Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Herkules VI. 1/8 [i] 09:20 V mene zákona [i] 09:45 Mesto v ohrození [i] 11:25 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 18/18 [i] 12:20 Nezvestní I. 18/18 [i] 13:15 Bez stopy IV. 15/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Priatelia X. 6-7/18 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VII. 12/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VI. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:40 Počasie [i] 17:50 V mene zákona [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade III. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4/25 [i] 22:50 Choď alebo zomri! [i] 00:25 Okamžitá spravodlivosť [i] 02:05 Policajný odznak VII. 4/13 [i] 02:50 A - tím V. 7/13 [i] 03:55 Kobra 11 VII. 12/14 [i] 04:40 Charlotte Sophie Bentincková I. 4/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dempsey a Makepeacová [i] 05:55 Ranný magazín [i] 08:05 Chlapec do náručia 2/3 [i] 09:10 Senzi Senzus mix [i] 09:40 To je vražda,napísala IX 17/22 [i] 10:35 To je vražda,napísala IX 18/22 [i] 11:20 Sila lásky I. 274 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 57/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky III. 133/200 [i] 17:20 Sila lásky III. 134/200 [i] 18:15 Dempsey a Makepeacová [i] 19:00 Domáci majstri [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:30 Dr.House V. 20/24 [i] 22:20 ooops! Načierno. [i] 22:55 Osudný odkaz [i] 00:45 Prípad pre Samanthu [i] 01:30 Euromaxx dizajn 2/14 [i] 02:00 Slovensko dnes [i] 02:15 Správy STV [i] 02:45 Góly body sekundy [i] 02:50 Sila lásky III. 133/200 [i] 03:45 Sila lásky III. 134/200 [i] 04:35 Euromaxx dizajn 2/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy z regiónov [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Providence V. 1/12 [i] 09:00 Ranný magazín [i] 11:15 Koliba [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Zdravíčko, pán doktor - Nezhubné nádory [i] 13:40 Žijúce kamene [i] 14:05 Chudoba [i] 14:35 Sféry dôverné [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Polícia [i] 16:15 Halali [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:15 Správy z regiónov [i] 17:35 FOKUS - právo [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Summertonský mlyn 21/26 [i] 18:35 Eurovirtuál [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ushuaia - expedície do prírody V. 4/8 [i] 20:50 V hlbinách mora [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Správy z regiónov [i] 22:10 Hodina deťom 2009 - dokumenty 3/10 [i] 22:15 Večer na tému . . [i] 23:45 Halali [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Panelák 352 [i] 08:00 Súdna sieň [i] 09:00 Prvé oddelenie 66 [i] 09:30 Vražedné čísla 34 [i] 10:20 Medicopter 117 49 [i] 11:20 Inside: Myseľ vraha 6 [i] 12:20 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 15 [i] 13:15 Medicopter 117 50 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IX. 16 [i] 15:10 Vražedné čísla 35 [i] 16:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 11 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 67 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák 353 [i] 21:15 Odsúdené 28 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 10 [i] 00:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 11 [i] 01:00 Odsúdené 28 [i] 01:45 Črepiny [i] 02:20 Damages - V ohrození života II. [i] 02:55 Inside: Myseľ vraha 6 [i] 03:40 Moskva na Hudsone [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Panelák 178 [i] 05:45 Doktor z hôr VII. 5 [i] 06:35 Julie Lescautová I. 8 [i] 08:15 Profesionáli II. 9,10 [i] 10:00 Starý III. 43 [i] 11:00 Doktor z hôr VII. 6 [i] 12:00 Červené ruže 147,148 [i] 13:55 Panelák 179 [i] 14:35 Profesionáli II. 9 [i] 15:35 Esmeralda 1,2/137 [i] 17:15 V mene lásky 147,148 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Párna a nepárna [i] 22:25 Lampa [i] 01:00 Profesionáli II. 10 [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Vodní krysy VII. 19/26 [i] 07:00 Dr. House III. 13/24 [i] 07:55 Zoom 101/221 [i] 08:00 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 09:00 Hvězdná brána III. 14/22 [i] 10:00 The Amazing Race XII. 11/11 [i] 10:55 Zoom 101/221 [i] 11:00 Vodní krysy VII. 19/26 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 14:00 Hvězdná brána III. 14/22 [i] 15:00 Dr. House III. 13/24 [i] 16:00 Vodní krysy VII. 20/26 [i] 17:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 17:55 Zoom 101/221 [i] 18:00 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 19:00 Hvězdná brána III. 15/22 [i] 20:00 Dr. House III. 14/24 [i] 21:00 Zachraň mě V. 12/18 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 14/22 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV. 22/26 [i] 00:05 Zoom 101/221 [i] 00:10 Krevní pouta 16/22 [i] 01:10 Svatyně 10/13 [i] 02:10 Zachraň mě V. 12/18 [i] 03:00 Genesis - vrahova duše 14/22 [i] 03:55 Myšlenky zločince IV. 22/26 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Americká rychlá kola: Ford 40 - část 2 [i] 06:00 Rození obchodníci: BMW 325i - část 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Zničeno ve vteřině 45 [i] 07:15 Zničeno ve vteřině 46 [i] 07:45 Nutné k přežití - Pilot [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 09:35 Jak to funguje: Žhnoucí žárovka/dalekohled/stroj na espresso/autobaterie [i] 10:00 Jak se to dělá: Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku [i] 10:30 Možné i nemožné 4 [i] 11:25 Miami Ink: Katina specialita [i] 12:20 Jízda: Přidat plyn [i] 13:15 Pátá rychlost 11 [i] 13:40 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 14:35 Zničeno ve vteřině 47 [i] 15:05 Zničeno ve vteřině 48 [i] 15:30 Nutné k přežití - Pilot [i] 16:25 Miami Ink: Banka Lloyds a nahnilé jablko [i] 17:20 Možné i nemožné 5 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 19:10 Jak to funguje: Elektrická kytara/akvárium/přehrávač s pevným diskem/vysavač [i] 19:40 Jak se to dělá: Ocelové barely pro lodní přepravu/Policejní píšťalky/Miniaturní vlakové vozy [i] 20:05 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 21:00 Z ráje do pekla 1 [i] 21:55 Vražda Lucie Blackmanové [i] 22:50 Běsnění: Bouření davu [i] 23:45 Jízda: Jádro [i] 00:40 Americká rychlá kola: Ford 40 - část 3 [i] 01:40 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 02:40 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 44 [i] 04:05 Jak to funguje: Elektrická kytara/akvárium/přehrávač s pevným diskem/vysavač [i] 04:35 Jak se to dělá: Ocelové barely pro lodní přepravu/Policejní píšťalky/Miniaturní vlakové vozy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Atomové město [i] 10:30 Co neodnesl čas 9/9 [i] 11:10 Kdo chce kam [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery III 7/30 [i] 14:15 Doktorka Quinnová V 19/26 [i] 15:00 Zašlapané projekty [i] 15:20 Mumínci II 1/13 [i] 15:45 Medúza [i] 16:10 Šikulové [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Duety ...kolem dokola [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kopyto [i] 21:35 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Vražedné hospodyně [i] 00:50 McLeodovy dcery III 7/30 [i] 01:35 Řím II 1/10 [i] 02:30 Pětka v Pomeranči [i] 02:55 Hledání ztraceného času 1 [i] 03:15 Události v regionech [i] 03:40 Události v regionech Brno 04:05 Události v regionech Ostrava [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letečtí stíhači v boji II. 11/14 [i] 10:30 Příběhy slavných - Radovan [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kuchařská pohotovost [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 O uloupené divožence [i] 13:40 Bludiště [i] 14:10 Nic takového, jako duchové, neexistuje [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Království divočiny: Předivo života 3/13 [i] 16:30 Tisíc let české myslivosti [i] 17:00 Boj o život: Na vrcholu sil [i] 17:55 Čtyři páry bot [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Babylon [i] 20:00 Dvacet bezesných let [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Zašlapané projekty [i] 22:10 Vzkaz Jana Schmida [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:10 Kronika smrti [i] 00:50 Černá srdce [i] 02:15 Nasytíme celý svět [i] 03:55 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Krotitelé dluhů 25/28 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie 13 [i] 09:30 Žena v rudých šatech [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:35 Lenssen & spol. [i] 12:00 Můj přítel Monk IV 9 [i] 12:55 Ženatý se závazky 243 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger V 23 [i] 14:15 Pohřešovaní 1 [i] 15:10 Painkiller Jane 1 [i] 16:05 Beze stopy V 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas VI 24 [i] 18:30 Ulice 1527, 1528 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 152 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas VIII 15 [i] 22:15 Mr.GS [i] 22:50 Instinkt [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas 20 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Paškál [i] 03:05 VIP na cestách [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Teleshopping 06:20 Štěně jménem Scooby Doo III 1 [i] 06:40 Pět holek na krku 24 [i] 07:10 Teleshopping 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 Chůva k pohledání IV 21 [i] 08:20 M*A*S*H 33 [i] 08:50 Knight Rider IV 7 [i] 09:50 Policie Hamburk II 11 [i] 10:50 To je vražda, napsala I 11 [i] 11:50 Policie - New York XII 18 [i] 12:45 M*A*S*H 34 [i] 13:20 Sabrina - mladá čarodějnice VI 21 [i] 13:50 Čarodějky II 16 [i] 14:45 Médium II 17 [i] 15:45 Útesy lásky [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 22 [i] 20:00 Velmi křehké vztahy IV 30 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky V 12 [i] 23:35 Myšlenky zločince III 16 [i] 00:30 Wolffův revír IV 3 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:15 Vraždy v Kitzbühelu IV 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Tajný život [i] 06:45 Osudové stretnutie 68/90 [i] 07:30 Skrytá vášeň 187-188/188 [i] 09:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 68/160 [i] 11:05 Viktória 68/171 [i] 11:50 Ženatý so záväzkami XI. 14/25 [i] 12:15 Ulica III. 68/259 [i] 13:05 Rebeli I. 94/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 67/351 [i] 15:05 Ženatý so záväzkami XI. 14/25 [i] 15:30 Macocha 69/120 [i] 16:20 Keď budeš moja 1-2/238 [i] 18:05 Ulica III. 69/259 [i] 19:00 Rebeli I. 95/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 69/160 [i] 21:30 Júlia - Cesty za šťastím 68/351 [i] 22:20 Viktória 69/171 [i] 23:10 Naša hlučná rodinka [i] 00:35 Osudové stretnutie 69/90 [i] 01:20 Lampáreň [i] 01:55 Ulica III. 69/259 [i] 02:40 Macocha 69/120 [i] 03:25 Júlia - Cesty za šťastím 68/351 [i] 04:05 Lampáreň [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Dívka snů [i] 07:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Šťastná ruka [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fantom opery [i] 14:30 Dokonalí andílkové [i] 16:05 Zachraňte Mozarta [i] 17:25 Dívka snů [i] 19:25 Klaun [i] 21:10 Puckoon [i] 22:40 Jiná perspektiva [i] 00:30 Obraz Doriana Graye [i] 02:00 Konkurs [i] 03:55 Infekce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympijské hry [i] 09:00 Powerboating [i] 09:30 Motorismus [i] 10:30 Motorismus [i] 11:15 Biatlon [i] 12:45 Stolní tenis [i] 13:45 Krasobruslení [i] 15:30 Biatlon [i] 17:00 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Strongest Man [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 6 [i] 06:00 Dotek anděla II 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery VII 13 [i] 08:00 Foylova válka III 2/4 [i] 10:00 Život v Liberty Street [i] 12:00 McLeodovy dcery VII 14 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 17 [i] 14:00 Foylova válka III 3/4 [i] 16:00 Mladá a pohřešovaná [i] 18:00 Námořní hlídka I 2 [i] 19:00 Soudkyně Amy V 17 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 14 [i] 21:00 Nápadník [i] 23:00 Život s nepřítelem [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 02:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 2 [i] 03:00 Toulavý anděl [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Města ve výškách 06 [i] 06:00 Místa ve Středomoří 12 [i] 07:05 Chůvy divočiny 19 [i] 07:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 40 [i] 08:05 Nigella vaří narychlo 04 [i] 08:40 Vítejte na svatební hostině 17 [i] 09:05 Novomanželské krize 09 [i] 09:35 Skryté možnosti 64 [i] 10:05 Vzpruha pro tělo 09 [i] 10:35 Na úvěr 09 [i] 11:05 Renovace Debbie Travisové 24 [i] 12:05 Nigella vaří narychlo 04 [i] 12:40 Vítejte na svatební hostině 17 [i] 13:10 Za zavřenými dveřmi 04 [i] 14:10 Bojovník Arman 07 [i] 14:40 Bojovník Arman 08 [i] 15:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 04 [i] 16:05 Novomanželské krize 09 [i] 16:30 Skryté možnosti 64 [i] 17:00 Města ve výškách 07 [i] 17:35 Města ve výškách 08 [i] 18:10 Chůvy divočiny 19 [i] 18:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 40 [i] 19:10 Extrémní podmínky 15 [i] 19:40 Hranice možností [i] 20:10 Elektrizující věda 37 [i] 20:45 Svět hi-tech 23 [i] 21:15 Tvář Země 02 [i] 22:20 Zotročené děti v Indii [i] 23:15 Britské muzeum 07 [i] 23:50 Britské muzeum 08 [i] 00:25 Města ve výškách 07 [i] 01:00 Města ve výškách 08 [i] 01:35 Velikáni fotografie 03 [i] 02:45 Místa ve Středomoří 12 [i] 03:55 Dunaj [i] 04:25 Dunaj [i] 04:55 Města ve výškách 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Indiana Jones a poslední křížová výprava [i] 08:05 Filmy a filmové hvězdy 48 [i] 08:30 Skafandr a motýl [i] 10:20 Vesmírní opičáci [i] 11:40 Once [i] 13:05 Nikdy to nevzdávej [i] 15:00 VALL-I [i] 16:35 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 18:35 Děti noci [i] 20:00 Na stojáka 67 [i] 20:30 Všechno nebo nic [i] 21:45 Odkdy to vím [i] 22:25 Vetřelci vs Predátor 2 [i] 00:05 Odvrácená strana Jericha [i] 01:50 Všechno nebo nic