Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Herkules VI. 3/8 [i] 09:15 V mene zákona [i] 09:35 Rose a Val: Čertovské duo [i] 11:15 Post mortem I. 2/9 [i] 12:15 Nezvestní II. 2/18 [i] 13:05 Bez stopy IV. 17/24 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Priatelia X. 10-11/18 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VII. 14/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 20:55 Prvý krok 12/13 [i] 22:05 112 [i] 22:40 Americký ninja [i] 00:25 Oceľoví žraloci [i] 01:55 Carrie [i] 04:05 A-tím V. 8/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Agátine svadby 1/2 [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Muž v soli 1/2 [i] 09:40 To je vražda,napísala IX 21/22 [i] 10:30 To je vražda,napísala IX 22/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 276 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:45 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:10 Divoký anjel 59/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 137/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 138/200 [i] 18:15 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ľúbostné listy [i] 21:45 Klinika Grace V. 12/24 [i] 22:30 Nora Robertsová: Nebo v Montane [i] 00:05 Euromaxx dizajn 4/14 [i] 00:35 Zostane to v rodine [i] 01:10 Slovensko dnes [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Góly body sekundy [i] 01:55 Svet v obrazoch [i] 02:25 Extra [i] 03:00 Sila lásky III. 137/200 [i] 03:50 Sila lásky III. 138/200 [i] 04:35 Euromaxx dizajn 4/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Profesionál [i] 06:30 Polícia [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Štvorlístok [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence V. 3/12 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Folklórny festival Detva 2009 [i] 12:10 Regionálny denník [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 Krajina za severným vetrom [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 Poklady sveta IV. [i] 14:15 Umenie 09 [i] 14:40 Odpískané [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - práca [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Summertonský mlyn 22/26 [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Zelené raje 7/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megastavby II. [i] 21:00 Magazín ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Eurokino [i] 00:25 Anjeli strážni [i] 00:50 Cesty nádeje [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Správy z regiónov [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:40 Správy a komentáre [i] 03:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:55 PRVÉ NOVINY 06:10 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 354 [i] 08:00 RANNÁ ŠOU S ADELOU A SAJFOM [i] 09:00 Prvé oddelenie 68 [i] 09:20 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 13 [i] 10:20 Svedok vraždy [i] 12:10 Policajtka [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka New York V. 13 [i] 15:10 Vražedné čísla 36 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 13 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 69 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 355 [i] 21:15 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie 10 [i] 22:15 Kutyil s. r. o. III. 13 [i] 22:55 Webmaster [i] 23:30 Črepiny [i] 00:30 Pytón 2 [i] 02:10 Črepiny [i] 02:40 Damages - V ohrození života II. [i] 03:25 Prvé oddelenie [i] 03:45 Svedok vraždy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Skutočné príbehy [i] 06:10 Zorro 14 [i] 06:35 Rodná zem [i] 08:15 Profesionáli II. 13/13 [i] 09:00 Profesionáli III. 1/13 [i] 10:00 Starý III. 45 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 8/8 [i] 12:00 Červené ruže 151,152 [i] 13:55 Panelák 181 [i] 14:35 Profesionáli II. 13/13 [i] 15:35 Esmeralda 5,6 [i] 17:15 V mene lásky 151,152 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Vraždy v Midsomeri IX. 5 [i] 22:00 Diagnóza: Vražda II. 9,10 [i] 00:00 Profesionáli III. 1/13 [i] 00:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 19 [i] 01:35 Starý III. 45 [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 21/26 [i] 07:00 Dr. House III. 15/24 [i] 07:55 Zoom 102/221 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 16/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIII. 2/11 [i] 10:55 Zoom 102/221 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 21/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 16/22 [i] 15:00 Dr. House III. 15/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 22/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 17:55 Zoom 102/221 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 17/22 [i] 20:00 Dr. House III. 16/24 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 4/8 [i] 22:00 Uneseni 10/10 [i] 23:40 Zoom 102/221 [i] 23:45 Myšlenky zločince IV. 24/26 [i] 00:45 Krevní pouta 18/22 [i] 01:45 Svatyně 12/13 [i] 02:40 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 4/8 [i] 03:30 Uneseni 10/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Pátá rychlost 7 [i] 05:30 Pátá rychlost 8 [i] 06:00 Rození obchodníci: MGB GT - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 12 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 49 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 50 [i] 07:45 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 09:35 Jak to funguje: Hodinky Quartz/MP3 přehrávač/mikrofon/chladnička [i] 10:00 Jak se to dělá: Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště [i] 10:30 Možné i nemožné 6 [i] 11:25 Miami Ink: Kat a Ami tetují armádu [i] 12:20 Jízda: Svazek [i] 13:15 Pátá rychlost 13 [i] 13:40 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 51 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 52 [i] 15:30 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 16:25 Miami Ink: Sbohem Bridgette [i] 17:20 Možné i nemožné 7 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 19:10 Jak to funguje: Tetovací strojek/paletový vozík/digitální fotoaparát/laserová myš [i] 19:40 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 20:05 Na ostří pily: Těžba dřeva v bažinách [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 21:55 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 22:50 Běsnění: Běsnění živlů [i] 23:45 Jízda: Špatná kontrola [i] 00:40 Americká rychlá kola: Roadster 36 - Část 2 [i] 01:40 Na ostří pily: Těžba dřeva v bažinách [i] 02:40 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 51 [i] 04:05 Jak to funguje: Tetovací strojek/paletový vozík/digitální fotoaparát/laserová myš [i] 04:35 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 13/78 [i] 09:00 Život a smrt malíře Petra Jana B. [i] 10:20 Báječný bál [i] 11:10 Planeta Země 5/11 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina a já [i] 13:50 McLeodovy dcery III 9/30 [i] 14:35 Doktorka Quinnová V 21/26 [i] 15:25 Simpsonovi XX 13/21 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Vyprávěj 15 [i] 21:00 Na cestě po dunajské deltě [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Tajné akce StB 39/40 [i] 22:30 Saint-Cyr [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Politické spektrum [i] 00:55 Sex ve městě VI 10/20 [i] 01:25 McLeodovy dcery III 9/30 [i] 02:10 Zpráva o krajině [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech Brno 03:15 Události v regionech Ostrava [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Přes nový práh [i] 12:25 Případ pro ombudsmana 14/16 [i] 12:40 Taxík [i] 13:10 Zábavná škola: Náboženství světa [i] 13:30 Angličtina pro nejmenší 1/40 [i] 13:40 Kůň pro Winky [i] 15:10 České mechanické betlémy [i] 15:50 U nás v Evropě [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 Rozbouřené nebe [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Přísně tajné 1/3 [i] 20:45 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:10 Krásný ztráty [i] 21:40 Neskutečné historky 9/9 [i] 22:10 Zprávy z domova a z domovů 1989 12/12 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Q [i] 23:40 Film point [i] 00:40 Knižní svět [i] 00:55 Báječná léta bez opony [i] 01:10 Vzkaz Jana Schmida [i] 01:25 Osudové okamžiky [i] 01:40 Máte slovo 02:25 POKR [i] 02:55 Československý filmový týdeník 758/2379 [i] 03:05 Evropské hudební kořeny [i] 04:05 Nebojte se hlíny [i] 04:20 České mechanické betlémy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie 15 [i] 09:30 Vlna zabiják 1/2 [i] 11:10 Mr. Bean [i] 11:40 Lenssen & spol. [i] 12:05 Můj přítel Monk IV 11 [i] 13:00 Ženatý se závazky 245 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V 25 [i] 14:15 Pohřešovaní 3 [i] 15:10 Painkiller Jane 3 [i] 16:05 Beze stopy V 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III 2 [i] 18:30 Ulice 1531, 1532 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 20:55 Víkend [i] 21:35 Mentalista 2 [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba IV 22 [i] 23:20 Temný anděl [i] 00:55 Novashopping 01:15 Bujné fantazie 15 [i] 01:45 Štvanci 1 [i] 02:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo III 3 [i] 06:40 Pět holek na krku 26 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 25 [i] 08:20 M*A*S*H 38 [i] 08:50 Knight Rider IV 9 [i] 09:50 Policie Hamburk II 13 [i] 10:45 To je vražda, napsala I 14 [i] 11:45 Policie - New York XII 20 [i] 12:40 M*A*S*H 39 [i] 13:15 Sabrina - mladá čarodějnice VII 1 [i] 13:45 Čarodějky II 18 [i] 14:45 Médium II 19 [i] 15:45 Rackové ve větru [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 26 [i] 20:00 Hádej, kdo lže? [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Myšlenky zločince III 17 [i] 23:20 Přešlapy 11 [i] 00:25 Wolffův revír IV 4 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Vraždy v Kitzbühelu IV 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skutočný príbeh: Nesplnené sľuby [i] 06:50 Osudové stretnutie 70/90 [i] 07:35 Keď budeš moja 7-8/238 [i] 09:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 70/160 [i] 11:05 Viktória 70/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami XI. 16/25 [i] 12:10 Ulica III. 70/259 [i] 13:00 Rebeli I. 98/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 69/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami XI. 16/25 [i] 15:30 Macocha 71/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 9-10/238 [i] 18:05 Ulica III. 71/259 [i] 19:00 Rebeli I. 99/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 71/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 70/351 [i] 22:20 Viktória 71/171 [i] 23:10 Zábavný spoločník [i] 00:35 Osudové stretnutie 71/90 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 71/259 [i] 02:50 Macocha 71/120 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 70/351 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Táta k Vánocům [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Šťastná ruka [i] 13:40 Fantom opery [i] 16:00 Pik a Amadeus [i] 17:35 Rychlá akce [i] 19:10 Proměna Placida Lakea [i] 20:40 Děti z ostrova pokladů 1 [i] 22:20 Návnada [i] 23:55 Hellraiser 3 : Peklo na zemi [i] 01:35 Obraz Doriana Graye [i] 03:05 Muž proti muži [i] 04:55 Děti z ostrova pokladů 1 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Zimní sporty [i] 08:35 Biatlon [i] 09:45 Biatlon [i] 10:45 Curling [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Snooker [i] 14:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 All sports [i] 20:35 Watts [i] 20:45 Pro wrestling [i] 21:15 Pro wrestling [i] 22:10 All sports [i] 22:15 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 10 [i] 06:00 Dotek anděla II 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 15 [i] 08:00 Foylova válka III 4/4 [i] 10:00 Vezmeš si mě? [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 16 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 14:00 Foylova válka IV 1/2 [i] 16:00 Sestra i matka [i] 18:00 Námořní hlídka I 4 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 16 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru XII: Vyděrač [i] 23:00 Nápadník [i] 01:00 Nekonečná party [i] 03:00 Ikona 1/2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 29 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 14 [i] 07:05 Budapešť nadivoko [i] 07:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 42 [i] 08:05 Nigella vaří narychlo 06 [i] 08:40 Vítejte na svatební hostině 19 [i] 09:05 Novomanželské krize 11 [i] 09:35 Skryté možnosti 66 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 11 [i] 10:35 Na úvěr 11 [i] 11:05 Od podlahy s Debbie Travisovou 02 [i] 12:00 Nigella vaří narychlo 06 [i] 12:35 Vítejte na svatební hostině 19 [i] 13:00 Za zavřenými dveřmi 06 [i] 13:55 Udržitelnost v praxi 01 [i] 14:10 Geologická pouť 01 [i] 15:10 Muž divočiny 01 [i] 16:10 Novomanželské krize 11 [i] 16:40 Skryté možnosti 66 [i] 17:10 Znovuobjevitelé 01 [i] 17:40 Znovuobjevitelé 02 [i] 18:10 Budapešť nadivoko [i] 18:45 Dobrodružné cestování Richarda Weise 42 [i] 19:15 Svět na talíři 01 [i] 20:15 Elektrizující věda 28 [i] 20:50 Svět hi-tech 26 [i] 21:20 Budoucnost vody 01 [i] 22:25 Kuchař v první linii 01 [i] 23:20 Miliardové katastrofy 01 [i] 00:20 Znovuobjevitelé 01 [i] 00:50 Znovuobjevitelé 02 [i] 01:20 Velikáni fotografie 05 [i] 02:30 Místa ve Středomoří 14 [i] 03:40 Interiéry 01 [i] 04:00 Evropská velkoměsta 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 2 blbouni v Paříži [i] 07:40 DESmod [i] 08:45 Holky fotbal nehrajou [i] 10:20 Ca$h [i] 12:05 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 14:10 Tajemství polévky rámen [i] 15:55 Láska za časů cholery [i] 18:10 Bláznovo zlato [i] 20:00 Darjeeling s ručením omezeným [i] 21:35 Divoši [i] 23:25 P2 [i] 01:00 Darjeeling s ručením omezeným [i] 02:30 Divoši [i] 04:20 P2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Nepolíbená [i] 11:45 Bernard a Doris