Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:10 Superpes Krypto I. 19-20/52 [i] 06:35 Uletení Loonatici II. 10/13 [i] 07:00 Flintstonovci I. 10/25 [i] 07:30 Moja mama veterinárka II. 6/13 [i] 08:20 Polárny expres [i] 10:00 90210: Nová generácia [i] 10:50 Škaredá Betty I. 11-12/23 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Marečku, podejte mi pero! [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Svadby podľa Mary [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 22:40 Fringe 11/20 [i] 23:45 Zámok hrôzy [i] 01:40 Osamelý vlk McQuade [i] 03:25 Parťáci v akcii [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Góly body sekundy [i] 06:00 Postav dom, zasaď strom [i] 06:35 Motormagazín [i] 06:55 Pocoyo II. 43/52 [i] 07:00 Malí Einsteini 19/28 [i] 07:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 19/39 [i] 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala 2/51 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Chudobných rodičov syn [i] 10:05 Hannah Montana II. 30/30 [i] 10:30 Zem - sila planéty 5/5 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Agátine svadby 2/2 [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:00 Zmenáreň [i] 17:30 Show Billa Cosbyho VIII 7/25 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VIII 8/25 [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 22:10 Sudca 1/2 [i] 00:00 Sudca 2/2 [i] 01:40 Chodili sme spolu [i] 02:30 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Národnostné správy [i] 05:50 Test magazín [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 TKN [i] 07:00 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:25 Môj dom - môj hrad [i] 08:55 Kapura [i] 09:35 Farmárska revue [i] 09:50 Môj otec Gulag [i] 10:55 Československý filmový týždenník [i] 11:05 Marana tha! [i] 11:30 Fidlibum [i] 12:00 Vojak a bratove slzy [i] 13:25 Anjeli strážni [i] 13:55 Slovo [i] 14:00 Orientácie [i] 14:25 Família [i] 14:55 Folklórny festival Východná 2009 [i] 16:25 Poklady sveta IV. [i] 16:40 Za siedmimi dolinami [i] 16:55 Solúnski bratia 1/2 [i] 18:00 Večerníček [i] 18:10 Domáci majstri [i] 18:15 Puto najsilnejšie 1/2 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:30 Na návšteve v českom divadle [i] 23:35 Hudobný relax [i] 23:55 Slovo [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 Odsúdené 29 [i] 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 Vianoce naruby [i] 09:10 Webmaster [i] 10:00 Profesionáli III. 15 [i] 10:50 Stratené duše III 16 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka New York V. 14 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 SEDEM [i] 14:45 Odsúdené - Finále prvej série! 30/30 [i] 15:45 Odsúdená neprávom [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: Pochovaní zaživa 2 [i] 22:15 Pevnosť Alamo [i] 01:00 Pochovaní zaživa 2 [i] 02:35 Bláznivý sejf [i] 04:00 KRIMI NOVINY 04:30 NOVINY TV JOJ 04:50 Autosalón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Mikola a Mikolko [i] 07:35 V uliciach San Francisca 62,63 [i] 09:15 Julie Lescautová I. 11 [i] 11:00 Zorro 17 [i] 11:30 De Facto [i] 12:00 Klub EURO výhercov [i] 13:10 Julie Lescautová I. 12 [i] 15:00 V uliciach San Francisca 62,63 [i] 16:55 Policajt v Hongkongu [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie 4 [i] 20:15 PREMIÉRA: Príbeh Doris Dukeovej 1,2/2 [i] 23:30 Policajt v Hongkongu [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 5/31 [i] 07:00 Eli Stone II. 10/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IV. 1/22 [i] 10:00 Hvězdná brána IV. 2/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 10/20 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 14/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 12/13 [i] 14:00 All Saints VI. 9/43 [i] 15:00 Vodní krysy IV. 5/31 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12/13 [i] 17:05 Poslední trosečník XV. - Čína 14/15 [i] 19:00 Eli Stone II. 11/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie 4/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 6/25 [i] 22:00 Godzilla [i] 00:50 Pacovo mužstvo IV. 10/23 [i] 02:30 CSI: New York V. 6/25 [i] 03:15 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 4/8 [i] 04:05 Joan z Arkádie 4/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Bentley s výtahem [i] 06:00 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 1 [i] 06:25 Jak to funguje: Pneumatika/Vzduchová klimatizace/elektrický zubní kartáček/gramofon [i] 06:50 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 07:15 Možné i nemožné 7 [i] 08:10 Riziková laboratoř: Srážka s vlakem [i] 09:05 Očitá svědectví 1 [i] 09:35 Očitá svědectví 2 [i] 10:00 Smrtelné nebezpečí: Tornáda [i] 10:55 Závod do Dakaru 3 [i] 11:50 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 12:45 Nutné k přežití: Alabama [i] 13:40 Na ostří pily: Těžba dřeva v bažinách [i] 14:35 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 15:30 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 16:00 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 16:25 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 17:20 Na plný plyn: Ducati [i] 18:15 Americký chopper: První motorka na stlačený přírodní plyn [i] 19:10 Tuning 2008: Bentley s výtahem [i] 20:05 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 21:00 Můj šokující příběh: Opravdové vlčí děti [i] 21:55 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě: Paříž [i] 22:50 Z ráje do pekla 2 [i] 23:45 Mega loupež: Loupež [i] 00:40 Hry s časem: Potápění, kulomety a motorky na vodě [i] 01:40 Riziková laboratoř: Srážka s vlakem [i] 02:40 Extrémní stroje 3 [i] 03:40 Jak to funguje: Zpětný prodejní systém/Elektrický holicí strojek/Větrná turbína/Kamna na dřevo [i] 04:05 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Nejdokonalejší kasino [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Pohádky z květináče 11/13 [i] 06:35 Kodýtkova detektivní kancelář 11/13 [i] 06:40 Kuňky z žabí tůňky 11/13 [i] 06:50 Ferda II 7/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náhrdelník 9/12 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak chutná láska [i] 14:15 Ztracenci [i] 15:35 Film o filmu Tajnosti [i] 15:50 Retro [i] 16:20 Rajské zahrady 11/13 [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Adventní koncert [i] 18:00 Sváteční slovo spolupracovníka [i] 18:05 Škola pro život 11/13 [i] 18:35 Duety ...kolem dokola [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Tajnosti [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Losování Sportky a Šance 22:15 Neptunův trojzubec 1/2 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Mrtví jako já II 14/15 [i] 00:40 Semafor atd. 6/8 [i] 01:35 Uvolněte se, prosím [i] 02:20 Na cestě po dunajské deltě [i] 02:45 Po stopách [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Tomášem Slámou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Ještě jsem tady - Milan Schulz [i] 07:40 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 759/2379 [i] 08:45 Vzkaz Jana Soukupa [i] 09:00 Filmopolis [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Film 2009 [i] 10:40 Po hladině: Příroda [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Pán Sipánu [i] 12:00 J. Pauer: Ferda Mravenec [i] 13:20 Smetanovo kvarteto [i] 14:05 Terra musica [i] 14:50 Semafor atd. 6/8 [i] 15:50 Le Mans [i] 17:35 Cesty víry [i] 17:55 Křesťanský magazín [i] 18:15 Poklady světa [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina IV 13/13 [i] 19:35 Simpsonovi XX 14/21 [i] 20:00 Architekt odpadu [i] 21:20 Recyklační architektura [i] 21:40 Přidej se [i] 22:00 Na plovárně s Charlie McCoyem [i] 22:25 Král Ubu [i] 00:00 Django Reinhardt: Odkaz [i] 00:50 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:05 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:20 Čétéčko [i] 02:35 Smetanovci [i] 03:35 Kamera na cestách: Expedice Borneo 2/3 [i] 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 3-2-1 Tučňáci! 11, 12 [i] 06:50 Senzační Spiderman 5 [i] 07:20 Batman vítězí II 2 [i] 07:45 Spongebob v kalhotách 48 [i] 08:15 Moje druhá láska [i] 10:05 Přítel pod stromečkem [i] 11:50 To nevymyslíš [i] 13:00 Zatímco jsi spal [i] 15:00 Kašlu na lásku [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 24 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:45 Střepiny [i] 23:15 Portrét zločince [i] 00:55 Ohnivé léto 7 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Střepiny [i] 02:35 Polepšovna mazlíčků [i] 03:00 Babicovy dobroty [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:30 Země dinosaurů 4 [i] 06:55 Pokémon: Diamant a perla 4 [i] 07:20 Bejbybum II 7 [i] 07:45 Chůva k pohledání V 5 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 5 [i] 09:20 Svět 2009 [i] 09:55 M*A*S*H 45 [i] 10:25 M*A*S*H 46 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Komisař Rex VIII 12 [i] 13:55 Vrtěti psem [i] 16:00 Columbo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 6 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru VIII [i] 22:15 Znamení [i] 00:30 Andělin popel [i] 03:05 Volejte Věštce 04:50 Inspektor Balko 57 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Pokoj a pohoda [i] 07:30 Keď budeš moja 19-20/238 [i] 09:10 Muži na stromoch I. 20/22 [i] 10:00 Slávici na ulici [i] 10:55 Chuťovky [i] 12:15 Rebeli I. 104/215 [i] 13:05 Prípady Alice Neversovej I. 1/8 [i] 14:55 Columbo IV. 5/6 [i] 16:15 Keď budeš moja 21-22/238 [i] 18:05 Muži na stromoch I. 20/22 [i] 19:00 Rebeli I. 105/215 [i] 20:00 Neslušný návrh [i] 22:20 Skutočný príbeh: V znamení ohňa [i] 02:00 Columbo IV. 5/6 [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:25 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Zkouška dospělosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zelený oblak [i] 13:45 Tučňák Amundsen [i] 15:20 Artušův meč [i] 16:55 Padělatel [i] 18:25 Sklizeň [i] 20:05 Nevěsta na útěku [i] 22:05 Gomez vs Tavarés [i] 23:50 Předmět lásky [i] 01:20 Armáda démonů: Matka slz [i] 03:05 Andělé pomsty [i] 04:40 Nevěsta na útěku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Zimní sporty [i] 08:40 Skoky na lyžích [i] 09:25 Zimní sporty [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Klasické lyžování [i] 16:25 Zimní sporty [i] 16:30 Plavání [i] 18:00 Biatlon [i] 18:55 Zimní sporty [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:25 Zimní sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 16 [i] 06:00 Dotek anděla II 17 [i] 07:00 Život v divočině 1 [i] 08:00 Život v buši III 2 [i] 09:00 Námořní hlídka II 6 [i] 10:00 Cesta za Vánocemi [i] 12:00 Anděl v rodině [i] 14:00 Bezpečný přístav [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XII: Vyděrač [i] 18:00 Drzá Jordan VI 16 [i] 19:00 Drzá Jordan VI 17 [i] 20:00 Síla odpuštění [i] 22:00 Médium V 13 [i] 23:00 Médium V 14 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 4 [i] 02:00 Ochránce I 3 [i] 03:00 Život v divočině 1 [i] 04:00 Život v buši III 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hugh a kuřata 03 [i] 06:00 Lodě, které změnily svět 01 [i] 06:55 Lodě, které změnily svět 02 [i] 07:50 Lidé a místa na Zemi: Lofoten [i] 08:10 Za sportem kolem světa 09 [i] 09:05 Jamie vaří doma o vánocích [i] 10:10 Prostřeno pod širým nebem Španělska 01 [i] 11:10 Impéria 14 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 17 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 18 [i] 13:30 Skryté možnosti 73 [i] 14:00 Skryté možnosti 74 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 30 [i] 15:30 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 03 [i] 16:10 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 04 [i] 16:45 Mistři švindlu 14 [i] 17:20 Mistři švindlu 31 [i] 18:00 Mistři švindlu 32 [i] 18:40 Hugh, kuřata a TESCO [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 21 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 22 [i] 20:50 Meze poznání [i] 21:55 Impéria 15 [i] 23:00 Kuchař v první linii 01 [i] 23:55 Boj o život 01 [i] 01:00 Ztracené dětství [i] 02:00 Alex [i] 03:00 Za sportem kolem světa 09 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Od baru k baru 2 [i] 07:40 Vítejte v KLDR! [i] 09:00 Zlatý kompas [i] 10:50 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 12:50 Úhel pohledu [i] 14:15 College Road Trip [i] 15:40 Společné Vánoce [i] 17:40 Divoši [i] 19:30 Před kamerou 51 [i] 20:00 3:10 Vlak do Yumy [i] 22:05 28 týdnů poté [i] 23:45 True Blood - Pravá krev II. : První výlet 4 [i] 00:40 Na stojáka 67 [i] 01:05 Děti Anakondy [i] 02:35 Milovaný Joshua [i] 04:20 Ztracení chlapci: Upíří kmen [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Animovaný život [i] 09:15 Pass [i] 10:45 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 12:45 Superpes [i] 14:05 Král Guillaume [i] 15:30 Eragon [i] 17:10 Jako Mike 2 [i] 18:40 Mimzy [i] 20:15 Úžasný svět hudby [i] 22:00 Když se smůla lepí na paty [i] 23:25 V údolí Elah [i] 01:25 Shred [i] 03:00 Pláž [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Lachtani: Temné stránky [i] 06:00 SOS živočišné říše 13 [i] 06:25 Záchrana mazlíčků 62 [i] 06:50 Lovec krokodýlů: Deníky velkého krokodýla - zvláštní vydání [i] 07:45 Nejzábavnější zvířata na zemi 23 [i] 08:10 Nejzábavněj