Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto I. [i] 06:30 Uletení Loonatici II. 8/13 [i] 06:55 Flintstonovci I. 8/25 [i] 07:30 Moja mama veterinárka II. 5/13 [i] 08:20 Pasca na Santu [i] 10:05 90210: Nová generácia [i] 10:50 Škaredá Betty I. 9-10/23 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Old Shatterhand [i] 16:20 Rýchle Televízne noviny [i] 16:25 Povodeň: Zachráňte naše deti! [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 22:40 Partička [i] 23:15 Fringe 10/20 [i] 00:20 Obchodník so smrťou [i] 02:20 Pterodaktyl [i] 03:45 Piráti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Vôňa kvetov a vetra 14/14 [i] 05:50 Postav dom, zasaď strom [i] 06:20 Motormagazín [i] 06:40 Pocoyo II. 41/52 [i] 06:50 Všetky psy idú do neba III. 39 [i] 07:10 Malí Einsteini 17/28 [i] 07:35 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 17/39 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Góóól [i] 08:55 Koník z ebenu [i] 10:05 Hannah Montana II. 28/30 [i] 10:30 Zem - sila planéty 4/5 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Agátine svadby 1/2 [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:00 Zmenáreň [i] 17:30 Show Billa Cosbyho VIII 3/25 [i] 18:00 Show Billa Cosbyho VIII 4/25 [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Festival televíznej zábavy [i] 22:10 Eskorta [i] 00:05 Smrť, ak je možná [i] 02:10 Chodili sme spolu [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:45 Národnostné správy [i] 05:50 Test magazín [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Halali [i] 07:05 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Môj dom - môj hrad [i] 08:40 Cesty nádeje [i] 09:10 Kapura [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:10 Dokumentárny klub [i] 11:00 Československý filmový týždenník [i] 11:15 International Gypsy FEST [i] 12:15 Vymenená princezná [i] 13:35 Anjeli strážni [i] 14:05 Slovo [i] 14:10 Orientácie [i] 14:40 Folklórny festival Detva 2009 [i] 15:40 Boj tigrov 2/2 [i] 17:15 Modrá katedrála [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Rozprávka Vianoc [i] 19:00 Poklady Slovenska 2002 [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke SK + CZ [i] 21:25 Umenie 09 [i] 21:55 Hodina deťom 2009 - dokumenty 6/10 [i] 22:00 Osobnosť tv. obrazovky - režisér Pavol Haspra [i] 23:10 Poltón [i] 23:40 Slovo [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI NOVINY 05:55 Odsúdené 27 [i] 06:45 Spider-Man 2 [i] 09:10 Webmaster [i] 10:00 Profesionáli III. 14 [i] 10:50 Stratené duše III 15 [i] 11:50 C. S. I. : Kriminálka New York V. 13 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 SEDEM [i] 14:40 Odsúdené 28 [i] 15:40 Policajtka [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Tajomstvo rieky bohov 1,2,3/3 [i] 01:50 Boj o život [i] 03:30 Dámska jazda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Cesta do New Yorku [i] 07:30 V uliciach San Francisca 58,59 [i] 09:15 Julie Lescautová I. 9 [i] 11:00 Zorro 14 [i] 11:30 De Facto [i] 12:10 Klub EURO výhercov [i] 13:30 Julie Lescautová I. 10 [i] 15:10 V uliciach San Francisca 58,59 [i] 17:00 Policajt drábom [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie 2 [i] 20:15 Rodná zem [i] 22:15 Cesta do New Yorku [i] 00:15 Policajt drábom [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 3/31 [i] 07:00 Eli Stone II. 8/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 8/13 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 19/22 [i] 10:00 Hvězdná brána III. 20/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 8/20 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 12/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 10/13 [i] 14:05 Veselé Vánoce, Santa Clausi [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 10/13 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 12/15 [i] 19:00 Eli Stone II. 9/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie 2/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 4/25 [i] 22:00 Spider-Man II [i] 00:35 Pacovo mužstvo IV. 9/23 [i] 02:15 CSI: New York V. 4/25 [i] 03:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 3/8 [i] 03:50 Joan z Arkádie 2/23 [i] 04:40 Eli Stone II. 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Vánoční přání Zacha a Codyho [i] 06:00 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 06:25 Jak to funguje: Brýle pro noční vidění/termostatický ventil/ozvěnový lokátor/piano [i] 06:50 Jak se to dělá: Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety [i] 07:15 Možné i nemožné 4 [i] 08:10 Riziková laboratoř: Dům, co přežije zemětřesení [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 51 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 52 [i] 10:00 Smrtelné nebezpečí: Hory [i] 10:55 Závod do Dakaru 2 [i] 11:50 Zničeno ve vteřině 1 [i] 12:20 Zničeno ve vteřině 2 [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 13:40 Lovci tornád: Tank pro zachycení tornáda [i] 14:35 Miami Ink: Yojiho zasvěcení [i] 15:30 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 16:25 Nutné k přežití: Alabama [i] 17:20 Závod do Dakaru 2 [i] 18:15 Americký chopper: Motorka pro policii v Abu Dhabi [i] 19:10 Tuning 2008: Vánoční přání Zacha a Codyho [i] 20:05 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 21:00 Můj šokující příběh: Transplantace lidského obličeje [i] 21:55 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě: Miami [i] 22:50 Z ráje do pekla 1 [i] 23:45 Vražda Lucie Blackmanové [i] 00:40 Hry s časem: Metallica [i] 01:40 Riziková laboratoř: Dům, co přežije zemětřesení [i] 02:40 Extrémní stroje 2 [i] 03:40 Jak to funguje: Žhnoucí žárovka/dalekohled/stroj na espresso/autobaterie [i] 04:05 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Opera v Sydney [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zašlapané projekty [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Navštívenka [i] 06:25 Pohádky z květináče 10/13 [i] 06:35 Kodýtkova detektivní kancelář 10/13 [i] 06:40 Kuňky z žabí tůňky 10/13 [i] 06:50 Ferda II 6/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Náhrdelník 8/12 [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně se zlatým lukem [i] 14:15 Kočky neberem [i] 15:30 Film o seriálu Vyprávěj [i] 15:50 Retro [i] 16:20 Rajské zahrady 10/13 [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Adventní koncert [i] 18:00 Sváteční slovo katolického kněze [i] 18:05 Škola pro život 10/13 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Městem chodí Mikuláš [i] 21:30 168 hodin [i] 22:05 Malé rodinné vraždy 4/4 [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Mrtví jako já II 13/15 [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Pozor, natáčí se! [i] 01:35 Uvolněte se, prosím [i] 02:20 Na cestě po Patagonii [i] 02:50 Setkávání [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Jaroslavou [i] 06:50 Správy STV 07:15 U nás v Evropě [i] 07:30 Poklady světa [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 758/2379 [i] 08:45 Vzkaz Jana Schmida [i] 09:00 Artmix [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Po hladině: Zahrada [i] 10:30 Adventní bohoslužba z Kanárských ostrovů [i] 11:30 Chcete je? [i] 11:40 Davis Cup 2009 [i] 18:00 Cesty víry [i] 18:25 Křesťanský magazín [i] 18:40 Kultura.cz [i] 19:05 Moje rodina IV 12/13 [i] 19:35 Simpsonovi XX 13/21 [i] 20:00 Kroměříž [i] 20:35 Hájemství exotiky a nostalgie [i] 20:55 Hrady a zámky na Dyji [i] 21:20 Klášterní baziliky II. Třebíč [i] 21:35 Vila Tugendhat [i] 22:00 Na plovárně s Quincy Jonesem - 2. část [i] 22:30 Kurz negativního myšlení [i] 23:50 Hudba duše 2/2 [i] 00:50 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:05 Duety... když hvězdy zpívají [i] 02:15 Čétéčko [i] 02:30 Janáčkův máj [i] 03:20 Rajské zahrady 10/13 [i] 03:40 Krásný ztráty [i] 04:05 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Tajemný oceán [i] 06:05 3-2-1 Tučňáci! 9, 10 [i] 07:00 Senzační Spiderman 3 [i] 07:25 Batman vítězí 26 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 46 [i] 08:20 Moje první láska [i] 10:15 Vánoční přání [i] 12:00 To nevymyslíš [i] 13:10 Hlava státu [i] 14:55 Malá černá skříňka [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 23 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Česko Slovenská SuperStar [i] 22:50 Střepiny [i] 23:15 Nelítostná volba [i] 00:55 Ohnivé léto 6 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Střepiny [i] 02:35 Polepšovna mazlíčků [i] 03:00 Babicovy dobroty [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Země dinosaurů 2 [i] 07:00 Pokémon: Diamant a Perla 2 [i] 07:20 Bejbybum II 5 [i] 07:45 Chůva k pohledání IV 24 [i] 08:15 Hitlerovi bodyguardi 4 [i] 09:20 Svět 2009 [i] 09:55 M*A*S*H 37 [i] 10:25 M*A*S*H 38 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Komisař Rex VIII 11 [i] 13:55 Síla lásky [i] 16:10 Columbo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 25 [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru VII [i] 22:15 Její případ [i] 00:50 Napoleon [i] 03:10 Volejte Věštce 04:50 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Priateľ pod stromček [i] 07:25 Keď budeš moja 5-6/238 [i] 09:00 Muži na stromoch I. 18/22 [i] 09:50 3 libry 7/8 [i] 10:35 Slávici na ulici [i] 11:35 Chuťovky [i] 12:55 Rebeli I. 97/215 [i] 13:45 3 libry 7/8 [i] 14:30 Columbo IV. 3/6 [i] 16:15 Keď budeš moja 7-8/238 [i] 18:05 Muži na stromoch I. 18/22 [i] 19:00 Rebeli I. 98/215 [i] 20:00 Elizabethtown [i] 22:25 Skutočný príbeh: Nesplnené sľuby [i] 00:05 Elizabethtown [i] 02:10 Columbo IV. 3/6 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Tučňák Amundsen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zachraňte Mozarta [i] 13:25 Horká čokoláda [i] 15:00 Táta k Vánocům [i] 16:40 Malý lord Fauntleroy [i] 18:25 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 20:10 Bílý oleandr [i] 22:05 Důvěrnosti [i] 00:05 Anatomie pekla [i] 01:25 Ohrožené druhy [i] 03:00 Křivák [i] 04:40 Bílý oleandr [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jachtink [i] 09:50 All sports [i] 10:00 Zimní sporty [i] 10:05 Skoky na lyžích [i] 11:00 Biatlon [i] 12:45 Severská kombinace [i] 13:30 Zimní sporty [i] 13:45 Biatlon [i] 15:45 Snooker [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:30 Klasické lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:30 Snooker [i] 23:00 Curling [i] 01:00 Severská kombinace [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 9 [i] 06:00 Dotek anděla II 10 [i] 07:00 Dešťový stín 6 [i] 08:00 Život v buši III 1 [i] 09:00 Námořní hlídka II 5 [i] 10:00 Anděl v rodině [i] 12:00 Být Erikou 13 [i] 13:00 Případy advokáta Kingdoma II 6 [i] 14:00 Vezmeš si mě? [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XII: Noční stín [i] 18:00 Drzá Jordan VI 13 [i] 19:00 Drzá Jordan VI 14 [i] 20:00 Cesta za Vánocemi [i] 22:00 Médium V 11 [i] 23:00 Médium V 12 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 2 [i] 02:00 Drzá Jordan VI 15 [i] 03:00 Dešťový stín 6 [i] 04:00 Život v buši III 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Hugh a kuřata 02 [i] 06:00 Británie krále Artuše 03 [i] 07:05 Pravá tvář Santa Klause [i] 08:10 Za sportem kolem světa 08 [i] 09:05 Jamie vaří doma 26 [i] 09:35 Jamie vaří doma 14 [i] 10:10 Prostřeno pod širým nebem 05 [i] 10:40 Prostřeno pod širým nebem 06 [i] 11:10 Impéria 13 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 15 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 16 [i] 13:30 Skryté možnosti 71 [i] 14:00 Skryté možnosti 72 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 29 [i] 15:30 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 01 [i] 16:10 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 02 [i] 16:45 Mistři švindlu 13 [i] 17:20 Mistři švindlu 29 [i] 18:00 Mistři švindlu 30 [i] 18:40 Hugh a kuřata 03 [i] 19:40 Zelené nápady pro modrou planetu 19 [i] 20:15 Zelené nápady pro modrou planetu 20 [i] 20:50 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 21:50 Impéria 14 [i] 23:00 Bojový výcvik 06 [i] 00:00 Zima očima vědy [i] 01:00 On the Spot 02 [i] 02:00 Budoucnost vody 03 [i] 03:00 Za sportem kolem světa 08 [i] 03:55 Evropská velkoměsta 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pokojský [i] 07:25 Plán hry [i] 09:15 Bude naše [i] 10:50 Já a moje příšera [i] 12:40 2 blbouni v Paříži [i] 14:15 Holky fotbal nehrajou [i] 15:50 Saddám: Vzestup a pád 3 [i] 16:50 Saddám: Vzestup a pád 4 [i] 17:50 Ca$h [i] 19:30 Před kamerou 50 [i] 20:00 Kamarádova holka [i] 21:45 Odvlečen [i] 23:45 True Blood - Pravá krev II. : Škrábance 3 [i] 00:45 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street [i] 02:40 Volný jako pták [i] 04:15 Zahulíme, uvidíme 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Za zimního slunovratu [i] 09:40 Před kamerou 49 [i] 10:10 Revoluce paní Ratcliffové [i] 11:50 Evropské filmové ceny 2008 [i] 13:20 Noc v muzeu [i] 15:05 Vibrace [i] 16:45 Americká kratochvíle [i] 18:30 Dobrý ročník [i] 20:25 Takoví normální puberťáci [i] 22:00 Za nepřátelskou linií 2: Osa zla [i] 23:35 Michael Clayton [i] 01:30 Stav obležení [i] 03:25 Gone Baby Gone [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Hledání královské kobry [i] 06:00 SOS živočišné říše 11