Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules VI. 2/8 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Mafiánske Vianoce [i] 11:20 Post mortem I. 1/9 [i] 12:20 Nezvestní II. 1/18 [i] 13:10 Bez stopy IV. 16/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Priatelia X. 8-9/18 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VII. 13/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:20 Wasabi [i] 23:00 Nebezpečný transport [i] 00:55 Kickboxer 4: Agresor [i] 02:25 Rozhnevaný drak [i] 03:55 Kobra 11 VII. 13/14 [i] 04:40 Charlotte Sophie Bentincková I. 5/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Chlapec do náručia 3/3 [i] 09:10 Šláger na šláger [i] 09:40 To je vražda,napísala IX 19/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala IX 20/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 275 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 58/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 135/200 [i] 17:15 Sila lásky III. 136/200 [i] 18:05 Domáci majstri [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Žrebovanie MS 2010 vo futbale [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 22:00 Takí sme boli [i] 23:10 Dracula [i] 00:55 Špirála 8/8 [i] 01:45 Euromaxx dizajn 3/14 [i] 02:10 Správy STV [i] 02:40 Góly body sekundy [i] 02:50 Sila lásky III. 135/200 [i] 03:40 Sila lásky III. 136/200 [i] 04:30 Euromaxx dizajn 3/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence V. 2/12 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Ushuaia - expedície do prírody V. 4/8 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Eurovirtuál [i] 13:05 Veľké záhady [i] 13:30 Família [i] 14:10 Večer na tému . . [i] 15:40 Štvorlístok [i] 16:15 Slovensko 5 rokov členom EÚ [i] 16:25 Sociálny zápisník [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - rodina [i] 18:20 Žrebovanie MS 2010 vo futbale [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:15 Stratené mestá staroveku 3/3 [i] 21:10 GEN.sk [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Hodina deťom 2009 - dokumenty 4/10 [i] 22:13 Festivalové minúty z MFF BA 5/5 [i] 22:25 Čertovo kolo [i] 23:30 Hviezdna loď Galactica IV 19/20 [i] 00:10 Hviezdna loď Galactica IV 20/20 [i] 00:55 Československý filmový týždenník [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 353 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 67 [i] 09:30 Vražedné čísla 35 [i] 10:20 Medicopter 117 50 [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 7 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 16 [i] 13:15 Medicopter 117 51 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 17 [i] 15:10 Kosti IV. 14 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 12 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 68 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 354 [i] 21:15 PREMIÉRA: Ako chrániť princezné [i] 22:55 SEDEM [i] 23:30 DE FACTO [i] 00:20 Medicopter 117 51 [i] 01:20 Črepiny [i] 01:50 Operácia Threshold [i] 02:30 Damages - V ohrození života II. [i] 03:10 Roxana [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Panelák 179 [i] 05:35 Doktor z hôr VII. 6 [i] 06:20 Párna a nepárna [i] 08:15 Profesionáli II. 11,12 [i] 10:00 Starý III. 44 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 7 [i] 12:00 Červené ruže 149,150 [i] 13:55 Panelák 180 [i] 14:35 Profesionáli II. 11 [i] 15:35 Esmeralda 3,4 [i] 17:15 V mene lásky 149,150 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chalupári 9 [i] 21:20 Siska 60 [i] 22:30 Slzy statočnej ženy [i] 00:10 Profesionáli II. 12 [i] 01:00 Hulk Hogan: Blesk v raji 18 [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 20/26 [i] 07:00 Dr. House III. 14/24 [i] 07:55 Zoom 102/221 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 15/22 [i] 10:00 The Amazing Race XIII. 1/11 [i] 10:55 Zoom 102/221 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 20/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 15/22 [i] 15:00 Dr. House III. 14/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 21/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 17:55 Zoom 102/221 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 16/22 [i] 20:00 Dr. House III. 15/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 23/26 [i] 23:55 Zoom 102/221 [i] 00:00 Krevní pouta 17/22 [i] 01:00 Svatyně 11/13 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 03:40 Myšlenky zločince IV. 23/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Ford 40 - část 3 [i] 06:00 Rození obchodníci: MGB GT - část 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 11 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 47 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 48 [i] 07:45 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 08:40 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 09:35 Jak to funguje: Elektrická kytara/akvárium/přehrávač s pevným diskem/vysavač [i] 10:00 Jak se to dělá: Ocelové barely pro lodní přepravu/Policejní píšťalky/Miniaturní vlakové vozy [i] 10:30 Možné i nemožné 5 [i] 11:25 Miami Ink: Banka Lloyds a nahnilé jablko [i] 12:20 Jízda: Jádro [i] 13:15 Pátá rychlost 12 [i] 13:40 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 49 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 50 [i] 15:30 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 16:25 Miami Ink: Kat a Ami tetují armádu [i] 17:20 Možné i nemožné 6 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 19:10 Jak to funguje: Hodinky Quartz/MP3 přehrávač/mikrofon/chladnička [i] 19:40 Jak se to dělá: Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště [i] 20:05 Miami Ink: Yojiho zasvěcení [i] 21:00 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 21:55 Hry s časem: Metallica [i] 22:50 Běsnění: Agresivní řidiči [i] 23:45 Jízda: Svazek [i] 00:40 Americká rychlá kola: Roadster 36 - Část 1 [i] 01:40 Miami Ink: Yojiho zasvěcení [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 49 [i] 04:05 Jak to funguje: Hodinky Quartz/MP3 přehrávač/mikrofon/chladnička [i] 04:35 Jak se to dělá: Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hudba v oknech [i] 09:30 Albrecht Dürer: Růžencová slavnost [i] 09:50 Vánoce s Hradišťanem [i] 10:15 Pretty Woman - kandidátky se představují [i] 10:25 Česká muzika na Žofíně [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 8/30 [i] 14:20 Doktorka Quinnová V 20/26 [i] 15:05 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 15:10 Franklin 6/52 [i] 15:35 Let 29 25/30 [i] 15:55 Ovečka Shaun 23/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 1/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Přes nový práh [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana 14/16 [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Snowboarďáci 1/3 [i] 20:55 13. komnata Jana Vančury [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě VI 10/20 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Ta, která obrací noty [i] 00:15 Losování Euromiliony 00:20 Film o filmu Zoufalci [i] 00:35 McLeodovy dcery III 8/30 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Sabotáž [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Na moll... 04:30 Ajťáci III 4/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kam s ní [i] 05:15 Skoro jasno 13/13 [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Quincy Jonesem - 1. část [i] 10:05 Babylon [i] 10:30 Festival Mateřinka [i] 10:55 Pod pokličkou [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 11:55 Bydlení je hra [i] 12:20 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 14:00 Nová dobrodružství Černého Bleska 22/26 [i] 14:25 Chcete mě? [i] 14:40 Sportovci světa: Lillehammer 1994 3/4 [i] 15:40 Davis Cup 2009 [i] 22:00 Moje rodina IV 12/13 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Ajťáci III 4/6 [i] 23:35 Gorodok 14/20 [i] 00:00 Dvojhlas [i] 00:25 Zuby mi cvakají v rytmu shimmy [i] 01:20 Hvězdy jazzového nebe [i] 02:20 Hudební setkání [i] 03:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:30 Hledám práci [i] 03:55 Toulky za uměním 4/7 [i] 04:10 Písničky v rozpáleném městě aneb [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 14 [i] 09:30 Pes baskervillský [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk IV 10 [i] 12:50 Ženatý se závazky 244 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger V 24 [i] 14:15 Pohřešovaní 2 [i] 15:10 Painkiller Jane 2 [i] 16:05 Beze stopy V 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami III 1 [i] 18:30 Ulice 1529, 1530 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Deník princezny [i] 22:20 Muži v černém [i] 00:10 Němý svědek [i] 01:50 Novashopping 02:15 Mr.GS [i] 02:40 Tabu [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Receptář prima nápadů [i] 06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo III 2 [i] 06:40 Pět holek na krku 25 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 22 [i] 08:20 M*A*S*H 34 [i] 08:50 Knight Rider IV 8 [i] 09:50 Policie Hamburk II 12 [i] 10:50 To je vražda, napsala I 12 [i] 11:50 Policie - New York XII 19 [i] 12:45 M*A*S*H 35 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 22 [i] 13:50 Čarodějky II 17 [i] 14:50 Médium II 18 [i] 15:45 Květ života [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 23 [i] 20:00 Žhavé výstřely [i] 21:55 Náhlá smrt [i] 00:15 Dracula [i] 02:20 Volejte Věštce 04:05 Vraždy v Kitzbühelu IV 6 [i] 04:50 Inspektor Balko 54 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Naša hlučná rodinka [i] 06:50 Osudové stretnutie 69/90 [i] 07:35 Keď budeš moja 1-2/238 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 69/160 [i] 11:05 Viktória 69/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami XI. 15/25 [i] 12:15 Ulica III. 69/259 [i] 13:05 Rebeli I. 95/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 68/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami XI. 15/25 [i] 15:30 Macocha 70/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 3-4/238 [i] 18:05 Ulica III. 70/259 [i] 19:00 Rebeli I. 96/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 70/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 69/351 [i] 22:20 Viktória 70/171 [i] 23:05 Láska na Aljaške [i] 00:35 Osudové stretnutie 70/90 [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:00 Ulica III. 70/259 [i] 02:45 Macocha 70/120 [i] 03:30 Júlia - Cesty za šťastím 69/351 [i] 04:20 Lampáreň [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Puckoon [i] 07:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:40 Zachraňte Mozarta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Doživotní šance [i] 13:45 Tajemství meče [i] 15:20 Loupežník Hotzenplotz [i] 17:00 Hotýlek [i] 18:35 Buster [i] 20:15 Mezi námi právníky [i] 21:55 Bez slitování [i] 23:45 Exes [i] 01:15 Konkurs [i] 03:10 Spálené mosty [i] 04:45 Mezi námi právníky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:15 Sáně [i] 09:45 Biatlon [i] 10:45 Biatlon [i] 12:15 Snooker [i] 13:45 Biatlon [i] 15:15 Biatlon [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Zimní sporty [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Skoky na lyžích [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:15 Zimní sporty [i] 20:30 Alpské lyžování [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 22:30 Alpské lyžování [i] 23:15 Extrémní sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 23:45 Motorismus [i] 00:00 Powerboating [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:20 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 7 [i] 06:00 Dotek anděla II 8 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 14 [i] 08:00 Foylova válka III 3/4 [i] 10:00 Toulavý anděl [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 15 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 18 [i] 14:00 Foylova válka III 4/4 [i] 16:00 Než řekneš ano [i] 18:00 Námořní hlídka I 3 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 18 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 15 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 2 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 11 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 12 [i] 01:00 Drzá Jordan VI 11 [i] 02:00 Drzá Jordan VI 12 [i] 03:00 Rodinná farma [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Města ve výškách 08 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 13 [i] 07:05 Chůvy divočiny 20 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 41 [i] 08:05 Nigella vaří narychlo 05 [i] 08:40 Vítejte na svatební hostině 18 [i] 09:05 Novomanželské krize 10 [i] 09:35 Skryté možnosti 65 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 10 [i] 10:35 Na úvěr 10 [i] 11:05 Od podlahy s Debbie Travisovou 01 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 05 [i] 12:40 Vítejte na svatební hostině 18 [i] 13:10 Za zavřenými dveřmi 05 [i] 14:10 Bojovník Arman 09 [i] 14:40 Bojovník Arman 10 [i] 15:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 05 [i] 16:05 Novomanželské krize 10 [i] 16:30 Skryté možnosti 65 [i] 17:00 Města ve výškách 09 [i] 17:35 Města ve výškách 10 [i] 18:10 Chůvy divočiny 20 [i] 18:45 Dobrodružné cestování Richarda Weise 41 [i] 19:15 Ztracené dětství [i] 20:10 Elektrizující věda 27 [i] 20:45 Svět hi-tech 24 [i] 21:15 Tvář Země 03 [i] 22:20 Opomíjení hrdinové: Muži, kteří nebojovali [i] 23:20 Britské muzeum 09 [i] 23:55 Britské muzeum 10 [i] 00:30 Města ve výškách 09 [i] 01:05 Města ve výškách 10 [i] 01:40 Velikáni fotografie 04 [i] 02:45 Místa ve Středomoří 13 [i] 03:50 Budapešť nadivoko [i] 04:25 Žabí království [i] 04:55 Města ve výškách 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Manuel a Manuela [i] 07:35 Nikdy to nevzdávej [i] 09:30 VALL-I [i] 11:10 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 13:10 Děti noci [i] 14:35 Od baru k baru 2 [i] 16:20 Na domácí půdě [i] 18:00 Jen proto, že jsme jiní [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 50 [i] 20:00 Světlušky v zahradě [i] 21:40 Zuby nehty [i] 23:15 Ten Největší [i] 01:05 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem [i] 03:45 Zákony Brooklynu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Betsyina svatba [i] 11:30 Noc s králem