Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules VI. 6/8 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Rose a Val: Poistka [i] 10:50 Rose a Val: Násilie [i] 11:50 Najväčší kaskadéri Európy [i] 12:15 Nezvestní II. 5/18 [i] 13:10 Bez stopy IV. 20/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Priatelia X. 16-17/18 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VIII. 1/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 5/25 [i] 22:45 Leví brloh [i] 00:45 Sedem múmií [i] 02:10 Policajný odznak VII. 7/13 [i] 02:55 A-tím V. 11/13 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Kobra 11 VIII. 1/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Hĺbkový rekord 2/3 [i] 09:20 Senzi Senzus mix [i] 09:50 To je vražda,napísala X [i] 10:40 To je vražda,napísala X [i] 11:25 Sila lásky I. 279 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 62/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 143/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 144/200 [i] 18:15 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Smrť ministra [i] 21:45 Dr.House V. 22/24 [i] 22:35 ooops! Načierno. [i] 23:10 Hlavný podozrivý [i] 00:50 Prípad pre Samanthu [i] 01:35 Euromaxx dizajn 7/14 [i] 02:00 Slovensko dnes [i] 02:15 Správy STV [i] 02:40 Góly body sekundy [i] 02:50 Sila lásky III. 143/200 [i] 03:45 Sila lásky III. 144/200 [i] 04:35 Euromaxx dizajn 7/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:20 Správy z regiónov [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence V. 6/12 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Väzeň č.9000 [i] 11:40 Deti vypovedajú [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:15 Všetko je v nás - František Tugendlieb [i] 13:55 Mama to vie najlepšie [i] 14:20 Žijúce kamene [i] 15:00 Profesionál [i] 15:10 Polícia [i] 15:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 15:55 Prežili sme Gulag [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - právo [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Summertonský mlyn 24/26 [i] 18:35 Enviro [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ushuaia - expedície do prírody V. 5/8 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Večer na tému . . [i] 23:45 Prežili sme Gulag [i] 00:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PRVÉ NOVINY 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 357 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 71 [i] 09:20 Na pokraji smrti [i] 10:20 Medicopter 117 53 [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 9 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 19 [i] 13:15 Medicopter 117 54 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 20 [i] 15:10 Na pokraji smrti [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 16 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 72 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 358 [i] 21:15 Odsúdené - Finále prvej série! 30/30 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 11 [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. [i] 01:00 Odsúdené - Finále prvej série! [i] 01:55 Črepiny [i] 02:25 V. I. P. I [i] 03:15 Inside: Myseľ vraha [i] 03:55 Muž na Mesiaci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Panelák 183 [i] 06:10 Doktorka Quinnová 80 [i] 07:00 Tretí šarkan [i] 08:15 Profesionáli III. 6,7 [i] 10:00 Starý III. 48 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 81 [i] 12:00 Červené ruže 157,158 [i] 13:55 Panelák 184 [i] 14:35 Profesionáli III. 6 [i] 15:35 Esmeralda 11,12 [i] 17:15 V mene lásky 157,158 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Banánový Joe [i] 22:10 Lampa [i] 00:40 Profesionáli III. 7 [i] 01:30 Hulk Hogan: Blesk v raji 22/22 [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 24/26 [i] 07:00 Dr. House III. 18/24 [i] 07:55 Zoom 104/221 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 19/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIII. 5/11 [i] 10:55 Zoom 104/221 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 24/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 19/22 [i] 15:00 Dr. House III. 18/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 25/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 17:55 Zoom 104/221 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 20/22 [i] 20:00 Dr. House III. 19/24 [i] 21:00 Zachraň mě V. 13/18 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 15/22 [i] 23:10 The Shield - Policejní odznak VII. 1/14 [i] 00:05 Zoom 104/221 [i] 00:10 Krevní pouta 21/22 [i] 01:10 Podstata strachu 10/13 [i] 02:05 Zachraň mě V. 13/18 [i] 02:55 Genesis - vrahova duše 15/22 [i] 03:55 The Shield - Policejní odznak VII. 1/14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Ford Woodie ze 40. let - část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 3 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 4 [i] 07:45 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 08:40 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 09:35 Jak to funguje: Zpětný prodejní systém/Elektrický holicí strojek/Větrná turbína/Kamna na dřevo [i] 10:00 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 10:30 Možné i nemožné 1 [i] 11:25 Miami Ink: Jeep [i] 12:20 Jízda: ZZ Chop [i] 13:15 Pátá rychlost 3 [i] 13:40 Nutné k přežití: Alabama [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 5 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 6 [i] 15:30 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 16:25 Miami Ink: Historie přidaného představení v cirkuse [i] 17:20 Možné i nemožné 2 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 19:10 Jak to funguje: Zpevněné krabice/Telefon/Odšťavňovač/Lávová lampa [i] 19:40 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 20:05 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 20:35 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 21:00 Z ráje do pekla 2 [i] 21:55 Mega loupež: Loupež [i] 22:50 Běsnění: Agresivní řidiči 3 [i] 23:45 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 00:40 Americká rychlá kola: Ford Woodie ze 40. let - část 2 [i] 01:40 Hry s časem: Lámání kamenů [i] 02:10 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 02:40 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 04:05 Jak to funguje: Zpevněné krabice/Telefon/Odšťavňovač/Lávová lampa [i] 04:35 Jak se to dělá: Oštěpy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Francouzské postřehy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Železná opona [i] 10:25 Dárky [i] 11:40 O loupeživém rytíři Miroslavovi [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 12/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová V 24/26 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:20 Mumínci II 3/13 [i] 15:45 Medúza [i] 16:15 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Uprchlíci [i] 21:30 Máte slovo [i] 22:20 POKR [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Život a smrt Petera Sellerse [i] 01:00 McLeodovy dcery III 12/30 [i] 01:45 Řím II 2/10 [i] 02:40 Hledání ztraceného času 2 [i] 03:00 Události v regionech [i] 03:25 Události v regionech Brno 03:50 Události v regionech Ostrava [i] 04:15 Regiony ČT24 04:40 Úraz není náhoda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji II. 12/14 [i] 10:30 Příběhy slavných - Svatopluk Beneš [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 O princezně se zlatým lukem [i] 13:50 Bludiště [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Království divočiny: Předivo života 4/13 [i] 16:30 Tisíc let české myslivosti [i] 17:00 Boj o život: Střední věk [i] 17:55 Hitler, Stalin a já [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Babylon [i] 20:00 Landův lektvar lásky [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vzkaz Jana Soukupa [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Apocalypto [i] 01:25 Poslední autobusová zastávka [i] 02:25 Kroměříž [i] 03:00 Hájemství exotiky a nostalgie [i] 03:15 Klášterní baziliky II. Třebíč [i] 03:30 Hrady a zámky na Dyji [i] 04:00 Krotitelé dluhů 26/28 [i] 04:25 Bílá místa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie 18 [i] 09:30 Vezmi si mou ženu [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:16 Mr. Bean [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk IV 14 [i] 13:00 Ženatý se závazky 248 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VI 3 [i] 14:20 Pohřešovaní 6 [i] 15:10 Painkiller Jane 6 [i] 16:05 Beze stopy V 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 5 [i] 18:30 Ulice 1537, 1538 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 154 [i] 21:15 Kriminálka Las Vegas VIII 16 [i] 22:05 Mr.GS [i] 22:40 Dalších 48 hodin [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas 22 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Skopičiny [i] 02:20 VIP na cestách [i] 03:10 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo IV 3 [i] 06:40 Pět holek na krku 29 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání V 2 [i] 08:20 M*A*S*H 41 [i] 08:50 Knight Rider IV 12 [i] 09:50 Policie Hamburk II 16 [i] 10:45 To je vražda, napsala I 17 [i] 11:45 Kauzy z Bostonu I 3 [i] 12:40 M*A*S*H 42 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VII 4 [i] 13:45 Čarodějky II 21 [i] 14:45 Médium II 22 [i] 15:45 Bouřlivé setkání [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 3 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 32 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky V 13 [i] 23:35 Myšlenky zločince III 18 [i] 00:30 Wolffův revír IV 7 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:15 Vraždy v Kitzbühelu IV 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Havária [i] 06:40 Osudové stretnutie 73/90 [i] 07:30 Keď budeš moja 13-14/238 [i] 09:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 73/160 [i] 11:00 Viktória 73/171 [i] 11:45 Ženatý so záväzkami XI. 19/25 [i] 12:10 Ulica III. 73/259 [i] 12:55 Rebeli I. 101/215 [i] 13:45 Júlia - Cesty za šťastím 72/351 [i] 15:00 Ženatý so záväzkami XI. 19/25 [i] 15:25 Macocha 74/120 [i] 16:15 Keď budeš moja 15-16/238 [i] 18:05 Ulica III. 74/259 [i] 19:00 Rebeli I. 102/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 74/160 [i] 21:40 Júlia - Cesty za šťastím 73/351 [i] 22:30 Viktória 74/171 [i] 23:20 Naša hlučná rodinka: Návrat Seaverovcov [i] 00:50 Osudové stretnutie 74/90 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 74/259 [i] 02:50 Macocha 74/120 [i] 03:35 Júlia - Cesty za šťastím 73/351 [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Zelený oblak [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Táta k Vánocům [i] 13:40 Zachraňte Mozarta [i] 15:00 Někdo musí z kola ven [i] 16:40 Sklizeň [i] 18:20 Nebezpecná pravda [i] 19:50 Sbohem Bafano [i] 21:50 Dotek zla [i] 23:40 Paranoia [i] 01:15 Anatomie pekla [i] 02:35 Vlastní pravidla [i] 04:30 Sbohem Bafano [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:30 Curling [i] 12:00 Snooker [i] 14:30 Snooker [i] 17:30 Plavání [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Plavání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 13 [i] 06:00 Dotek anděla II 14 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 18 [i] 08:00 Foylova válka V 1/2 [i] 10:00 Štěstí věčné lásky [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 19 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 22 [i] 14:00 Foylova válka V 2 [i] 16:00 Síla odpuštění [i] 18:00 Námořní hlídka I 7 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 22 [i] 20:00 Ochránce I 2 [i] 21:00 Bezpečný přístav [i] 23:00 Banka [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 3 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 4 [i] 03:00 Staré hříchy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dunaj [i] 05:35 Udržitelnost v praxi 03 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 17 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 03 [i] 08:05 Nigella vaří narychlo 09 [i] 08:40 Vítejte na svatební hostině 22 [i] 09:05 Jimmova farma [i] 09:40 Skryté možnosti 69 [i] 10:10 Vzpruha pro tělo 14 [i] 10:40 Na úvěr 14 [i] 11:10 Od podlahy s Debbie Travisovou 05 [i] 12:00 Nigella vaří narychlo 09 [i] 12:35 Vítejte na svatební hostině 22 [i] 13:05 Města ve výškách 02 [i] 13:40 Kamenné monumenty 15 [i] 14:10 Geologická pouť 04 [i] 15:15 Muž divočiny 04 [i] 16:10 Jimmova farma [i] 16:45 Skryté možnosti 69 [i] 17:15 Znovuobjevitelé 07 [i] 17:45 Znovuobjevitelé 08 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 03 [i] 19:15 Svět na talíři 04 [i] 20:20 Proč je to tak? 13 [i] 21:20 Úsvit lidstva 01 [i] 22:25 Kuchař v první linii 04 [i] 23:20 Miliardové katastrofy 04 [i] 00:20 Znovuobjevitelé 07 [i] 00:50 Znovuobjevitelé 08 [i] 01:20 Británie krále Artuše 02 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 17 [i] 03:30 Interiéry 04 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Batman - Gothamský rytíř [i] 07:15 Filmy a filmové hvězdy 49 [i] 07:35 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 10:15 Osudové selhání [i] 12:00 College Road Trip [i] 13:25 Noční můra od vedle [i] 14:55 Dobyvatelé ztracené archy [i] 16:50 Lord Longford [i] 18:20 Světlušky v zahradě [i] 20:00 Na stojáka 62 [i] 20:30 Chvilkové zatmění [i] 22:00 Vítejte v KLDR! [i] 23:20 Saddám: Vzestup a pád 3 [i] 00:20 Saddám: Vzestup a pád 4 [i] 01:25 Zuby nehty [i] 03:00 Chvilkové zatmění [i] 04:30 Vítejte v KLDR!