosti 71 [i] 10:10 Vzpruha pro tělo 16 [i] 10:40 Na úvěr 16 [i] 11:10 Od podlahy s Debbie Travisovou 07 [i] 12:00 Nigella vaří narychlo 11 [i] 12:35 Vítejte na svatební hostině 24 [i] 13:05 Města ve výškách 04 [i] 13:40 Kamenné monumenty 17 [i] 14:15 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 01 [i] 15:10 Muž divočiny 06 [i] 16:10 Jimmova farma [i] 16:45 Skryté možnosti 71 [i] 17:15 Znovuobjevitelé 11 [i] 17:45 Znovuobjevitelé 12 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 05 [i] 19:15 Za sportem kolem světa 01 [i] 20:15 Proč je to tak? 15 [i] 21:15 Zelené nápady pro modrou planetu 01 [i] 21:45 Zelené nápady pro modrou planetu 02 [i] 22:15 Zázračná planeta 01 [i] 23:20 Když se Země zatřese 01 [i] 00:20 Znovuobjevitelé 11 [i] 00:50 Znovuobjevitelé 12 [i] 01:20 Nejtěžší práce historie 01 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 18 [i] 03:30 Interiéry 06 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tajemství polévky rámen [i] 07:40 Úhel pohledu [i] 09:10 College Road Trip [i] 10:35 Othello [i] 12:35 Divoši [i] 14:30 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 16:25 Santa má bráchu [i] 18:20 Na domácí půdě [i] 20:00 Quantum of Solace [i] 21:45 Maturitní ples [i] 23:15 Osudové selhání [i] 01:00 Zahulíme, uvidíme 2 [i] 02:45 Quantum of Solace [i] 04:30 Maturitní ples [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:00 Před kamerou 50 [i] 10:00 Roztleskávač [i] 11:35 Let 93 [i] 13:05 Na rybách [i] 14:40 Angel [i] 16:35 Betsyina svatba