Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Herkules VI. 5/8 [i] 09:15 V mene zákona [i] 09:40 Rose a Val: Strach o život [i] 11:20 Post mortem I. 4/9 [i] 12:15 Nezvestní II. 4/18 [i] 13:10 Bez stopy IV. 19/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Priatelia X. 14-15/18 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 2/2 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:40 Rádio Fresh [i] 22:35 G. I. Jane [i] 00:55 9 hráčov so smrťou [i] 02:25 Policajný odznak VII. 6/13 [i] 03:10 A-tím V. 10/13 [i] 04:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:45 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Hĺbkový rekord 1/3 [i] 09:15 Repete repete [i] 09:55 To je vražda,napísala X [i] 10:40 To je vražda,napísala X [i] 11:25 Sila lásky I. 278 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 61/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 141/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 142/200 [i] 18:15 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Chyťte doktora [i] 21:50 Chodili sme spolu [i] 22:45 Misery nechce zomrieť [i] 00:35 Prípad pre Samanthu [i] 01:20 Euromaxx dizajn 6/14 [i] 01:45 Zostane to v rodine [i] 02:25 Správy STV [i] 02:50 Góly body sekundy [i] 02:55 Sila lásky III. 141/200 [i] 03:45 Sila lásky III. 142/200 [i] 04:40 Euromaxx dizajn 6/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence V. 5/12 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Príbeh komét [i] 12:05 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Malokarpatské chodníčky [i] 13:45 Atentáty, ktoré otriasli svetom 26/26 [i] 14:10 Elixír [i] 14:40 5 minút po dvanástej [i] 15:50 Diagnóza 160 [i] 16:15 Maďarský magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - peniaze [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:20 Liga majstrov - futbal [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 356 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 70 [i] 09:20 Vražedné čísla 37/37 [i] 10:20 Medicopter 117 52 [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 8 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 18 [i] 13:15 Medicopter 117 53 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 19 [i] 15:10 Na pokraji smrti [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 15 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 71 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 357 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 22:00 Kosti IV. 15 [i] 23:00 Pochovaní zaživa [i] 01:00 C. S. I. : Kriminálka Miami [i] 01:45 Črepiny [i] 02:15 Damages - V ohrození života II. [i] 03:15 Inside: Myseľ vraha [i] 04:00 Pochovaní zaživa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Panelák 182 [i] 06:00 Doktorka Quinnová 79 [i] 06:45 Detektív XXL 2 - Gonzalesova pomsta [i] 08:15 Profesionáli III. 4,5 [i] 10:00 Starý III. 47 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 80 [i] 12:00 Červené ruže 155,156 [i] 13:55 Panelák 183 [i] 14:35 Profesionáli III. 4 [i] 15:35 Esmeralda 9,10 [i] 17:15 V mene lásky 155,156 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 13 [i] 21:40 Mravnostné oddelenie II. 13 [i] 22:35 Mafstory [i] 23:40 Črepiny [i] 00:15 30 prípadov majora Zemana 13 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 23/26 [i] 07:00 Dr. House III. 17/24 [i] 07:55 Zoom 103/221 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 18/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIII. 4/11 [i] 10:55 Zoom 103/221 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 23/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 18/22 [i] 15:00 Dr. House III. 17/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 24/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 17:55 Zoom 103/221 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 19/22 [i] 20:00 Dr. House III. 18/24 [i] 21:00 CSI: New York V. 5/25 [i] 22:00 CSI: New York V. 6/25 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 26/26 [i] 23:55 Zoom 103/221 [i] 00:00 Krevní pouta 20/22 [i] 01:00 Podstata strachu 9/13 [i] 02:00 CSI: New York V. 5/25 [i] 02:45 CSI: New York V. 6/25 [i] 03:30 Myšlenky zločince IV. 26/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Roadster 36 - Část 3 [i] 06:00 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 1 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 2 [i] 07:45 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 08:40 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 09:35 Jak to funguje: Pneumatika/Vzduchová klimatizace/elektrický zubní kartáček/gramofon [i] 10:00 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 10:30 Možné i nemožné 8 [i] 11:25 Miami Ink: Plav jak umíš [i] 12:20 Jízda: Podle přání [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 3 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 4 [i] 15:30 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 16:25 Miami Ink: Jeep [i] 17:20 Možné i nemožné 1 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 19:10 Jak to funguje: Zpětný prodejní systém/Elektrický holicí strojek/Větrná turbína/Kamna na dřevo [i] 19:40 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 20:05 Nutné k přežití: Alabama [i] 21:00 Smrtelné nebezpečí: Tornáda [i] 21:55 Očitá svědectví 1 [i] 22:25 Očitá svědectví 2 [i] 22:50 Běsnění: Bouření davu - 2 [i] 23:45 Jízda: ZZ Chop [i] 00:40 Americká rychlá kola: Ford Woodie ze 40. let - část 1 [i] 01:40 Nutné k přežití: Alabama [i] 02:40 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 3 [i] 04:05 Jak to funguje: Zpětný prodejní systém/Elektrický holicí strojek/Větrná turbína/Kamna na dřevo [i] 04:35 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Grandsupertingltangl 14/14 [i] 09:35 Cesta do Rokycan [i] 10:15 Vánoční koncert Karla Gotta [i] 11:15 Lilium koleda [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 11/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová V 23/26 [i] 15:00 Mumínci II 2/13 [i] 15:30 Game Page [i] 15:50 Nová dobrodružství Černého Bleska 23/26 [i] 16:15 Let snů [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Plachý milovník [i] 21:55 Na stopě [i] 22:20 Losování Sportky a Šance 22:25 Řím II 2/10 [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Když chcípne pes [i] 00:55 McLeodovy dcery III 11/30 [i] 01:45 Události v regionech [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Sabotáž [i] 03:25 Tajné akce StB 39/40 [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Kultura v regionech 04:30 Evropský manuál [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 09:35 Film o filmu Tajnosti [i] 09:55 Chcete mě? [i] 10:10 Síla umění: Picasso [i] 11:00 Svět zázraků: Riskantní natáčení 9/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava 3/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Klíč [i] 15:20 Letečtí stíhači v boji: Alej Migů [i] 16:05 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 16:15 Deset století architektury [i] 16:30 Kam s ní [i] 16:45 Ondřejova filmová škola [i] 16:55 Úraz není náhoda [i] 17:05 Medicína pro 21. století [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Kapusta 3/20 [i] 19:30 Pětka v Pomeranči [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:55 Dokumentární klub: Poslední autobusová zastávka [i] 00:50 Deset kánoí [i] 02:15 Adventní koncert [i] 03:15 Deset století architektury [i] 03:30 Divadlo žije! [i] 03:55 Q [i] 04:25 Ondřejova filmová škola [i] 04:35 Zpívá Jožka Černý [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie 17 [i] 09:30 Vlna zabiják 2/2 [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:15 Mr. Bean [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk IV 13 [i] 13:00 Ženatý se závazky 247 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VI 2 [i] 14:20 Pohřešovaní 5 [i] 15:10 Painkiller Jane 5 [i] 16:05 Beze stopy V 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 4 [i] 18:30 Ulice 1535, 1536 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback 11 [i] 20:45 Dům snů 13 [i] 21:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 5 [i] 22:35 Děsnej doják [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas 21 [i] 00:50 Novashopping 01:15 112 [i] 01:40 Na mušce [i] 02:35 Áčko [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Svět 2009 [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo IV 2 [i] 06:40 Pět holek na krku 28 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání V 1 [i] 08:20 M*A*S*H 40 [i] 08:50 Knight Rider IV 11 [i] 09:50 Policie Hamburk II 15 [i] 10:45 To je vražda, napsala I 16 [i] 11:45 Kauzy z Bostonu I 2 [i] 12:40 M*A*S*H 41 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VII 3 [i] 13:45 Čarodějky II 20 [i] 14:45 Médium II 21 [i] 15:45 Léto u moře [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 2 [i] 20:00 Přešlapy 12 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí III 14 [i] 23:25 Žralok II 15 [i] 00:20 Wolffův revír IV 6 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Vraždy v Kitzbühelu IV 9 [i] 04:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 112 [i] 06:10 Lampáreň [i] 06:45 Osudové stretnutie 72/90 [i] 07:35 Keď budeš moja 11-12/238 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 72/160 [i] 11:00 Viktória 72/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami XI. 18/25 [i] 12:10 Ulica III. 72/259 [i] 13:00 Rebeli I. 100/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 71/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami XI. 18/25 [i] 15:30 Macocha 73/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 13-14/238 [i] 18:05 Ulica III. 73/259 [i] 19:00 Rebeli I. 101/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 73/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 72/351 [i] 22:20 Viktória 73/171 [i] 23:10 Havária [i] 00:45 Osudové stretnutie 73/90 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:05 Ulica III. 73/259 [i] 02:50 Macocha 73/120 [i] 03:40 Júlia - Cesty za šťastím 72/351 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Všechny děti potřebují lásku [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tučňák Amundsen [i] 13:40 Oddball Hall [i] 15:10 Zelený oblak [i] 16:50 Zabít Elizabeth [i] 18:25 Malý lord Fauntleroy [i] 20:10 Zloději času [i] 22:10 Ohnivý had [i] 23:40 Armáda démonů: Matka slz [i] 01:25 Kluci od vedle [i] 03:05 Bez slitování [i] 04:55 Zloději času [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Snooker [i] 11:00 Curling [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 All sports [i] 18:15 Polo [i] 19:15 Jezdectví [i] 19:20 Golf [i] 19:25 Jachtink [i] 19:30 Fotbal [i] 19:40 All sports [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Curling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 12 [i] 06:00 Dotek anděla II 13 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 17 [i] 08:00 Foylova válka IV 2/2 [i] 10:00 Pouhý sen [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 18 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 21 [i] 14:00 Foylova válka V 1/2 [i] 16:00 Štěstí věčné lásky [i] 18:00 Námořní hlídka I 6 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 21 [i] 20:00 Ochránce I 1 [i] 21:00 Médium V 13 [i] 22:00 Médium V 14 [i] 23:00 Vezmeš si mě? [i] 01:00 Ikona 2/2 [i] 03:00 Pouhý sen [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dunaj [i] 05:35 Udržitelnost v praxi 02 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 16 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 02 [i] 08:05 Nigella vaří narychlo 08 [i] 08:40 Vítejte na svatební hostině 21 [i] 09:05 Novomanželské krize 13 [i] 09:35 Skryté možnosti 68 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 13 [i] 10:35 Na úvěr 13 [i] 11:05 Od podlahy s Debbie Travisovou 04 [i] 12:00 Nigella vaří narychlo 08 [i] 12:35 Vítejte na svatební hostině 21 [i] 13:05 Města ve výškách 01 [i] 13:40 Kamenné monumenty 14 [i] 14:15 Geologická pouť 03 [i] 15:20 Muž divočiny 03 [i] 16:15 Novomanželské krize 13 [i] 16:45 Skryté možnosti 68 [i] 17:15 Znovuobjevitelé 05 [i] 17:45 Znovuobjevitelé 06 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 02 [i] 19:15 Svět na talíři 03 [i] 20:20 Proč je to tak? 12 [i] 21:20 Budoucnost vody 03 [i] 22:25 Kuchař v první linii 03 [i] 23:20 Miliardové katastrofy 03 [i] 00:20 Znovuobjevitelé 05 [i] 00:50 Znovuobjevitelé 06 [i] 01:20 Británie krále Artuše 01 [i] 02:20 Místa ve Středomoří 16 [i] 03:30 Interiéry 03 [i] 03:50 Evropská velkoměsta 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 50 [i] 06:00 Quantum of Solace [i] 07:50 Moondance Alexander [i] 09:25 Saawariya [i] 11:40 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 13:40 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 16:20 Osudové selhání [i] 18:10 College Road Trip [i] 19:35 Filmy a filmové hvězdy 49 [i] 20:00 Kamarádova holka [i] 21:45 Zákony Brooklynu [i] 23:25 Saddám: Vzestup a pád 1 [i] 00:30 Saddám: Vzestup a pád 2 [i] 01:35 Kamarádova holka