Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Herkules VI. 4/8 [i] 09:15 V mene zákona [i] 09:35 Rose a Val: Policajti v pasci [i] 11:25 Post mortem I. 3/9 [i] 12:15 Nezvestní II. 3/18 [i] 13:10 Bez stopy IV. 18/24 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Priatelia X. 12-13/18 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 1/2 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:55 Paľba [i] 22:15 Prenasledovaná [i] 00:05 Odložený prípad VI. 5/23 [i] 01:05 Odveta [i] 02:35 Policajný odznak VII. 5/13 [i] 03:20 A-tím V. 9/13 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 1/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Muž v soli 2/2 [i] 09:45 To je vražda,napísala X [i] 10:30 To je vražda,napísala X [i] 11:25 Sila lásky I. 277 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 60/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 139/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 140/200 [i] 18:15 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Dr.House V. 21/24 [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 23:00 David Nolande 5/6 [i] 23:50 David Nolande 6/6 [i] 00:45 Prípad pre Samanthu [i] 01:30 Euromaxx dizajn 5/14 [i] 02:00 Slovensko dnes [i] 02:15 Správy STV [i] 02:45 Góly body sekundy [i] 02:50 Sila lásky III. 139/200 [i] 03:45 Sila lásky III. 140/200 [i] 04:35 Euromaxx dizajn 5/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Zdravíčko, pán doktor - Nezhubné nádory [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence V. 4/12 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Megastavby II. [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 VAT [i] 13:30 Zelené raje 7/10 [i] 14:00 Cesty nádeje [i] 14:25 Rozprávka Vianoc [i] 15:05 Magazín ligy majstrov [i] 15:30 Andrej Šeban Band [i] 16:15 Národnostný magazín [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - zdravie [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Summertonský mlyn 23/26 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 Atentáty, ktoré otriasli svetom 26/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Príbeh komét [i] 21:00 Diagnóza 160 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Filmový klub [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 355 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 69 [i] 09:20 Kóma [i] 11:30 Vražda v Hopeville [i] 13:15 Medicopter 117 52 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 18 [i] 15:10 Vražedné čísla 37/37 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 14 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 70 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 356 [i] 21:15 Odsúdené 29 [i] 22:15 Profesionáli III. 15 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 14 [i] 01:00 Odsúdené [i] 01:50 Črepiny [i] 02:20 Damages - V ohrození života II. [i] 03:00 Vražda v Hopeville [i] 04:35 Mafstory [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Panelák 181 [i] 05:50 Doktor z hôr VII. 8/8 [i] 06:40 Vraždy v Midsomeri IX. 5 [i] 08:15 Profesionáli III. 2 [i] 09:00 Profesionáli III. 3 [i] 10:00 Starý III. 46 [i] 11:00 Doktorka Quinnová 79 [i] 12:00 Červené ruže 153,154 [i] 13:55 Panelák 182 [i] 14:35 Profesionáli III. 2 [i] 15:35 Esmeralda 7,8 [i] 17:15 V mene lásky 153,154 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL 2 - Gonzalesova pomsta [i] 22:00 James Bond na JOJ PLUS: Vyhliadka na vraždu [i] 00:20 Profesionáli III. 3 [i] 01:15 Hulk Hogan: Blesk v raji 20 [i] 01:55 Starý III. 46 [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 22/26 [i] 07:00 Dr. House III. 16/24 [i] 07:55 Zoom 103/221 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 17/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIII. 3/11 [i] 10:55 Zoom 103/221 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 22/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 17/22 [i] 15:00 Dr. House III. 16/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 23/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 17:55 Zoom 103/221 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 18/22 [i] 20:00 Dr. House III. 17/24 [i] 21:00 Unesený 6/13 [i] 22:00 Unesený 7/13 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 25/26 [i] 23:55 Zoom 103/221 [i] 00:00 Krevní pouta 19/22 [i] 01:00 Svatyně 13/13 [i] 02:00 Unesený 6/13 [i] 02:50 Unesený 7/13 [i] 03:40 Myšlenky zločince IV. 25/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Roadster 36 - Část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 13 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 51 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 52 [i] 07:45 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 08:40 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 09:35 Jak to funguje: Tetovací strojek/paletový vozík/digitální fotoaparát/laserová myš [i] 10:00 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 10:30 Možné i nemožné 7 [i] 11:25 Miami Ink: Sbohem Bridgette [i] 12:20 Jízda: Špatná kontrola [i] 13:15 Pátá rychlost 1 [i] 13:40 Na ostří pily: Těžba dřeva v bažinách [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 1 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 2 [i] 15:30 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 16:25 Miami Ink: Plav jak umíš [i] 17:20 Možné i nemožné 8 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 19:10 Jak to funguje: Pneumatika/Vzduchová klimatizace/elektrický zubní kartáček/gramofon [i] 19:40 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 20:05 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 21:00 Extrémní stroje 3 [i] 21:55 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Nejdokonalejší kasino [i] 22:50 Běsnění: Běsnění živlů - 2 [i] 23:45 Jízda: Podle přání [i] 00:40 Americká rychlá kola: Roadster 36 - Část 3 [i] 01:40 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 04:05 Jak to funguje: Pneumatika/Vzduchová klimatizace/elektrický zubní kartáček/gramofon [i] 04:35 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kavárnička dříve narozených [i] 09:50 O Vánocích už nechci slyšet ani slovo [i] 11:05 Evropské koledy [i] 11:50 Vánoční čas na Starém Bělidle [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 10/30 [i] 14:20 Doktorka Quinnová V 22/26 [i] 15:05 Kouzlo Afriky [i] 15:30 Zábavná škola: Náboženství světa [i] 15:50 Věda je zábava 3/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji II. 12/14 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Krotitelé dluhů 26/28 [i] 22:05 Pravěk útočí 13/13 [i] 22:55 Sólo pro... Glena Hansarda 2 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Vltava v obrazech 45/86 [i] 00:05 McLeodovy dcery III 10/30 [i] 00:45 Chcete mě? [i] 01:00 Rajské zahrady 10/13 [i] 01:20 Bílá místa [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Film o filmu Tajnosti [i] 09:25 České hlavičky [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Fokus ČT24 [i] 15:20 Vltava v obrazech 45/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Riskantní natáčení 9/12 [i] 16:05 Síla umění: Picasso [i] 16:55 Služby v našich službách plus [i] 17:15 Zbytečné úrazy [i] 17:30 Praha, město věží [i] 17:50 ČEZ Basketball Nymburk - Brose [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Včera, dnes a zítra [i] 22:00 Jak se stát kyborgem [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Báječná léta bez opony [i] 23:25 Musilok [i] 23:55 Dvojhlas [i] 00:20 Ochránce [i] 02:10 Přísně tajné 1/3 [i] 02:55 Náš venkov [i] 03:10 Retro [i] 03:40 Sváteční slovo katolického kněze [i] 03:45 Cesty víry [i] 04:05 Křesťanský magazín [i] 04:20 Po hladině: Zahrada [i] 04:35 Vítr v černých brýlích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie 16 [i] 09:30 Snila jsem o Africe [i] 11:35 Tescoma s chutí [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:10 Můj přítel Monk IV 12 [i] 13:00 Ženatý se závazky 246 [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI 1 [i] 14:20 Pohřešovaní 4 [i] 15:15 Painkiller Jane 4 [i] 16:10 Beze stopy V 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 3 [i] 18:30 Ulice 1533, 1534 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 153 [i] 21:20 Kriminálka Miami VI 15 [i] 22:10 112 [i] 22:45 48 hodin [i] 00:35 VIP Poker show [i] 01:35 Novashopping 01:55 Kriminálka Las Vegas V [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 Občanské judo [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo IV 1 [i] 06:40 Pět holek na krku 27 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 26 [i] 08:20 M*A*S*H 39 [i] 08:50 Knight Rider IV 10 [i] 09:50 Policie Hamburk II 14 [i] 10:45 To je vražda, napsala I 15 [i] 11:45 Kauzy z Bostonu I 1 [i] 12:40 M*A*S*H 40 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VII 2 [i] 13:45 Čarodějky II 19 [i] 14:45 Médium II 20 [i] 15:45 Jarní vánice [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání V 1 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 31 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí II 2 [i] 23:35 Spravedlnost 13 [i] 00:30 Wolffův revír IV 5 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:15 Vraždy v Kitzbühelu IV 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Zábavný spoločník [i] 06:50 Osudové stretnutie 71/90 [i] 07:35 Keď budeš moja 9-10/238 [i] 09:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 71/160 [i] 11:05 Viktória 71/171 [i] 11:55 Ženatý so záväzkami XI. 17/25 [i] 12:15 Ulica III. 71/259 [i] 13:05 Rebeli I. 99/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 70/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami XI. 17/25 [i] 15:30 Macocha 72/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 11-12/238 [i] 18:05 Ulica III. 72/259 [i] 19:00 Rebeli I. 100/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 72/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 71/351 [i] 22:15 Viktória 72/171 [i] 23:05 Pavúčia sieť [i] 00:35 Osudové stretnutie 72/90 [i] 01:20 Lampáreň [i] 01:55 Ulica III. 72/259 [i] 02:40 Macocha 72/120 [i] 03:25 Júlia - Cesty za šťastím 71/351 [i] 04:10 Pavúčia sieť [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Pik a Amadeus [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Loupežník Hotzenplotz [i] 13:35 Doživotní šance [i] 15:15 Všechny děti potřebují lásku [i] 16:50 Hvězdné dítě [i] 18:30 Hotýlek [i] 20:05 Dračí války [i] 21:45 Andělé pomsty [i] 23:20 Psanec [i] 01:05 Exes [i] 02:35 Jiná perspektiva [i] 04:25 Dračí války [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Curling [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 14:30 Snooker [i] 18:00 Curling [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Curling [i] 20:00 Motorismus [i] 20:15 Snooker [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 11 [i] 06:00 Dotek anděla II 12 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 16 [i] 08:00 Foylova válka IV 1/2 [i] 10:00 Než řekneš ano [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 17 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 20 [i] 14:00 Foylova válka IV 2/2 [i] 16:00 Nekonečná party [i] 18:00 Námořní hlídka I 5 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 20 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 17 [i] 21:00 Zamilovaná Grace [i] 23:00 Dobrá čarodějka [i] 01:00 Ikona 1/2 [i] 03:00 Ikona 2/2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Dunaj [i] 05:40 Udržitelnost v praxi 01 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 15 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 01 [i] 08:05 Nigella vaří narychlo 07 [i] 08:40 Vítejte na svatební hostině 20 [i] 09:05 Novomanželské krize 12 [i] 09:35 Skryté možnosti 67 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 12 [i] 10:35 Na úvěr 12 [i] 11:05 Od podlahy s Debbie Travisovou 03 [i] 12:00 Nigella vaří narychlo 07 [i] 12:35 Vítejte na svatební hostině 20 [i] 13:00 Za zavřenými dveřmi 07 [i] 13:55 Udržitelnost v praxi 02 [i] 14:10 Geologická pouť 02 [i] 15:15 Muž divočiny 02 [i] 16:15 Novomanželské krize 12 [i] 16:45 Skryté možnosti 67 [i] 17:15 Znovuobjevitelé 03 [i] 17:45 Znovuobjevitelé 04 [i] 18:15 Zvířecí rekordmani 01 [i] 19:15 Svět na talíři 02 [i] 20:20 Proč je to tak? 11 [i] 21:20 Budoucnost vody 02 [i] 22:25 Kuchař v první linii 02 [i] 23:20 Miliardové katastrofy 02 [i] 00:20 Znovuobjevitelé 03 [i] 00:50 Znovuobjevitelé 04 [i] 01:20 Velikáni fotografie 06 [i] 02:30 Místa ve Středomoří 15 [i] 03:35 Interiéry 02 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 08:00 Tajemství polévky rámen [i] 09:40 Láska za časů cholery [i] 11:55 Bláznovo zlato [i] 13:50 Moondance Alexander [i] 15:20 Quantum of Solace [i] 17:05 Indiana Jones a Chrám zkázy [i] 19:05 Vše, co Lola chce [i] 21:00 Hung - Na velikosti záleží : Péro a sen 10 [i] 21:30 Na stojáka 67 [i] 22:00 True Blood - Pravá krev II. : První výlet 4 [i] 22:55 Modli se za ráno [i] 00:25 Milovaný Joshua [i] 02:10 Vše, co Lola chce