Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto I. [i] 06:35 Uletení Loonatici II. 7/13 [i] 07:00 Flintstonovci I. 7/25 [i] 07:30 Alf III. 1-2/25 [i] 08:30 Bud - futbalista [i] 10:05 Krok za krokom II. 16-17/24 [i] 10:55 Z nuly hrdinom [i] 12:30 Česko Slovenská SuperStar - finále [i] 15:15 Česko Slovenská SuperStar - rozhodnutie [i] 16:05 Shrek [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Skvelý deň [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Transformers [i] 23:05 Hmla [i] 00:55 Smrť na internete [i] 02:25 Transformers [i] 04:40 Charlotte Sophie Bentincková I. 6/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Divoký anjel 58/270 [i] 05:45 Zmenáreň [i] 06:10 Svet v obrazoch [i] 06:35 Pocoyo II. 40/52 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba III. 38 [i] 07:05 Malí Einsteini 16/28 [i] 07:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II 16/39 [i] 07:50 Fidlibumove rozprávky [i] 08:20 Páni zo semafora [i] 08:35 Lassie II 26/26 [i] 09:00 MINI TALENT SHOW [i] 10:40 Hannah Montana II. 27/30 [i] 11:10 Bogus [i] 12:55 Motormagazín [i] 13:15 Slečna Marpleová [i] 14:55 Útek pred spravodlivosťou [i] 16:15 Vôňa kvetov a vetra 14/14 [i] 17:10 Postav dom, zasaď strom [i] 17:45 Show Billa Cosbyho VIII 1/25 [i] 18:10 Show Billa Cosbyho VIII 2/25 [i] 18:35 Extra [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Kaviareň Slávia [i] 22:05 Skutočný príbeh: Rainbow Warrior [i] 23:45 Odhalenie [i] 01:20 Agent Cody Banks 2 [i] 02:55 Slečna Marpleová [i] 04:30 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Udalosti ČT [i] 07:05 Správy a komentáre [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:20 Bez dychu, ale nie bez pomoci - život s chronickou obštrukčnou chorobou pľúc [i] 08:40 Televíkend [i] 09:05 V hlbinách mora č.1 [i] 09:15 Extr@français 13/13 [i] 09:40 Stratené mestá staroveku 3/3 [i] 10:30 Medicína [i] 11:35 Cesty nádeje [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:15 Duchovia 11/34 [i] 13:45 Interview s Fidelom [i] 14:45 Poltón [i] 15:20 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:15 Študentské filmy [i] 16:45 Zelená energia [i] 17:00 Kemp 2009 [i] 17:30 Profesionál [i] 17:40 Elixír [i] 18:10 Večerníček [i] 18:15 Rieka Sumida [i] 19:05 Profily [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:00 Hodina deťom 2009 - dokumenty 5/10 [i] 21:05 Dejiny malej mechanizovanej múzy [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 21:50 Kino na Dvojke [i] 23:35 BJD 2007 [i] 00:35 Motormagazín [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 PROMI NOVINY [i] 05:40 TV JOJ DEŤOM: Káčerovo [i] 06:10 TV JOJ DEŤOM: Princezná Sissi [i] 06:35 TV JOJ DEŤOM: Denníček Barbie [i] 08:00 Simpsonovci VIII. 24 [i] 08:35 TV JOJ DEŤOM: Pinocchio [i] 11:00 Casanova [i] 12:30 Doprava [i] 13:10 Smrť za klamstvo [i] 15:00 Matkina posadnutosť [i] 17:00 Kutyil s. r. o. III. 12 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: Autá [i] 22:45 Spider-Man 2 [i] 01:15 Matkina posadnutosť [i] 02:50 Smrť za klamstvo [i] 04:20 Titanic [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Doktor z hôr VII. 7 [i] 06:20 Air America 20,21 [i] 08:00 Slzy statočnej ženy [i] 09:30 V uliciach San Francisca 56,57 [i] 11:20 Zorro 12,13 [i] 12:15 Air America 20,21 [i] 13:55 Siska 60 [i] 15:00 V uliciach San Francisca 56,57 [i] 17:00 Miazgovci 1,2/35 [i] 18:00 Chalupári 9 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie 1 [i] 20:15 Julie Lescautová I. 9,10 [i] 23:55 Miazgovci 1,2/35 [i] 00:45 Mafstory [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy IV. 2/31 [i] 07:00 Eli Stone II. 7/13 [i] 08:00 Ďáblův sluha II. 7/13 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 17/22 [i] 10:00 Hvězdná brána III. 18/22 [i] 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V. 7/20 [i] 12:00 Situace: Ohrožení 11/16 [i] 13:00 Ďáblův sluha II. 9/13 [i] 14:00 All Saints VI. 6/43 [i] 15:00 Vodní krysy IV. 2/31 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 9/13 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 18:00 Poslední trosečník XV. - Čína 11/15 [i] 19:00 Eli Stone II. 8/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie 1/23 [i] 21:00 CSI: New York V. 3/25 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 3/8 [i] 23:00 Unesený 4/13 [i] 00:00 Unesený 5/13 [i] 01:00 Genesis - vrahova duše 9/22 [i] 02:05 CSI: New York V. 3/25 [i] 02:50 Joan z Arkádie 1/23 [i] 03:35 Eli Stone II. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Roadster 36 - Část 1 [i] 06:00 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 06:25 Závod do Dakaru 2 [i] 07:15 Tuning 2008: Challenger pro Jessieho Jamese [i] 08:10 Miami Ink: Kat - ryba bez vody [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 10:00 Nutné k přežití: Oregon [i] 10:55 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 11:50 Extrémní stroje 2 [i] 12:45 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Opera v Sydney [i] 13:40 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 14:35 Možné i nemožné 3 [i] 15:30 Riziková laboratoř: Dům, co přežije zemětřesení [i] 16:25 Jak to funguje: Sekačka na trávu/reproduktor/transformátor/opékač topinek [i] 16:55 Jak se to dělá: Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Opera v Sydney [i] 18:15 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 19:10 Extrémní stroje 2 [i] 20:05 Americký chopper: Motorka pro policii v Abu Dhabi [i] 21:00 Tuning 2008: Vánoční přání Zacha a Codyho [i] 21:55 Pátá rychlost 7 [i] 22:25 Pátá rychlost 8 [i] 22:50 Nutné k přežití: Alabama [i] 23:45 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 00:40 Ztracený ráj 7 [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 51 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 52 [i] 02:40 Smrtelné nebezpečí: Hory [i] 03:40 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 04:05 Pátá rychlost 7 [i] 04:35 Pátá rychlost 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přes nový práh [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Let 29 25/30 [i] 06:15 Co vyprávěl strom Kandalí 7/7 [i] 06:25 Kocour Vavřinec a jeho přátelé 7/7 [i] 06:30 Podivná přání telátka Kopejtka 7/7 [i] 06:40 Sezame, pojď si hrát 12/78 [i] 07:05 Garfield a přátelé II 2/26 [i] 07:30 Všechna rána světa: Omán 14/16 [i] 07:45 Biblická pátrání 14/17 [i] 08:00 Kůň pro Winky [i] 09:30 Ovečka Shaun 36/40 [i] 09:40 Kuchařská pohotovost [i] 10:10 Čtyři sluhové a čtyři mušketýři [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Předivo života 3/13 [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Mezi námi zvířaty [i] 14:10 Evropský manuál [i] 14:30 Film o filmu Zemský ráj to napohled [i] 14:45 Jalna 14/16 [i] 15:30 Když mi odejdeš [i] 17:15 Taxík [i] 17:45 Profesionálové 2/57 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:20 Duety... když hvězdy zpívají [i] 21:35 Pretty Woman ČR 2009 [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Barva peněz [i] 01:10 Zmizení [i] 02:55 Film o filmu 3 sezóny v pekle [i] 03:10 13. komnata Jana Vančury [i] 03:40 Pošta pro tebe [i] 04:35 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vánoce s Hradišťanem 05:25 Služby v našich službách plus [i] 05:45 Tisíc let české myslivosti [i] 06:10 Osudové okamžiky [i] 06:30 Správy STV 06:50 Medicína pro 21. století [i] 07:10 Praha, město věží [i] 07:30 Poutní místa [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Třistatřicettři [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:35 Hledání ztraceného času 2 [i] 11:00 Dvacet bezesných let [i] 12:00 Glastonbury 2008 2/3 [i] 13:05 Pětka v Pomeranči [i] 13:30 Game Page [i] 13:55 Sabotáž [i] 14:25 Boj o život: Na vrcholu sil [i] 15:20 Pražská noblesa [i] 15:40 Davis Cup 2009 [i] 19:00 O češtině [i] 19:15 Kultura.cz [i] 19:40 C. Debussy: Rytiny [i] 20:00 Concerto Bohemia 2009 [i] 22:00 Divadlo žije! [i] 22:30 Artmix [i] 23:25 Noc s Andělem [i] 00:55 Main Street Jazz [i] 01:55 Sešli se... [i] 02:55 Lucie - Pohyby [i] 03:35 Glastonbury 2008 2/3 04:35 Grotesky [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Tajemný oceán [i] 06:30 Senzační Spiderman 2 [i] 07:00 Batman vítězí 25 [i] 07:25 Tom a Jerry 10 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 45 [i] 08:20 Přítelkyně pana ministra [i] 09:55 Nefňukej, veverko [i] 11:20 Stahovák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Motiv pro vraždu [i] 14:35 Stolečku, prostři se! [i] 15:50 Drahé tety a já [i] 17:15 Polepšovna mazlíčků [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Rocky Balboa [i] 22:05 Základní instinkt 2 [i] 00:15 Král hadů [i] 01:50 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:40 Áčko [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Země dinosaurů 1 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a Perla 1 [i] 07:25 Bejbybum II 4 [i] 07:50 Fresh Prince V 1 [i] 08:20 Chůva k pohledání IV 23 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 36 [i] 10:20 Super drbna 12 [i] 11:20 To je vražda, napsala I 13 [i] 12:20 Columbo [i] 14:20 A co já? [i] 16:40 Promiň, jsi ženatý [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 24 [i] 20:00 Gladiátor [i] 23:20 Dějiny násilí [i] 01:20 Návrat do netopýří jeskyně: Adam a Burt po třiceti letech [i] 02:55 Volejte Věštce 04:40 Inspektor Balko 55 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Láska na Aljaške [i] 07:30 Keď budeš moja 3-4/238 [i] 09:10 Muži na stromoch I. 17/22 [i] 10:00 3 libry 6/8 [i] 10:45 Slávici na ulici [i] 11:45 Chuťovky [i] 13:05 Rebeli I. 96/215 [i] 13:55 3 libry 6/8 [i] 14:40 Columbo IV. 2/6 [i] 16:20 Keď budeš moja 5-6/238 [i] 18:05 Muži na stromoch I. 17/22 [i] 19:00 Rebeli I. 97/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Plameň lásky [i] 21:50 Priateľ pod stromček [i] 23:30 Šialená exmanželka [i] 01:00 Columbo IV. 2/6 [i] 02:35 Lampáreň [i] 03:15 112 [i] 04:20 Rosamunde Pilcherová: Plameň lásky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Loupežník Hotzenplotz [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Oddball Hall [i] 13:35 Sladká pomsta [i] 15:05 Tučňák Amundsen [i] 16:45 Proměna Placida Lakea [i] 18:20 Příští správná věc [i] 20:10 Rychlá akce [i] 21:45 Vlastní pravidla [i] 23:40 Kluci od vedle [i] 01:20 Requiem [i] 03:05 Hellraiser 2. [i] 04:50 Rychlá akce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jachtink [i] 10:00 Curling [i] 11:30 Biatlon [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:15 Biatlon [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Snooker [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 21:45 Snooker [i] 23:05 Zimní sporty [i] 23:15 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 8 [i] 06:00 Dotek anděla II 9 [i] 07:00 Rodinná farma [i] 09:00 Ochránce III 21 [i] 10:00 Ochránce III 22 [i] 11:00 Námořní hlídka II 4 [i] 12:00 Cesta za Vánocemi [i] 14:00 Nekonečná party [i] 16:00 Být Erikou 13 [i] 17:00 Případy advokáta Kingdoma II 5 [i] 18:00 Námořní hlídka I 1 [i] 19:00 Námořní hlídka I 2 [i] 20:00 Námořní hlídka I 3 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 11 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 12 [i] 23:00 Banka [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 2 [i] 03:00 Anděl v rodině [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Města ve výškách 10 [i] 06:00 Kamenné monumenty 22 [i] 06:35 Kamenné monumenty 23 [i] 07:10 Záhada stradivárek [i] 08:10 Odkud přicházíme 06 [i] 09:10 Hubbleovy obrazy 01 [i] 09:40 Hubbleovy obrazy 02 [i] 10:15 Když se Země zatřese 05 [i] 11:15 Co nám prospívá 30 [i] 12:10 Co opravdu jíme 05 [i] 12:40 Vášnivý jedlík 13 [i] 13:10 Vášnivý jedlík 14 [i] 13:40 Skryté možnosti 69 [i] 14:10 Skryté možnosti 70 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 28 [i] 15:40 Bojovník Arman 09 [i] 16:10 Bojovník Arman 10 [i] 16:40 Mistři švindlu 12 [i] 17:15 Mistři švindlu 27 [i] 17:50 Mistři švindlu 28 [i] 18:25 Hugh a kuřata 02 [i] 19:10 Lidé a místa na Zemi: Dánsko [i] 19:25 Zelené nápady pro modrou planetu 17 [i] 19:55 Zelené nápady pro modrou planetu 18 [i] 20:25 Deštné pralesy [i] 21:30 On the Spot 02 [i] 22:30 Bojový výcvik 05 [i] 23:30 Pravá tvář Santa Klause [i] 00:30 Za sportem kolem světa 08 [i] 01:25 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 02 [i] 02:20 Evropská velkoměsta 01 [i] 03:30 Evropská velkoměsta 02 [i] 04:35 Divoká zvěř Karpat 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Cinema, Cinema, Cinema 50 [i] 06:00 Noční můra od vedle [i] 07:30 Batman - Gothamský rytíř [i] 08:45 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 11:10 Edith Piaf [i] 13:30 Simpsonovi ve filmu [i] 14:55 Lord Longford [i] 16:25 Saddám: Vzestup a pád 1 [i] 17:30 Saddám: Vzestup a pád 2 [i] 18:30 Kaiser Chiefs živě v Elland Road [i] 20:00 Santa má bráchu [i] 21:55 Denní hlídka [i] 00:05 Krvavá laguna [i] 01:30 Poloprofesionál [i] 03:10 Maturitní ples [i] 04:35 College Road Trip [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Řeč nepřítele [i] 09:45 Úžasný den [i] 11:15 Na rybách [i] 12:50 Roh hojnosti [i] 14:30 Danielle Steelová: Přístav bezpečí [i] 16:20 Wing Commander [i] 18:00 Paříži, miluji Tě [i] 20:00 Red [i] 21:30 Hung - Na velikosti záleží : To je Amerika 9