Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 DNES [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules VI. 7/8 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:50 Recept na perfektné Vianoce [i] 11:25 Post mortem I. 5/9 [i] 12:25 Nezvestní II. 6/18 [i] 13:20 Bez stopy IV. 21/24 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 Priatelia X. 18/18 [i] 14:40 Dva a pol chlapa IV. 1/24 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VIII. 2/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Šanghajskí rytieri [i] 23:25 Muži na zabitie [i] 01:00 Kickboxer 5: Vykúpenie [i] 02:25 Noc bojovníka [i] 04:15 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:40 Kobra 11 VIII. 2/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Hĺbkový rekord 3/3 [i] 09:20 Senzi Senzus mix [i] 09:50 To je vražda,napísala X [i] 10:40 To je vražda,napísala X [i] 11:30 Sila lásky I. 280 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 63/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 145/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 146/200 [i] 18:10 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 22:00 Takí sme boli [i] 23:10 Šumivé cyankáli [i] 01:00 Kliatba temného anjela 1/2 [i] 02:35 Euromaxx dizajn 8/14 [i] 03:05 Slovensko dnes [i] 03:20 Sila lásky III. 145/200 [i] 04:10 Sila lásky III. 146/200 [i] 04:55 Euromaxx dizajn 8/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:15 Správy z regiónov [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence V. 7/12 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody V. 5/8 [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Prežili sme Gulag [i] 13:45 Veľké záhady [i] 14:15 Família [i] 14:50 Večer na tému . . [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - rodina [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Summertonský mlyn 25/26 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Slavkov-víťazstvo za pochodu 1/2 [i] 21:05 Vymývanie mozgov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Správy z regiónov [i] 22:05 Československý filmový týždenník [i] 22:20 Nočný filmový klub [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 358 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 72 [i] 09:20 Na pokraji smrti [i] 10:20 Medicopter 117 54 [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 10 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 20 [i] 13:15 Medicopter 117 55 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 21 [i] 15:10 Kosti IV. 15 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 17 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 73 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 359 [i] 21:15 Smrteľná zrada [i] 22:55 SEDEM [i] 23:30 De Facto [i] 00:25 Súdna sieň - Chcem sa rozviesť! [i] 01:20 Črepiny [i] 01:50 Operácia Threshold [i] 02:35 Smrteľná zrada [i] 04:00 V. I. P. I [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Panelák 184 [i] 05:50 Doktorka Quinnová 81 [i] 06:40 Banánový Joe [i] 08:15 Profesionáli III. 8,9 [i] 10:00 Starý III. 49 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 82 [i] 12:00 Červené ruže 159,160 [i] 13:55 Panelák 185 [i] 14:35 Profesionáli III. 8 [i] 15:35 Esmeralda 13,14 [i] 17:15 V mene lásky 159,160 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chalupári 10 [i] 21:10 Siska 61 [i] 22:15 PREMIÉRA: Kniha osudu [i] 00:00 Profesionáli III. [i] 00:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 1/22 [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 25/26 [i] 07:00 Dr. House III. 19/24 [i] 07:55 Zoom 104/221 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 20/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIII. 6/11 [i] 10:55 Zoom 104/221 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 25/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 20/22 [i] 15:00 Dr. House III. 19/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 26/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 17:55 Zoom 104/221 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 21/22 [i] 20:00 Dr. House III. 20/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba 9/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 23:00 The Shield - Policejní odznak VII. 2/14 [i] 23:55 Zoom 104/221 [i] 00:00 Krevní pouta 22/22 [i] 01:00 Podstata strachu 11/13 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba 9/23 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 03:40 The Shield - Policejní odznak VII. 2/14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Ford Woodie ze 40. let - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 5 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 6 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 08:40 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 09:35 Jak to funguje: Zpevněné krabice/Telefon/Odšťavňovač/Lávová lampa [i] 10:00 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 10:30 Možné i nemožné 2 [i] 11:25 Miami Ink: Historie přidaného představení v cirkuse [i] 12:20 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 14:10 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 7 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 8 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 16:25 Miami Ink: Rozladěný Yoji [i] 17:20 Možné i nemožné 3 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 19:10 Jak to funguje: Sifón/Trouba/Glukometr/Zvlhčovač vzduchu [i] 19:40 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 20:05 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 21:00 Bořiči mýtů: NASA - Přistání na Měsíci [i] 21:55 Hry s časem: Potápění, kulomety a motorky na vodě [i] 22:50 Běsnění: Běsnění strojů [i] 23:45 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 00:40 Americká rychlá kola: Ford Woodie ze 40. let - část 3 [i] 01:40 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 02:40 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 7 [i] 04:05 Jak to funguje: Sifón/Trouba/Glukometr/Zvlhčovač vzduchu [i] 04:35 Jak se to dělá: Technické sklo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Poselství z Betléma [i] 09:40 Recitál Karla Gotta [i] 10:15 Příště u Vás z Velkých Němčic na Moravě [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 13/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová V 25/26 [i] 15:05 Franklin 7/52 [i] 15:30 Let 29 26/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 24/40 [i] 16:00 Garfield a přátelé 2/26 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 15/16 [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Snowboarďáci 2/3 [i] 20:55 13. komnata Františka Lízny [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě VI 11/20 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Nikomu to neříkej [i] 01:00 McLeodovy dcery III 13/30 [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:25 Musilok [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Události v regionech Brno 03:40 Události v regionech Ostrava [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Ajťáci III 5/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam s ní [i] 05:10 Zbytečné úrazy [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Quincy Jonesem - 2. část [i] 10:00 Babylon [i] 10:25 Francouzské postřehy [i] 10:35 Jak se stát kyborgem [i] 11:00 Pod pokličkou [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 14:00 Nová dobrodružství Černého Bleska 23/26 [i] 14:25 Sportovci světa: Lillehammer 1994 4/4 [i] 15:20 Kvarteto [i] 15:45 Na pomoc životu - rakovina v rodině [i] 16:05 Alchymie bytí [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Příběhy šťastných [i] 17:05 Skoro jasno [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 55/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Ještě jsem tady - Milan Schulz [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XIX 5/20 [i] 20:00 Zázračná planeta: Psí svět v rukou vědy [i] 20:55 Moje rodina IV 13/13 [i] 21:25 ČT Live-Vivaldianno [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci III 5/6 [i] 23:35 Gorodok 15/20 [i] 00:00 Dvojhlas [i] 00:25 Mezi nebem a zemí [i] 01:20 Concerto Bohemia 2000 [i] 02:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:50 Hledám práci [i] 03:15 Rodina a já [i] 03:35 Příběhy šťastných [i] 03:50 Na vlnách Gustava Broma a jeho zahraničních přátel [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie 19 [i] 09:30 Znamení čtyř [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:15 Mr. Bean [i] 11:40 Lenssen & spol. 159 [i] 12:10 Můj přítel Monk IV 15 [i] 13:00 Ženatý se závazky 249 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VI 4 [i] 14:15 Pohřešovaní 7 [i] 15:10 Painkiller Jane 7 [i] 16:05 Beze stopy V 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 6 [i] 18:30 Ulice 1539, 1540 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Past [i] 22:15 Muži v černém 2 [i] 23:50 Psychopat ze San Franciska [i] 01:35 Novashopping 01:55 Mr.GS [i] 02:25 Tabu [i] 03:10 Áčko [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Receptář prima nápadů [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Dexterova laboratoř I 1 [i] 06:40 Pět holek na krku 30 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání V 3 [i] 08:20 M*A*S*H 42 [i] 08:50 Knight Rider IV 13 [i] 09:50 Policie Hamburk II 17 [i] 10:45 To je vražda, napsala I 18 [i] 11:45 Kauzy z Bostonu I 4 [i] 12:40 M*A*S*H 43 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VII 5 [i] 13:45 Čarodějky II 22 [i] 14:45 Médium III 1 [i] 15:45 Konec jednoho léta [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 4 [i] 20:00 Žhavé výstřely 2 [i] 21:55 Odvaha pod palbou [i] 00:25 28 dní poté [i] 02:35 Volejte Věštce 04:20 Vraždy v Kitzbühelu IV 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Naša hlučná rodinka: Návrat Seaverovcov [i] 06:25 Osudové stretnutie 74/90 [i] 07:15 Keď budeš moja 15-16/238 [i] 09:20 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 74/160 [i] 11:00 Viktória 74/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami XI. 20/25 [i] 12:10 Ulica III. 74/259 [i] 13:00 Rebeli I. 102/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 73/351 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami XI. 20/25 [i] 15:25 Macocha 75/120 [i] 16:15 Keď budeš moja 17-18/238 [i] 18:05 Ulica III. 75/259 [i] 19:00 Rebeli I. 103/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 75/160 [i] 21:25 Júlia - Cesty za šťastím 74/351 [i] 22:15 Viktória 75/171 [i] 23:00 Max, Katrin a Vianoce s dvoma psami [i] 00:35 Osudové stretnutie 75/90 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 75/259 [i] 02:40 Macocha 75/120 [i] 03:25 Júlia - Cesty za šťastím 74/351 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:45 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Někdo musí z kola ven [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pik a Amadeus [i] 13:40 Šťastná ruka [i] 15:15 Emil a detektivové [i] 17:05 Srdeční záležitosti [i] 18:40 Hvězdné dítě [i] 20:20 Samotář Jim [i] 21:55 Pochybná sláva [i] 23:55 Velká hra [i] 01:35 Hellraiser 3 : Peklo na zemi [i] 03:15 Důvěrnosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:30 Sáně [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:45 Snooker [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:15 Snooker [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Zimní sporty [i] 19:15 Plavání [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:15 Extrémní sporty [i] 23:30 Curling [i] 00:30 Curling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 14 [i] 06:00 Dotek anděla II 15 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 19 [i] 08:00 Foylova válka V 2 [i] 10:00 Staré hříchy [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 20 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 14:00 Foylova válka VI 1 [i] 16:00 Dobrá čarodějka [i] 18:00 Námořní hlídka I 8 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 20:00 Ochránce I 3 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 3 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 4 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 13 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 14 [i] 01:00 Ochránce I 1 [i] 02:00 Ochránce I 1 [i] 03:00 Intrikánka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dunaj [i] 05:35 Udržitelnost v praxi 04 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 18 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 04 [i] 08:05 Nigella vaří narychlo 10 [i] 08:40 Vítejte na svatební hostině 23 [i] 09:05 Jimmova farma [i] 09:40 Skryté možnosti 70 [i] 10:10 Vzpruha pro tělo 15 [i] 10:40 Na úvěr 15 [i] 11:10 Od podlahy s Debbie Travisovou 06 [i] 12:00 Nigella vaří narychlo 10 [i] 12:35 Vítejte na svatební hostině 23 [i] 13:05 Města ve výškách 03 [i] 13:40 Kamenné monumenty 16 [i] 14:10 Geologická pouť 05 [i] 15:15 Muž divočiny 05 [i] 16:10 Jimmova farma [i] 16:45 Skryté možnosti 70 [i] 17:15 Znovuobjevitelé 09 [i] 17:45 Znovuobjevitelé 10 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 04 [i] 19:15 Svět na talíři 05 [i] 20:20 Proč je to tak? 14 [i] 21:20 Úsvit lidstva 02 [i] 22:25 On the Spot 02 – Reportéři [i] 23:25 Miliardové katastrofy 05 [i] 00:25 Znovuobjevitelé 09 [i] 00:55 Znovuobjevitelé 10 [i] 01:25 Británie krále Artuše 03 [i] 02:25 On the Spot 02 – Reportéři [i] 03:20 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 03:35 Interiéry 05 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Noční můra od vedle [i] 07:30 Cinema, Cinema, Cinema 50 [i] 07:55 Dobyvatelé ztracené archy [i] 09:50 Lord Longford [i] 11:20 DESmod [i] 12:20 Světlušky v zahradě [i] 14:00 Bude naše [i] 15:30 Oko bere [i] 17:30 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 51 [i] 20:00 Vášeň v tanci [i] 21:55 Sex 100+1 [i] 23:50 Houbičky [i] 01:15 Vstupní brána [i] 03:00 Rezident Evil: Zánik [i] 04:30 Kaiser Chiefs živě v Elland Road [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Chilská vesmírná odysea [i] 11:25 Angel [i] 13:25 61. Emmy Awards [i] 15:30 Křižovatka smrti 3 [i] 17:00 Před kamerou 50 [i] 17:35 Propast