Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Príbehy z hasičskej stanice [i] 05:45 Superpes Krypto I. 17-18/52 [i] 06:05 Uletení Loonatici II. 9/13 [i] 06:30 Flintstonovci I. 9/25 [i] 07:05 Alf III. 3-4/25 [i] 08:05 Na dvore kráľa Artuša [i] 09:40 Krok za krokom II. 18-19/24 [i] 10:30 Vydierači [i] 12:30 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 15:10 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 16:05 Shrek 2 [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Moja super Ex [i] 22:10 Kód smrti [i] 23:55 Dom mŕtvych [i] 01:25 Hmly Avalonu 1/2 [i] 02:55 Hmly Avalonu 2/2 [i] 04:30 Aj múdry schybí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dempsey a Makepeacová [i] 06:15 Zmenáreň [i] 06:45 Pocoyo II. 42/52 [i] 06:50 Malí Einsteini 18/28 [i] 07:15 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 18/39 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 1/51 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Páni zo semafora [i] 08:50 MINI TALENT SHOW [i] 10:35 Hannah Montana II. 29/30 [i] 11:00 Hopla! [i] 11:30 Anjel pre Chloe [i] 13:20 Motormagazín [i] 13:45 Slečna Marpleová [i] 15:25 Dolár za mŕtveho [i] 17:05 Postav dom, zasaď strom [i] 17:35 Show Billa Cosbyho VIII 5/25 [i] 18:05 Show Billa Cosbyho VIII 6/25 [i] 18:35 Extra [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Kaviareň Slávia [i] 22:05 Skutočný príbeh: Skúška lásky [i] 23:40 Kriminálny inštinkt: Pátranie po vrahovi [i] 01:15 Už na teba čakám [i] 02:40 Dolár za mŕtveho [i] 04:20 Slečna Marpleová [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy z regiónov [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Kaleidoskop [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:45 Rieky Francúzska [i] 09:10 Slavkov-víťazstvo za pochodu 1/2 [i] 10:00 Vymývanie mozgov [i] 10:20 Tempo [i] 10:35 Medicína [i] 11:35 TKN [i] 12:05 5 minút po dvanástej - je najľahšie to vzdať? [i] 13:05 Fermáta [i] 13:45 Duchovia 12/34 [i] 14:20 GEN.sk [i] 14:40 Kapura [i] 15:20 Farmárska revue [i] 15:40 Študentské filmy [i] 16:15 Radosť žiť [i] 17:30 Elixír [i] 18:00 Večerníček [i] 18:05 Budmerické literárne rozhovory [i] 18:45 Profily [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Slovo [i] 20:10 Môj otec Gulag [i] 21:15 Miss University 2009 [i] 22:05 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 22:25 Anjeli strážni [i] 22:50 De Gaulle 2/2 [i] 00:35 BJD 2008 [i] 01:20 Motormagazín [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI NOVINY 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 06:25 TV JOJ DEŤOM: Princezná Sissi [i] 06:50 TV JOJ DEŤOM: Barbie v Luskáčikovi [i] 08:25 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 08:55 TV JOJ DEŤOM: Záchranári [i] 10:50 Santa Claus [i] 12:30 DOPRAVA [i] 12:50 Vianoce naruby [i] 14:50 Traja mušketieri [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. 13 [i] 17:50 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Snežné psy [i] 22:20 Zubatá vagína [i] 00:15 Pomsta šprtov: Zamilovaní šprti [i] 01:50 Črepiny [i] 02:20 Zubatá vagína [i] 03:50 KRIMI NOVINY 04:15 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Panelák 185 [i] 05:40 Doktorka Quinnová 82 [i] 06:25 Air America 22,23 [i] 08:00 Kniha osudu [i] 09:30 V uliciach San Francisca 60,61 [i] 11:25 Zorro 15,16 [i] 12:15 Air America 22,23 [i] 14:00 Siska 61 [i] 15:10 V uliciach San Francisca 60,61 [i] 17:10 Miazgovci 3,4 [i] 18:10 Chalupári 10 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie 3 [i] 20:15 Julie Lescautová I. 11,12 [i] 23:55 Miazgovci 3,4 [i] 00:50 Mafstory [i] 01:45 Črepiny [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 4/31 [i] 07:00 Eli Stone II. 9/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 9/13 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 21/22 [i] 10:00 Hvězdná brána III. 22/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 9/20 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 13/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 11/13 [i] 14:00 All Saints VI. 8/43 [i] 15:00 Vodní krysy IV. 4/31 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11/13 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 13/15 [i] 19:00 Eli Stone II. 10/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie 3/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 5/25 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 4/8 [i] 23:00 Unesený 6/13 [i] 00:00 Unesený 7/13 [i] 01:00 Genesis - vrahova duše 10/22 [i] 02:10 CSI: New York V. 5/25 [i] 02:55 Joan z Arkádie 3/23 [i] 03:45 Eli Stone II. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Ford Woodie ze 40. let - část 3 [i] 06:00 Rození obchodníci: MGB GT - část 2 [i] 06:25 Závod do Dakaru 3 [i] 07:15 Tuning 2008: Vánoční přání Zacha a Codyho [i] 08:10 Miami Ink: Sbohem Bridgette [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 10:00 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 10:55 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 11:50 Extrémní stroje 3 [i] 12:45 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Nejdokonalejší kasino [i] 13:40 Bořiči mýtů: NASA - Přistání na Měsíci [i] 14:35 Možné i nemožné 8 [i] 15:30 Riziková laboratoř: Srážka s vlakem [i] 16:25 Jak to funguje: Tetovací strojek/paletový vozík/digitální fotoaparát/laserová myš [i] 16:55 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 17:20 Objevení Ardi 1 [i] 19:10 Extrémní stroje 3 [i] 20:05 Americký chopper: První motorka na stlačený přírodní plyn [i] 21:00 Tuning 2008: Bentley s výtahem [i] 21:55 Pátá rychlost 9 [i] 22:25 Pátá rychlost 10 [i] 22:50 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 00:40 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě: Miami [i] 01:40 Očitá svědectví 1 [i] 02:10 Očitá svědectví 2 [i] 02:40 Smrtelné nebezpečí: Tornáda [i] 03:40 Opravdu to přežili: Volný pád hořícího letadla [i] 04:05 Pátá rychlost 9 [i] 04:35 Pátá rychlost 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:20 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Šikulové [i] 06:10 Let 29 26/30 [i] 06:35 Povídám, povídám pohádku [i] 06:45 Kočičí povídání 1/3 [i] 06:55 Sezame, pojď si hrát 13/78 [i] 07:20 Garfield a přátelé II 3/26 [i] 07:45 Všechna rána světa: Peru 15/16 [i] 08:00 Biblická pátrání 15/17 [i] 08:20 Kde je kůň Winky? [i] 09:40 Ovečka Shaun 37/40 [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:15 Kid [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Předivo života 4/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Dobrá rada nad zlato [i] 14:15 Evropský manuál [i] 14:35 Jalna 15/16 [i] 15:20 Tak to chodí [i] 17:10 Taxík [i] 17:45 Profesionálové 3/57 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:20 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:35 Návrat do Cold Mountain [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Dveře v podlaze [i] 02:05 13. komnata Františka Lízny [i] 02:30 Pošta pro tebe [i] 03:25 Sólo pro... Glena Hansarda 2 04:00 Folklorní magazín [i] 04:25 Švédové před Brnem [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Alchymie bytí [i] 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:15 Osudové okamžiky [i] 06:30 Správy STV 06:50 Medicína pro 21. století [i] 07:10 Praha, město věží [i] 07:30 Poutní místa [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Psí svět v rukou vědy [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času 1 [i] 11:00 Landův lektvar lásky [i] 12:00 Glastonbury 2008 3/3 [i] 13:00 Pětka v Pomeranči [i] 13:30 Game Page [i] 13:55 Sabotáž [i] 14:25 Simpsonovi XIX 5/20 [i] 14:45 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 14:55 Boj o život: Střední věk 5/6 [i] 15:50 Kamera na cestách: Expedice Borneo 2/3 [i] 16:40 Ztracené lodě 1/4 [i] 17:35 Poutní místa [i] 17:55 Toulky za uměním 5/7 [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Smetanovci [i] 20:00 Elsa 2009 [i] 20:50 Městské divadlo Mladá Boleslav [i] 21:20 Třeboňská nocturna [i] 21:50 Divadlo žije! [i] 22:15 Filmopolis [i] 23:10 Noc s Andělem [i] 00:40 Main Street Jazz 89 [i] 01:40 Sešli se... [i] 02:35 ČT Live - Progres Story 1968 - 2008 [i] 03:30 Grotesky [i] 03:40 Ladí neladí [i] 04:30 Glastonbury 2008 3/3
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Tajemný oceán [i] 06:40 Senzační Spiderman 4 [i] 07:05 Batman vítězí II 1 [i] 07:25 Tom a Jerry 11 [i] 07:55 Spongebob v kalhotách 47 [i] 08:20 Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky [i] 10:05 Veverka a kouzelná mušle [i] 11:20 Stahovák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Zlaté rybky [i] 14:30 Král Drozdí brada [i] 15:40 Sestřičky [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 22:20 Číslo 23 [i] 00:10 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 01:45 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:35 Skopičiny [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Autosalon [i] 06:05 Párty s kuchařem [i] 06:30 Země dinosaurů 3 [i] 06:55 Pokémon: Diamant a perla 3 [i] 07:20 Bejbybum II 6 [i] 07:45 Fresh Prince V 2 [i] 08:15 Chůva k pohledání V 4 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 44 [i] 10:15 Super drbna 13 [i] 11:10 To je vražda, napsala I 19 [i] 12:15 Columbo [i] 14:15 Divoká řeka [i] 16:30 Tenkrát na Východě [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 5 [i] 20:00 Základ rodiny [i] 22:20 V jako Vendeta [i] 01:00 Lidé pod schody [i] 02:55 Volejte Věštce 04:35 Inspektor Balko 56 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Max, Katrin a Vianoce s dvoma psami [i] 07:25 Keď budeš moja 17-18/238 [i] 09:05 Muži na stromoch I. 19/22 [i] 09:50 3 libry 8/8 [i] 10:40 Slávici na ulici [i] 11:35 Chuťovky [i] 12:55 Rebeli I. 103/215 [i] 13:45 3 libry 8/8 [i] 14:35 Columbo IV. 4/6 [i] 16:15 Keď budeš moja 19-20/238 [i] 18:10 Muži na stromoch I. 19/22 [i] 19:00 Rebeli I. 104/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Čas poznania [i] 21:50 Pokoj a pohoda [i] 23:25 Objednávka na neveru [i] 00:45 Columbo IV. 4/6 [i] 02:20 Lampáreň [i] 03:30 112 [i] 04:30 Rosamunde Pilcherová: Čas poznania [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Samotář Jim [i] 06:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Emil a detektivové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Všechny děti potřebují lásku [i] 13:40 Loupežník Hotzenplotz [i] 15:10 Zkouška dospělosti [i] 16:45 Mezi námi právníky [i] 18:25 Zabít Elizabeth [i] 20:00 Oslněni sluncem [i] 21:45 Valium, Prozac a Extáze [i] 23:30 Miluji tě k sežrání [i] 01:15 Psanec [i] 03:00 Návnada [i] 04:35 Oslněni sluncem [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 All sports [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:40 Zimní sporty [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Zimní sporty [i] 11:00 Curling [i] 12:00 Biatlon [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:30 Curling [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Klasické lyžování [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:40 Zimní sporty [i] 17:45 Snooker [i] 18:55 Zimní sporty [i] 19:00 Plavání [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Curling [i] 00:30 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 15 [i] 06:00 Dotek anděla II 16 [i] 07:00 Rodina podle plánu [i] 09:00 Vezmeš si mě? [i] 11:00 Námořní hlídka II 5 [i] 12:00 Rodina podle plánu [i] 14:00 Zamilovaná Grace [i] 16:00 Anděl v rodině [i] 18:00 Námořní hlídka I 4 [i] 19:00 Námořní hlídka I 5 [i] 20:00 Námořní hlídka I 6 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 14 [i] 23:00 Intrikánka [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 3 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 4 [i] 03:00 Námořní hlídka I 7 [i] 04:00 Námořní hlídka I 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Dunaj [i] 05:40 Udržitelnost v praxi 05 [i] 06:00 Rozluštění mayského písma [i] 07:05 Úsvit lidstva 01 [i] 08:05 Úsvit lidstva 02 [i] 09:10 Hubbleovy obrazy 03 [i] 09:45 Hubbleovy obrazy 04 [i] 10:20 Když se Země zatřese 06 [i] 11:20 Co nám prospívá 31 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 15 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 16 [i] 13:30 Skryté možnosti 71 [i] 14:00 Skryté možnosti 72 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 29 [i] 15:30 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 01 [i] 16:10 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 02 [i] 16:45 Mistři švindlu 13 [i] 17:20 Mistři švindlu 29 [i] 18:00 Mistři švindlu 30 [i] 18:40 Hugh a kuřata 03 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 19 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 20 [i] 20:50 Smrtící plavba [i] 21:50 Rozluštění mayského písma [i] 22:55 Bojový výcvik 06 [i] 23:55 Zima očima vědy [i] 00:55 Za sportem kolem světa 09 [i] 01:50 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 03 [i] 02:45 Evropská velkoměsta 02 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Saawariya [i] 08:15 Před kamerou 50 [i] 08:45 A zase jedna Popelka [i] 10:20 Jen proto, že jsme jiní [i] 11:55 Once [i] 13:20 Stará známost [i] 15:20 Bláznovo zlato [i] 17:10 Děti noci [i] 18:35 Michael Douglas: Pocta za celoživotní dílo [i] 20:00 Synecdoche, New York [i] 22:00 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 23:35 Vetřelci vs Predátor 2 [i] 01:15 Všechno nebo nic [i] 02:30 P2 [i] 04:05 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Král idiotů [i] 09:35 Liga spravedlivých: Nová hranice [i] 10:50 Jmenovec [i] 12:50 S mafií v patách [i] 14:30 Hrdinové a zbabělci [i] 16:00 Moulin Rouge [i] 18:05 P.S. Miluji tě [i] 20:05 Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu